خرید ایزوگام فویل دار در صنعت ساختمان و راه سازی و همچنین در صنایع کشاورزی و تاسیساتی یکی از الزامات مهم است که کاربرد انواع عایق های رطوبتی را بسیار متنوع کرده است. در این صورت آیا شما می دانید وزن استاندارد و ضخامت ایزوگام فویلدار چقدر باید باشد و از خصوصیات و قیمت انواع ایزوگام درجه یک اطلاع دارید؟ در این زمینه اطلاعات مفیدی را در خصوص کیفیت بی نظیر محصولات هیرمان با شما در میان می گذاریم.

خرید ایزوگام فویل دار مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام فویل دار مستقیم از کارخانه

ایزوگام فویل دار چیست؟

اولین سوالی که به ذهن می رسد این است که انواع ایزوگام کدام است؟ هر یک از انواع ایزوگام برای منظور خاص تولید می شوند و باید در هنگام خرید ایزوگام فویل دار و یا دیگر انواع عایق رطوبتی به مواردی مانند نوع روکش، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام، قیمت ایزوگام و نوع آب و هوای منطقه دقت بیشتری داشته باشید.
ایزوگام دو لایه و یا ایزوگام سه لایه، از نظر روکش به سه دسته ایزوگام ساده (پودری)، ایزوگام فویلدار، ایزوگام طرح دار تقسیم بندی می شوند که بیشترین کاربرد، متعلق به ایزوگام فویل دار است. خوب است بدانید، ایزوگام فویلدار به جهت دارا بودن لایه آلومینیوم به ضخامت 16-14 میکرون معمولاً قیمت بیشتری هم دارد.

ما در هیرمان بهترین مارک ایزوگام فویل دار را به شما معرفی کرده و نقطه پایان جستجوی شما خواهیم بود!!!

ایزوگام دولایه فویل دار
ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان باکیفیت بی نظیر

خرید ایزوگام فویل دار از کارخانه

ایزوگام فویل دار کاربردهای بسیار متنوع دارد از جمله:
1. ایزوگام برای بام و سقف
2. ایزوگام دیوارها و نما
3. عایق کاری مخازن نفت و پتروشیمی
4. ایزولاسیون خطوط انتقال آب و کانال ها
5. ایزوگام استخر در رنگ ها و طرح های زیبا
6. عایق کاری سقف سوله ها
7. ایزوگام پروژه های صنعتی و کشاورزی و دامداری از جمله کاربردهای ایزگام فویلدار است.
توجه به کیفیت ایزوگام از اهمیت زیادی برخوردار است، به طوریکه علاوه بر ضخامت و وزن استاندارد، خرید ایزوگام فویل دار با توجه به نوع مواد اولیه مورد توجه است.

با واحد فروش و کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط گرفته و راهنمایی‌های لازم را برای یک خرید لذت بخش دریافت نمایند.

ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان
ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان

خصوصیات ایزوگام خوب کدام است؟

در هنگام خرید ایزوگام فویل دار یا هر نمونه دیگری از این محصول اگر شناخت کافی از عایق رطوبتی نداشته باشید متحمل خسارات و تعویض های پیش از موعد می شوید.
در تولید ایزوگام استاندارد و ایزوگام خوب و باکیفیت باید موارد زیر رعایت شده باشد:
1. حتماً از قیر پالایشگاهی درجه یک که قیر 70-60 است استفاده شده باشد.
2. از بهترین نوع الیاف تیشو و پلی استر بهره برده باشد.
3. رول های ایزوگام دارای نشان ملی استاندارد با کد پیگیری باشد.
4. در محصول فویلدار، نوع فویل و کیفیت آن مرغوب باشد.
5. ایزوگام خوب از ضخامت و وزن استاندارد (حداقل ضخامت 3 میلیمتر و حداقل وزن هر رول ۴۰کیلو) برخوردار باشد.

برخورداری از امکان مشاوره و یافتن راهکارهای خلاقانه برای انجام انواع پروژه های عایق بندی، از امتیازات هیرمان است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای کیفیت و طول عمر فوق العاده عالی است. در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

بهترین مارک ایزوگام فویلدار

 احتمالاً شما دنبال این هستید که بدانید بهترین مارک ایزوگام فویل دار کدام است؟ همچنین دوست دارید بهترین برند های بازار را بشناسید و یا می خواهید بدانید قیمت خرید ایزوگام فویل دار چقدر است؟ در ایران ده ها کارخانه تولید کننده ایزوگام وجود دارد که تعداد قابل توجهی از آنها ایزوگام های باکیفیت و مرغوبی را ساخته و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند، پس معرفی یک برند و محصول مشخص به عنوان بهترین مارک ایزوگام کار آسانی نیست. اما فقط کافی است یک بار ایزوگام تولید شده در هیرمان را برای خرید انتخاب کنید و برای همیشه راضی باشید.

در وب سایت هیرمان می توانید از فایل های صوتی رایگان و آموزشی برای شناخت هر چه بیشتر محصولات ما استفاده کنید.

نولید بهترین ایزوگام حلزون در هیرمان
واحد تولید ایزوگام حلزون در هیرمان

قیمت ایزوگام بی نظیر هیرمان

ایزوگام از لایه های بسیار متفاوت ساخته می شود از قبیل آلومینیوم، قیر، پلاستیک، تیشو، مواد پلی استر و پلیمرهای اصلاح کننده قیر و ….. در بسته بندی تکی و بصورت رول که نصب و استفاده از آن را ساده کرده است.
قیمت ایزوگام در هنگام خرید ایزوگام فویل دار و یا دیگر انواع عایق رطوبتی برای مصرف کننده اهمیت ویژه دارد. نحوه تعیین قیمت ایزوگام بی نظیر هیرمان با در نظر گرفتن نوع ایزوگام و قیمت مواد اولیه توسط کارشناسان صورت می گیرد. ایزوگام فویل دار دولایه معمولاً گران تر از ایزوگام تک لایه است که البته نوسان قیمت انواع ایزوگام در نرخ فروش آن موثر است.
قیمت ایزوگام با نصب و بدون نصب تفاوت داشته و گران تر است.

لیست قیمت روز انواع ایزوگام با نصب و بدون نصب را یکجا در وب سایت هیرمان ببینید!

قیمت هر رول ایزوگام بردین دلیجان
قیمت رول ایزوگام بردین دلیجان

 قیمت رول ایزوگام درجه یک چقدر است؟

هر رول ایزوگام  دارای طول ۱۰ متر و عرض یک متر است و در کیفیت های مختلف وزن آن متفاوت است و قیمت هر رول ایزوگام با توجه به مواد اولیه که در آن به کار رفته است تعیین می گردد. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام باید با هم متناسب باشد.
در بازار فعالی ایزوگام به دلیل عدم نظارت کافی بر روی تولید و فروش انواع ایزوگام، قیمت هر رول ایزوگام متفاوت است و حتی جنس های درجه دو و سه را به جای جنس درجه یک به مشتری می فروشند و یا با پایین ترین قیمت و بدون هیچ کیفیتی محصول را در بازار عرضه می کنند که باعث لطمه جدی به ساختمان می شود.

سقف و نمای اطراف ساختمان، با خرید ایزوگام فویل دار در برابر رطوبتی، گرما و سرما چندین برابر مقاومت تر می شود.

ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی عالی
ایزوگام حلزون با چسبندگی عالی

قیمت روز انواع ایزوگام درب کارخانه

صرف کننده یکی از مهمترین دغدغه هایی که دارد در وهله اول کیفیت ایزوگام است و بعد از آن قیمت مناسب ایزوگام است که باعث می شود برای خرید ترغیب شود. قیمت یکی از شاخص‌های مهم برای مشتری در انتخاب یک محصول مناسب می باشد و در همین راستا شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات درجه یک و مرغوب و با قیمت های مناسب برای اقشار مختلف جامعه توانسته است نظرها را به خود جلب نموده است. کیفیت مناسب و قیمت مناسب از مهمترین شاخص های محصولات شرکت ایزوگام هیرمان است.

شعار لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان نشان از کیفیت محصولات و تضمین خرید بهترین ایزوگام بازار است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

خرید ایزوگام فویل دار برای پشت بام

قیمت روز انواع ایزوگام و لیست قیمت ایزوگام استاندارد با نصب و بدون نصب را می توانید از کارشناسان ما در هیرمان از طریق تماس تلفنی سوال نمایید و در سریع ترین زمان پاسخ بگیرید.
در میان همه مصالح که برای یک ساختمان لازم و ضروری مینماید استفاده از ایزوگام بعنوان عایق رطوبتی از جایگاه و ارزش ویژه ای برخوردار است. ایزوگام استاندارد با انعطاف پذیری خود و سبک بودن نسبت به مصالح دیگر نظیر سنگ و موزائیک، زیبائی در ظاهر و استفاده آسان توانسته جایگاه ویژه ای را در میان مصالح ساختمانی برای خود قائل شود.

قیمت روز انواع ایزوگام درجه یک پشت بام و دیگر محصولات شرکت هیرمان را با تماس با واحد فروش شرکت دریافت کنید.

ایزوگام فویل دار دو لایه بردین
ایزوگام دو لایه فویل دار با کیفیت بی نظیر

بهترین مارک ایزوگام در بازار

برای رسیدن به بالا ترین زمان نگهداری هر محصول و رسیدن به طول عمر مفید تضمین شده توسط تولید کنندگان و سازندگان هر محصولی می بایست بر اساس روش های استفاده، دستور العمل های اعلامی از جانب کارخانه تولید کننده و مراجعه به استاندارد هایی که برای این منظور وجود دارد کار کرد.
مثلاً خرید ایزوگام فویل دار برای مصارف خاص و ایزوگام بدون فویل برای موارد دیگر ضرورت دارد که در هنگام ثبت سفارش توسط کارشناس به شما اعلام می شود. تولیدات ایزوگام بر مبنای محل مصرف و یا نوع کار بری طراحی و تولید می شود. بهترین مارک ایزوگام هیرمان در بازار را مستقیم از کارخانه بخرید.

برای سفارش بهترین مارک ایزوگام و خرید ایزوگام فویل دار از کارخانه با واحد فروش و کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید.

ایزوگام هیرمان با چسبندگی فوق العاده
خرید ایزوگام هیرمان با نصب سریع و تضمینی

فروش عمده ایزوگام درجه یک

شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان از خدمات مشاوره رایگان بهره ببرید و یا با ارتباط تلفنی با آنها و بدون حضور نیز راهنمائی های لازم را دریافت و بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود دریافت کنید. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام دولایه و تک لایه در انواع روکش دار و بدون روکش و با استفاده از آزمایشگاه های مجهز و محققین و متخصصین جوان و با دانش روز گامی اساسی در این راه برداشته و با تولید ایزوگام با کیفیت و منحصر به مکان های قابل اجرا ایزوگامی مطمئن و قابل اعتمادی را تولید نموده است.

وجود مشاوران و کارشناسان در بخش فروش شما را در امر انتخاب و خرید ایزوگام فویل دار و یا بدون فویل یاری می نماید.

ایزوگام طرح آجرنما

خرید انواع ایزوگام مستقیم از کارخانه

یکی از موارد انتخاب ایزوگام برای مصرف لایه های بکار رفته در آن است و تفاوتی که این دو نمونه تولید با هم دارند. تفاوت بین ایزوگام تک لایه و دو لایه. ایزوگام تک لایه و دولایه از نظر مشخصات فیزیکی تفاوت هایی را با هم دارند و همچنین از نقطه نظر موارد کار برد نیز میتواند مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. در ایزوگام دولایه تعداد لایه های مصرفی در حوضچه قیر وارد می شوند و دولایه پلی استر و تیشو را شامل می شود. ایزوگام دولایه که ضخامت آن نیز بیشتر از نوع تک لایه است کاربرد فراگیرتری دارد و میتواند دارای کیفیت بالا تر و وزن بیشتر هم باشد.

با واحد فروش و کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط گرفته و راهنمایی‌های لازم را برای یک خرید لذت بخش را دریافت نمایند.

ایزوگام حلزون با خرید مستقیم از کارخانه
ایزوگام فویل دار حلزون دلیجان
خرید ایزوگام فویل دار باکیفیت و استاندارد

 دامنه کاربرد ایزوگام از منازل و ساختمان ها تا کار های بزرگ عمرانی ادامه دارد و می تواند نمونه خوبی برای انتخاب انواع ایزوگام و خرید ایزوگام فویل دار برای مصرف تلقی گردد، به گونه ای که خریدار را مجاب و ملزم به دریافت مشاوره از متخصصین و تولید کنندگان می نماید تا بهترین گزینه و نمونه با رعایت تمام استاندارد ها در اختیار ایشان قرار گیرد. همچنین ایزوگام می تواند به راحتی نصب و با حداقل دورریز در تمام نقاطی که احتمال وجود رطوبت و سرایت آب به داخل را دارد استفاده شود.

خریداران ایزوگام باید به این نکته دقت داشته باشند که هر نوع تولیدی را نمی توان برای مصرف در عموم اماکن که تشابهی برای آن وجود دارد استفاده نمود. قبل از خرید ایزوگام فویل دار یا محصولات دیگر باکارشناسان ما مشورت نمایید.

ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام بردین با استاندارد بالا
شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان

شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش شرکت تولید کننده ایزوگام از خدمات مشاوره رایگان بهره ببرید و یا با ارتباط تلفنی با آنها و بدون حضور نیز راهنمائی های لازم را دریافت و بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود دریافت کنید. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام دولایه و تک لایه در انواع روکش دار، بدون روکش و ایزوگام طرح دار و با استفاده از آزمایشگاه های مجهز و محققین و متخصصین جوان و با دانش روز گامی اساسی در این راه برداشته و با تولید ایزوگام با کیفیت و منحصر به مکان های قابل اجرا ایزوگامی مطمئن و قابل اعتمادی را تولید نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات می توانید به آدرس اینترنتی شرکت به آدرس HIRMAANCO.COM مراجعه نمایید.

ایزوگام سوپر صادراتی فویل دار هیرمان
ایزوگام فویل دار سوپر صادراتی هیرمان
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

هدف پرسنل در شرکت ایزوگام هیرمان بر این است تا شعار شرکت را برای تک تک مشتریان قابل لمس نمایند شعار شرکت ” لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان ” است. برای خرید ایزوگام فویل دار و دیگر محصولات هیرمان می توانید راه های زیر را تجربه کنید:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در شرکت ایزوگام هیرمان به بهبود محصولات و نوآوری در تولید ایزوگام و روش های عایق بندی می پردازد و در این راه مداومت دارد.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام دولایه با قیمت فوق العاده