خرید ایزوگام دلیجان با توجه به کیفیت محصول و نوع مصرف صورت می گیرد و ایزوگام های پلیمری پلاستیکی BPP از بهترین تولیدات در سطح بازار هستند. پلیمرهای وارداتی که برای اصلاح قیر به کار می روند در نهایت بر کیفیت و نوع ایزوگام و میزان مقاومت و ماندگاری محصول و قیمت ایزوگام تاثیرگذار هستند. در شرکت هیرمان دلیجان ما با تولید و فروش بهترین مارک ایزوگام با کیفیت BPP و BPE و SBS را در سطح بازار داخلی و صادراتی فعالیت داریم.

کارخانه تولید بهترین مارک ایزوگام پلیمری
ایزوگام پلیمری سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه هیرمان به صورت های مختلفی امکان پذیر است.در خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه می توانید از کیفیت تولید و قیمت ایزوگام کاملاً مطمئن باشید. مزیت های فروش ایزوگام از درب کارخانه به اختصار عبارتند از:
1. برآورد هزینه ها و دسترسی بیشتر به محصولات
2. فروش بی واسطه از درب کارخانه به قیمت ارزان
3. معرفی محصولات و اعلام قیمت ها به روز
4. همکاری مداوم با تیم فروش و بررسی شرایط بازار. در شرکت هیرمان ما از وب سایت تخصصی بهره مند هستیم و بهترین محصولات و شرایط خرید ایزوگام دلیجان عمده را در آنجا بازتاب می دهیم.

اقدام به خرید عمده ایزوگام از درب کارخانه هم به صورت اینترنتی و هم از طریق تماس تلفنی با کارشناس انجام میشود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

رول ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
رول های ایزوگام پلیمری بردین دلیجان

ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام پلیمری چیست و در تولید آن چه موادی به کار میرود؟ فویل با ضخامت 14 یا 16 میکرون، پوشال گونی پلاستیکی، پودر تالک، اسپانباند در تولید ایزوگام مرغوب پلیمری مصرف می شود. همچنین تیشو، پلی استر و قیر خالص مواد و مصالحی هستند که در تولید ایزوگام پلیمری مورد استفاده قرار می گیرند. ایزوگام پلیمری از نوعی قیر تحت عنوان قیر خالص پالایشگاهی یا قیر 60/70 تولید می شود. در نتیجه، کشش، کیفیت و مقاومت ایزوگام پلیمری بسیار بالا و دارای استاندارد ملی ایران است.

تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان به جهت این که از بهترین قیر و مواد اولیه دیگر تولید می شود دارای ضمانت اصل کارخانه است. خرید ایزوگام دلیجان با کیفیت پلیمری و استاندارد ملی برای شرکت ها و بازرگان ها برای صادرات اهمیت ویژه دارد.

ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت عالی
خط تولید ایزوگام پلیمری حلزون

مشخصات ایزوگام BPP چیست؟

ایزوگام های دلیجان مشخصات کیفی مشخص دارند چنانکه می توان توسط افراد متخصص از کیفیت آن ها مطمئن شد. تولید ایزوگام مرغوب و پلیمری پلاستیکی BPP با استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی امکان پذیر است. ایزوگام پلیمری در رده عایق های رطوبتی نوع A طبقه بندی می شود و براساس استاندارد ملی کشور ساخته می شود. به علت کاربرد قیر خالص در تولید ایزوگام پلیمری این عایق از وزن مناسبی برخوردار است و خرید ایزوگام دلیجان پلیمری، میزان نیاز به تعمیر و بازسازی را کاهش می دهد.

ایزوگام پلیمری پلاستیکی BPP پس از نصب حداقل برای 15 سال کار می کند و به این ترتیب خرید ایزوگام دلیجان هیرمان توصیه ما به تمام پیمانکاران و شرکت های ساختمانی است.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

لیست قیمت ایزوگام 1399 و 1400

کیفیت قیر و نوسان قیمت آن در بازار مواد اولیه و نوع پلیمرهای وارداتی هر یک به نوبه خود در نحوه تعیین قیمت عایق ایزوگام از کارخانه موثر است. 5 عامل مهم در نحوه تعیین قیمت انواع ایزوگام دلیجان عبارتند از: فروش و خرید ایزوگام دلیجان به صورت مستقیم از کارخانه نقش موثری بر نرخ عایق رطوبتی دارد.
1. نوع قیر
2. نوع ایزوگام هم از نظر تعداد لایه ها و هم بر اساس وزن و ضخامت هر رول
3. نوع روکش ایزوگام
4. نوع و کیفیت پلیمر وارداتی به کار رفته در تولید ایزوگام
5. متراژ و نوسان قیمت مواد اولیه در بازار از عمده عوامل مهم هستند که در قیمت ایزوگام موثرند.

خرید ایزوگام دلیجان به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه نقش موثری بر تعدیل قیمت انواع ایزوگام در بازار دارد.

خرید ایزوگام بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر

خرید و فروش ایزوگام دلیجان

امروزه به علت تنوع در ساخت و سازها وعملیات عمرانی میزان نیاز به انواع عایق رطوبتی افزایش دارد. نگاه مردم به عایق رطوبتی تنها برای عایق و جلوگزیری از نم و رطوبت به ماندگاری سازه معطوف است. خرید ایزوگام دلیجان توانسته است نیازهای پیمانکاران و شرکت های ساختمانی را پاسخگو باشد. از مهمترین دلایل فروش عمده ایزوگام در استان های مختلف عبارتند از:
1. میزان نیاز به عایق رطوبتی مخصوص در هر استان
2. حفظ بناها از بارندگی های فصلی
3. فراهم آوردن شرایط مطلوب زندگی
4. کاهش هزینه های نگهداری در بخش های مختلف
5. راه اندازی پروژه های تخصصی در بخش کشاورزی و دامداری و البته پروژه های بسیار زیادی که در استان های مختلف در دست اجراء است.

به یاد داشته باشید که خرید ایزوگام دلیجان هم می تواند مقرون به صرفه باشد و هم از سرمایه شما محافظت می کند.

ایزوگام مرغوب حلزون باکیفیت
ایزوگام دو لایه فویل دار حلزون دلیجان

فروش اینترنتی ایزوگام ارزان

دریافت لیست قیمت انواع ایزوگام و ثبت سفارشی اینترنتی بر سرعت و روند مطلوب کارها می افزاید. کارخانه هیرمان با فراهم آوردن فروش اینترنتی تولیداتش به صورت مستقیم، توانایی خود را افزایش داده و توانسته مشتریان زیادی را جذب کند. از مهمترین مزیت های فروش اینترنتی ایزوگام می توان موارد زیر را دانست:
1. کاهش هر چه بیشتر زینه ها
2. دسترسی بیشتر به کلیه محصولات
3. فروش بی واسطه و مستقیم از درب کارخانه
4. معرفی بهتر و مطمئن تر محصولات
5. اعلام قیمت به روز انواع ایزوگام هیرمان
6. همکاری مداوم با شرکت ها و بازرگانان برای صادرات. بنابراین کارخانه هیرمان از طریق سایت تخصصی خود شرایط بهتری را برای خرید ایزوگام دلیجان فراهم کرده است.

هیرمان با عرضه انواع ایزوگام مرغوب که با استانداردهای جهانی تولید شده است، فرصت انتخاب را برای مشتریان خود بهتر نموده و نیازشان را رفع می کند.

فروش اینترنتی ایزوگام بردین
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

مرکز فروش ایزوگام در تهران

بدیهی است که تهران یکی از بازارهای مهم در صنعت ایزوگام است. شهر تهران و استان البرز و شهرهای اطراف این دو استان برای تولید کننده های ایزوگام اهمیت بسیار دارند. محصولات شرکت هیرمان در این بازار به خوبی شناخته شده اند و پیمانکاران و دفاتر فروش ایزوگام با هیرمان همکاری دارند. ایزوگام در تهران با قیمت عمده از درب کارخانه اعلام شده و دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی های ایزوگام معمولاً در طول سال، خرید ایزوگام دلیجان را ثبت سفارش می کنند.

فروش عمده ایزوگام به دو صورت با خدمات نصب و بدون نصب خواهد بود. بدیهی است که قیمت خرید ایزوگام دلیجان با توجه به نوع عایق رطوبتی و یا خدمات ارائه شده نصب و بدون نصب قابل دریافت است.

محصولات شرکت هیرمان چه استانداردهایی دارند؟

در شرکت ایزوگام هیرمان، کلیه محصولات با استاندارد ملی ایران واستاندارد CE اروپا و ایزو 9001 تولید می شوند. مشخصات فنی محصول تولید شده توسط کارشناس به اطلاع شما می رسد.

همچنین بخوانید:
صفحه فیس بوک ایزوگام پلیمری دلیجان
انواع ایزوگام از نظر وزن و ضخامت و تناسب آنها با قیمت

قیمت رول ایزوگام BPP

از مهمترین مزیت های موجود در ایزوگام پلیمری عبارتند از:
1. مقاومت در دماهای بسیار سرد
2. طول عمر زیاد
3. نداشتن ترک و شکستگی
4. ضخامت مطلوب
5. تولید به دو روش فویل دار و بدون فویل
6. تضمین کیفیت بیش از 10 سال و به این ترتیب قیمت هر رول ایزوگام پلیمری گران تر است. قیمت ایزوگام پلیمری که در کارخانه هیرمان تولید می شود به روز و با درخواست مشتری اعلام می شود. خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه به میزان قابل توجهی می تواند از تهیه عایق رطوبتی با کیفیت نامطلوب جلوگیری کند. ایزوگام BPP که به ایزوگام نوع A شناخته می شود از بهترین پلیمرهای پلاستیکی تولید شده است.

پلیمرهای پلاستیکی که در تولید ایزوگام BPP به کار می روند به میزان قابل توجهی کیفیت ایزوگام را بالا می برند. در بخش آموزش وب سایت هیرمان می توانید اطلاعات مفید و جامع در خصوص انواع ایزوگام استاندارد به دست آورید.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

فروش ایزوگام برای صادرات

کارخانه هیرمان ایزوگام جدید خود را با ضخامت 50 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید و راهی بازار کرده است. این تولیدی محصول خود را در شهرهایی که از نظر اقلیمی شرایط سرد داشته و میزان بارندگی بالایی دارد، پیشنهاد می دهد و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان را معرفی می کند. به همین دلیل ایزوگام 5 میلیمتر هیرمان یکی از گزینه هایی است که بسیاری از مشکلات را در استان های سرد به خوبی رفع خواهد کرد. خرید ایزوگام دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر و با برند هیرمان برای صادرات ایزوگام بسیار مناسب است.

در مناطق سردسیری باید بهترین تدابیر در خصوص افزایش مقاومت و جلوگیری از نفوذ آب باران به بناها انجام شود. خرید ایزوگام دلیجان ویژه مناطق سردسیر می تواند یکی از راههای بسیار مناسب و البته کم هزینه تر باشد.

ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

نمایندگی ایزوگام دلیجان

عایق ایزوگام یکی از محصولاتی است که همواره تولید کننده ها به منظور فروش تولیدات خود در شهرهای مختلف تلاش می کنند.از انواع پرتقاضای ایزوگام می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. انواع ایزوگام دو لایه فویل دار با ضخامت 3.5 و 4 و 5 میلیمتر و متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه
2. ایزوگام پلیمری BPP و ایزوگام SBS و ایزوگام APP
3. ایزوگام تک لایه برای پروژه های خاص
4. ایزوگام استخری آبی رنگ
5. انواع ایزوگام طرح دار
6. ایزوگام مخصوص فونداسیون ودیگر انواع عایق ایزوگام که به صورت سفارشی تولید می شود. نمایندگی فروش ایزوگام به صورت مستقیم می تواند از دفتر مرکزی هم ثبت سفارش کند.

کارخانه هیرمان دلیجان نیز تمرکز خود را بر روی بازارهای مختلف قرار داده و محصولات متنوع خود را به صورت مستقیم در آنها عرضه می دارد. خرید ایزوگام دلیجان بی واسطه می تواند اطمینان آرامش شما را تضمین کند.

خرید ایزوگام دلیجان طرح دار آجری
ایزوگام پلیمری طرح دار آجری با رنگ قهوه ای
دفتر فروش ایزوگام دلیجان
  • محصولات شرکت ایزوگام هیرمان به صورت عمده و به قیمت کارخانه عرضه می شوند. دفتر فروش مرکزی ایزوگام هیرمان در تهران و در کارخانه فعالیت چشمگیری در معرفی بهترین مارک ایزوگام دارند. دفتر فروش ایزوگام هیرمان ویژگی های برتر محصولات خود را به شرح زیر اعلام میکند:
  • محصولات دارای وزن های 41 و 42 و 50 کیلوگرم و ضخامت های 3.5 و 4 و 5 میلی متر
  • بسته بندی شیرینگ و وکیوم و فوم کائوچو و تولید شده با بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک
  • دارای استاندارد ملی ایران و دارای ضمانت نامه 200 ماهه کتبی برای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ضمانت 10 ساله دیگر محصولات
  • دارای استاندارد CE اروپا و ایزو 9001

به این ترتیب واضح است که خرید ایزوگام دلیجان (هیرمان) میزان تعمیر و بازسازی ساختمان را به حداقل می رساند. برندهای برتر ایزوگام در بازار ایران را در وب سایت هیرمان بیابید.

ایزوگام حلزون دلیجان مرغوب
خرید ایزوگام حلزون دلیجان به صورت عمده
بهترین ایزوگام پلیمری برای سقف و شیروانی

قابل توجه این که خرید ایزوگام دلیجان مزایای بسیاری برای شیروانی و سقف و دیوار دارد از جمله:
1- نصب و اجرای آن باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.
2 – به دلیل سبکی ایزوگام دلیجان و مقاومت کششی و حرارتی (مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) یک عایق کامل سات.
3- جهت ایزولاسیون ساختمان ها، پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان، حمام، تونلهای آبیاری، سردخانه ‎ها، لوله های گاز و نفت، دامداریها، مرغداریها مناسب است.
4- ایزوگام دو لایه فویل دار بهترین گزینه و انتخاب در هنگام خرید ایزوگام دلیجان برای پشت بام است.

خرید ایزوگام دلیجان متناسب با منطقه آب و هوایی موجب می شود که در کوتاه مدت نیاز به تعمیر و بازسازی سازه کاهش یافته و به میزان قابل توجهی از هزینه های شما می کاهد.

نصب ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان
نصب بهترین مارک ایزوگام ایران
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید ایزوگام دلیجان کاری است که نیاز به شناخت و اطلاع از کیفیت عایق رطوبتی دارد و این به این معنا است که بهتر است در هنگام خرید عایق ایزوگام از تخصص کارشناسان کمک بگیرید. راه های خرید بهترین مارک ایزوگام را به شما معرفی می کنیم:
1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما در هیرمان بهترین برند و ایزوگام مناسب برای پروژه را با قیمت فوق العاده و کیفیت تضمین شده تولید و به شما معرفی می کنیم.