خرید ایزوگام استاندارد در انواع تک لایه و دو (2) لایه فویل دار و بدون فویل به صورت عمده از درب کارخانه را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که قیمت تهیه انواع عایق رطوبتی تحت تاثیر فروش بی واسطه بسیار استثنایی است. بنظر می رسد وجود هر کدام از لایه های ایزوگام که برای کامل شدن آن مصرف می شود دارای وظیفه ای هستند که عموماً از دید ما پنهان می ماند و یا توجهی به آن نداریم. در اینجا توجه شما را به تفاوت های انواع عایق ایزوگام از جهت کیفیت، روکش و قیمت جلب می کنیم.

خرید ایزوگام استاندارد دو لایه
ایزوگام حلزون دو لایه فویل دار

ایزوگام استاندارد چیست؟

همه میدانیم که تولیدات کالاهای یک کشور منحصراً برای مصرف در همان کشور تولید نمی شود. اجناس و کالا هایی که برای مصرف در کشور دیگر تولید می شود باید متناسب با شرایط فرهنگی، سیاسی، جغرافیائی و حتی اقتصادی کشور مقصد باشد. اینجاست که استاندارد و کیفیت محصولات اهمیت خود را پیدا میکند. تولید و فروش ایزوگام مرغوب و خرید ایزوگام استاندارد توسط خریدار یکی از این امور است که توسط مجموعه هیرمان مورد توجه است. ایزوگام استاندارد با بهترین مواد اولیه تولید شده و استانداردهای ملی و بین المللی را دارد.

شرکت هیرمان با تولید محصولاتی با استاندارد ملی، استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 ، خرید ایزوگام استاندارد برای صادرات را نهادینه کرده است.

ایزوگام استاندارد گدام است؟
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

خرید ایزوگام استاندارد

مبنای فروش ایزوگام کیفیت تولید آن است. تبلیغات گسترده تا یک زمان محدود برای جنس بدون کیفیت جواب می دهد ولی در آخر شکست خواهد خورد. کیفیت ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان، نمونه ای از خرید استاندارد ایزوگام در کنار مواد اولیه با کیفیت است. نیروی انسانی با تجربه و ابزارهای تولید و خط تولید مجهز به دستگاه های نو و با تکنولوژی روز ایزوگامی مطمئن و با کیفیت را به بازار عرضه می نماید. شما می توانید از وجود مشاورین این مجموعه بهره کافی را بصورت رایگان ببرید.

در این مجموعه دفتری به عنوان مشاوره در نظر گرفته شده است که هم حضوری پاسخگوی سوالات مراجعین است و هم بصورت تلفنی مشکلات شما را بر طرف می نمایند.

ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت پلیمری
ایزوگام بردین دلیجان محصول درجه یک هیرمان

نحوه تشخیص ایزوگام خوب

موثرترین ماده اولیه در تولید ایزوگام خوب و درجه یک، قیر است که اگر از بهترین و مرغوبترین نمونه های پالایشگاهی استفاده شود به هر حال کیفیت تولید ایزوگام را چندین برابر می کند. ایزوگام خوب باید حتماً نشان استاندارد داشته و از خدمات پس از فروش تضمین کیفیت هم بهره مند باشد. عمر مفید ایزوگام و وزن و ضخامت ایزوگام عوامل مهم بعدی هستند که در خرید ایزوگام استاندارد باید به آن ها توجه کنید. طول و عرض ایزوگام و توجه به مشخصات فنی ایزوگام هم در مراحل بعدی، مجموعه ای از مشخصات یک ایزوگام خوب را به شما می دهد.

محصولات هیرمان با چه نوع قیری تولید می شوند؟

کلیه تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با بهترین و مرغوبترین قیر پالایشگاهی یعنی قیر 70*60 و طبق استانداردهای ملی و جهانی تولید می شوند.

همچنین بخوانید:
ایزوگام شرق دلیجان قیمت کارخانه

چه ایزوگامی استاندارد است؟ مشخصات و نحوه شناخت آن چگونه است؟

اطمینان داشته باشد محصول تولیدی در هیرمان از جهت کیفیت در سطح بالا قرار دارد و همان محصول در کمترین زمان بدست خریدار می رسد.

ایزوگام خوب و وزن مخصوص آن

همانطور که احتمالاً بیشتر ما از آن اطلاع داریم ، قیر در ساخت و ساز های بنا های مسکونی، راه سازی، عایق کاری جاده ها و پل ها، آسفالت کاری، عایق کاری پشت بام و غیره کار برد دارد. در تولید ایزوگام استاندارد و خوب، نقش این مماده صنعتی بسیار پررنگ است. یکی از مشخصات ایزوگام استاندارد، وزن هر رول عایق رطوبتی و تناسب آن با ضخامت ایزوگام است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن هر رول 50 کیلوگرم و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با وزن 42 کیلوگرم و ایزوگام حلزون دلیجان با وزن 41 کیلوگرم تولید می شوند.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان تولیدات خود را در انواع فویل دار و ساده، تک لایه و دو لایه، صادراتی عرضه می کند و نحوه خرید ایزوگام استاندارد را ساده تر می کند.

ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی دو لایه هیرمان

عرض استاندارد ایزوگام

یکی از شرکت هایی که به حق می توان از آن بعنوان مبتکر طرح های صادراتی و تولید کننده نمونه و برتر کشور در امر تولید ایزوگام از آن نام برد شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان است که با تکیه بر دانش و فن آوری توانسته مسیری روشن در صنعت خرید ایزوگام استاندارد ایجاد کند. یکی از استانداردهای مهم در تولید انواع عایق ایزوگام، عرض آن است. همان طور که گفتیم ایزوگام درجه یک دارای وزن و ضخامت استاندارد و متناسب است. عرض یک رول ایزوگام 1 متر و طول آن به صورت رول، 10 متر است. دقت در خرید ایزوگام استاندارد، می تواند موجب کاهش هزینه های بعدی شما شود.

ایزوگام های تولید این شرکت با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت قابل ملاحظه به تنهائی یک عایق کامل محسوب می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان
ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان محصولی فوق العاده

قیمت بهترین نوع ایزوگام

در نحوه تعین قیمت ایزوگام به عوامل مهمی مانند نوع قیر و قیمت آن در بازار، نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده ( تک لایه، دولایه، سه لایه) و وزن و ضخامت هر رول و نوع روکش ( ایزوگام فویل دار، ایزوگام بدون فویل) توجه می شود. از طرفی میزان تناز درخواستی و خرید ایزوگام استاندارد به صورت عمده هم لحاظ می شود. قیمت بهترین نوع ایزوگام با توجه به کیفیت مواد اولیه، کاملاً راضی کننده است. ایزوگام استاندارد هیرمان با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش، با قیمت روز و از درب کارخانه بارگیری می شود.

اعلام لیست قیمت هر رول ایزوگام به روز به جهت نوسان قیمت مواد اولیه در بازار است و دریافت قیمت از کارشناس با تماس تلفنی و اینترنتی ممکن است.

قیمت به روز هر رول ایزوگام دلیجان
قیمت هر رول ایزوگام حلزون با کیفیت عالی

قیمت ایزوگام مستقیم از کارخانه

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در تولید محصولات خود از قیر خالص پالایشگاهی با همان قیر پلیمری 70*60 استفاده می نماید و بسته به نیاز شما و برای مصارف خاص شما هم برنامه مشخص و معینی را دارد. شما می توانید با گرفتن مشاوره از کارشناسان و متخصصین امر ایزوگام در شرکت و یا کارخانه از بهترین راهنمائی بصورت کاملا رایگان بهره ببرید و از انتخاب خود کمال اطمینان را احساس نمائید. خرید ایزوگام استاندارد به صورت دو لایه فویل دار برای مصارف مختلف و دیگر محصولات هیرمان مستقیم از کارخانه، ارزانترین قیمت ایزوگام با بهترین کیفیت خواهد بود.

در فرآیند تولید بهترین نوع ایزوگام در هیرمان تمام آزمایشات و تست ها طبق استاندارد ملی ایران است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

انواع ایزوگام روکش دار و بدون روکش

همانطور که میدانید مواد اولیه ای که در ساخت ایزوگام از آن استفاده می شود قیر نسبت بالائی دارد و مواد دیگری از قبیل پلی استر و تیشو که آن هم از مشتقات نفتی است تشکیل شده است. به این ترتیب با رسیدن نور به این لایه قیری و تولید گرمای بیش از اندازه، ایزوگام را به سمت شل شدن سوق می دهد که در نهایت منجر به رسیدن آسیب و پارگی در لایه می گردد. برای حفاظت از لایه های ایزوگام از فویل آلومینیوم ساده و طرح دار و پودرهای معدنی و سنگریزه استفاده می شود. ایزوگام فویل دار با روکش 14 یا 16 میکرون، حفاظت در برابر نور و گرما و در سرما از ایزوگام محافظت می کند.

هر کدام از لایه های ایزوگام که برای کامل شدن آن مصرف می شود هر کدام دارای وظیفه ای هستند. خرید ایزوگام استاندارد، مناسب برای هر مکان توصیه می شود.

ایزوگام 2 لایه فویل دار هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت شگفت انگیز

بهترین مارک ایزوگام برای پشت بام

ایزوگام را که امروزه با عایق پشت بام به خاطر می آوریم موارد کاربرد بسیاری دارد. علاوه بر کاربرد در پشت بام در سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه ها، سقف سوله ها، کانال های آب رسانی، کانال های تاسیسات برق و آب در ساختمان ها، پوشش ضد رطوبت و خوردگی در صنایع انتقال نفت و گاز، کف استخرها، نمای جانبی دیوارهای ساختمان های بلند مرتبه، سقف تونل ها، پل سازی و خیلی جاهای دیگر قابل استفاده است. خرید ایزوگام استاندارد دو لایه فویل دار با ضخامت 4 میلیمتر برای پشت بام بهترین گزینه است و مقاومت بالایی دارد.

امنیت، آرامش و سلامتی اعضای خانواده شما، در پناه کیفیت بهترین ایزوگام استاندارد دو لایه هیرمان محفوظ می ماند.

ایزوگام دو لایه روکش دار با نصب آسان
نصب ایزوگام درجه یک بر روی پشت بام

قیمت ایزوگام فویل دار در تهران

شرکت ایزوگام هیرمان تولیدات خود را تا مدت 10 سال با ضمانت نامه معتبر به فروش می رساند و کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای بیمه نامه های معتبر از شرکت های بیمه دارای نام و نشان هستند. مدیریت این مجموعه همیشه به بازار ایزوگام در تهران و دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی های ایزوگام توجه داشته است و بهترین نوع ایزوگام با استانداردهای بالا را برای تهران و شهرها و استان های اطراف آن توصیه کرده است. بهترین مارک ایزوگام فویل دار در نوع دو لایه برای پشت بام و نصب ایزوگام بر روی بام ها و استخرها را به شما توصیه می کنیم.

قیمت ایزوگام عمده با نصب و بدون نصب، متفاوت است و در هنگام ثبت سفارش ایزوگام مرغوب هیرمان می توانید لیست قیمت های به روز را دریافت کنید.

بهرتین نوع ایزوگام در بازار
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل

فروش اینترنتی محصولات هیرمان

فروش اینترنتی ایزوگام و خرید ایزوگام استاندارد در انواع مختلف مزایایی دارد که مورد توجه مجموعه تولید هیرمان است. این مجموعه فروش عمده محصولات به صورت آنلاین را با دقت در موارد زیر توصیه می کند:
1. ایجاد کاهش در هزینه ها
2. دسترسی بیشتر به تمام محصولات
3. فروش بی واسطه و مستقیم از درب کارخانه
4. معرفی بهتر کلیه محصولات تولید شده
5. اعلام قیمت ها به روز و در هر ساعت
6. همکاری مداوم تولید کننده و شرکت های بزرگ بازرگانی و پیمانکاران

تولیدات این کارخانه با بسته بندی بسیار مناسب و مطمئن و بارگیری کاملاً استاندارد و تحت نظارت کارشناس، ارسال می شوند.

ایزوگام حلزون هم با کیفیت و با بسته بندی عالی
ایزوگام حلزون با بسته بندی پالت
مرکز فروش ایزوگام 2 لایه

ایزوگام دولایه فویل دار هیرمان یکی از محصولاتی است که توسط این کارخانه با استانداردهای لازم تولید شده و در مناطق مختلف کشور به فروش می رسد. ایزوگام برای مصرف در آب و هوای سردسیری و یا برای مناطق گرمسیری و معتدل باید از مقاومت بالا برخوردار باشد. چرا که اغلب خریداران با بررسی دقیق این شاخصه نیاز خود را مطرح و آن را تهیه خواهند کرد. خرید ایزوگام استاندارد توجه به مولفه های بسیار نیاز دارد که توصیه می کنیم برای خرید آسان تر و موفق تر از هیرمان، با کارشناسان ما در هر مرحله که نیاز داشتید مشورت کنید.

با ارتباط با دفاتر فروش هیرمان در کارخانه و تهران و نمایندگی های معتبر در سراسر کشور می توانید محصولات را با قیمت سراسری و یکپارچه خرید نمائید.

ایزوگام طرح آجرنمای هیرمان
ایزوگام طرح دار هیرمان با ضمانت فروش
ایزوگام دو لایه فویلدار سوپر صادراتی

همان طور که در مطالب گذشته هم یادآور شدیم چیزی که بسیار با اهمیت می نماید این است که ما باید درک درستی از منابع موجود و نیاز های بازار هدف و امکانات تکنولوژیکی کشور را در نظر داشته باشیم و روی چند گزینه تمرکز داشته و از آن طریق به بازار های کشور های دیگر چشم بدوزیم. تولید لوکس ترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم، تحولی ایجاد کرده ایم که نیاز به خرید ایزوگام استاندارد را بیشتر نشان داده و نیاز به تعمیر و خرید و بازسازی مجدد را بسیار کاهش می دهد.

ایزوگام تولید شده در این شرکت حاصل تحقیقات و بررسی های بیشماری در اقصی نقاط کشور است که امنیت را برای شما در برابر رطوبت تضمین می نماید.

ایزوگام درجه یک و استاندادر پلیمری هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی دو لایه پلیمری هیرمان
بهترین ایزوگام استاندارد در بازار
  • شرکت هیرمان محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را معرفی می کنیم:
  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام استاندارد در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.

خرید ایزوگام استاندارد، کاهش هزینه های مصرف کننده و نیاز به تعمیر و خرید مجدد عایق رطوبتی را در پی دارد. با هیرمان آسوده خاطر بمانید!

ایزوگام حلزون دو لایه روکش دار
رول های ایزوگام حلزون با کیفیت و چسبندگی درجه یک
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

شیوه های خرید ایزوگام استاندارد به متقاضی این فرصت را می دهد که بهترین و ساده ترین شیوه ها را انتخاب کند. در ادامه به 3 نمونه از راه های خرید ایزوگام درجه یک دلیجان اشاره می کنیم:
1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

سوالات خود را در خصوص تهیه و خرید بهترین مارک ایزوگام با کارشناسان ما مطرح کنید و یا به وبسایت هیرمان مراجعه نمایید.