فروش ایزوگام دلیجان در انواع مختلف به صورت عمده و کلی با بهترین و مرغوبترین کیفیت، با کمترین و ارزانترین قیمت درب کارخانه بدون واسطه برای مصارف داخلی و صادرات صورت می گیرد. از مزایای خرید اینترنتی انواع عایق ایزوگام، چون بی واسطه توزیع می شود، قیمت ارزان تر و به صرفه تر با اطمینان از کیفیت محصول است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه ایزوگام دلیجان استان مرکزی

عایق های رطوبتی و گسترش مصرف آن ها برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان، نشان از اهمیت این محصول می دهد. در گذشته استفاده از عایق هایی مانند کاهگل و قیر و گونی دردسرهای بسیار زیادی به همراه داشت. از آن گذشته به میزان کافی کیفیت و بهره وری لازم را هم نداشتند.
اما آن چه که امروزه بیشترین مصرف را برای جلوگیری از رطوبت به لایه های مختلف ساختمان را دارد، انواع ایزوگام است. شناخته شده ترین کارخانجات تولید ایزوگام در دلیجان واقع در استان مرکزی فعالیت می کنند که در تامین و فروش ایزوگام دلیجان به سراسر کشور نقش مهمی دارند.

نیاز به انواع عایق رطوبتی و فروش ایزوگام دلیجان در تمام مراحل ساختمان سازی و حتی برای پروژه های بزرگ عمرانی و تاسیساتی دیده می شود. می توانید در وب سایت این شرکت، لیست همکاری های ما با پروژه های مختلف را مشاهده نمایید.

باکیفیت ترین و بهترین ایزوگام بازار

سوالی که همیشه مطرح است این است که بهترین ایزوگام بازار چیست و کدام ایزوگام باکیفیت و مرغوب است؟ شاید با توجه به انبوه تولیدات و مارک ها و برندهای مختلف پاسخ به این سوال کمی سخت باشد.
بی شک ایزوگامی مرغوب و باکیفیت است که بتواند در برابر باران و نم و رطوبت بالاترین و بهترین مقاومت را داشته باشد. حالا این که مشخصات ایزوگام مرغوب و باکیفیت کدام است، در ادامه به آن پرداخته می شود و می توانید مشخصات ایزوگام مرغوب و درجه یک را شناسایی کنید.

فروش ایزوگام دلیجان که به صورت بی واسطه از درب کارخانه صورت می گیرد به شرکت های تجاری و انبوه سازان فرصت می دهد که با هزینه ای پایین تر اما با اطمینان اقدام به خرید عایق رطوبتی نمایند.

مشحصات ایزوگام پلیمری استاندارد

در واقع پاسخ به سوال بهترین مارک ایزوگام استاندارد در بازار و مشخصات ایزوگام خوب این طور باید گفت که:

 1. ایزوگام استاندارد و خوب در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی دارد.
 2. ایزوگام مرغوب انعطاف پذیری عالی داشته و تا شده و نمی شکند.
 3. ایزوگام خوب در برابر مواد شیمیایی و اسیدها کاملاً مقاومت می کند.
 4. بهترین نوع ایزوگام حتما ًاز قیر و مواد اولیه بسیار باکیفیت تولید شده است.
 5. ضخامت و وزن ایزوگام استاندارد کاملاً متناسب و مطابق با استاندارد است.
 6. قدرت کششی ایزوگام مرغوب بسیار بالا بوده و دچار پارگی نمی شود.

از خصوصیات دیگر بهترین ایزوگام به مواردی مانند علامت استاندارد، نوع عایق، تاریخ تولید محصول و نام کارخانه تولید کننده می توان اشاره کرد که در هنگام فروش ایزوگام دلیجان باید به آن ها دقت کنید.

فروش ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نمونه ای بی نظیر در کیفیت

بزرگترین شرکت تولید کننده ایزوگام

در پاراگراف قبلی اشاره کردیم که ایزوگام خوب و درجه باید چه مشخصاتی داشته باشد، اما فراموش نکنید که شناخت ایزوگام از روی ظاهر رول عایق ایزوگام کاری دشوار است و شما نیاز دارید که یا از منبع معتیر اقدام به خرید نمایید و یا این که از افراد معتمد و آموزش دیده کمک بگیرید.
فروش ایزوگام دلیجان از کارخانه برای جلوگیری از سوء استفاده از نام این شرکت است چرا که در سال های اخیر مشاهده شده است که برندها و مارک هایی با نام ایزوگام دلیجان در بازار توزیع شده است که کیفیت و مرغوبیت کافی نداشته و در واقع تقلبی هستند. محصولات شرکت ایزوگام دلیجان را مستقیم از کارخانه و یا از نمایندگی های رسمی تهیه کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه ایزوگام هیرمان که یکی از بهترین و بزرگترین تولید کننده های انواع عایق رطوبتی ایزوگام در ایران است، کلیه محصولات خود را به صورت عمده و مستقیم به قیمت درب کارخانه در بازار توزیع و پخش میکند.

بهترین مارک ایزوگام در ایران

این بدیهی است که شما بخواهید ایزوگام درجه یک و بهترین مارک ایزوگام را شناسایی و خریداری کنید. معمولاً کیفیت و قیمت مناسب ایزوگام دو عامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب و خرید محصول و همچنین انواع عایق رطوبتی ایزوگام است.
آن چیزی که در هنگام خرید ایزوگام دلیجان بهتر است بر آن تکیه کنید کیفیت و ماندگاری عایق رطوبتی انتخابی، مطابق بودن ایزوگام با منطقه آب و هوایی شما (گرمسیر و سردسیر) و سپس نوع ایزوگام از جهت تعداد لایه و نوع روکش است که باید هماهنگی با پروژه شما را داشته باشد. بهترین مارک ایزوگام در ایران این تطابق ها را باید داشته باشد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان برترین برند ایزوگام در ایران کلیه موارد ذکر شده در بالا را داشته و به عنوان برترین برند ایزوگام در ایران شناخته می شود.

نحوه فروش ایزوگام کارخانه دلیجان

فروش ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه چه مزایایی دارد؟ این سوال مهمی است که می تواند توجه شما را به خود جلب کند؟ آیا می خواهید که با اطمینان از کیفیت عایق رطوبتی اقدام به خرید کنید و یااین که هزینه های ارزان و یا گران را بپردازید و پس از مدت کوتاهی مجبور به تعویض و یا تعمیر شوید؟
مسلم است که در فروش ایزوگام دلیجان از کارخانه، چون محصول به صورت عمده و بر مبنای قیمت روز در تناژهای بالا ارائه می شود شما به دو چیز اطمینان دارید، یکی کیفیت محصول است و دیگری قیمت مناسب. برای این که به راحتی خرید کنید و ایزوگام دلیجان اصل را بخرید بهتر است بی واسطه عمل کنید.

وقتی شما با ریسک کمتری اقدام به خرید ایزوگام می کنید هم دست سودجویان را برای فروش ایزوگام نامرغوب کوتاه می کنید و هم آرامش و آسایش را برای خود خریداری می کنید.

شرکت ایزوگام هیرمان سبد محصولات متنوعی دارد که دست شما را برای انتخاب ایزوگام مناسبِ نیازتان باز میگذارد.


خرید کلی ایزوگام د رجه یک

خرید ایزوگام دلیجان به صورت کلی و عمده از مرسوم ترین روش هایی است که نمایندگی های ایزوگام در شهرهای مختلف، شرکت ها و بازرگانان و انبوه سازان و یا مصالح فروشی های بزرگ در استان ها و شهرهای مختلف از آن استفاده می کنند. اطمینان از کیفیت و قیمت ارزان تر و البته دسترسی بیشتر به محصولات، در فروش ایزوگام دلیجان اصل یکی از اصول مهم است.
خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه می تواند هزینه های رفت و آمد، مصرف انرژی های سوخت و همچنین تهیه ایزوگام با قیمت ارزان تر را به همراه داشته باشد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شما با یک تلفن ساده می توانید اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص چگونگی تولید و فروش ایزوگام دلیجان را از کارشناس واحد فروش و صادرات به روز دریافت کنید. کلیه مدیران پروژه های ساختمانی و انبوه سازان در پروژه های اداری و مسکونی و تجاری از این فرصت عالی می توانند استفاده کنند.

نمایندگی های فروش ایزوگام در سراسر کشور

انتخاب ایزوگام مورد نیاز و خرید آن از مراحل مهم عایق کاری است. شرکت های بزرگ تولیدی اصولا ًبرای ساده تر شدن کارها و دسترسی مشتریان برای خرید عمده یا جزئی انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت بالا اقدام به راه اندازی نمایندگی های فروش می کنند. فروش ایزوگام دلیجان از طریق این نمایندگی ها هم دسترسی به انواع عایق رطوبتی را آسان می کند و هم امکان خرید بهترین نوع ایزوگام را با قیمت پایین تر فراهم میکند.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان، با نمایندگی های فعال خود در شهرهای مختلف ایران همکاری های گسترده ای را برای فروش ایزوگام درجه یک استاندارد فراهم نموده است.

برای دریافت شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان با واحد فروش ارتباط بگیرید.

سایت فروش ایزوگام دلیجان

راه های دسترسی به اطلاعات محصولات امروزه بسیار زیاد است و شما با انتخاب بهترین و ساده ترین روش ها می توایند خرید ایزوگام را از منابع معتبر انجام دهید. وب سایت فروش ایزوگام دلیجان به همین منظور راه اندازی شده و فعالیت می کند. سایت کارخانه ایزوگام هیرمان با معرفی محصولات و برندهای برتر این کارخانه شما را همراهی میکند.
از طریق وب سایت کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت غیر حضوری می توانید ثبت سفارش کرده و پس از طی مراحل خرید، در کمترین زمان ایزوگام را در محل تحویل بگیرید.

واحد فروش ایزوگام دلیجان مستقر در دفتر مرکزی و دفتر کارخانه با دقت و به روز برای ثبت سفارش آماده هستند.

ایزوگام طرح دار صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام طرح دار صادراتی بردین دلیجان

خرید ایزوگام عمده به صورت اینترنتی

در فروش ایزوگام دلیجان به صورت اینترنتی چندین هدف دنبال می شود که برای مصرف کننده اهمیت و جذابیت دارد. به عنوان نمونه:

 1. کاهش هزینه های شما در رفت و آمد و صرف انرژی
 2. دسترسی هر چه بیشتر به محصولات
 3. فروش ایزوگام دلیجان بی واسطه و مستقیم از تولید کننده
 4. معرفی محصولات با کیفیت بهتر و دقت بیشتر
 5. اعلام قیمت ها به روز و برآورد کاهش یا افزایش قیمت ایزوگام در بازار
 6. ادامه همکاری مداوم بین تولید کننده و مصرف کننده

مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد از مهمترین موارد هستند که لزوم خرید ایزوگام به صورت اینترنتی از منابع معتبر را بیش از پیش می کند.

قیمت 1 رول ایزوگام درب کارخانه دلیجان

در اینجا نوبت به قیمت فروش ایزوگام دلیجان میرسد. ایزوگام به صورت رول های 10 متری و در عرض 1 متر تولید می شود. قیمت هر رول ایزوگام بر اساس کیفیت مواد اولیه و علی الخصوص قیر و پلیمرهای اصلاح کننده وارداتی به روز تعیین می شود.
نوسان قیمت مواد اولیه در تمام مراحل تولید انواع ایزوگام می تواند موثر باشد و هزینه های تولید را افزایش یا کارهش دهد. در طی سال های اخیر به صورت مداوم به علت تغییر قیمت قیر و دیگر مواد اولیه شاهد افزایش و نوسان قیمت فروش ایزوگام دلیجان در بازار بوده ایم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

دریافت قیمت یک رول ایزوگام از کارخانه فروش ایزوگام دلیجان بسیار ساده است و در 20 ثانیه لیست محصولات و قیمت آن ها را می توانید با یک تلفن ساده دریافت کنید.

بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای پشت بام

ایروگام فویل دار دولایه برای پشت بام بهترین گزینه برای پشت بام است. ایزوگام دو لایه با ضخامت حداقل 4 میلیمتر برای عایق کاری پشت بام منازل و آپارتمان ها بیشترین مصرف را دارد.
فروش ایزوگام دلیجان با کیفیت عالی و برای نصب برای پشت بام مناطق گرمسیری و مناطق سردسیری به صورت جداگانه صورت می گیرد، چرا که ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری کاربرد متفاوت داشته و هر یک با مقاومت مختلف در برابر گرما و سرما تولید می شوند.

برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام، مشاوره های کارشناسی ما همراه شما خواهند بود. علاوه بر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان به عنوان بهترین مارک ایزوگام در ایران، در ادامه به دیگر برندهای هیرمان می پردازیم.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان را بهتر بشناسیم

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان که در قطب صنعتی بوعلی در دلیجان واقع شده است به جهت تولید محصولاتی منحصر به فرد کاملاً شناخته شده است. برندهای این شرکت تولیدی عبارتند از:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم
 • ایزوگام حلزون دلیجان طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان
 • انواع ایزوگام سفارشی و صادراتی
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت فوق العاده
خرید ایزوگام بردین دلیجان مستقیم از کارخانه

نحوه خرید ایزوگام از کارخانه هیرمان دلیجان

در این محتوا بررسی کردیم که عایق رطوبتی ایزوگام دلیجان استاندارد که با بهرتین کیفیت تولید می شود چگونه با قیمت ارزان و مناسب قابل خرید است. فروش ایزوگام دلیجان به صورت عمده و بر مبنای قیمت روز از عوامل مهم در کاهش قیمت خرید این محصول ذکر شد.
در ادامه سه پیشنهاد برای خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه داریم که می توانید این راه ها را امتحان کنید:

 1. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 2. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش و یا خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان

در پایان از این که همراه ما بودید سپاسگزاریم و برای یک خرید جذاب و دلپذیر و ساده، همراه هیرمان باشید.

مبنای قیمت فروش ایزوگام دلیجان چیست؟

بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه

همچنین بخوانید:
 انواع محصولات تولیدی کارخانه ایزوگام دلیجان

مزایای خرید ایزوگام درب کارخانه چیست؟

فروش بی واسطه، کیفیت مطلوب و مطمئن، خرید مستقیم از تولید کننده، قیمت پایین تر و ارزان تر