خرید بهترین ایزوگام که به قیمت درب کارخانه باشد چه اهمیتی دارد؟ از کجا بدانم ایزوگام معرفی شده مرغوب و باکیفیت است؟ اصولاً ایزوگام مرغوب چیه و ایزوگام چه مارکی خوبه؟ قیمت ایزوگام درجه یک بر چه اساسی تعیین می شود؟ این ها و بسیاری دیگر از این دست سوالات ممکن است در حین انتخاب و خرید ایزوگام پیش آمده باشد. ما اینجاییم تا به شما پاسخ دهیم. ایزوگام درجه یک که به بهترین مارک ایزوگام شناخته می شود مراحل مختلفی مانند ثبت استاندارد و دریافت گواهینامه های معتبر را پشت سر گذاشته است.

خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه
ایزوگام هیرمان با کیفیت باورنکردنی

راهنمای خرید بهترین ایزوگام

 1. ایزوگام خوب و درجه یک دارای مشخصاتی است که دوباره یادآور می شویم:
 2. دارای حداقل وزن استاندارد است و ضخامت استاندارد دارد. ضخامت و وزن ایزوگام باید متناسب باشد.
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل و فوم کائوچو باشد.
 6. برای تولید محصول مرغوب از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 7. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

با خرید بهترین ایزوگام هیرمان، امنیت، آرامش و سلامتی اعضای خانواده شما، در پناه کیفیت آن محفوظ می ماند. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

تولید ایزوگام مرغوب و درجه یک بردین
تولید ایزوگام درجه یک بردین دلیجان

نکات مهم در خرید ایزوگام

روش های تهیه و خرید ایزوگام استاندارد مرغوب تا اندازه زیادی مربوط می شود به نوع نیاز خریدار و میزان هزینه ای که در اختیار دارد. خرید بهترین ایزوگام از کارخانه هیرمان به روش های مختلف امکان پذیر است. فروش ایزوگام از درب کارخانه به صورت عمده و در کمترین زمان ممکن هماهنگ می شود. بارگیری ایزوگام از درب کارخانه است و یکی از مهمترین عوامل در عرضه ایزوگام هیرمان به قیمت مناسب است. قیمت انواع ایزوگام هیرمان که به روز شده اعلام می شود تابع شاخص هایی است که در ادامه این مطلب به آن می پردازیم.

برای خرید ایزوگام درجه یک و مرغوب داشتن اطلاعاتی در خصوص نوع مواد اولیه و کاربرد هر یک از محصولات لازم است. در بخش آموزش وب سایت هیرمان می توانید به چگونگی تولید انواع ایزوگام دقت کرده و مشخصات ایزوگام باکیفیت را بشناسید.

انواع ایزوگام از نظر وزن و ضخامت و تناسب آنها با قیمت

برندهای معروف ایزوگام کدامند؟

ما در شرکت هیرمان به تولید محصولات متنوع پرداخته ایم که برندهای معروف ما در 10 کلاس و گرید صادراتی و داخلی تولید می شوند.
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
3. ایزوگام حلزون دلیجان، بهترین مارک های ایزوگام در بازار به اذعان خریداران است. ایزوگام در انواع تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) تولید شده و ما افتخار صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه را داریم

کلیه پرسنل شرکت ایزوگام هیرمان برای تحقق شعار شرکت یعنی ” لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان” تلاش می کنند.

ایزوگام هیرمان دلیجان محصول سوپر صادراتی شرکت هیرمان است که کیفیت جهانی دارد و با بهترین مواد اولیه و قیر خالص پالایشگاهی تولید می شود.

بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیری

در حال حاضر عایق های رطوبتی ایزوگام با قیر پلیمری و در سه دسته گرمسیری و معتدل و سردسیری تولید می شوند. ایزوگام های نوع H که ویژه مناطق معتدل و گرمسیری و ایزوگام های نوع C که ویژه مناطق سردسیری هستند. بسیاری از شهرهای ایران مانند تهران، کرج، شیراز، اصفهان، بندرعباس، کرمان، بوشهر و دیگر شهرها از ایزوگام نوع H استفاده می کنند. ایزوگام گرمسیری مقاومت بیشتری در مقابل دمای هوا داشته و در مقابل نم و رطوبت ماندگاری بالاتری دارد.

در هنگام خرید بهترین ایزوگام به نشان استاندارد و اصل بودن محصول دقت کنید. کارشناسان ما بهترین محصولات هیرمان را به شما معرفی میکنند.

ایزوگام بردین دلیجان ویژه مناطق گرمسیر
ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر بردین دلیجان

بهترین مارک ایزوگام برای مناطق سردسیر

 1. بهترین مارک ایزوگام برای مناطق سردسیر در بازار، ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم است.
 2. این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 3. الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 4. الیاف پلی استر به کار رفته در تولید برترین مارک ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 5. تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین مارک ایزوگام از نوع بهترین کیفیت است
 6. این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

خرید بهترین ایزوگام این مزیت را دارد که به میزان زیادی در هزینه های شما صرفه جویی می شود. ایزوگام خوب و باکیفیت در کوتاه مدت نیاز به تعمیر و بازسازی نداشته و برای سال ها کار می کند.

ایزوگام 5 میلیمتر هیرمان دلیجان
تولید ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

لیست قیمت هر رول ایزوگام

 1. قیمت خرید بهترین ایزوگام برای شرکت ها و نمیاندگی های فروش ایزوگام امری مهم است. قیمت انواع ایزوگام تحت تاثیر عوامل زیر اعلام میشود:
 2. نوع قیر و قیمت آن در بازار بورس (قیمت قیر در قیمت خرید بهترین ایزوگام تاثیر چشمگیری دارد)
 3. قیمت و کیفیت الیاف تیشو و پلی استر
 4. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 5. نوع ایزوگام بر حسب تعداد لایه های تشکیل دهنده
 6. نوع پلیمرهایی که در جهت بهبود کیفیت ایزوگام استفاده می شود و عوامل دیگر مانند نوع روکش، میزان تناژ درخواست شده و هزینه های بالاسری و هزینه های بارگیری از کارخانه در قیمت خرید بهترین ایزوگام لحاظ می شود.

میزان نوسان قیمت مواد اولیه عامل بسیار مهمی در تعیین قیمت ایزوگام است و خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه به قیمت روز به مراتب ارزان تر و به صرفه تر از دیگر روش ها است.

حدود قیمت های ایزوگام در دسته بندی های مختلف

بهترین ایزوگام برای پشت بام

کاربرد انواع ایزوگام به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. علاوه بر ساخت و ساز و عملیات عمرانی، نیاز به خرید بهترین ایزوگام بیش از پیش آشکار است. پشت بام، سقف آپارتمان ها و دیوارها و همچنین پی و فونداسیون ساختمان ها و سرویس های بهداشتی نیاز به ایزوگام مرغوب دارند. هر چه میزان کیفیت مواد اولیه و مهم تر از همه کیفیت قیر در تولید عایق رطوبتی بالاتر باشد، محصول نهایی هم استاندارد بالاتری دارد.

شرکت ها، نمایندگی های ایزوگام و دفاتر فروش ایزوگام در سرتاسر کشور با اعلان به روز قیمت محصولات، اقدام به خرید بهترین ایزوگام از کارخانه می کنند.

نصب ایزوگام مرغوب دلیجان
بهترین مارک ایزوگام برای پشت بام

ایزوگام مناسب برای دیوار

در هنگام خرید بهترین ایزوگام سوالاتی پیش میاید که توسط کارشناسان ما می توانید به جواب برسید. کدام ایزوگام را بخرم بهتر است؟ چه ایزوگام برای بام مناسب است؟ ایزوگام اصولاً چند نوع است؟ آیا می شود ایزوگام را به صورت اینترنتی خرید؟ بهترین ایزوگام برای دیوار کدام است؟ امروزه برای دیوار و یا استخرها و حتی برای پشت بام ها می توان از جایگزین بسیار مناسبی استفاده کرد. ایزوگام طرح دار آجری برای دیوار، ایزوگام چمنی برای پارکینگ و زمین های بازی و ایزوگام شش ضلعی برای استخر گزینه های مقرون به صرفه ای هستند.

در وب سایت می توانیدبهترین نمونه های انواع ایزوگام طرح دار را مشاهده کنید و برای خرید بهترین ایزوگام طرح دار با کارشناسان ما مشورت کنید.

ایزوگام طرح آجری برای دیوار
ایزوگام طرح آجر مناسب برای دیوار

قیمت ایزوگام درجه 1 در تهران

داشتن منبع اطلاعاتی معتبر که به بهترین شکل ممکن انواع محصولات درجه یک را به ما معرفی کند در حین خرید بهترین ایزوگام لازم است. ابتدا به راه های خرید بهترین ایزوگام هیرمان به صورت عمده اشاره می کنیم:
1. دفتر فروش کارخانه
2. دفتر فروش شعبه تهران
3. مراجعه به سایت تخصصی
4. کمک گرفتن از نمایندگی های رسمی. مشاهده می کنید که نه تنها در تهران بلکه در کلیه شهرهای ایران این امکان وجود دارد که اقدام به خرید ایزوگام از درب کارخانه هیرمان نمایید. ایزوگام حلزون و ایزوگام بردین دلیجان دو برندی هستند که در هیرمان به صورت محصولی اقتصادی و استاندارد تولید می شوند و ایزوگام در تهران را تامین می کنند.

به این ترتیب برای خرید بهترین ایزوگام به صورت عمده و به قیمت روز کافی است که با کارشناس ما در هیرمان تماس بگیرید و یا به درگاه های اینترنتی ما مراجعه کنید.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب

کارخانه هیرمان دلیجان با هدف فروش ایزوگام در شهرهای مختلف فعالیت داشته و به این ترتیب مستقیماً وارد عمل شده است. باکیفیت ترین تولیدات به صورت مستقیم از کارخانه عرضه و مشتریان خود را آن طور که باید تامین خواهد کرد. در حال حاضر خرید بهترین ایزوگام دارای بازار بسیار خوبی است، بسیاری از افراد در استان های مختلف سعی در اخذ نمایندگی ایزوگام دارند. در این خصوص با مجموعه هیرمان ارتباط گرفته تا از شرایط نمایندگی انحصاری محصولات ما مطلع شوید. نمایندگی های فروش ایزوگام و دفاتر و شرکت ها، تهیه عایق رطوبتی مرغوب را سالیانه در دستور خرید خود دارند.

پاسخ کلیه سوالات خود را می توانید با جستجو در وب سایت هیرمان دریافت کنید یا از کارشناسان ما بپرسید.

ایزوگام حلزون با فروش عمده از کارخانه
فروش عمده ایزوگام حلزون از کارخانه
قیمت عمده ایزوگام مستقیم از کارخانه

در شهرهای اطراف تهران که ساخت و ساز بسیار است و عملیات عمرانی در دست اجراء است ما خدمات خود را به راحتی عرضه می کنیم. به این ترتیب به کمک واحد توانمند فروش خود بهترین محصولات را به مشتریان خود معرفی میکنیم. شرکت هیرمان دلیجان از طریق وب سایت، بخش آموزش، کارشناسان و فیلم هایی که نحوه تولید ایزوگام را نشان می دهد، همواره در کنار شما خواهد بود. خوشبختانه امروزه اهمیت عایق های رطوبتی و حرارتی و صوتی به خوبی در میزان پایداری ساختمان ها به چشم می خورد. قیمت خرید بهترین ایزوگام برای پشت بام را با تماس تلفنی از کارشناسان ما می توانید سوال کنید.

خرید بهترین ایزوگام از درب کارخانه موجب می شود که از کیفیت و استاندارد ایزوگام پلیمری خریداری شده مطمئن باشید. قیمت ایزوگام پلیمری با توجه به کیفیت قیر 60/70 بالاتر است اما ماندگاری آن هم چندین برابر است.

کارخانه تولید ایزوگام استاندارد بردین
تولید ایزوگام بردین با کیفیت درخشان
مزایای خرید بهترین ایزوگام هیرمان
 1. به صورت خلاصه مزایای خرید بهترین ایزوگام هیرمان را در عوامل زیر عنوان می کنیم:
 2. دارای وزن های 41 و 42 و 50 کیلوگرم
 3. ضخامت های 3.5 و 4 و 5 میلی متر
 4. دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم و فوم کائوچو
 5. تولید شده با بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک
 6. دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد CE اروپا و ISO-9001
 7. دارای ضمانت نامه برای کلیه محصولات
 8. برگزیده جشنواره کیفیت ایران
 9. ایجاد امنیت و آرامش بیشتر با تولید محصولاتی با استانداردهای بالا و قابلیت صادرات به کشورهای دیگر از اهداف ما بوده است که تحقق یافته است. قبلاً در مطالب دیگری ذکر کرده ایم که ایزوگام های تولید شده در هیرمان به جهت فروش در تناژ بالا و از درب کارخانه ارزان تر هستند. کیفیت ایزوگام و قیمت نهایی ایزوگام دو عامل بسیار مهم و وابسته به یکدیگر هستند.

نحوه خرید بهترین ایزوگام هیرمان به صورت عمده و از درب کارخانه با بارگیری روزانه در هزینه و وقت صرفه جویی می کند.

ضمانت محصولات هیرمان چقدر است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای 200 ماه و محصولات دیگر این واحد تولیدی برای 10 سال ضمانت می شوند.

همچنین بخوانید:
سایت فروش ایزوگام درجه 1 دلیجان
رول های بهترین ایزوگام دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استاندارد جهانی
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

راه های خرید بهترین ایزوگام یکی از مهمترین مراحل پس از انتخاب نوع ایزوگام مورد نیاز است. برای تهیه انواع عایق رطوبتی، شرکت ها و پیمانکاران معمولاً راه های سریع تر و کم هزینه تر را ترجیح می دهند. به طور خلاصه، پیشنهاد ما برای تهیه ایزوگام استاندارد و مرغوب هیرمان می توانید راه های زیر را انتخاب کنید:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

شرکت تولیدی هیرمان، برای خرید بهترین ایزوگام موجود در بازار راه های ساده و سریع و با قیمت ارزان تر را به شما پیشنهاد می دهد. از درگاه های اینترنتی هیرمان می توانی به سادگی ایزوگام مرود نیاز خود را خریداری کنید.