خرید ایزوگام دولایه و مصرف در پروژه های متنوع بسیار معمول است و کارردی است و کارخانه هیرمان دلیجان با تولید بهترین مارک های ایزوگام و توزیع به قیمت فوق العاده کارخانه بیشترین دسترسی را برای شما ایجاد کرده است. مشخصات و ویژگی های ایزوگام دو لایه به صورتی است که آن را برای بام آپارتمان ها، پشت بام منازل مسکونی و واحدهای تجاری مناسب می کند.
قیمت ایزوگام و کیفیت محصول دو عامل مهم در انتخاب و خرید ایزوگام است که شرکت تولیدی هیرمان بر تولید لوکس ترین و باکیفیت ترین مارک های ایزوگام استمرار دارد.
در مطلب زیر به نکته های بیشتر و عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع ایزوگام اشاره می کنیم.

ایزوگام لوکس هیرمان دلیجان
ایزوگام مرغوب و لوکس هیرمان دلیجان

خرید ایزوگام دولایه باکیفیت

تولیداتی که بطور مشخص قرار است از نفوذ آب باران به داخل سقف جلوگیری کند و در ادامه هم از تبادل انرژی داخلی، چه گرمایش و چه  سرمایش با محیط بیرون جلوگیری و یا به حداقل میزان خود برساند، محصولی به نام ایزوگام است.
صرفنظر از لایه های بکار رفته در تولید ایزوگام بنظر میرسد بیشتر بار مسئولیت به عهده قیر موجود در ایزوگام است. قیر مورد استفاده برای تولید ایزوگام بطور تخصصی به نام قیر 60/70 مرسوم است که نشان از درجه نفوذ پذیری قیر دارد. پس تا اینجا دانسیتم که قیمت خرید ایزوگام دولایه و یا دیگر انواع عایق رطوبتی تا اندازه زیادی منوط به کیفیت قیر مصرف شده است.

خرید ایزوگام دولایه از هیرمان می تواند نقطه پایان جستجوی شما باشد چرا که بهترین ها را دریافت می کنید.

خرید ایزوگام دولایه بردین دلیجان
خرید ایزوگام دولایه بردین دلیجان

قیمت ایزوگام از درب کارخانه

.با در نظر گرفتن اینکه نور خورشید و گرما زائی آن میتواند باعث روان شدن قیر موجود در ایزوگام باشد لایه آخر را با آلومینیومی با ضخامت بسیار نازک و قابل انعطاف می پوشانند که هم وظیفه انعکاس نور خورشید را دارد و هم لایه ای محافظ برای خود ایزوگام تلقی میگردد.
همچنین در تولید ایزوگام از مواد دیگری هم استفاده میشود که به نوبه خود از درجه اهمیت لازم برخودار هستند. یکی از این مواد به پودر تالک معروف است.
تمامی این مواد در خط تولید با دقت و توسط ماشین آلات به روز و بوسیله کارگران متخصص و در جای خود بکار گرفته میشوند تا مصرف کننده بتواند با آرامش به خرید خود بپردازد.

قیمت خرید ایزوگام دولایه و دیگر محصولات هیرمان از درب کارخانه بسیار ارزان تر و مطمئن تر است. قیمت هر رول ایزوگام هیرمان به روز است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت هر رول ایزوگام دولایه

البته ناگفته نماند که ایزوگام در انواع مختلف و با کارکردهای متفاوت تولید میگردد که میتوان به انواع ایزوگام تک لایه و دولایه و ساده و طرح دار آن اشاره کرد .امروزه و با گسترش انواع تولیدات ایزوگام در طرح ها و کیفیتهای متفاوت کاربرد های بسیار زیادی را برای این محصول میتوان دید. در بخشی دیگر از انواع ایزوگام میتوان در حوضچه های نگهداری مواد پسماند های صنعتی و آلوده استفاده نمود که هم از خوردگی جلوگیری مینماید و هم اینکه تخلیه و تمیز کردن آن به سهولت امکان پذیر میباشد.

قیمت خرید ایزوگام دولایه فویل دار هیرمان که لوکس ترین برند بازار هم هست، گران تر است و البته مقاومت منحصر به فرد هم دارد.

خرید ایزوگام دولایه صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

چرا ایزوگام دلیجان بخریم؟

ترمیم و بازسازی ایزوگام با هزینه بسیار اندکی قابل اجراست.علاوه بر دلیجان تعدادی دیگر از مناطق مستعد برای احداث و تولید ایزوگام اقداماتی را انجام داده اند از جمله شهرهای مشهد و تبریز و شیراز و تعدادی هم در کرمان ولی آنچه مسلم است ایزوگام با نام شهر دلیجان گره خورده است.
علاوه بر آن تولید ایزوگام توسط برندهای معتبر مانند هیرمان زمینه ساز صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپائی را فراهم کرده است و خرید ایزوگام دولایه یکی از محصولات است. شرکت هیرمان توانسته با تلفیق کیفیت و دانش و ایجاد ارزش رقابتی منحصر بفرد در کنار کادر فروش بسیار قوی خیلی عالی عمل کند.

این شرکت یکی از بهترین شرکتهای تولیدی در صنعت ایزوگام میباشد که در آینده نزدیک حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

ایزوگام بردین دلیجان فویل دار
ایزوگام دو لایه بردین دلیجان

لیست قیمت ایزوگام دو لایه

یکی از این عواملی که میتواند هزینه تولید را پایین نگهدارد استفاده از مواد اولیه نامناسب و بی کیفیت و یا استفاده از مواد افزودنی دیگر به مواد اصلی است.البته ناگفته نماند که این دست تولیدکننده ها زمان زیادی را در بازار نمی توانند بمانند. شما می توانید در جستجو در پروژه های انجام شده و شرکت ها و پیمانکارانی که از هیرمان خرید کرده اند، میزان رضایت مشتری را جویا شوید. لیست قیمت انواع محصولات هیرمان را به صورت آنلاین قابل دریافت است. قیمت هر رول ایزوگام به روز شده و طبق شرایط بازار اعلام می شود.

ایزوگام دو لایه سهم بیشتری در بازار ایزوگام دارد، اما در هیرمان می توانید بسته به نوع پروژه و نیاز خود هم اقدام به ثبت سفارش کنید.

پروژه نصب ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را مشاهده می کنید. این پروژه در تاریخ ۹۹/۱۰/۱۷ در منطقه قیطریه، دیباجی شمالی اجرا شده است.

قیمت روز ایزوگام دلیجان بدون نصب

تولید انواع عایق رطوبتی وابسته به نیاز بازار و صرفه های اقتصادی است و از آن جایی که مصارف عمده ایزوگام برای پوشش سقف و بام و عایق کاری سرویسهای بهداشتی و حمام است، در صنعت ساختمان مصرف ویژه و کاربردی دارد. در ویدئی بالا ما به نحوه نصب ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و تست بهترین مارک ایزوگام پرداخته ایم.
پس فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه هیرمان به قیمت روز است و در صورت نیاز در شهرهایی مانند تهران و کرج هم می توانید از خدمات نصب ایزوگام توسط گروه های ماهر و آموزش دیده هم بهره مند شوید. با ما خرید ایزوگام دولایه را به قیمت روز و با کیفیتی فوق العاده تجربه کنید.

هدف ما در هیرمان پاسخگویی به نیاز مصرف کننده با تولید بهترین محصول و ضمانت و خدمات پس از فروش است.

قیمت ایزوگام مرغوب حلزون
ایزوگام حلزون دلیجان به قیمت روز

محصولات شرکت هیرمان دلیجان

شرکت تولیدی هیرمان امتیازات و استاندارد و تاییدیه های لازم را از نهادهای ناظر کیفیت داخل کشور، داشته و به عنوان برند برتر ایزوگام صادراتی، استاندارد CE اروپا و نیز ISO9001 را در سطح بین المللی، دارا می باشد. لوکس ترین مارک ایزوگام (ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان) چگونه تولید می شود؟ در هیرمان این محصول، از بهترین مواد اولیه با درجه مرغوبیت و مقاومت بالا و تحت فرآیندهای خاص و با کیفیت عالی، زیر نظر متخصصین مجرب، با فرمول های ویژه ساخته می شود.
تمام اقلام مورد استفاده در مراحل تولید محصولات هیرمان درجه یک و استاندارد هستند و خرید ایزوگام دولایه بردین دلیجان بسیار اقتصادی خواهد بود. ایزوگام حلزون دلیجان و ایزوگام طرح دار از دیگر محصولات هیرمان است.

کیفیت عالی تولیدات و خدمات تخصصی و خدمات پس از فروش این واحد عظیم صنعتی، دلایل اصلی شهرت و اعتبار ایزوگام هیرمان دلیجان است.

ایزوگام طرح دار آجرنما
ایزوگام طرح آجری محصول بی نظیر هیرمان

قیمت ایزوگام در تهران

تولید کننده ای که بصورت تخصصی در صنعت تولید عایق های رطویتی فعالیت میکند و توانسته با اتکا بر توان مدیریتی و تخصصی خود صادرات محصولات خود را به بیش از 20 کشور به انجام برساند ” شرکت تولیدی هیرمان است “. این کارخانه در حال حاضر با تولیدات انبود و استفاده از بروزترین تجهیزات و با استفاده از نیروهای انسانی آموزش دیده در زمینه تولید، تعمیرات و نگهداری؛ فروش، بازاریابی؛ صادرات و غیره توانسته جایگاهی برای خود بدست بیاورد که رسیدن به آن و دست یافتن به آن برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت نمایند بعنوان الگوی بسیار معتبری قرار گیرد. شرکت هیرمان در تمام مناطق تهران، محصولات خود را به صورت عمده و با قیمت ارزان توزیع میکند.

خرید ایزوگام دولایه بردین دلیجان و یا لوکس ترین برند ایزوگام شما را از تعمیر و بازسازی زودهنگام در امان نگه میدارد.

ایزوگام بردین دلیجان با قیر ۶۰/۷۰ پالایشگاهی تولید میشود که سبب انعطاف و چسبندگی فوق العاده این ایزوگام است. در ویدئوی زیر مشاهده می کنید.

بهترین برند ایزوگام موجود در بازار

شاید تا به حال برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چطور یک کارخانه ایزوگام که در یک منطقه بخصوص صنعتی مستقر و در حال کار میباشد؛ می تواند چندین برند ایزوگام را تولید و در بازار به فروش برساند؟ در کارخانه تولیدی هیرمان، انضباط و دیسیپلین کاری و رجحان کیفیت تولیدات را مشاده می کنید. بنظر می رسد که مسئولین و نیروی کار به این درک رسیده اند که بقای ماندن در بازار در گرو کیفیت محصولات و تولید بهترین مارک ایزوگام در بازار و تعهد است. استانداردهای ایزو در مدیریت موجب به بدست آوردن جایگاه شایسته اکنون است.

خرید ایزوگام دولایه هیرمان و یا ثبت سفارش محصولاتی مناسب برای هر پروژه به صورت سفارشی، اطمینان و آرامش را به همراه دارد.

ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت عالی
ایزوگام حلزون دو لایه با کیفیت برجسته

ایزوگام مناسب برای پشت بام

اطلاعاتی که که خریدار می تواند با ورود کد استاندارد محصول به آنها دسترسی داشته باشد میتواند بصورت زیر باشد. نام محصول، کد محصول، کد استاندارد، تاریخ پروانه تولید، تاریخ اعتبار تولید، نام مالک کارخانه و یا شرکت و آدرس و اطلاعات دیگری از این دست که همگی میتواند در حصول اطمینان و اعتماد خریدار از انتخاب خود دریافت نماید. امید است استفاده کنندگان و خریداران محصولات تولیدی شرکت هیرمان حتماً به این نکته دقت کنند تا محصول مشابه و یا نوع دیگری را بعنوان محصولات تولیدی این شرکت خریداری ننمایند.
برای خرید ایزوگام دولایه فویل دار مناسب برای پشت بام که با فروش مستقیم از کارخانه، ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.

ایزوگام دولایه با روکش فویل بهترین گزینه برای عایق کاری پشت بام است و ایزوگام مرغوب با نصب استاندارد برای حداقل 15 سال کار میکند.

در این ویدیو بخشی از خط تولید ایزوگام حلزون را مشاهده می کنید. این محصول در دو ضخامت ۳ و ۳.۵ میلیمتر و وزن ۴۰ کیلوگرم تولید میشود.

مرکز فروش ایزوگام دولایه

ایزوگام دو لایه پشت بام یکی از محصولاتی که توسط این کارخانه با استانداردهای لازم تولید شده و در مناطق مختلف کشور به فروش می رسد. ایزوگام در مناطق سردسیر باید از مقاومت بالا برخوردار باشد و اغلب خریداران با بررسی دقیق این شاخصه نیاز خود را مطرح و آن را تهیه خواهند کرد.
اینرا میتوانیم با صراحت بگوییم که ایزوگام دو لایه فویل دار با قیر درجه یک برای پشت بام بسیار مناسب است و توصیه میشود که حتماً از ایزوگام های دارای نشان استاندارد و معتبر تهیه گردد و بعد از نصاب با تجربه استفاده کنید. در هیرمان ایزوگام در ضخامت ها و وزنهای متنوع تولید و عرضه میگردد که هر کدام برای مناطق خاص مورد استفاده میگیرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و خرید ایزوگام دولایه فویل دار به صورت عمده، وب سایت و کارشناسان هیرمان همراه شما هستند.

ایزوگام بردین با وزن 42 کیلوگرم
تولید رول 10متری ایزوگام بردین
لیست قیمت ایزوگام بردین به صورت عمده

به جرات می توانیم بگوببم که بهترین ایزوگام دو لایه با ضخامت 4 میلیمتر در بازار کشور، ایزوگام بردین دلیجان است که در انواع مختلف تک لایه، دولایه و سه لایه تولید می شود.
از نظر فروش محصولات مختلف کارخانه ایزوگام در کشور شرایط ایده آلی دارد. لذا ما توانایی خود را بکار گرفته و انواع محصولات خود را به صورت مستقیم در سراسر کشور عرضه می کنیم. اعلام لیست قیمت ایزوگام بردین دلیجان از سوی واحد فروش کارخانه هیرمان سبب افزایش همکاری با خریداران عمده گردیده است. اگر شما نیز به دنبال دریافت نمایندگی انحصاری و رسمی ایزوگام در شهرهای مختلف هستید می توانید با کارخانه هیرمان دلیجان ارتباط گرفته و همکاری خوبی را آغاز کنید.

قیمت خرید ایزوگام دولایه و محصولات دیگر هیرمان بر اساس نوسان بازار در قیمت مواد اولیه در سال جاری و آینده بررسی و اعلام می شود.

ایزوگام بردین دلیجان با قیمت مناسب
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
  1. برای خرید ایزوگام دولایه هیرمان و یا ثبت سفارش عمده انواع تولیدات این کارخانه روش های زیر را انتخاب و اعمال کنید:
  2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هرگونه ابهام و یا سوال در خصوص نحوه تعیین قیمت انواع محصولات را می توانید با کارشناسان ما مطرح کنید و پاسخ لازم را دریافت کنید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام طرح دار بردین دلیجان