صادرات ایزوگام هیرمان به کشورهای منطقه

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات متنوع و مطابق با نیاز کشورهای بازار هدف توانسته است محصولات خود را به کشورهای افغانستان، عراق، تاجیکستان، ارمنستان، قطر، پاکستان، ترکمنستان، لبنان و بسیاری دیگر از کشورهای منطقه صادر نماید.

 

معرفی محصولات شرکت هیرمان

محصولات ایزوگام تولیدی هیرمان با ضخامت ۲٫۵ تا ۵ میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه یا سه لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشو نخ دار با نخ های شیشه و الیاف پلی استر دوخته یا سوزنی (نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد.

به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اصلاح کننده های APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد. محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند. افزودن پلیمر به قیر سبب افزایش عملکرد آن و ایستادگی در دماهای بالا (۱۲۰+ درجه) و مقاومت در مقابل شکست در سرما (۱۰- درجه) و همچنین بهینه شدن چسبندگی و انعطاف پذیری قیر می گردد.

به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نیز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.
هیرمان مطابق با استاندارد ملی ایران و اروپا محصولات خود را در دو گروه عایق رطوبتی BPP و BOF به صورت فویل دار و ساده و طرح دار تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

صادرات ایزوگام هیرمان

 

کاربردهای ایزوگام شرکت هیرمان

  • استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار بالای انواع عایق رطوبتی ایزوگام، آنها را برای کلیه ی کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل، استخر، دیوار، پل و سرویس های بهداشتی و هر نوع سازه جهت عایق بندی رطوبتی، به صورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها مناسب نموده است.
  • پوشش کاری خطوط انتقال سیالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل جوی و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.

کشورهای مشتری صادرات ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان با بهره مندی از مدیران و پرسنل متخصص و کارآزموده خود توانسته است محصولات خود را به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، قطر، ارمنستان، ترکیه، لبنان، کویت، تاجیکستان، ترکمنستان و… صادر نماید.

شرکت ایزوگام هیرمان آمادگی دارد که هرگونه محصول سفارشی برای کشورهای مختلف را طبق نیاز مشتری تولید و صادر نماید.

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۲۶ ۰۹:۴۵:۵۶ +۰۳:۳۰ اسفند ۲۵ام, ۱۳۹۶|صادرات ایزوگام|
error: محتوا محافظت شده است