خرید ایزوگام استخری یک گام مثبت در جهت داشتن محیطی راحت و توام با آرامش است. اغراق نکرده ایم اگر بگوییم که فضای امن و عاری از رطوبت با انتخاب بهترین نوع عایق رطوبتی ممکن میشود. عایق ایزوگام، موضوعی غیر قابل انکار و از جمله مواردی است که همه پروژه ها با آن سر و کار دارند. در اینجا هستیم تا شما بتوانید بهترین نوع عایق رطوبتی ایزوگام استخر را با قیمتی عالی و تهیه شده از مرغوبترین مواد اولیه تهیه و ثبت سفارش نمایید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین ایزوگام برای استخر

بی شک استفاده از بهترین نوع ایزوگام برای استخر می تواند از اتفاقات پیش بینی نشده و خسارات احتمالی جلوگیری کند. ایزوگام استخری یکی از بهترین انواع عایق ایزوگام برای جلوگیری از رود نم و رطوبت است.
در محیط هایی مانند استخرها و در پروژه های آبی به این نکته حتماً باید دقت شود که نفوذ آب به محیط، موجب ایجاد خسارت های جدی خواهد شد، به همین علت هم خرید ایزوگام استخری تولید شده در شرکت ایزوگام هیرمان به صورت گسترده و یکپارچه توصیه می شود.

عایق رطوبتی ایزوگام با توجه به ترکیبات خاص خود مانع از نفوذ آب به درون بافت خود میشود و در حال حاضر بهترین گزینه برای ساخت و احداث پروژه هایی مانند استخرها هستند.

خرید ایزوگام استخری بردین دلیجان
ایزوگام شش ضلعی بردین دلیجان

ایزوگام رنگی استخری

در طی سال های اخیر، شرکت های تولید کننده انواع ایزوگام صادراتی در جهت رقابت در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت گسترده ای داشته و در همین راستا هم به کیفیت و هم به تنوع تولید و قیمت محصول توجه ویژه ای دارند. تولید ایزوگام هایی با رنگ و طرح های متنوع، نمونه ای از این فعالیت ها است.
تنوع رنگ و طرح در تولید، نشان دهنده استقبال متقاضیان است و شامل رنگ های آبی، قرمز، آجری و در طرح های استخری، ایزوگام دیوار، ایزوگام آجرنما، طرح های چمنی و …..میشود. با این تنوع رنگ و طرح، شرکت های تولید کننده ایزوگام توانسته اند طیف وسیعی از مشتریان را پاسخگو باشند.

خرید ایزوگام استخری موجب استحکام و استقامت و زیبایی ساختمان میشود. برای اطلاع از بهترین انواع ایزوگام طرح دار راه های ارتباطی با کارشناسان فروش ما باز است.

ایزوگام مخصوص استخر با طرح کاشی

یادآور می شویم که ایزوگام طرحدار، از حدود سال 92 تولید و در بازار ایران عرضه شده است. این محصول طرح های مختلف از جمله طرح چمن، طرح آجر، طرح شش ضلعی، رنگ های سبز و قهوه ای و آبی و در دیگر طرح ها از جمله طرح پارکت، طرح سنگ و طرح چوب تولید میشود.
استفاده از ایزوگام رنگی طرحدار در نماهای جانبی ساختمان و همچنین در استخرهای تفریحی و یا استخرهای کشاورزی و در مجتمع های مسکونی، جهت زیباسازی کاربرد دارد.
خرید ایزوگام استخری با ضخامت 4 میلیمتر، تولید شده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت تضمین شده و دارای استاندارد CE اروپا، یکی دیگر از توصیه های ما به خریداران عمده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

انواع ایزوگام مناسب عایق سازی استخرها

امروزه کارخانجات فعال در زمینه تولید انواع عایق ایزوگام، محصولات مختلفی از نظر درجه کیفی و قیمت به بازار عرضه می کنند، در نتیجه انتخاب عایق رطوبتی مناسب را دشوارتر میکند. برای انتخاب عایق ایزوگام استخر؛ مقاومت در برابر رطوبت و کارایی بالا و قیمت مناسب را در نظر بگیرید.
از طرف دیگر، با خرید ایزوگام استخری، ظاهر استخر خراب نشده و بر زیبایی آن هم افزوده می شود. عایق ایزوگام فویلدار ساده و طرح دار، دو نمونه از ایزوگام های مناسب برای استخر هستند. در ادامه به معرفی و مقایسه کوتاهی از هر دو نوع ایزوگام خواهیم پرداخت.

این استخر با ایزوگام ۵ میلی متر و وزن ۵۰ کیلوگرم محصول شرکت ایزوگام هیرمان عایق کاری شده است.


ایزوگام طرحدار و ایزوگام ساده

ایزوگام ساده

معمولاً ایزوگام ها با یک لایه فویل آلومینیومی پوشانده می شوند. برای استخرها گاهی استفاده از این نوع عایق رطوبتی مشکلاتی ایجاد میکند و در ضمن اگر زیابیی ظاهری استخر برای شما اهمیت دارد، بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنید. قیمت خرید ایزوگام استخری ساده، معمولاً پایین تر است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام طرحدار

ایزوگام طرح دار رنگی هم کارایی و عملکرد بالاتری داشته و هم در قسمت های مختلف به عنوان یک عایق رطوبتی مناسب عمل میکند. ایزوگام های طرحدار همواره به عنوان یک کاندید قدرتمند با رنگ ها و طرح های زیبا و کارایی بالا و استانداردهای بالای تولید، شناخته شده و مناسب برای عایق بندی استخرها هستند.

قیمت عایق ایزوگام استخر طرحدار با مقایسه با ایزوگام ساده کمی بالاتر است. اما فراموش نکنید که می تواند نیاز شما را برطرف و سلیقه تان را به رخ بکشد.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام رنگی استخر

فراموش نکنید که قیمت ایزوگام مناسب برای استخر می تواند بر امکان تهیه و خرید این محصول تاثیرگذار باشد. در اینجا به موارد مهم و ضروری بر روی هزینه عایق استخر اشاره میکنیم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

  • نوع عایق ایزوگام

نوع ایزوگام روی قیمت عایق استخر تاثیر بسیاری دارد. ایزوگام بسته به این که تک لایه است یا دولایه، ساده است یا طرح دار قیمت گذاری می شود. ایزوگام دولایه معمولاً قیمت بالاتری دارد. اگر خرید ایزوگام استخری طرحدار را انتخاب می کنید، هزینه عایق ایزوگام استخر بیشتر خواهد بود.

  • انتخاب مواد اولیه ایزوگام باکیفیت
همچنین بخوانید:
ایزوگام صادراتی هیرمان نوع A فروش ویژه

تولید ایزوگام با مواد اولیه باکیفیت توسط تولید کننده بسیار پر اهمیت است. هر چه کیفیت مواد اولیه بالاتر باشد، محصول نهایی یعنی ایزوگام هم باکیفیت تر است. قیمت عایق استخر با توجه به کیفیت بالای مواد اولیه بالاتر است.

  • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام

پایین آوردن وزن و ضخامت ایزوگام، مصرف مواد اولیه را کاهش میدهد و این کاهش می تواند هزینه تولید و در نهایت از قیمت عایق ایزوگام بکاهد. اما توجه داشته باشید که خرید ایزوگام استخری و یا هر نوع عایق رطوبتی بی کیفیت به نفع شما نخواهد بود.

  • تکنولوژی به کار رفته در تولید

روش های مختلف تولید انواع ایزوگام بر روی قیمت نهایی محصول موثر است. در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان شاهد تولید بهترین ایزوگام دلیجان در انواع طرح دار و ساده هستید که تحت برندهای هیرمان، بردین و حلزون تولید و در بازار به صورت عمده توزیع و پخش می گردد.

  • کارخانه تولید کننده ایزوگام

تصمیمات و سیسات های تولید در هر کارخانه تولیدی می تواند متفاوت باشد. بهتر است شما ایزوگام مناسب استخر را از شرکت های معتبر با برندهای شناخته شده مانند شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان که با بهترین دستگاه ها و با ظرفیت های بالای تولیدی عرضه شده اند را خریداری کنید.

  • میزان خرید ایزوگام

وقتی اقدام به خرید ایزوگام دلیجان به صورت عمده می کنید، قیمت ها مناسب تر و ارزان تر هستند. خرید ایزوگام استخری مستقیم از کارخانه توصیه می شود.

  • نحوه خرید ایزوگام استخری

وقتی به صورت عمده و مستقیم از کارخانه خرید کنید طبیعی است که قیمت خرید ایزوگام استخری ارزان تر خواهد بود. قیمت عایق رطوبتی برای استخر در نمایندگی های فروش ایزوگام به قیمت واقعی محاسبه و عرضه میشود. قیمت ایزوگام استخری به روز محاسبه و از طریق واحد فروش قابل دریافت است.

ایزوگام 4 میلیمتری بردین دلیجان
ایزوگام فویلدار 4 میلیمتری بردین دلیجان

بهترین نوع ایزوگام استخر مرغوب

بهترین نوع ایزوکام استخر مرغوب، دارای مشخصات و ویژگی هایی است که اگر به آن ها توجه کنیم، قطع یقین در خرید ایزوگام استخری با مشکلات کمتری مواجه خواهیم شد. ما در ادامه به مهمترین این موارد اشاره می کنیم:

ضخامت هر رول ایزوگام باید استاندارد بوده و کمتر از 4 میلیمتر نباشد. وزن و ضخامت یک رول ایزوگام استخر استاندارد باید در تناسب باشد. یک رول ایزوگام ده متری معمولاً 40 کیلوگرم وزن دارد. برای این که از هزینه های خود بکاهید به هیچ وجه ایزوگام ضخامت پایین که غیر استاندارد است را انتخاب نکنید.

در ساخت و تولید ایزوگام باید از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب استفاده شده باشد. پس کیفیت مواد اولیه ضروری است و با کمک و راهنمایی از کارشناسان، کیفیت مواد اولیه را مورد بررسی قرار دهید.

ایزوگام استاندارد هنگام خم شدن، دچار ترک و یا شکستگی نمیشود. ایزوگام طرح دار استخری خاصیت کششی بالایی باید داشته باشد. می توانید یک تکه ایزوگام را در دست بگیرید و به دو طرف بکشید، میزان کشش ایزوگام را مشاهد کنید و در هنگام خرید ایزوگام استخری به این نکته توجه کنید.

در زمان انتخاب و خرید ایزوگام استخری به مقاوم بودن ایزوگام در دماهای مختلف توجه کنید. تولید ایزوگام بر اساس جغرافیای هر منطقه صورت می گیرد.

در هنگام خرید ایزوگام استخری به ضمانت نامه و بیمه نامه آن توجه داشته باشید.

خرید ایزوگام طرحدار مستقیم از کارخانه
خرید انواع ایزوگام طرحدار مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام استخری مستقیم از کارخانه

زمانی که تصمیم به خرید ایزوگام استخری گرفتید حتماً به اعتبار شرکت تولید کننده توجه کنید و از وجود نشان استاندارد ملی بر روی هر رول ایزوگام مطمئن شوید. زمانی که بتوانید به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده خرید کنید، به طور یقین فرصتی ویژه و استثنایی را تجربه می کنید.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان این فرصت را برای شما ایجاد کرده است که بتوانید بهترین برندهای ایزوگام را که در این مجموعه تولید می شود را به صورت بی واسطه خرید کنید. همچنین نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان در سراسر کشور شما را در خرید ایزوگام استخری و خرید انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان، همراهی کرده و فرصت های مناسب را پیش رویتان می گذارند.

در خرید ایزوگام طرح دار استخر از هیرمان، مشاوران و کارشناسان در تمام مدت کنار شما خواهند و بهترین انواع عایق رطوبتی ایزوگام دلیجان را با توجه به اقلیم و نیاز شما و هزینه ای که در نظر گرفته اید را با قیمت به روز و برآورد کاهش و یا افزایش هزینه عایق ایزوگام در اختیار شما قرار میدهند.

به خاطر داشته باشید که انتخاب نوع و بهترین مارک ایزوگام فوق العاده مهم و ضروری است و تنوع در بازار خرید ایزوگام استخری، نیاز به مشاوره های تخصصی قبل از انتخاب و خرید عایق ایزوگام را به یک ضرورت تبدیل کرده است.

آیا ایزوگام طرح دار باکیفیت و مرغوب است؟

بله – شرکت ایزوگام هیرمان کلیه محصولات و از جمله انواع ایزوگام طرح دار را تحت برندهای هیرمان، بردین و حلزون و در طرح ها و رنگ های مختلف، مطابق با استانداردهای ملی، استاندارد ce اروپا و نشان ایزو 9001 تولید و عرضه می کند.

بهترین راه برای خرید ایزوگام استخری کدام است؟

برای خرید بهترین انواع ایزوگام عمده و به قیمت روز از شرکت هیرمان، به صورت مستقیم از کارخانه و با از طریق تماس تلفنی، مراجعه حضوری و یا آنلاین اقدام نمایید.