ایزوگام سردسیری پلیمری چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین برندهای بازار ایزوگام کدام است؟ شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در تولید و بسته بندی انواع مارک های درجه یک بسیار با دقت و با کیفیت عالی عمل می کند. محصولات تولید شده در کارخانه هیرمان در کمترین زمان بارگیری شده و ایزوگام های تولید شده در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان با توجه به نوع آب و هوا و منطقه جغرافیایی دسته بندی می شوند و برای مناطق سردسیر، گرمسیر و معتدل به صورت جداگانه تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان

محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان دیلجان، به به چند دسته تقسیم می شود و دسته بندی ایزوگام های پلیمری هیرمان با توجه و دقت به موارد زیر صورت می گیرد:

 • نقش مواد اولیه
 • نوع ایزوگام بر اساس برند و مارک
 • نوع ایزوگام بر اساس آب و هوای منطقه ای
 • نوع ایزوگام بر اساس برش
 • نوع ایزوگام بر اساس روکش
 • نوع عایق ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده
 • نوع پلیمرهای بهبود دهنده کیفیت قیر مانند SBS,APP,BPE
 • ثبت سفارش برای ایزوگام صادراتی که با توجه به کاربرد و استانداردهای ملی و صادراتی

ایزوگام سردسیری پلیمری یکی از محصولات درجه یک و باکیفیت بازار است. این محصول با نام ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر مقاومت و کارایی بالایی دارد.

شرکت تولیدکننده بهترین ایزوگام

محصولات هیرمان و از جمله ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان از نشان استاندارد ملی ایران و استانداردهای بین المللی برخوردار است. ایزوگام پلیمری هیرمان با قیر درجه یک پلیمری و بهترین مواد اولیه تولید میشود. به کارگیری کارشناسان و متخصین فنی در حین تولید و در آزمایشگاه برای کنترل کیفیت وبسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز از دیگر مزیت های شرکت تولیدی هیرمان است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، در حال حاضر بهترین برند ایزوگام سردسیری پلیمری است که با ضمانت 200 ماهه و حداقل طول عمر 25 سال عرضه میشود.

کارخانه ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین مارک در بازار

بهترین مارک ایزوگام دلیجان

از مشخصات عمومی انواع ایزوگام هیرمان پلیمری و بخصوص ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان که آن را به بهترین نوع ایزوگام تبدیل کرده است به موارد زیر اشاره می کنیم:
1. وزن و ضخامت استاندارد
2. استحکام و دوام ایزوگام سردسیری پلیمری
3. مقاومت بالا در برابر گرما و سرما
4. قدرت انعطاف پذیری بالای ایزوگام SBS
5. داشتن اسانداردهای روز و کشش و مقاومت فوق العاده
6. چسبندگی چند برابردر ایزوگام سردسیری پلیمری به دلیل مصرف بهترین مواد اولیه

استفاده از عایق بندی مقاوم و ماندگار با بهترین کیفیت شما را از دردسرهای تعمیر و تعویض ایزوگام خلاص می کند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای سال ها نیاز به تعمیر و تعویض ندارد.

مزایای ایزوگام پلیمری کدام است؟

برای تولید ایزوگام های پلیمری کلیه آزمایشات به صورت دقیق انجام می شود. عایق های رطوبتی چه برای مناطق گرمسیری و معتدل و چه برای مناطق سردسیری باید بهترین کیفیت را داشته باشند. درحین تولید ایزوگام سردسیری پلیمری و یا ایزوگام گرمسیری استفاده از قیر پالایشگاهی 60/70 اهمیت بسیار دارد. عایق ایزوگام پلیمری وزن سبک و انعطاف پذیری بالایی دارد. این عایق رطوبتی براساس استانداردهای روز دنیا تولید میشود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

یکی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران، ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان است. این محصول با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم برای هر پروژه ای مناسب است.

تفاوت ایزوگام سردسیر و ایزوگام گرمسیر

همان طور که می دانید تفاوت های انواع ایزوگام که برای مناطق گرمسیر و نقاط سردسیری تولید می شود رابطه مستقیم به کیفیت مواد اولیه و کاربرد ایزوگام و همجنین نوع قیر مصرف شده دارد. ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان به یقین یکی از بهترین برندهای ایزوگام است که در بازار موجود است. ایزوگام گرمسیری در دمای بالاتر مقاومت بیشتری دارد. ایزوگام سردسیری پلیمری هم برای مناطق سرد که باد و باران و تفاوت دمای بیشتری دارند مناسب تر است.

ایزوگام مناطق سردسیری باید بتواند در برابر کاهش دما مقاومت بیشتری داشته باشد. ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان بهترین گزینه خواهد بود.

ایزوگام پلیمری چیست؟

در کارخانجات تولید ایزوگام و بنا به وجود دستگاه های موجود برای تولید، از روش های مختلفی برای ساخت و تهیه ایزوگام استفاده می شود. این روش ها که از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار است، مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران نیز هست.
ایزوگام پلیمری از قیر 70 درصد با خلوص بالا تولید می شود و د.ام بالاتری دارد. ایزوگام سردسیری پلیمری در آب و هوای سرد بسیار مقاوم است و نقش قیر پالایشگاهی و پلیمرهای اصلاح کننده قیر در آن بسیار پر رنگ است.

ایزوگام سردسیری پلیمری برای مناطق سرد ایران میتوان شاهد کاهش هزینه های سوخت و هد رفتن انرژی در فصول سرد در این مناطق بود.

نحوه تشخیص ایزوگام خوب

یکی از مهمترین عوامل موثر در تولید ایزوگام و شناخت ایزوگام خوب از ایزوگام نا مرغوب؛ تفاوت قیرهای دمیده و پلیمری و طول عمر آن ها است. در این جا اشاره ای کوتاه به تفاوت های آن ها می کنیم از جمله این که:

 • کیفیت و طول عمر قیرهای پلیمری از قیرهای اکسیده بیشتر است.
 • مقاومت قیرهای پلیمری از قیر اکسیده در سرما و گرما بیشتر است.
 • ضخامت قیرهای پلیمری از قیر اکسیده کمتر است و فشار زیادی را به ساختمان وارد نمی‌کند.
 • بوی قیر پلیمری از قیر اکسیده بهتر و مطبوع تر است.

ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان دلیجان به طور یقین یکی از بهترین برندهای ایزوگام است. برای کسب اطلاعات دقیق تر با واحد فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان مخصوص مناطق سردسیر

مشخصات ایزوگام مناطق سردسیر با کیفیت پلیمری

همانطور که میدانید در حال حاضر بهترین برند ایزوگام در بازار ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم است که دارای مشخصات زیر می باشد:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

برای ثبت سفارش خرید ایزوگام هیرمان و بهترین مارک های ایزوگام هیرمان کافی است که با شماره های تماس با کارشناسان مراجعه کنید. فایل آموزشی رایگان در وب سایت هم در اختیار شما هستند.

قیمت ایزوگام سردسیری پلیمری

برای تعیین قیمت انواع عایق های ایزوگام هیرمان همواره به چند مورد اساسی توجه می شود. ایزوگام بر اساس نوسان قیمت قیر در بازار بورس و نوع قیر مصرف شده دسته بندی و اعلام قیمت می شود.

 • نوع روکش ایزوگام در تعیین قیمت ایزوگام به صورت عمده موثر است.
 • ایزوگام در انواع ایزوگام تک لایه؛ ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه با قیمت های مختلف تولید می شود.
 • ایزوگام درجه یک پلیمری از بهترین تیشو و پلی استر متراکم تولید و ساخته می شود.
 • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام دلیجان هیرمان در قیمت ایزوگام موثر است.
 • پلیمرها و بهبود دهنده های APP و sbs در کیفیت و در نتیجه در قیمت ایزوگام بسیار موثر هستند.

برای دریافت لیست قیمت انواع ایزوگام هیرمان با واحد فروش ارتباط بگیرید.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید برندهای معروف و پخش در بازارهای داخلی و صادراتی فعالیت چشمگیر دارد. ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.

 1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 2. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 3. این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 4. این محصول باعث می شود مصرف کنندگان هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام پشت بام شوند.
 5. ایزوگام هیرمان دلیجان تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 6. ایزوگام هیرمان و ایزوگام بردین برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام در حال حاضر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که بسته به جغرافیای منطقه تولید می شود.

خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه

بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد. نمایندگی های ایزوگام دلیجان با خرید مستقیم و ثبت سفارش های سالیانه همکاری های مداوم با کارخانه ایزوگام دلیجان دارند. کلیه مشتریان هیرمان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

با کنترل و دقت در موارد بالا به راحتی می توانید ایزوگام خریداری شده را تست کرده و از کیفیت بهترین ایزوگام اطمینان حاصل فرمایید.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

در میان محصولات و برندهای مختلف عایق رطوبتی در کشور، ایزوگام سردسیری پلیمری هیرمان به اذعان خریداران در رتبه یک بازار قرار دارد.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

تهیه و خرید ایزوگام برای شرکت ها و پیمانکاران و دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی های فعال ایزوگام هیرمان دلیجان تا جایی که امکان داشته است ساده تر و سریع تر انجام می شود. با خرید مستقیم از کارخانه از رفت و آمدهای غیرمعمول و هزینه های اضافی جلوگیری می شود.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای خرید بهترین انواع ایزوگام می توانید از هر یک از روش های پیشنهاد شده استفاده کنید و از امکان خرید بهترین مارک های ایزوگام هیرمان بهره مند شوید.

در پایان به دو نمونه از سوالات پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ میدهیم.

همچنین بخوانید:
معروف ترین برند ایزوگام هیرمان

آیا محصولات هیرمان پلیمری هستند؟

بله – کلیه محصولات ما پلیمری تولید می شوند.

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر تولید می کنید؟

ایزوگام تولید شده با ضخامت 5 میلیمتر، کیفیت و ماندگاری بالاتری داشته و نیاز به تعویض و تعمیر در کوتاه مدت ندارد.