صادرات ایزوگام هیرمان تحت چه شرایط و ضوابطی انجام می شود؟ آیا امکان ارسال عایق های رطوبتی به کشورهای منطقه وجود دارد؟ قیمت انواع محصولات صادراتی چقدر است؟ مرزهای زمینی و آبی نقش موثری در صادرات و نحوه ارسال انواع ایزوگام به کشورهای مختلف دارد. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات متنوع و مطابق با نیاز کشورهای بازار هدف فعالیت می کند. شرکت هیرمان محصولات خود را به کشورهای افغانستان، عراق، تاجیکستان، ارمنستان، قطر، پاکستان، ترکمنستان، لبنان و بسیاری دیگر از کشورهای منطقه صادر می کند.
ایزوگام 5 میل هیرمان با نام ایزوگام سوپر صادراتی و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میل، مناسب کشورهای منطقه و خاورمیانه است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مراحل تولید ایزوگام در کارخانه

 • مراحل تولید ایزوگام در کارخانه هیرمان عبارت است از:
 • لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشو نخ دار با نخ های شیشه و الیاف پلی استر دوخته یا سوزنی (نبافته) انتخاب می شود.
 • به  منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اصلاح کننده های APP به همراه ترکیبات دیگر در محصول نهائی استفاده می گردد.
 • افزودن پلیمر به قیر سبب افزایش عملکرد آن و ایستادگی در دماهای بالا و در سرما می شود.
 • به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول، از پوشش های سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.
 • هیرمان مطابق با استاندارد ملی ایران و اروپا محصولات خود را در دو گروه عایق رطوبتی درجه یک پلیمری ویژه مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می کند.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید کننده و صادرکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.

شرکت تولیدکننده ایزوگام

در شرکت ایزوگام هیرمان انواع محصولات برای مصارف مختلف تولید می شود. چنانچه می دانید مصرف انواع عایق های رطوبتی به مرور زمان تغییراتی کرده است. مصرف ایزوگام تنها به منظور عایق کاری نبوده و نوع عایق و زیبایی آن برای خریدار مهم است. استحکام کششی بالا؛ پایداری حرارتی؛ انعطاف پذیری بسیار بالای انواع عایق رطوبتی ایزوگام، آنها را برای کلیه ی کاربری ها مناسب نموده است. بهترین و مرغوب ترین ایزوگام برای مصارف داخل و همچنین صادرات ایزوگام هیرمان، هدف نهایی شرکت تولیدی هیرمان بوده است.

ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری به صورت جداگانه با بهترین مواد اولیه برای صادرات به کشورهای مختلف در شرکت هیرمان تولید می شوند.

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان
بهترین برند ایزوگام موجود در بازار

کاربرد انواع ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان

مصارف متنوع و متعدد انواع ایزوگام صادراتی و یا ایزوگام برای مصرف داخل کشور عبارتند از:

 1. سردخانه‌ها
 2. سدها
 3. پل‌های هوایی
 4. باند فرودگاه
 5. پارکینگ‌های طبقاتی
 6. مرغداری‌ها
 7. لوله‌های آب گاز، نفت
 8. پشت بام‌ها
 9. ایرانیت
 10. پی ساختمان
 11. استخرها
 12. مخازن آب
 13. تونل‌ها
 14. کانال‌های آبیاری
 15. سرویس‌های بهداشتی و ………….که در وب سایت به جستجوی موارد بیشتری هم دسترسی دارید.

صادرات ایزوگام هیرمان به کشورهای آسیایی، اروپایی و خاورمیانه از کارخانه و به همراه ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر و با خدمات پس از فروش هماهنگ و اجرایی میگردد.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

نحوه صادرات ایزوگام هیرمان

شرکت هیرمان دلیجان به منظور تبادل اطلاعات و دریافت انواع استانداردها و گواهینامه های صادراتی از تمام توان خود استفاده کرده است. تیم تولید و استفاده از تجهیزات پیشرفته کمک می کنند که صادرات ایزوگام هیرمان به کشورهای مختلف با بهترین ضوابط صورت بگیرد. کشورهای مختلف آسیایی، اروپایی، افریقایی و کشورهای عربی و همچنین کشورهای همسایه مقصد مناسبی برای تولیدات ایزوگام هیرمان دلیجان محسوب می شوند.

کلیه مراحل مربوط به تولید، بسته بندی، بارگیری، پلمپ و مراحل اجرایی در صادرات ایزوگام هیرمان توسط کارشناسان آموزش دیده پیگیری میشود.

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان با بهره مندی از مدیران و پرسنل متخصص و کارآزموده خود توانسته است محصولات خود را به کشورهای: عراق، افغانستان، پاکستان، قطر، ارمنستان، ترکیه، لبنان، تاجیکستان، ترکمنستان، روسیه، سوریه، تانزانیا، ونزوئلا و… صادر نماید. شرکت ایزوگام هیرمان آمادگی دارد که هرگونه محصول سفارشی برای کشورهای مختلف را طبق نیاز مشتری تولید و صادر نماید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام درجه یک پلیمری به کشورهای مختلف همراه با کلیه مجوزهای قانونی است. بارگیری مستقیم و از درب کارخانه در سریعترین زمان ممکن هماهنگ شده و ارسال صورت می گیرد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با فرمولاسیون خاص و مواد اولیه درجه یک تولید می شود.


ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت درجه یک

برای تولید انواع محصولات که مناسب صادرات به کشورهای مختلف باشد باید چندین عامل و ویژگی در نظر گرفته شود. کارخانه ایزوگام هیرمان متنوع ترین محصولات خود را برای بازارهای داخلی و خارجی تهیه و تامین کرده و محصولات خود را با درجه استاندارد بالا روانه بازارهای جهانی کرده است.
شرکت هیرمان محصولات خود را بر اساس نوع لایه تشکیل دهنده و روکش ایزوگام و همچنین مطابق با آب و هوای منطقه ای دسته بندی کرده و با مشاوره های کارشناسی، بهترین مارک ایزوگام را به شما معرفی می کند. صادرات ایزوگام هیرمان حجم بالایی از منابع ارزی را در سال گذشته تامین نموده است.

محصولات هیرمان، استاندارد ملی ایران و استاندارد CE اروپا و نیز استاندارد ISO9001 را در سطح بین المللی، دارا می باشد.

تولید ایزوگام حلزون با کیفیت عالی
ایزوگام حلزون با کیفیت و قیمت مناسب بازار

قیمت روز ایزوگام صادراتی

 1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر
 2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلیمتر
 3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت با وزن 41 کیلوگرم ضخامت 3 و 3.5 میلیمتر
 4. ایزوگام طرح دار در رنگ ها و طرح های مختلف با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن 40 تا 42 کیلوگرم
 5. ثبت سفارش و مشاوره کارشناسی به تولید انبوه انواع عایق های رطوبتی می انجامد و صادرات ایزوگام هیرمان را متنوع تر می کند.

انواع ایزوگام تک لایه، دو لایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار در هیرمان تولید می شود، که هر یک به قیمت روز در بازار عرضه می گردد.

صادرات ایزوگام هیرمان به منطقه خاورمیانه

نقش صادرات کالا و محصول در رشد و رونق اقتصادی هر کشور بر کسی پوشیده نیست. صادرات کالا و محصول به خصوص صنعتی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا برای کشور به همراه داشته و افزایش اشتغال در جامعه را ایجاد می کند. صادرات ایزوگام هیرمان به کشورهای مختلف منطقه سبب کسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در کشور می شود.
شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان یکی از بازوهای اقتصادی کشور در زمینه تولید عایق های رطوبتی و صادرات ایزوگام به کشورهای اطراف منطقه شناخته می شود. افزایش سهم کشور در اقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار در عرصه تحولات نوین اقتصاد از اهداف کارخانه ایزوگام هیرمان است.

امکان استفاده از ایزوگام هیرمان در هر شرایط، ابعاد و مکان برای کاربردهای متنوع، هم برای مصارف روکاری و نما و هم برای زیرساخت ها وجود دارد.

شرایط ارسال ایزوگام به کشورهای همسایه

فرم های مخصوص صادراتی و مراحل گمرکی باید بر طبق استاندارد و قوانین کشور هماهنگ شود. از جمله اخذ و دریافت فرم ها و گواهی هایی که محصولات و کالاهای مختلف برای صادرات باید داشته باشند از طریق کارشناسان و متخصصین اخذ می شود. صادرات ایزوگام هیرمان به کشورهای خاورمیانه و یا کشورهای همسایه ایران از طریق مرزهای آبی و زمینی صورت می گیرد.
با حذف و کاهش تعرفه های گمرگی می توان رونق اقتصادی را برای ایران و کشورهای همسایه ایجاد نمود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین ایزوگام صادراتی هیرمان با قیمت روز، یکی از موضوعات بسیار مهم برای سرمایه گذاری در بخش صادرات و تجارت بین المللی است.

ایزوگام طرح آجرنمای هیرمان
ایزوگام طرح دار هیرمان دلیجان

خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

همانطور که میدانید در حال حاضر بهترین برند ایزوگام صادراتی در بازار ایزوگام هیرمان دلیجان است. ایزوگام صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم تولید می شود.
کیفیت مرغوب و قیمت مناسب و نحوه فروش و صادرات ایزوگام هیرمان آن را برای کشورهای مختلف منحصر به فرد کرده است. تولید برترین مارک ایزوگام در هیرمان موجب شده است که کشورهای مختلف با آب و هوا و جغرافیای متنوع بتوانند از صادرت ایزوگام هیرمان بهره مند شده و به قیمت روز اقدام به خرید ایزوگام نمایند.

کیفیت عالی تولیدات هیرمان در کنار خدمات تخصصی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش این واحد، صادرات ایزوگام هیرمان را بسیار برجسته کرده است.

مشخصات فنی ایزوگام درجه یک صادراتی

ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان دارای مشخصات فنی و کیفیت زیر می باشد:

 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام بردین صادراتی دلیجان، ایزوگام حلزون؛ بهترین مارک های موجود در بازار هستند. این محصولات کلیه استانداردهای ملی و اروپایی را دارا هستند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی درجه یک هیرمان دلیجان

صادرات بهترین ایزوگام هیرمان به عمان

در ایران شرکت هایی را می توان دید که سعی در تولید و عرضه مدل های متنوع ایزوگام درجه یک داشته و به منظور ارائه آنها از بهترین مواد اولیه بهره می گیرند. این کارخانه ها همواره از تکنولوژی رو بهره گرفته و تولیدات درجه یک را ارائه می دهند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان از جمله تولید کننده های برتر انواع عایق های رطوبتی در کشور شناخته می شود.
ایزوگام درجه یک هیرمان از جمله محصولاتی است که در کارخانه هیرمان توانسته است کلیه گواهینامه ها و مدارک لازم برای صادرات ایزوگام هیرمان را اخذ نماید. به این ترتیب ایزوگام بردین دلیجان و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای صادرات به کشورهای مختلف از جمله عمان بهترین گزینه خواهد بود.

همچنین بخوانید:
فروش اینترنتی ایزوگام از درب کارخانه

صادرات ایزوگام به ترکیه

ایزوگام صادراتی دلیجان به جهت مشخصاتی که دارد برای مصارف گوناگون توصیه می شود و آن را برای صادرات به کشوری مثل ترکیه مناسب کرده است. این ویژگی ها عبارتند از:
1. مورد تایید موسسه استاندارد ملی و جهانی
2. قیمت مناسب ایزوگام صادراتی
3. مقاومت در برابر سرما و گرما
4. نصب آسان و سریع
5. قابلیت تعمیر و بازسازی و ترمیم در هر شرایطی

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

توصیه می کنیم برای تشخیص ایزوگام مرغوب و درجه یک از کارشناسان و افراد آگاه کمک بگیرید. مشاوران ما در بخش صادرات ایزوگام هیرمان همواره در دسترس هستند.

صادرات ایزوگام هیرمان به اربیل

کشور عراق و دیگر همسایه های ایران از سال های پیش همکاری های اقتصادی خود را ادامه داده و کردستان عراق هم یکی از این اقلیم ها است. اقلیم کردستان عراق و شهرهای مانند اربیل؛ سلیمانیه و دیگر شهرها مقاصد مناسبی برای صادرات ایزوگام هیرمان هستند. مرزهای زمینی ایران و کردستان عراق و بازارچه های مرزی امکان صادرات ایزوگام با پلمپ و مجوزهای قانونی را ممکن کرده است.

ثبت سفارش خرید ایزوگام و صادرات ایزوگام هیرمان تلاشی است که به صورت هماهنگ و با استفاده از فناوری ها صورت می گیرد.

صادرات ایزوگام هیرمان به ترکیه
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

نحوه خرید محصولات هیرمان

برای سهولت خرید ایزوگام از راه های زیر استفاده کنید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و با این کار اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص صادرات ایزوگام هیرمان را به دست می آورید.

آیا مجوزات صادرات توسط شرکت گرفته می شود؟

بله – تمام مجوزهای لازم برای صادرات ایزوگام توسط خود شرکت تهیه شده و پلمپ گمرکی هم توسط شرکت هیرمان انجام می شود.

پلمپ گمرکی درب کارخانه انجام می شود؟

بله – صادرات ایزوگام هیرمان به همراه پلمپ گمرکی صورت میگیرد که توسط کارشناس درب کارخانه هماهنگ می شود.