ارزانترین ایزوگام دلیجان و بهترین مارک های موجود در بازار چگونه شناسایی می شوند؟ آیا می دانید بهترین مارک های ایزوگام در بازار در کدام کارخانه تولید می شوند؟ مشخصات تولیدات کارخانه هیرمان چیست؟ ما در اینجا شما را با برندهای برتر ایزوگام که کیفیت پلیمری درجه یک دارند و در هیرمان تولید می شوند آشنا می کنیم. بهترین ایزوگام پلیمری تولید شده در کارخانه هیرمان در کلاس ها و گریدهای مختلف برای مصارف داخلی و صادراتی آماده توزیع است. کیفیت و قیمت دو عامل مهم در خرید عایق ایزوگام است.

بهترین مارک ایزوگام
بهترین مارک ایزوگام در بازار

مشخصات بهترین مارک ایزوگام

برای شناخت کیفیت عایق ایزوگام بهتر است از کارشناس این امور کمک بگیرید. چرا که تشخیص ایزوگام خوب و درجه یک از ایزوگام های نامرغوب کمی مشکل است. در هر حال اگر ایزوگام دارای انعطاف پذیری بالایی باشد و در مقابل خم شدگی و تا شدن مقاومت کند، ممکن است کیفیت لازم را داشته باشد. اما تولید ایزوگام با قیرهای نامرغوب و مواد اولیه بی کیفیت گاهی لطمات جبران ناپذیری به مصرف کننده می زند. ارزانترین ایزوگام دلیجان می تواند کیفیت مناسبی داشته باشد چنانچه توسط کارشناس تایید شود.

برای خرید بهترین و ارزانترین ایزوگام دلیجان می توانید به وب سایت شرکت ایزوگام هیرمان مراجعه نمایید. بررسی اطلاعات را بدون واسطه و با راهنمایی کارشناسان انجام دهید. قسمت آموزش در وب سایت به رایگان اطلاعات را در اختیار شما می گذارد.

ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

خرید عمده ارزانترین ایزوگام دلیجان

همواره کیفیت و قیمت ایزوگام از جمله عوامل بسیار مهم در انتخاب و خرید عمده ایزوگام است. کارخانه های ایزوگام دلیجان همیشه تلاش می کنند که شرکت ها و پیمانکاران را ترغیب به خرید بهترین ایزوگام با کیفیت عالی نمایند تا از هزینه های بعدی که ممکن است برای تعمیر و یا بازسازی نیاز باشد پرهیز شود.ارزانترین ایزوگام دلیجان هیرمان نه تنها کیفیت خوب و استاندارد دارد بلکه به جهت فروش مستقیم به قیمت درب کارخانه است که آن را بسیار ارزان و مقرون به صرفه خواهد کرد.

با مراجعه به وب سایت هیرمان و یا تماس تلفنی با کارشناس بهترین و ارزانترین ایزوگام دلیجان را بخرید و هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام بردین با قیمت مناسب
خط تولید ایزوگام قیمت مناسب بردین

کارخانه تولید کننده ایزوگام

دانستن نکات مهمی در هنگام خرید ایزوگام دلیجان به شما کمک می کند که ارزانترین ایزوگام دلیجان را با کیفیت عالی و مواد اولیه بسیار مرغوب تهیه کنید.مصرف کنندگان گرام را دعوت به بازدید از سایت و نمایشگاه شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان می نمائیم. در این شرکت تولیدی انواع ایزوگام و با کیفیت مثال زدنی که جوایز بسیاری را در سطح داخلی و از مراجع ذیصلاح در امر تولید و تولید محصولات با کیفیت بدست آورده است.

نحوه خرید ایزوگام از شرکت هیرمان

خرید ایزوگام قیمت مناسب

 1. لازم است که نکات زیر را در هنگام ثبت سفارش و خرید ایزوگام به دقت به یاد داشته باشید از جمله:
 2. قبل از خرید ایزوگام کاملاً ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید که هیچ گونه نقص و عیبی در ایزوگام وجود نداشته باشد.
 3. اگر ایزوگام در اثر کشیدگی دچار شکستگی یا پارگی نشد یعنی جنس ایزوگام دارای کیفیت خوبی است.
 4. ایزوگام باید دارای نشان استاندارد ایران باشد.
 5. وزن و ضخامت ایزوگام باید طبق استاندارد تولید باشد.
 6. عایق رطوبتی را با توجه به منطقه ی جغرافیایی و آب و هوای خاص منطقه ی خود انتخاب کنید.

وجود مشاوران و کارشناسان این کارخانه از نقاط تمایز این شرکت با دیگران است که به رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند .

چه ایزوگامی استاندارد است؟ مشخصات و نحوه شناخت آن چگونه است؟

انواع ایزوگام دلیجان در بازار

در کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان آن چه که به آن نوجه بسیار زیاد می شود تولید ایزوگام مطابق با منطقه جغرافیایی و آب و هوایی است. این امر موجب می شود که ایزوگام درجه یک و استاندارد با کیفیت عالی و ارزانترین ایزوگام دلیجان به دست مصرف کننده برسد. ایزوگام دلیجان در انواع مختلف به صورت :
ایزوگام با بسته بندی جدید و رول شده
ایزوگام شینگل (برش خورده) تولید می شود و حتی ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و همچنین با توجه به نوع مواد اولیه و روکش هم دسته بندی و طبقه بندی می شود.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام خوب با ماندگاری عالی
انواع ایزوگام از نظر وزن و ضخامت و تناسب آنها با قیمت

ارزانترین ایزوگام با کیفیت فوق العاده

ایزوگام های تولید شده در کارخانه دلیجان؛ متنوع و انبوه بوده و به این ترتیب میزان کارایی هر یک و موارد استفاده هم متنوع و متفاوت خواهد بود.
1. ایزوگام پلیمری دو لایه
2. ایزوگام دو لایه معمولی
3. ایزوگام تک لایه ویژه
4. ایزوگام طرح دار رنگی
5. ایزوگام پی و فونداسیون
ایزوگام های نوع H و نوع C (نوع مصرف هر یک از عایق های پیش ساخته می تواند در کیفیت و ماندگاری ورق قیری موثر باشد)

انتخاب ایزوگام و کاربرد هر یک باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. برای خرید بهترین مارک ایزوگام می توانید از مشاوره های کارشناسی ما به رایگان استفاده کنید.

ایزوگام فویل دار دو لایه
ایزوگام استاندارد حلزون دلیجان

ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر 

همان طور که قبلاً یادآور شدیم ایزوگامی که برای شرایط سردسیری مورد استفاده است از تفاوت ها ی مختلفی برخوردار بوده و دارای طول عمر بالایی است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. این محصول کیفیت بسیار بالائی دارد و چه در داخل و چه در خارج از کشور محبوبیت بسیاری دارد.

برای کسب اطلاعات و مشخصات کافی از ارزانترین ایزوگام دلیجان و شکل ظاهری آن می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

ایزوگام مناسب منطقه سردسیر
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با مقاومت عالی در سرما

تولید ایزوگام با رعایت استانداردهای ملی

یکی از مهمترین مواردی که در تولید انواع ایزوگام باید به آن دقت و توجه کافی داشت ؛ لزوم داشتن استانداردهای مورد تایید اداره استاندارد ملی ایران است و برای تولید ارزانترین ایزوگام دلیجان هم باید این استانداردها در حین تولید عایق رطوبتی باید به دقت رعایت شده باشند. استانداردهای ملی ایران برای تولید انواع ایزوگام و برای مصرف در مناطق مختلف آب و هوایی عبارتند از:
1. نشان استاندارد عایق رطوبتی پیش ساخته  BPP مخصوص مناطق معتدل و گرمسیر
2. نشان استاندارد عایق رطوبتی پیش ساخته  BPP  مخصوص مناطق سردسیر
3. نشان استاندارد عایق رطوبتی پیش ساخته  BOF مخصوص مناطق معتدل گرمسیر
4. نشان استاندارد عایق رطوبتی پیش ساخته  BOF مخصوص مناطق سردسیر

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟

فروش ایزوگام ارزان در تهران

نقاط مختلفی از تهران و شهرهای مختلف ایران در پی اجرایی نمودن عملیات عمرانی و یا ساختمانی نیاز مبرم به مصرف انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته دارند. به این ترتیب میزان مصرف هر یک از انواع ایزوگام دلیجان در سرتاسر کشور به میزان قابل توجهی به ساخت و ساز ساختمان ها دارد. فروش عمده ایزوگام دلیجان در تمام نقاط تهران به صورت مستقیم از کارخانه و به قیمت روز صورت می گیرد.ارزانترین ایزوگام دلیجان در محله های مختلف تهران توزیع شده و عملیات نصب ایزوگام در تهران هم در صورت درخواست اجرایی می شود.

فروش عمده ایزوگام دلیجان در تمام نقاط تهران به صورت مستقیم از کارخانه و به قیمت روز صورت می گیرد. به صورت تلفنی می توانید قیمت به روز انواع ایزوگام را دریافت کنید.

ایزوگام حلزون استاندارد
ایزوگام استاندارد حلزون با کیفیت عالی

بهترین برند ایزوگام کدام است؟

 1. مشخصات ایزوگامی که دارای بهترین کیفیت است و در عین حال ارزانترین ایزوگام دلیجان هم هست باید شامل موارد زیر باشد:
 2. دارای حداقل وزن استاندارد باشد ( وزن استاندارد بین 37 تا 42 کیلوگرم است.)
 3. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد ( حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 4. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد.
 5. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 6. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 7. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 8. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 9. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 10. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

کلیه محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان به همراه ضمانت نامه و خدمات پس از فروش در سطح کشور توزیع می شوند.

ایزوگام حلزون تولید شده با قیر پلیمری
خط تولید ایزوگام حلزون با ضخامت 3.5 میلیمتر

ایزوگام دلیجان و قیمت انواع آن

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی خریداران و استفاده از کلمه ارزانترین قیمت ایزوگام و ترغیب مشتری به خرید جنس ارزان لطمه بزرگی به صنعت ساختمان و عایق وارد میکنند، چرا که خریداران با خرید محصول بی کیفیت پس از یک یا نهایتاً دو سال مجبور به هزینه مجدد برای نصب ایزوگام می شود که این نوعی از اسراف منابع ملی و آلودگی محیط زیست می شود. شما می توانید با خرید محصولات شرکت هیرمان و با دریافت بیمه نامه معتبر و ضمانت نامه معتبر کارخانه اطمینان داشته باشید که در مدت استفاده از ارزانترین ایزوگام دلیجان نیاز صد در صدی شما برآورده خواهد شد.

ایزوگام های تولیدی شرکت هیرمان در انواع تک لایه ، دولایه ، ساده و طرح دار تولید می شود که همگی دارای استاندارد و کیفیت بالا است

ایزوگام مرغوب حلزون با ضمانت 10 ساله
ایزوگام حلزون دلیجان با 10 سال تضمین کیفیت
مزایای ایزوگام هیرمان

امروزه در بازار ایزوگام، دو محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان برترین برندهای موجود هستند چرا که دارای عمر مفیدی بیشتر از 20 سال هستند. ایزوگام های هیرمان به اگثر کشورهای خارجی صادر می شوند و دارای استانداردملی ایران و استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 هستند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای 200 ماه و دیگر محصولات این شرکت برای 10 سال تضمین می شوند. منظور از اززانترین ایزوگام دلیجان، فروش عمده ایزوگام بدون واسطه از درب کارخانه است.

فروش و توزیع ارزانترین ایزوگام دلیجان به این معنی است که ایزوگام با کیفیت عالی و لیبل اصل تولید شده و به قیمت درب کارخانه است.

در شرکت هیرمان از چه نوع قیری برای تولید محصول استفاده می شود؟

محصولات هیرمان با قیر خالص پالایشگاهی با درجه خلوص 70*60 تولید می شود.

همچنین بخوانید:
چه ایزوگامی بخرم خوبه؟
ارزانترین ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام های طرح دار با رنگ ها و طرح هایی شگفت انگیز
لیست قیمت به روز ایزوگام دلیجان

قیمت روز ایزوگام با توجه به عواملی مانند نوع قیر مصرفی و یا نوع ایزوگام و مصرف پلی استر و همچنین ضخامت و وزن رول های ایزوگام تعیین می شود. تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام هر یک در تعیین و انتشار لیست قیمت ایزوگام تاثیرگذار است. ارزانترین ایزوگام دلیجان با استفاده از روش های کارشناسی تعیین قیمت می شود و فروش مستقیم از درب کارخانه در عرضه ارزان موثر است. قیمت هر رول ایزوگام را می توانید به روز از وب سایت شرکت ایزوگام هیرمان دریافت کنید.

بهترین مارک ایزوگام را از درب کارخانه به قیمت ارزان تر و با کیفیت عالی بخرید، شرکت ایزوگام هیرمان کلیه محصولات خود را با تضمین کیفیت عرضه می کند.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت ایزوگام پلیمری

در بین این همه تولیدات و محصولاتی که در بازار دیده می شود می توان گفت که خرید ایزوگام استاندارد و باکیفیت امری سخت و خطیر است. برای خرید ارزانترین ایزوگام دلیجان بهتر است دقت و توجه کافی به همه جوانب داشته باشید. کیفیت ایزوگام و ماندگاری آن و قیمت مناسب ایزوگام دو عامل مهم در انتخاب و خرید ایزوگام دلیجان است. برای اینکه بهترین قیمت را از شرکت ها بگیرید توصیه می کنیم قیمت شرکت ها را متناسب با کیفیت محصولات مقاسه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. ما در هیرمان پیشنهادات خود را دقیقاً بر طبق مشخصات فنی رول ایزوگام اعلام می کنیم.

ضمانت نامه های معتبر شرکت تولید کننده و بیمه نامه های در نظر گرفته شده برای تولیدات هیرمان از شاخصه های دیگری است که در این شرکت تولیدی نهادینه شده است.

ایزوگام استاندارد پلیمری هیرمان
کیفیت را با هیرمان تجربه کنید
نحوه خرید محصولات هیرمان

مراحل خرید ایزوگام در این شرکت از سهولت و شفافیت خیلی خوبی برخوردار است و شما می توانید به راحتی پس از انتخاب نوع محصول مورد نیاز، ثبت سفارش نمائید و با واریز مبلغ اغلام شده از سوی دفتر فروش، ارزانترین ایزوگام دلیجان خود را در محل تحویل بگیرید.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

اگر مشاوره ای در این خصوص نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و یا به وبسایت شرکت مراجعه کنید.