عایق رطوبتی قیری چیست و چه نقشی در عمر سازه دارد؟ همان طور که می دانید نم و رطوبت در ساختمان موجب آسیب جدی به ساختمان و بنا شده و طول عمر سازه را کاهش میدهد. از عملیات مهم و ضروری در ساختمان استفاده از عایق رطوبتی قیر مانند است که به هیچ وجه نمی توان آن را حذف کرد. هنوز هم بهترین روش عایق بندی در ایران استفاده از ایزوگام است و در اینجا به نقش بهترین عایق رطوبتی ایزوگام بیشتر اشاره می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

عایق رطوبتی قیری یا همان ایزوگام چیست ؟

دیوارهای زرد رنگ و کپک زده از اولین آثار نشتی و نم در ساختمان است. در اینجا می توانیم برای روشن ماهیت عایق رطوبتی قیری به این نکته اشاره کنیم که در مراحل مختلف ساختمان سازی شما شاهد استفاده از انواع عایق رطوبتی هستید که می تواند مانع ورود و نشت نم و رطوبت به داخل ساختمان شود. عایق رطوبتی قیری یا همان ایزوگام از قیر 70-60 تولید می شود که در آن از پلیمرهایی مانند SBS برای ایجاد خاصیت ارتجاعی و چسبندگی بیشتر استفاده شده است. در حال حاضر ایزوگام یکی از بهترین محصولات موجود برای عایق کاری ساختمان به کار می آید.

از انواع عایق رطوبتی قیری ایزوگام، برای عایق بندی پشت بام، سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه، عایق بندی دور دودکش ها و یا هر جای دیگری می توان استفاده کرد.

عایق بام با کیفیت فوق العاده

ایزوگام با ترکیب و تلفیق مواد مختلف میتواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند، همچنین میتواند با دارا بودن لایه آلومینیومی از هجوم گرما و فرسایش پشت بامها تا مدتهای زیاد و سالیان طولانی محافظت و مراقبت نماید.
تولیداتی مانند عایق رطوبتی قیری که با استفاده از قیر پلیمری تولید شده اند از قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارند. اما از جهت با صرفه بودن در زمره بهترین ها قرار می گیرند چون از دوباره کاری و تعمیرات و هزینه های آن جلوگیری می نمایند.

برای دریافت اطلاعات قیمتی به روز می توانید با دفتر فروش ایزوگام هیرمان تماس گرفته و ضمن دریافت مشخصات و اطلاعات کیفیت و مواد اولیه در تولیدات از قیمت آنها هم مطلع شوید.

بهترین عایق رطوبتی قیری در ایران
بهترین عایق رطوبتی قیری در ایران

کاربرد عایق رطوبتی قیری ایزوگام چیست؟

عایق رطوبتی قیری یا همان عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام از چندین لایه و روکش تشکیل شده است که تنوع مصرف این محصول را برای کاربردهای مختلف نشان می دهد. مثلاً در اینجا به چند نمونه از کاربردهای متنوع عایق ایزوگام اشاره می کنیم. عایق کاری کلیه سطوح ساختمانی مانند: کف، سقف و دیوارهای داخلی و خارجی در برابر آب و بخارات، عایق کاری نواحی خیس و مرطوب ساختمان مانند سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و … و البته برای ترمیم عایق کاری های قدیمی، عایق رطوبتی قیری بهترین گزینه است.

برای این که با انواع عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم مقاله “ انواع ایزوگام دلیجان” در سایت ما را مطالعه فرمایید.

بهترین عایق رطوبتی ساختمان چیست؟

به صورت خلاصه به مشخصات و ویژگی های عایق رطوبتی قیری (عایق رطوبتی ایزوگام) اشاره می کنیم. در واقع بهترین متریال برای مقاوم سازی ساختمان در برابر نفوذ آب و نم و رطوبتی، عایق رطوبتی ایزوگام است. زهکشی و استفاده از انواع عایق رطوبتی ایزوگام روش های جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان هستند. ایزوگام توسط گرما بر روی سطح مورد نظر چسبانده و مانع رسیدن آب و رطوبت به سطح زیرین می شود.بهترین عایق رطوبتی ایزوگام هم وزن سبک و هم انعطاف پذیری بالایی دارد. عمر مفید بهترین برند ایزوگام می تواند بیش از 10 سال باشد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

عایق رطوبتی قیری به صورت رول های 10 متری با عرض 1 متر به بازار عرضه شده و در آن قیر پلیمری درجه یک با خلوص 70-60 به کار رفته است.

عایق رطوبتی قیری درجه یک

بنظر میرسد مواد تشکیل دهنده ایزوگام و وفور آن در کشور و تولید انبوه در مناطق مورد استفاده بطور ضمنی ما را بر آن داشته تا به این موضوع بیشتر اهمیت داده و لزوم استفاده از آن بطور چشمگیری پراکنده گردد.
با تغییر در لایه رویی عایق رطوبتی قیری امکان استفاده برای نمای ساختمانها در برخی مناطق دیگر قابل استفاده میباشد. و یا تغییر در قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام میتواند آنرا برای لایه زیرین آسفالت روی پلها بکار گرفت.
حتی تغییر در ابعاد رول ممکن است به لایه پوششی و محافظ برای لوله های زیر آب، مثلا  لوله های زیر سطح دریا در طرح های تحقیقاتی مورد آزمایش و استفاده قرار گیرد.

در حال حاضر عایق رطوبتی قیر یا همان ایزوگام بهترین و پرمصرف ترین عایق ساختمان ها بوده که قیمت مناسبی هم دارد.

ایزوگام بردین دلیجان با چسبندگی فقو العاده
ایزوگام بردین دلیجان راهکار مناسب عایق بندی

قیر و انواع آن در تولید ایزوگام

قیر مورد استفاده برای تولید عایق رطوبتی قیری ایزوگام بطور تخصصی به نام قیر 60/70 شناخته شده است، که نشان از درجه نفوذ پذیری قیر دارد. آزمایش متداول و ساده ای برای تائید و نیل به اطمینان برای این محصول وجود دارد که در عین سادگی از استاندارد محلی و عرفی هم برخوردار شده است.
ایزوگام مجموعه ای از بهم پیوستن دست کم هفت نوع مواد اولیه و در فرایند خط تولید هر کدام در مقاطع زمانی استاندارد و در جای خود اضافه میگردد و در نهایت و پس از اتمام کار تولید و شکل گرفتن این مجموعه به هم پیوسته تشکیل لایه ای را میدهد که ایزوگام نامیده میشود.

تاکید دسته بندی ایزوگام بر اساس قیر و دانستن نکاتی در باره انواع قیر های بکار رفته در تولید ایزوگام میتواند جنبه اطلاعاتی و آموزشی برای ما داشته باشد.

چرا ایزوگام هنوز بهترین راهکار برای عایق بندی رطوبتی است؟

گران تر بودن و یا در دسترس نبودن انواع دیگر مانند عایق نانو برای همگان هنوز ایزوگام را به صورت محصولی پرمصرف و در دسترس با قیمت ارزان تر شناخته می شود. قیمت ایزوگام تاثیر بسزایی در انتخاب و خرید ایزوگام به شمار می رود. بهترین راهکار برای عایق بندی هنوز استفاده از بهترین ایزوگام دلیجان است که در ساخت آن ها لایه ای از پلی استر استفاده شده مقاومت بالایی در برابر انبساط و انقباض دارد. عایق های پیش ساخته ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه تولید شده و در دمای 120+ و 40 – درجه سانتی گراد مقاومت خود را حفظ می کنند.

از مولفه ها و ویژگی های عایق رطوبتی ایزوگام، نصب ساده و آسان و دوام و پایداری آن است. در هنگام خرید ایزوگام به نشان استاندارد و برند تولید کننده ایزوگام دقت نمایید.

بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام کدامند؟

در ساخت عایق رطوبتی قیری ایزوگام از یک لایه پشم شیشه و پلی استر که از هر دو طرف با قیر پوشیده شده اند، استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آن ها قیرصنعتی، فیلم پلی اتیلن، پودر تالک، باند و چسب، مواد پلیمری، پشم شیشه و پلی استر سوزنی می باشند. بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام را در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان می توانید مشاهده نمایید.
بهترین عایق رطوبتی قیر نه تنها با بهترین مواد اولیه بلکه با استفاده از پلیمرهای اصلاح کننده قیر(SBS,APP,BPE) و با تکنولوژی روز تولید می شوند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت هیرمان دلیجان با تولید محصولات عایق رطوبتی قیری درجه یک و باکیفیت “شعار ایجاد آرامش و اطمینان” را تحقق بخشیده است.

ایزوگام آجرنمای بردین دلیجان
ایزوگام طرح آجری قهوه ای رنگ بردین دلیجان

قیمت ایزوگام درجه یک از کارخانه

کیفیت قیر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام از عوامل مهم در تعیین قیمت عایق رطوبتی قیری و حتی کیفیت این محصول است. پس نکته مهم در هنگام خرید ایزوگام علاوه بر قیمات ایزوگام، کیفیت مواد اولیه و استانداردهای تولید است.
قیمت ایزوگام در سال های اخیر نوسان و افزایش داشته است. برای دریافت قیمت به روز محصولات شرکت هیرمان با فروش عمده از درب کارخانه کافی است با واحد کارشناسی فروش تماس بگیرید.

قیمت عایق رطوبتی قیری با فروش عمده از درب کارخانه بسیار ارزان تر خواهد بود که البته از کیفیت محصول هم اطمینان دارید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
همچنین بخوانید:
ایزوگام sbs هیرمان با ضخامت 5 میل

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


نحوه خرید ایزوگام از درب کارخانه دلیجان

هر چند عایق رطوبتی قیری ایزوگام در انواع مختلف و در برندهای متنوع تولید می شود اما خرید ایزوگام پروسه ای دقیق و با اهمیت است. چرا که خرید ایزوگام نامرغوب می تواند خسارت های جبران ناپذیری به ساختمان شما وارد کرده و هزینه های شما را چند برابر می کند. در این شرکت علاوه بر تولید و توزیع بهترین ایزوگام دلیجان، ما راه های خرید ایزوگام را هم ساده تر و مطمئن تر کرده ایم. می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کرده اید سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را برای شما آرزومند هستیم.

نمونه های ایزوگام را از کجا می توانم ببینم؟

بسیتگی به شهر مشتری دارد. می توانید نمونه را از دفتر تهران و یا انبار بگیرید و یا از نمایندگی های ایزوگام هیرمان در شهر خودتان تهیه کنید و یا در غیر اینصورت نمونه پس می شود.

آیا تولید عایق رطوبتی قیری با توجه به منطقه آب و هوایی صورت می گیرد؟

بله – تولید ایزوگام با توجه به جغرافیا و منطقه آب و هوایی و کاربرد در سه دسته ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری و معتدل تولید می شود.