خرید اینترنتی ایزوگام یکی از راه های هوشمندانه ای است که می توانید در کمترین زمان محصول سفارشی را در شهر خود تحویل بگیرید. همان طور که می دانید تغییر الگوهای خرید قدیمی، یک خرید لذت بخش، با قیمت ارازن و مناسب از درب کارخانه را به همراه دارد. ما در هیرمان با تولید محصولات سفارشی و قیمت مناسب همگام با کیفیت خوب از دغدغه های مشتریان خود کاسته ایم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مزیت خرید ایزوگام به صورت اینترنتی

خرید اینترنتی ایزوگام را اگر در حال حاضر مورد بررسی قرار دهیم اگر نگوییم تنها راه حل، بی شک یکی از بهترین راه های فروش عایق های رطوبتی به شمار می آید.
برای صحت این ادعا توجه شما را به این مورد جلب می کنیم که با مدیریت قیمت ایزوگام و سرشکن هزینه ها و با فروش اینترنتی ایزوگام باعث ارزان شدن قیمت ایزوگام شده ایم.
دلیل کاهش قیمت هم حذف واسطه ها و فروش مستقیم از درب کارخانه است. در پی این موضوع با واقعی شدن قیمت و مهمترین مزیت خرید اینترنتی ایزوگام مواجه شده ایم.

ما در هیرمان علاوه بر تولید محصولاتی با کیفیت، به بهینه سازی روش های خرید و بهبود بازار سنتی توجه داشته و اقدامات گسترده ای انجام داده ایم.

خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

ما همواره در مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان بر این باور هستیم که مصرف کننده ایزوگام حق دارد که بهترین مارک ایزوگام را خریداری کرده و ساختمان و خانه خود را هم بدون دغدغه عایق کاری کند.
برای رسیدن به این منظور خرید اینترنتی ایزوگام را در سطوح گسترده در این شرکت اجرایی کرده ایم. با یک تماس با واحد فروش هیرمان می توانید بهترین برندهای ایزوگام را شناسایی کرده و در کمترین زمان پس از ثبت سفارش، محصول در شهر شما تحویل داده می شود.
پیش از خرید ایزوگام، داشتن اطلاعات کافی از چالش هایی که در این مسیر با آنها روبرو میشویم بسیار اهمیت دارد. بیشتر درباره ی خرید ایزوگام بخوانید

دسترسی بیشتر به محصولات و فروش بی واسطه و معرفی بهتر محصولات از دیگر مزیت های خرید اینترنتی ایزوگام دلیجان است. با خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه به میزان قابل توجهی از هزینه های شما کاسته می شود.

خرید اینترنتی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
خرید اینترنتی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

لیست قیمت ایزوگام ارزان 1400و ارزش برند

در برخی از تولیدات و کارخانه ها میتوان شاهد بود که کیفیت در آنها حرف اول را می زند و این اعتماد و اطمینان بین خریداران محصولات آنها موج می زند.
قیمت ایزوگام در کارخانه هیرمان دلیجان با دقت بر ازش برند و قیمت تمام شده محصولات و همواره بر سطح کیفی تولید استوار است. در کارخانه ایزوگام هیرمان استفاده از مواد اولیه با کیفیت یک اصل جدا نشدنی و قیمت در تولیدات همیشه تناسب با کیفیت را حفظ نموده است.
در سال 1400 هم شاهد افزایش قیمت ها بوده ایم اما آن چه ب رآن تاکید داشته ایم کیفیت و حفظ ارزش های برندها و محصولات هیرمان است.

تعدد تولید ایزوگام با لایه های متفاوت و تولید انواع گوناگون ایزوگام به همین علت صورت گرفته تا اقشار مختلف با توان اقتصادی متفاوت بتوانند از محصول با کیفیت استفاده نمایند.

فروش عمده ایزوگام در ایران

در سرتاسر کشور شما شاهد ساخت و سازها و عملیات ساختمانی و عمرانی و تاسیساتی هستید که هر یک از این پروژه ها در مراحل مختلف نیاز به انواع عایق های رطوبتی دارد. شرکت ها و پیمانکاران برای این که بتوانند عایق رطوبتی مورد نیاز خود را تهیه کنند از خرید اینترنتی ایزوگام استقبال کرده و آن را راهی مطمئن و کم هزینه برای تهیه محصول مورد نیاز می دانند.
با فروش آنلاین ایزوگام به صورت عمده در کشور، از میزان فروش انواع عایق رطوبتی بی کیفیت و غیر استاندارد کاسته می شود و در مجموع میزان نیاز به تعمیر و بازسازی مداوم کاهش می یابد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شما می توانید با خرید اینترنتی ایزوگام و ثبت سفارش در واحد فروش هیرمان، باکیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب در اختیار داشته باشید.

خرید اینترنتی ایزوگام طرح دار دلیجان

محصول جدیدی که این روزها در بسیاری از پروژه ها از آن استفاده می شود، ایزوگام طرح دار دلیجان است. ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان گزینه های مطلوب برای استخرها، دیوارهای جانبی، پارکینگ ها و زمین های بازی و یا نصب در پیاده روها است.
ایزوگام های طرح دار بسیار باکیفیت هستند و طرح روی ایزوگام پس از 4 یا 5 سال از بین می رود اما کیفیت عایق رطوبتی همچنان پایدار است.
ایزوگام طرح آجر، ایزوگام طرح چوب و سنگ، ایزوگام رنگی آبی استخری، ایزوگام شش ضلعی تنها نمونه ای از انواع عایق ایزوگام طرحدار هستند که ثبت سفارش و تولید می شوند.

با خرید اینترنتی ایزوگام طرح دار و مشاوره کارشناسی می توانید روش های جدید و کم هزینه تر را انتخاب کنید.

ایزوگام در تهران و شهرهای اطراف آن در انواع مختلف و برای پروژه های ساختمانی و عمرانی با قیمت درب کارخانه هیرمان به صورت عمده توزیع می شود


سایت فروش آنلاین ایزوگام

فروش آنلاین ایزوگام دامنه وسیعی دارد که به چند نمونه اشاره می کنیم:

 • قیمت ایزوگام به ارزش واقعی خود در بازار نزدیک است.
 • مقایسه محصولات برای خریدار وجود دارد.
 • امکان پیش خرید در خرید اینترنتی ایزوگام وجود دارد.
 • امکان بررسی دقیق و کسب اطلاعات در مورد عایق رطوبتی وجود دارد.
 • شما در بین انواع برندها و محصولات متنوع حق انتخاب دارید.
 • دسترسی به خرید انواع ایزوگام طرحدار، فویلدار، بدون فویل و مقایسه قیمت ها
 • صرفه جویی در هزینه ها و انرژی و عدم نیاز به مراجعه به بازار سنتی

در خرید اینترنتی ایزوگام شما شاهد افزایش قدرت خرید هستید و این امر موجب برتری بازار فروش عایق ایزوگام به صورت آنلاین نسبت به بازار سنتی است.

فروش ایزوگام خوب در تهران

فروش آنلاین ایزوگام در تهران و شهرستان های اطراف آن راهکاری اساسی برای کاهش سردرگمی خریدار و مشتری است. در طی سال ما شاهد نوسان پی در پی قیمت ایزوگام هستیم و تردید در مورد قیمت واقعی ایزوگام بیشتر از پیش است.
خرید اینترنتی ایزوگام و خدمات نصب که در تناژهای بالا عرضه می شود تا حد زیادی برطرف کننده این تردیدها در استان تهران است. ما به اهمیت ساختمان و محافظت آن در مقابل نم و رطوبت آشنا هستیم چرا که هر آسیبی می تواند هزینه های زیادی در پی داشته باشد.
در فروش اینترنتی ایزوگام در استان تهران و دیگر شهرها ما شاهد ارزش واقعی محصول و قیمت ارزان تر و مناسب تر این محصول هستیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

با خرید اینترنتی ایزوگام نیاز ندارید که عایق رطوبتی بی کیفیت و قیمت ارزان و غیر استاندارد بخرید، در این صورت ما از سرمایه شما محافظت می کنیم.

خرید ایزوگام 4 میل بردین مستقیم از کارخانه
رول های ایزوگام بردین دلیجان با فروش مستقیم از کارخانه

خرید اینترنتی ایزوگام با قیمت ارزان

تا اینجا به این اشاره کردیم که خرید اینترنتی ایزوگام می تواند در تعیین قیمت فروش واقعی ایزوگام چقدر موثر باشد. در ادامه به عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت ایزوگام اشاره می کنیم. بهتر است اشاره کنیم که قیمت هر نوع عایق رطوبتی ایزوگام به روز نهایی و اعلام می شود.
قیمت عمده ایزوگام بر حسب نوع و کیفیت قیر، کیفیت و قیمت الیاف تیشو و پلی استر، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده ایزوگام محاسبه می شود. در این بین ارزش و برند شرکت تولیدکننده و هزینه های حمل و نقل هم در تعیین قیمت ایزوگام لحاظ می شود.

لیست قیمت ایزوگام به روز تهیه شده و شما می توانید با تماس تلفنی و ارتباط با واحد فروش، در کمتر از 20 ثانیه آن را دریافت کنید.

خرید بهترین ایزوگام به صورت آنلاین

بهترین برند ایزوگام کدام است و آیا می توانم آن را به صورت آنلاین خریداری کنم؟ پاسخ بله است. خریداران عمده که نیاز به تهیه بهترین جنس ایزوگام دارند می توانند به راحتی لیست محصولات و جزئیات و کیفیت هر یک را بررسی کرده و در صورت نیاز از مشاوره های کارشناسان ما هم به صورت رایگان استفاده کنند.
بهترین مارک ایزوگام علاوه بر استانداردهای ملی و اروپایی، بهترین کیفیت مواد اولیه و تضمین و بیمه نامه داشته و با فروش مستقیم از کارخانه، قیمت ارزان تری هم دارد.
شما با چند کلیک ساده در هر کجا هستید می توانید بهترین محصولات هیرمان را در کمترین زمان ثبت سفارش و خریداری کنید.

این مجموعه با بهره گیری از مواد اولیه خوب و نیروی کار مجرب توانسته محصولاتی استاندارد و درجه یک را با امکان خرید اینترنتی در بازار عرضه نماید.

محصولات شرکت هیرمان را اینترنتی بخرید

در این قسمت از مقاله قصد داریم مه به معرفی محصولات شرکت هیرمان بپردازیم. پس از این می توانید با یک تماس و یا مراجعه به وب سایت اطلاعات خود را در خصوص برندهای برتد و معتبر هیرمان تکمیل تر کنید. محصولات هیرمان عبارتند از:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون صادراتی، ایزوگام طوفان شرق دلیجان و تولید ایزوگام با ضخامت 2 میلیمتر بر طبق ثبت سفارش.

برای اینکه خرید اینترنتی ایزوگام هیرمان را راحت و مطمئن تجربه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات با واحد فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام طرح آجری بردین دلیجان
ایزوگام طرح آجری محصول زیبا و باکیفیت هیرمان

راهنمای خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خرید اینترنتی ایزوگام یکی از راه های تهیه عایق رطوبتی است. شما می توانید به فراخور نیاز و مسافت و میزان هزینه ها اقدام به انتخاب بهترین راه برای تهیه و خرید انواع عایق رطوبتی اقدام کنید.
اگر در مراحل اولیه و تصمیم گیری برای خرید ایزوگام هستید، روش های زیر راهنمای خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه خواهد بود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان امیدواریم که مزایای خرید اینترنتی ایزوگام و برتری آن نسبت به روش های سنتی، راهکاری برای تهیه بهترین و مرغوبترین مارک ایزوگام برای شما باشد.در هر مرحله از خرید نیاز به مشاوره داشته باشید ما آماده پاسخگویی هستیم.

آدرس کارخانه کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان هشتم

همچنین بخوانید:
راهنمای ضد آب کردن سقف خانه ی بتنی با ایزوگام

چطور قیمت ایزوگام را آنلاین بگیرم؟

می توانید به سایت مراجعه کنید و از منوی قیمت ایزوگام در زمانی کمتر از 20 ثانیه قیمت ها را دریافت کنید. در غیر این صورت با کارشناس فروش تماس بگیرید.