عایق رطوبتی قیری چیست و چه نقشی در عمر سازه دارد؟ همان طور که می دانید نم و رطوبت در ساختمان موجب آسیب جدی به ساختمان و بنا شده و طول عمر سازه را کاهش میدهد. از عملیات مهم و ضروری در ساختمان استفاده از عایق رطوبتی قیر مانند است که به هیچ وجه نمی توان آن را حذف کرد. هنوز هم بهترین روش عایق بندی در ایران استفاده از ایزوگام است و در اینجا به نقش بهترین عایق رطوبتی ایزوگام بیشتر اشاره می کنیم.

عایق رطوبتی قیری یا همان ایزوگام چیست ؟

دیوارهای زرد رنگ و کپک زده از اولین آثار نشتی و نم در ساختمان است. در اینجا می توانیم برای روشن ماهیت عایق رطوبتی قیری به این نکته اشاره کنیم که در مراحل مختلف ساختمان سازی شما شاهد استفاده از انواع عایق رطوبتی هستید که می تواند مانع ورود و نشت نم و رطوبت به داخل ساختمان شود. عایق رطوبتی قیری یا همان ایزوگام از قیر 70-60 تولید می شود که در آن از پلیمرهایی مانند SBS برای ایجاد خاصیت ارتجاعی و چسبندگی بیشتر استفاده شده است. در حال حاضر ایزوگام یکی از بهترین محصولات موجود برای عایق کاری ساختمان به کار می آید.

از انواع عایق رطوبتی قیری ایزوگام، برای عایق بندی پشت بام، سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه، عایق بندی دور دودکش ها و یا هر جای دیگری می توان استفاده کرد.

بهترین عایق رطوبتی قیری در ایران
بهترین عایق رطوبتی قیری در ایران

کاربرد عایق رطوبتی قیری ایزوگام چیست؟

عایق رطوبتی قیری یا همان عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام از چندین لایه و روکش تشکیل شده است که تنوع مصرف این محصول را برای کاربردهای مختلف نشان می دهد. مثلاً در اینجا به چند نمونه از کاربردهای متنوع عایق ایزوگام اشاره می کنیم. عایق کاری کلیه سطوح ساختمانی مانند: کف، سقف و دیوارهای داخلی و خارجی در برابر آب و بخارات، عایق کاری نواحی خیس و مرطوب ساختمان مانند سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و … و البته برای ترمیم عایق کاری های قدیمی، عایق رطوبتی قیری بهترین گزینه است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

برای این که با انواع عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم مقاله “ انواع ایزوگام دلیجان” در سایت ما را مطالعه فرمایید.

بهترین عایق رطوبتی ساختمان چیست؟

به صورت خلاصه به مشخصات و ویژگی های عایق رطوبتی قیری (عایق رطوبتی ایزوگام) اشاره می کنیم. در واقع بهترین متریال برای مقاوم سازی ساختمان در برابر نفوذ آب و نم و رطوبتی، عایق رطوبتی ایزوگام است. زهکشی و استفاده از انواع عایق رطوبتی ایزوگام روش های جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان هستند. ایزوگام توسط گرما بر روی سطح مورد نظر چسبانده و مانع رسیدن آب و رطوبت به سطح زیرین می شود.بهترین عایق رطوبتی ایزوگام هم وزن سبک و هم انعطاف پذیری بالایی دارد. عمر مفید بهترین برند ایزوگام می تواند بیش از 10 سال باشد.

عایق رطوبتی قیری به صورت رول های 10 متری با عرض 1 متر به بازار عرضه شده و در آن قیر پلیمری درجه یک با خلوص 70-60 به کار رفته است.

ایزوگام بردین دلیجان با چسبندگی فقو العاده
ایزوگام بردین دلیجان راهکار مناسب عایق بندی

چرا ایزوگام هنوز بهترین راهکار برای عایق بندی رطوبتی است؟

گران تر بودن و یا در دسترس نبودن انواع دیگر مانند عایق نانو برای همگان هنوز ایزوگام را به صورت محصولی پرمصرف و در دسترس با قیمت ارزان تر شناخته می شود. قیمت ایزوگام تاثیر بسزایی در انتخاب و خرید ایزوگام به شمار می رود. بهترین راهکار برای عایق بندی هنوز استفاده از بهترین ایزوگام دلیجان است که در ساخت آن ها لایه ای از پلی استر استفاده شده مقاومت بالایی در برابر انبساط و انقباض دارد. عایق های پیش ساخته ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه تولید شده و در دمای 120+ و 40 – درجه سانتی گراد مقاومت خود را حفظ می کنند.

از مولفه ها و ویژگی های عایق رطوبتی ایزوگام، نصب ساده و آسان و دوام و پایداری آن است. در هنگام خرید ایزوگام به نشان استاندارد و برند تولید کننده ایزوگام دقت نمایید.

بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام کدامند؟

در ساخت عایق رطوبتی قیری ایزوگام از یک لایه پشم شیشه و پلی استر که از هر دو طرف با قیر پوشیده شده اند، استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده آن ها قیرصنعتی، فیلم پلی اتیلن، پودر تالک، باند و چسب، مواد پلیمری، پشم شیشه و پلی استر سوزنی می باشند. در اینجا بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام را که در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان تولید می شوند به شما معرفی می کنیم:
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل و وزن 50 گیلوگرم بهترین مارک ایزوگام دلیجان در ایران است.
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت
3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت
4. ایزوگام طوفان شرق دلیجان
5. ایزوگام های طرح دار

شرکت هیرمان دلیجان با تولید محصولات عایق رطوبتی قیری درجه یک و باکیفیت “شعار ایجاد آرامش و اطمینان” را تحقق بخشیده است.

ایزوگام آجرنمای بردین دلیجان
ایزوگام طرح آجری قهوه ای رنگ بردین دلیجان

نحوه خرید ایزوگام از درب کارخانه دلیجان

هر چند عایق رطوبتی ایزوگام در انواع مختلف و در برندهای متنوع تولید می شود اما خرید ایزوگام پروسه ای دقیق و با اهمیت است. چرا که خرید ایزوگام نامرغوب می تواند خسارت های جبران ناپذیری به ساختمان شما وارد کرده و هزینه های شما را چند برابر می کند. در این شرکت علاوه بر تولید و توزیع بهترین ایزوگام دلیجان، ما راه های خرید ایزوگام را هم ساده تر و مطمئن تر کرده ایم. می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
همچنین بخوانید:
ایزوگام 5 میل هیرمان با قیمت عالی

در پایان از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کرده اید سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را برای شما آرزومند هستیم.

نمونه های ایزوگام را از کجا می توانم ببینم؟

بسیتگی به شهر مشتری دارد. می توانید نمونه را از دفتر تهران و یا انبار بگیرید و یا از نمایندگی های ایزوگام هیرمان در شهر خودتان تهیه کنید و یا در غیر اینصورت نمونه پس می شود.

آیا تولید عایق رطوبتی قیری با توجه به منطقه آب و هوایی صورت می گیرد؟

بله – تولید ایزوگام با توجه به جغرافیا و منطقه آب و هوایی و کاربرد در سه دسته ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری و معتدل تولید می شود.