ایزوگام صادراتی هیرمان با چه مشخصات و کیفیتی تولید می شود؟ آیا می دانید ایزوگام نوع A چه محصولی است و چه مصارفی دارد؟ در ابن مطلب بهترین ایزوگام پلیمری هیرمان که بسیار مستحکم و مقاوم است را به شما معرفی می کنیم. یکی از مواردی که همیشه و در همه حال خریداران به آن فکر میکنند هزینه تمام شده محصولات ایزوگام خریداری شده است، به این موضوع هم اشاره خواهیم کرد.

تولیدکننده برتر ایزوگام صادراتی

شرکت تولیدی هیرمان دلیجان برای شناسایی بازارهای داخلی و خارجی از افراد باتجربه و تیم کارشناسی بسیار مجرب بهره مند است. این شرکت برای تولید بهترین ایزوگام نوع A و ورود به بازارهای جهانی بسیار موفق عمل کرده است. امروزه عملکرد و استفاده از انواع عایق های رطوبتی صرفاً برای عایق کاری نیست و به استحکام و زیبایی ایزوگام هم توجه بسیار می شود. ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تولید ویژه، چندین عملکرد را توام با یکدیگر دارد و محصولی از هر جهت تایید شده است.

ما در هیرمان به دنبال آگاهی بخشی هر چه بهتر برای جلوگیری از هد رفتن سرمایه های ملی کشور هستیم.

مشخصات ایزوگام صادراتی هیرمان

  • مشخصات و ویژگی هایی که در ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان می توانید به صورت مشخص مشاهده کنید عبارتند از:
  • رول های ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان دارای لیبل اصل هستند.
  • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تاریخ تولید و انقضاء دارد.
  • ایزوگام صادراتی هیرمان حداقل برای 200 ماه ضمانت می شود.
  • ایزوگام پلیمری صادراتی هیرمان با کیفیت عالی و استاندارد جهانی تولید می شود.
  • بارگیری رول های ایزوگام با دقت و در کانتینرهای سرپوشیده انجام می شود.
  • پلمپ گمرکی و ارسال بار به مقصد در کمترین زمان انجام می شود

محصولات هیرمان با ضخامت 3.5 تا 5 میلیمتر متشکل از یک لایه یا دو لایه یا سه لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند.

ایزوگام صادراتی هیرمان با پلمپ گمرک

عوامل مهم و تاثیرگذاری در تولید ایزوگام و کیفیت آن دخالت دارند که هر یک می توانند بر کیفیت و قیمت نهایی عایق های رطوبتی تاثیرگذار باشند. حتی قیمت مواد اولیه در نهایت به تعیین قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان می انجامد. محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند. محصولات شرکت هیرمان در دسته بندی نوع A قرار دارند. بهترین برند ایزوگام برای ارسال به کشورهای اطراف انتخاب و بارگیری و دریافت مجوزها و پلمپ گمرک این محصولات تحت نظارت کارشناس انجام میشود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

بهینه شدن چسبندگی و انعطاف پذیری از مزایای مصرف قیر درجه یک در تولید ایزوگام صادراتی هیرمان است.

ایزوگام صادراتی هیرمان نوع A
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

مرکز صادرات ایزوگام به خاورمیانه

تولیداتی مانند انواع عایق های رطوبتی برای این که بتوانند در پروژه های مختلف استفاده شوند باید کیفیت درخور توجه داشته باشند. همچنین استحکام کافی داشته باشند و باید مناسب با آب و هوای منطقه ای و با قیمت مناسب تولید شده باشند. صادرات به اروپا وصادرات به کشورهای آسیایی و صادرات به خاورمیانه و صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای افریقایی در برنامه های شرکت هیرمان به طور مداوم پیگیری می شود. موفقیت های بزرگ در صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان نتیجه تلاش همه جانبه کارشناسان و تیم خط تولید این گروه تولیدی است.

شرکت هیرمان دلیجان برای تولید انواع ایزوگام صادراتی هیرمان در قدم های اولیه خود به انتخاب بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه می پردازد و با استفاده از قیر پالایشگاهی، مرغوب ترین و برترین ایزوگام نوع A را تولید کرده و روانه بازارهای خارجی می کند.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

ایزوگام نوع H ویژه مناطق گرمسیری و ایزوگام درجه یک و مستحکم با ضخامت بالا برای مناطق سردسیری (ایزوگام نوع C)و ایزوگام SBS و ایزوگام APP در صنعت تولید عایق های رطوبتی با کیفیت بالایی شناخته می شوند. یکی از شرکت های پیشرو در این صنعت یعنی شرکت ایزوگام هیرمان بهترین مارک های ایزوگام صادراتی هیرمان را با کیفیتی فوق العاده در اختیار مصرف کننده می گذارد. ایزوگام پلیمری صادراتی هیرمان، کیفیت و عمر بالاتری دارد و استانداردهای لازم برای صادرات را هم دارد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان ایزوگام نوع a کیفیت و مقاومت بالایی داشته و با استاندادرهای اروپایی کاملاً مطابقت دارد.

ایزوگام مرغوب نوع a برای پشت بام

استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار بالای انواع عایق ایزوگام، آنها را برای کلیه ی کاربری ها مناسب کرده است. در ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل، استخر، دیوار، پل و سرویس های بهداشتی، به صورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها از ایزوگام استفاده می کنند. ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان نوع A برای این که در محل های مورد نیاز به خوبی کارکرد خود را حفظ کند بر طبق آب و هوا و محیط کشور مورد نظر تولید می شود. میزان سرما و گرما در تولید انواع ایزوگام نوع A سردسیری و یا گرمسیری لحاظ می شوند.

از منوی ارتباط با ما در صفحه اصلی سایت می توانید به صورت مستقیم با کارشناس فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام دو لایه فویل دار بردین دلیجان
ایزوگام دولایه فویل دار بردین دلیجان

جدول قیمت ایزوگام صادراتی هیرمان

طی سال های اخیر و به دلایل بسیار شاهد افزایش قیمت مواد اولیه که در تولید ایزوگام نقش اساسی را دارند بوده ایم. این افزایش قیمت بخاطر کمبود و یا هزینه های تولید از مبدا بوده است که تولید کننده را وادار نموده تا بر این اساس قیمت تمام شده تولید خود را محاسبه و با افزایش سود مناسب برای خود تعیین و به بازار عرضه نماید. فاصله کارخانه تا محل تحلیه عایق ایزوگام، فصول مختلف، ارزش برند و شرکت تولید کننده و تولید ایزوگام سفارشی از موارد مهم در قیمت انواع ایزوگام صادراتی هیرمان است.

با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان و استفاده از مشاوره کارشناسان این شرکت قبل از هر گونه اقدامی از سفارشی سازی عایق مورد نظر خود اطمینان حاصل کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید .

صادرات ایزوگام بردین دلیجان به عراق

کارخانه هیرمان دلیجان بهترین و مرغوب ترین عایق رطوبتی تولید شده در شرکت را برای صادرات انتخاب کرده است. ایزوگام بردین دلیجان 4 میل با توانایی تولید روزانه در تناژهای بالا در شرکت هیرمان دلیجان گزینه مناسب برای صادرات است. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان برای کشور عراق با توجه به آب و هوای این کشور و شهرهای آن بسیار مناسب تشخیص داده شده است.

ماندگاری و مقاومت بالا در برابر عوامل آسیب رسان محیطی از جمله گرما و سرما، تغییرات دما، تابش های خورشید، باد و باران از مزیت های ایزوگام صادراتی هیرمان است.

ارسال ایزوگام صادراتی هیرمان به ترکیه

کشور ترکیه رو به رشد است و صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان به کشورهای اروپایی و خاورمیانه در برنامه های دراز مدت شرکت هیرمان گنجانده شده است. در حال حاضر ما شاهد روند رو به رشد و افزایش ایزوگام صادراتی هیرمان به کشور ترکیه و دیگر کشورها هستیم.استانبول، آنکارا، آنتالیا، ترابازون و استان ها و شهرهای کشور ترکیه بازار مناسبی برای همکاری شرکت ایزوگام دلیجان است. ایزوگام صادراتی هیرمان ویژه سردسیری برای کشور ترکیه توصیه می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم محصول ویژه مناطق سرد برای 200 ماه ضمانت میشود.

سایت ایزوگام هیرمان دلیجان

پلمپ کانتینر مخصوص محصول با نظارت کارشناس مربوطه و کلیه هماهنگی های لازم برای انجام تشریفات گمرکی در کمترین زمان درب کارخانه ساماندهی شود. کلیه مواردی که برای شما ممکن است جای سوال داشته باشد را می توانید با تماس تلفنی با واحد صادرات و کارشناس مربوطه مطرح کنید و پاسخ بگیرید. از طریق مرزهای ایران انواع محصولات شرکت ایزوگام هیرمان به کشورهای مختلف صادر می شود و در این میان کیفیت مناسب و قیمت مناسب دو موضوع اساسی برای صادرکنندگان است.

اطلاعات مورد نیاز شما در وب سایت هیرمان موجود بوده و در صورت هر گونه ابهام می توانید از کارشناسان کمک بگیرید.

خرید ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت عالی
خرید محصولات شرکت هیرمان درب کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام امروزه روش های مختلف وجود دارد و شرکت ایزوگام هیرمان به روش هایی که امکان خسارت های احتمالی را کاهش می دهد می پردازد. ایزوگام صادراتی هیرمان و محصولات دیگر را به روش های زیر تهیه کنید:
خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما در هیرمان همراه شما هستیم تا بهترین محصولات را با کیفیت و قیمت عالی تهیه کنید. کارشناسان واحد صادرات شما را راهنمایی می کنند.

از همراهی شما سپاسگزاریم که این مطلب را تا انتها مطالعه کردید. در پایان به چند سوال شما پاسخ داده ایم.

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام دلیجان با مجوز گمرکی

ضمانت نامه محصولات هیرمان چقدر است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان 200 ماه و باقی محصولات 10 سال

محصولات چه بیمه ای هستند؟

تمامی محصولات 5 سال بیمه کارآفرین هستند و هر سال بیمه ها تغییر میکند.

مجوزات صادرات توسط شرکت گرفته می شود؟

بله – تمامی مجوزات توسط خود شرکت تهیه می شود.