ایزوگام صادراتی هیرمان نوع A

ایزوگام صادراتی هیرمان تولید شده با قیر پالایشگاهی همراه با بهترین مواد اولیه از جمله الیاف تیشو و الیاف پلی استر است که این نوع ایزوگام به نوع A معروف است.

محصولات ایزوگام صادراتی هیرمان با ضخامت ۳ تا ۵ میلیمتر متشکل از یک لایه یا دو لایه یا سه لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند.

 

مواد مصرفی در تولید ایزوگام صادراتی هیرمان

لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشو نخ دار با نخ های شیشه و الیاف پلی استر دوخته یا سوزنی (نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد.
به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اصلاح کننده های APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد.

محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند.

افزودن پلیمر به قیر سبب افزایش عملکرد آن و ایستادگی در دماهای بالا (۱۲۰+ درجه) و مقاومت در مقابل شکست در سرما (۱۰- درجه) و همچنین بهینه شدن چسبندگی و انعطاف پذیری قیر می گردد.
به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نیز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.

هیرمان مطابق با استاندارد ملی ایران و اروپا محصول خود را در دو گروه عایق رطوبتی BPP و BOF به صورت فویلدار و ساده تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

کارخانه ایزوگام صادراتی هیرمان

 

کاربرد ایزوگام صادراتی هیرمان

استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار بالای انواع عایق رطوبتی ایزوگام، آنها را برای کلیه ی کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل، استخر، دیوار، پل و سرویس های بهداشتی و هر نوع سازه جهت عایق بندی رطوبتی، به صورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها مناسب نموده است.

پوشش کاری خطوط انتقال سیالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل جوی و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۱۰:۴۹:۲۰ +۰۳:۳۰ اسفند ۲۰ام, ۱۳۹۶|ایزوگام صادراتی|
error: محتوا محافظت شده است