خرید ایزوگام پشت بام از درب کارخانه چقدر است؟ بهترین مارک ایزوگام 2 لایه برای سقف کدام است؟ ایزوگام مرغوب هیرمان با استاندارد CE و ایزو 9001 از بهترین و مرغوب ترین برندهای بازار عایق ایزوگام است. محصولات شرکت ایزوگام هیرمان با برخورداری از مواد اولیه مرغوب و قیر خالص پالایشگاهی (60/70) برای سقف منازل و آپارتمان ها و ساختمان های تجاری و اداری بهترین گزینه است. به نحوه تعیین قیمت و خرید عمده ایزوگام از هیرمان در ادامه مطلب، بیشتر اشاره می کنیم.

خرید ایزوگام حلزون برای پشت بام
ایزوگام حلزون گزینه منتخب شما

خرید بهترین ایزوگام پشت بام

قیر را می توان برای اندود کردن و نفوذ رد منافذ و ترک های طولی و سطحی مورد استفاده قرار داد که پس از سر شدن و گرفتن حالت چسبندگی به خود می تواند از نفوذ مواد آسیب رسان به عمق و لایه های زیرین ممانعت نماید. قیر می تواند برای تولید عایق های ضد رطوبت مانند ایزوگام و با در صد های معین مورد استفاده قرار گیرد. پس روش های قدیمی به کنار گذاشته می شوند و برای عایق کردن سطوحی مانند پشت بام نیاز به خرید ایزوگام پشت بام که هم بهترین کیفیت و مقاومت را دارد اقدام می کنیم. قیمت ایزوگام در نحوه تصمصم گیری ما تاثیر دارد.

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید بهترین ایزوگام برای سقف، پشت بام و استخرها و دیوارها توانسته است نقطه پایان جستجوی شما باشد!!!

قیمت خرید ایزوگام پشت بام بردین
تولید ایزوگام بردین با کیفیت بی نظیر

بهترین پوشش برای پشت بام

ایزوگام با توجه به مواد تشکیل دهنده آن از قیر گرفته تا لایه آلومینیوم برای محافظت از تشعشع خورشید توانسته خود را در بین مصالح ساختمانی جا بیندازد و به حق هم خرید ایزوگام پشت بام گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد همان خواص آرامش، آسایش و امنیت میباشد. ایزوگام با ترکیب و تلفیق مواد مختلف میتواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند و میتواند با دارا بودن لایه آلومینیومی از هجوم گرما و فرسایش پشت بامها تا مدتهای زیاد و سالیان طولانی محافظت و مراقبت نماید و همچنین با دارا بودن مواد پلاستیکی و وزن بسیار مناسب از ایجاد بار مرده در سازه های بلند جلوگیری می کند.

ایزوگام مخصوص پشت بام می تواند وزن کلی ساختمان را نسبت به اجرای مصالح دیگر که دارای وزن بسیار هم میباشند تعدیل و کاهش دهد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای کیفیت و طول عمر فوق العاده عالی است. محصولات هیرمان بهترین گزینه خواهند بود.

ایزوگام خوب برای بام

ایزوگام میتواند در مناطق مختلف جوی دوام مناسب داشته باشد و حتی میتواند از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری نماید. به این ترتیب که همه میدانیم تبادل حرارتی بین سطوح همیشه صورت میگیرد و با عنایت به اینکه همیشه هوای گرم داخل در زمستان بدلیل سبکتر بودن به بالا هدایت میگردد، طبیعی بست که تبادل حرارتی بین سقف و پشت بام نیز صورت گیرد. به این ترتیب وجود لایه ایزوگام میتواند این تبادل را به صفر برساند و یا بسیار کاهش دهد که در نهایت به صرفه اقتصادی خانواده نیز کمک شایانی در دراز مدت مینماید. خرید ایزوگام پشت بام نیاز به دقت و آگاهی داشته و باید کیفیت و قیمت ایزوگام را با هم لحاظ کنید.

ما در هیرمان برای خرید ایزوگام پشت بام و برای یافتن بهترین راهکارهای عایق بندی در پروژه های مختلف، مشاوره های تخصصی ارائه می دهیم.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار

بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار

آزمایشات و تست های مختلف که بر روی قیر انجام می شود به دو نوع تقسیم می گردند، یک دسته آزمایشاتی که بر روی خود قیر صورت می گیرد و دسته دیگر هم آزمایشاتی است که بر اساس نوع پالایش و یا مراحل و فرایند صورت گرفته بر روی قیر طبقه بندی می شود. در نتیجه عایق ایزوگام تولید شده در هیرمان کاملاً با استانداردهای روز ملی و استانداردهای اروپایی مطابقت دارد. قیمت خرید ایزوگام پشت بام تا اندازه ای نشان از کیفیت محصول دارد، اما توجه داشته باشید که همواره افرادی سودجو هم در بازار وجود دارند. بهترین برند ایزوگام هیرمان، بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت را دارد.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان با سابقه ای طولانی و درخشان، بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار را به شرکت ها و پیمانکاران پیشنهاد می کند.

ایزوگام مخصوص پشت بام
تولید ایزوگام حلزون با روکش فویل

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

لیست قیمت خرید ایزوگام پشت بام برای مصرف کننده اهمیت ویژه دارد چرا که بیشترین مصارف که در طول سال نیاز است ،پوشش دهی سقف، پشت بام ها و دیوارهایی است که در برابر نم و رطوبت باید محافظت شوند. خرید ایزوگام برای مصارف مختلف تابع شرایطی است که باید به آن ها توجه کنید. کدام ایزوگام را بخرید و یا قیمت کدام ایزوگام مناسب تر است و یا این که بهترین مارک ایزوگام در بازار کدام است؟ همه این موارد به اضافه قیمت ایزوگام مورد توجه است. لیست قیمت انواع ایزوگام هیرمان به روز نهایی می شود و شما با تماس تلفنی می توانید لیست کلی قیمت ها را دریافت کنید.

مجموعه تولیدی هیرمان خود را متعهد به ارتقای سطح کیفیت تولیدات و خدمات و جلب رضایت مشتریان ایرانی و خارجی می داند.

خرید ایزوگام پشت بام از هیرمان
ایزوگام هیرمان با کیفیت و ماندگاری درخشان

هزینه پشت بام آپارتمان

برای رسیدن به بالا ترین زمان نگهداری هر محصول و رسیدن به طول عمر مفید تضمین شده توسط تولید کنندگان و سازندگان هر محصولی می بایست بر اساس روش های استفاده، دستور العمل های اعلامی از جانب کارخانه تولید کننده و مراجعه به استاندارد هایی که برای این منظور وجود دارد و منحصر به همان کالای خریداری شده می باشد استناد نمود و کار کرد. برای این که هزینه های لازم برای خرید ایزوگام پشت بام و یا مجتمعهای اداری و مسکونی مشخص شود، ایزوگام هیرمان می تواند با هماهنگی کارشناس خود را به محل اعزام و نوع ایزوگام، هزینه پوشش دهی و کلیه هزینه ها را برای شما برآورد کند.

در شرکت هیرمان شاهد تولید بهترین انواع ایزوگام برای مصارف مختلف هستیم که توسط واحد فروش و نصب، به مشتریان عرضه می شود.

ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت عالی
ایزوگام حلزون دو لایه با چسبندگی عالی

لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

دامنه کاربرد ایزوگام از منازل و ساختمان ها به کارهای بزرگ عمرانی میرسد و می تواند نمونه خوبی برای انتخاب انواع ایزوگام برای مصرف تلقی گردد.. لیست قیمت خرید ایزوگام پشت بام که معمولاً از ایزوگام دو لایه روکش دار است به روز نهایی و اعلام می شود.قیر مصرفی، نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه ها و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و انواع مواد افزودنی به قیر و کیفیت پلی استر و تیشو در تعیین قیمت ایزوگام موثرند. دریافت مشاوره از متخصصین بهترین گزینه و نمونه با رعایت تمام استانداردها در اختیارتان قرار میدهد.

با ارتباط تلفنی با کارشناسان ما و بدون حضور، راهنمائی های لازم را دریافت و بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.

کارخانه تولید بهترین ایزوگام برای پشت بام
ایزوگام بردین دلیجان محصول اقتصادی هیرمان

قیمت هر رول ایزوگام در تهران

وجود مشاوران و کارشناسا ن در بخش فروش شما را در امر انتخاب و خرید ایزوگام پشت بام یاری نموده و ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های قابل اعتنائی را پس از خرید ایزوگام پشت بام در اختیار شما قرار می دهند تا از اطمینان محصول خریداری شده حداکثر بهره را ببرید. لایه قیر موجود در ایزوگام مانع رسیدن آب به عمق ترک می شود و به این ترتیب دوام آسفالت و عمر مفید آن نیز افزایش می یابد. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام دولایه و تک لایه و با استفاده از آزمایشگاه های مجهز و محققین و متخصصین جوان و با دانش روز گامی اساسی در این راه برداشته است.

قیمت هر رول ایزوگام در تهران با بارگیری به روز از درب کارخانه اعلام شده و در صورت نیاز خدمات نصب ایزوگام با ضمانتنامه را هم شامل می شود.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت ایزوگام در آذربایجان غربی

ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی، یکی از مراکز مهم در ایران است، از این روز سرمایه گذاری ویژه ای در این شهر انجام شده و می توان تمرکز اقتصادی زیادی را در آن شاهد بود. شرکت ایزوگام هیرمان نیز انواع محصولات خود را به بازار ارومیه عرضه نموده است. در این شهر انواع ایزوگام با کیفیت بالا تقاضا شده که مسلماً برندهای خوب مانند هیرمان مشتریان بیشتری خواهند داشت. به جهت سردسیر بودن این منطقه، ایزوگام سوپر صادراتی هیمران تقاضای بالایی در این استان دارد. برای تکمیل فرآیند خرید ایزوگام پشت بام و سایر محصولات با کارشناس فروش تماس یگیرید.

عایق رطوبتی درجه یک هیرمان برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل به صورت جداگانه تولید و عمده عرضه می شود.

آیا هیرمان ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر تولید می کند؟

بله – شرکت هیرمان دلیجان محصولات خود را در سه دسته جداگانه سردسیری، گرمسیری و معتدل تولید و توزیع می کند.

همچنین بخوانید:
ایزوگام گرمسیری هیرمان با مقاومت عالی
تولید و خرید ایزوگام مرغوب پشت بام
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل

بهترین ایزوگام دو لایه برای سقف

همیشه توصیه می شود از نصاب قابل اعتماد و با تجربه برای نصب ایزوگام استفاده نمائید تا ضمن رعایت این اصول به ظاهر ساده از ورود آسیب های جدی به سقف خود داری شود .نکته قابل توجه دیگری هم در این میان مطرح می شود و آن هم خرید ایزوگام پشت بام با کیفیت و برند معتبر است. از هر تولیدی نمی توان در هر منطقه ای استفاده نمود. و به همین طریق از هر نوع ایزوگامی هم نمی توان رای هر منظوری استفاده نمود. ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام 4 میل بردین دلیجان برای سقف و پشت بام بسیار مناسبند.

سقف بلند اطمینان و آرامش را با محصولات هیرمان تجربه کنید.

ایزوگام بردین با وزن 42 کیلوگرم
ایزوگام بردین دلیجان کیفیتی بی بدیل
لیست قیمت ایزوگام ارزان

ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر برای استفاده در هر شرایط آب و هوائی می تواند توصیه شود چون هم تاب مقاومت در برابر گرمای بسیار زیاد را دارد و هم در برابر سرمای زیر صفر از مقاومت بسیار خوبی در برابر یخبندان و سرما زدگی از خود نشان می دهد. خرید ایزوگام پشت بام با ضخامت بالاتر از 4 میلیمتر باکیفیت در مدت زمان کوتاهی با صرفه جوئی در اتلاف انرژی و عدم تعویض  یا ترمیم چند باره قیمت گران تر خود را جبران خواهد کرد. لیست محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان در بخش محصولات سایت درج شده است و قیمت ایزوگام ارزان را مستقیم از کارخانه دریافت کنید.

شرکت تولیدی هیرمان دلیجان با محصولات خود نماد کیفیت بوده و تولیداتی برای داخل و خارج از کشور عرضه می کند.

خط تولید کارخانه ایزوگام هیرمان
ایزوگام بردین دلیجان با ماندگاری بی نظیر
ایزوگام خوب برای پشت بام

اگر یک رول ایزوگام را در نظر داشته باشید و پس از باز کردن، بسته بندی و یا وکیوم کارخانه تولید کننده به چشم می آید و در ظاهر نمایان می شود همان لایه پلی اتیلن است که روی آن و در فواصل معین نام تجاری کالا و شرکت تولید کننده و اطلاعات دیگری بنا به سلیقه تولید کننده می تواند روی آن چاپ شود.لایه پلی اتیلن برای دو منظور در ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد. یکی اینکه اطلاعات نام تجاری و نشان تولید کننده را در معرض دید خریدار قرار می دهد و دیگر اینکه از بهم چسبیدن ایزوگام در زمان رول کردن جلوگیری می کند. برای خرید ایزوگام پشت بام همراه مشاورین ما باشید.

ایزوگام هیرمان مجموعه ای تولیدی و صادراتی است که محصولات خود را با نشان استاندادر ملی ایران و CE اروپا عرضه میکند.

ایزوگام بردین دلیجان دو لایه
ایزوگام دو لایه روکش دار بردین
عرضه بهترین ایزوگام با نصب

پس از اینکه ایزوگام برای نصب آماده شد و حرارت دهی به آن آغاز گردید لایه پلی اتیلن بر اثر حذاذت آب شده و از بین میرود و در حقیقت قیر مذاب به سطح مورد نظر می چسبد و ایزوگام برای بهره برداری آماده است. در ادامه کار نصب آنچه در ظاهر نمایان می شود همان لایه روئی ایزوگام است که با یک لایه آلومینیوم در ایزوگام های فویل دار در اکثر پشت بام ها دیده می شود. لایه فویل موجود در ایزوگام بسیار با اهمیت است زیرا آسیب دیدن این لایه پس از اتمام کار نصب موجب نفوذ حرارت به لایه های قیری شده و در نهایت منجر به شل شدن و روان شدن آن می شود.

خرید ایزوگام پشت بام به صورت دو لایه فویل دار مرسوم و قابل اطمینان است و شرکت هیرمان پیشنهادات ویزه خود را با قیمت مناسب عرضه می کند.

ایزوگام پشت بام بردین با ضمانت نامه
ایزوگام بردین دلیجان با 4 میلیمتر ضخامت و کیفیت تضمینی
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
  1. در این جا به 3 روش ساده و سریع خرید ایزوگام پشت بام از هیرمان اشاره می کنیم:
  2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هرگونه سوال و یا ابهامی در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام پشت بام داشتید، کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.