صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان به کشورهای مختلف در سریع ترین زمان ممکن و با مجوزهای قانونی و پلمپ انجام می شود. صادرات انواع ایزوگام هیرمان به ترکیه، عراق، افغانستان، آذربایجان و ترکمنستان و دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی از طریق این گروه صنعتی صورت می گیرد. محصولات این مجموعه با توجه به تولید با بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام در این منطقه کاملاً شناخته شده است. ایزوگام های صادراتی این شرکت تولیدی دارای نشان استاندارد ملی ایران و استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 هستند. در این مطلب شما را با روش ها و روند صادرات ایزوگام آشنا می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام درجه یک از هیرمان

هر تولید کننده و یا صادر کننده ای با توجه به شرایط خود می تواند از یک مسیر کار را دنبال و ادامه دهند. به این ترتیب می توان انتخاب مسیر صادرات ایزوگام درجه یک را به عنوان اولین گام در راه صادرات در نظر گرفت. شرکت ایزوگام هیرمان کلیه گواهینامه ها و مجوزهای صادراتی را در سریع ترین زمان اخذ کرده و به این ترتیب برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف اقدامات و آمادگی های لازم را کسب می کند. صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان با مجوز گمرک و پلمپ درب کارخانه هماهنگ می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان، از بهترین مواد اولیه با درجه مرغوبیت و مقاومت بالا تحت فرآیندهای خاص و با کیفیت علمی و حرفه ای تولید شده و نماد کیفیت است.

مسیر صادرات ایزوگام ایران

برای صادرات ایزوگام هیرمان درجه یک به کشورهای مختلف باید مسیرهای ترانزیت بررسی شوند. محصولات از طریق راه های آبی و مسیرهای زمینی جابجا شده و از این بازارچه ها برای صادرات انواع محصولات از جمله ایزوگام استفاده می شود. صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه از طریق مرزهای زمینی و بازارچه های مرزی از جمله:

 • بازارچه مرزی باشماق
 • بازارچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی پرویزخان
 • بازارچه مرزی آستارا
 • بازارچه مرزی مریوان
 • بازارچه مرزی ایلام و بازارچه مرزی دوغارون و بازارچه مرزی سیرانبند که مهمترین گذرگاه های صادراتی ایزوگام و کالاهای دیگر هستند، انجام می شود.

در انتخاب راه های زمینی و دریایی و بنادر، بهترین مسیرهای صادراتی شناسایی می شوند و برای صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان؛ کارشناسان مجموعه همواره در این راه بهترین پیشنهادات و راهنمایی را خواهند داشت.

صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان

برای یافتن مسیرهای مختلف صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان به کشورهای مختلف می توان از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما استفاده کرد. کشورهای همسایه و یا کشورهایی که در اروپا، آسیا، خاورمیانه قرار گرفته اند مقصد ارسال انواع ایزوگام استاندارد هیرمان هستند. هیرمان دلیجان با سابقه ای طولانی و درخشان، بهترین ایزوگام صادراتی هیرمان به 25 کشور جهان صادر شده است و این امر ادامه دارد.

مسیرهای صادرات ایزوگام، توسط کارشناسان ما بررسی و بهترین ایزوگام با شناسایی موقعیت ها و همجنین آب و هوای هر منطقه اقدام به تولید میشود.

بزرگترین شرکت صادرکننده ایزوگام

ایزوگام صادراتی هیرمان ماندگاری و مقاومت بالایی داشته و در برابر عوامل آسیب رسان محیطی از جمله گرما و سرما استقامت بسیار زیادی دارد و همین موجب ماندگاری طولانی مدت آن شده است به طوری که می توان به صراحت گفت حداقل عمر مفید بهترین ایزوگام هیرمان در هر شرایطی، 25 سال خواهد بود. کشورهای مختلفی مانند ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان، ترکمنستان، آذربایجان، روسیه، گرجستان و کشورهای دیگر خاورمیانه و آسیایی و اروپایی مقصد صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان هستند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

انجام کلیه امور گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای صادرات بهترین ایزوگام دلیجان توسط کارشناسان فرش و صادرات هماهنگ می شود. برای صادرات ایزوگام درجه یک و استاندارد؛ مجموعه ای از همکاری های نزدیک با ادارات و گمرک ایران نیاز است.

قیمت رول های ایزوگام مخصوص صادرات

خرید و فروش ایزوگام و قیمت ایزوگام با تشخیص نیازهای ضروری هر جامعه ای بررسی و تعیین می شود. در اعلام قیمت نهایی ایزوگام صادراتی و دیگر انواع ایزوگام دلیجان می توان به نقش مواد اولیه در تعیین قیمت محصولات اشاره نمود. قیر خالص، تیشو و پلی استر و همینطور نوع پوشش ایزوگام می تواند در قیمت ایزوگام تاثیرگذار باشد. قیمت هر رول ایزوگام دلیجان تحت تاثیر مجموعه ای از عوامل است که در شرکت هیرمان دلیجان به آن دقت بسیار می شود.

جهت دریافت قیمت روز ایزوگام صادراتی و مشاوره رایگان با واحد فروش ما ارتباط بگیرید.

کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده و صادر کننده عایق رطوبتی ایزوگام در 15 کلاس و گرید مختلف داخلی و صادراتی است و در این زمینه به عنوان مشاور نیز، با واحدهای صنعتی و ساختمان سازی همکاری می کند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، واحد ممتاز صادراتی است که به عنوان تولید کننده برتر محصولات باکیفیت مورد تشویق قرار داشته و بسیاری از صنایع سازمان ها، موسسات و شرکت های معتبر و مهم در داخل کشور، از جمله مشتریان دائمی آن می باشند.

سقفی بر فراز خانه شما، استوار و محکم، گسترانیده ایم تا با خیالی آسوده، آرامش و صمیمیت را در آشیانه خود، تجربه کنید.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند. شرکت هیرمان دارنده استاندارد CE اروپا و ISO 9001 و استاندارد ملی ایران است.


صادرات ایزوگام استاندارد به اروپا

مجموعه هیرمان دلیجان برای ایجاد رضایتمندی خریداران تلاش نموده است که خدمات و مشاوره های خود را به صورت هدفمند و با بهترین شیوه ها عرضه نماید. مجموعه تولیدی هیرمان با تولید برتر و به روز رول های ایزوگام و طبقه بندی محصولات خود و صادرات ایزوگام درجه یک به اروپا شناخته می شود. همچنین به واسطه تیم تولید و کارشناسانی که در تمام مراحل تولید و بسته بندی و بارگیری همراهی می کنند مجموعه ای از روابط نزدیک و مشتری مداری را ایجاد کرده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

خدمات پس از فروش چه در بازارهای داخلی و در صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان از جمله موارد بسیار مهم مورد توجه است.

ایزوگام درجه یک ویژه صادرات

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان ویژه صادرات، با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم دارای عمر مفید حداقل 25 سال است. این محصول دارای چسبندگی بسیار فوق العاده است و بهترین برند ایزوگام در ایران است. ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان برای 200 ماه ضمانت می شود و این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است. این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.

در فایل های آموزشی موجود در وب سایت که به رایگان قابل استفاده است می توانید اطلاعات دقیق تر در خصوص محصولات هیرمان کسب نمایید

ارسال ایزوگام درجه یک به خاورمیانه

مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با فعالیت خود در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی و قیری فعالیت می کند. این شرکت بیشترین زمینه تلاش خود را برای کار در بازارهای بزرگ داخلی و صادرات ایزوگام درجه یک معطوف کرده است. برای فعالیت در بازارهای بزرگ خارجی می بایستی که سطح کیفیت و قیمت و بسته بندی و تولید محصول مطابق با شرایط آب و هوایی کشور مقصد رعایت شود. شرکت ایزوگام هیرمان کلیه محصولات خود در انواع مختلف را با برندهای بسیار مرغوب برای صادرات به خاومیانه تولید و بسته بندی و روانه بازار می کند.

تولید و صادرات ایزوگام درجه یک با استفاده از مواد اولیه مرغوب و سازگار با محیط زیست، با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، با قابلیت اتصال و چسبندگی محکم انجام می شود.

انواع ایزوگام صادراتی هیرمان کدام است؟

شرکت های بزرگ تولید کننده انواع عایق های رطوبتی مانند شرکت هیرمان چندین محصول با برندهای مختلف دارند. محصولات هیرمان عبارتند از:
1. ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3 و 3.5 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان که هم قیمت مناسب و ارزان و هم کیفیت قابل قبول و استاندارد دارند با قیمت درب کارخانه عرضه می شوند. برای خرید بهترین مارک ایزوگام هیرمان که مناسب صادرات باشد می توانید به اطلاعات موجود در سایت مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دریافت اطلاعات با جزئیات و هزینه های مورد نیاز صادرات ایزوگام درجه یک از طریق سایت ممکن است. شرکت هیرمان دلیجان آمادگی کامل برای همکاری با کلیه شرکت ها و پیمانکاران دارد.

ایزوگام درجه یک بردین دلیجان صادراتی
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کیفیت حیرت انگیز

قیمت ایزوگام مرغوب صادراتی

محصولات متنوعی که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود زمینه های صادرات ایزوگام درجه یک را با قیمت مناسب فراهم می کند. لیست قیمت ایزوگام درجه یک برای مصارف داخلی از طریق کارشناسان ما قابل دریافت است. قیمت انواع ایزوگام صادراتی هم از طریق کارشناسان فروش و صادرات مقدور است و کلیه قیمتها به روز اعلام می شود. نوع قیر، کیفیت تیشو و پلی استر، نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده و یا وزن و ضخامت ایزوگام در قیمت نهایی صادرات ایزوگام درجه یک موثر است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان، محصول مناسب را به شما پیشنهاد داده و کیفیت محصولات خود را تضمین می کند و برای صادرات ایزوگام درجه یک پلیمری آماده همکاری است.

بهترین ایزوگام مناسب صادرات کدام است؟

 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا و شیرینگ و فوم کائوچو است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

اطلاعات به روز و کیفیت محصولات و قیمت عایق های رطوبتی و نحوه صادرات ایزوگام درجه یک را از کارشناسان ما در کمترین زمان دریافت کنید.

صادرات ایزوگام دلیجان با مجوز بورس

 1. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، تولید کننده بهترین ایزوگام صادراتی به کشورهای مختلف است.
 2. تولید کننده عایق رطوبتی ایزوگام در 15 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.
 3. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) در این شرکت تولید می شود.
 4. صادرکننده ایزوگام به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه است.
 5. دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم و فویل ایزوگام و پالت / تولید شده با مواد اولیه درجه یک
 6. دارای استاندارد ملی ایران و ضمانت نامه محصولات و صادرات ایزوگام درجه یک با مجوز بورس و پلمپ گمرک

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان برای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان 200 ماه و محصولات دیگر 10 سال ضمانت نامه معتبر کارخانه صادر می کند.

ایزوگام حلزون صادراتی دلیجان
ایزوگام حلزون محصول صادراتی دلیجان

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

قیمت فروش ایزوگام صادرانی به روز اعلام می شود و در این مسیر با خرید بهترین مارک ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه و پرداختن به امور صادراتی توسط کارشناسان ما، اطمینان آرامش شما تامین می شود. راه های خرید ایزوگام هیرمان را چنین توصیه می کنیم:
1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش شرکت در شبکه های اجتماعی و سپس ثبت سفارش توصیه می شود.

می توانید با واحد فروش تماس بگیرید و یا به وبسایت شرکت مراجعه کنید و اطلاعات مربوط به صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان و محصولات دیگر این شرکت را دریافت کنید.

چرا ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر تولید می شود؟

کلیه محصولات هیرمان با توجه به جغرافیای منطقه ای که عایق رطوبتی ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد تولید می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت واقعی 5 میلیمتر، در کوتاه مدت نیاز به تعویض و یا تعمیر نخواهد داشت و مقاومت بالایی دارد.

همچنین بخوانید:
کارخانه ایزوگام دلیجان درجه یک کدام است؟

آیا پلمپ گمرکی درب کارخانه انجام می شود؟

بله – پس از بارگیری، هماهنگی جهت پلمپ گمرک توسط کارشناس صادرات شرکت هیرمان هماهنگ و تحت نظارت و درب کارخانه انجام می شود.