کارخانه ایزوگام دلیجان درجه یک کدام است؟ نحوه تعیین قیمت ایزوگام استاندارد می دانید چگونه است؟ چرا قیمت انواع ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان ارزان تر است؟ رابطه کیفیت و قیمت عایق رطوبتی تا چه اندازه مهم است؟ دلیل کیفیت ایزوگام های مرغوب هیرمان چیست؟ شرکت ایزوگام هیرمان کلیه محصولات خود را به صورت استاندارد اصل و با کیفیت درجه یک پلیمری تولید و به بازارهای داخلی و خارجی به صورت عمده می فروشد. در این مطلب انواع عایق ایزوگام و مصارف متعدد آن و همچنین بهترین برندهای ایزوگام هیرمان را به شما معرفی خواهیم کرد.

تولید ایزوگام درجه یک هیرمان
تولید بهترین مارک ایزوگام در هیرمان

کارخانه ایزوگام دلیجان با تولیداتی برتر

کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان در طی سال های فعالیت خود به خوبی با در نظر گرفتن بازار و میزان تقاضا امکانات تولیدی خود را هر چه بیشتر ارتقاء بخشیده است. این کارخانه به خوبی با در دست داشتن بهترین خطوط تولید و تیم های کارشناسی انواع عایق های قیری را روانه بازار می کند. تولید ایزوگام در کارخانه های مجهز تقریباً مشابه یکدیگر است.
این بدان معنی است که میزان کیفیت و نوع مواد اولیه در کارخانه های تولید ایزوگام می تواند عمل موثری در کیفیت انواع عایق های رطوبتی باشد.

دسته بندی انواع ایزوگام

دسته بندی انواع ایزوگام

 1. محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان بسیار شناخته شده است و تولیدات برتر شرکت هیرمان که روانه بازارهای جهانی می شوند و در بازارهای داخلی پرمصرف هستند عبارتند از:
 2. ایزوگام های پلیمری درجه یک
 3. ایزوگام های تک لایه سفارشی
 4. ایزوگام های دو لایه فویل دار
 5. ایزوگام های صادراتی درجه یک
 6. ایزوگام های بدون روکش
 7. ایزوگام های طرح دار رنگی
 8. ایزوگام های پودری
 9. این محصولات در انواع ایزوگام برای مناطق گرمسیری، انواع ایزوگام برای مناطق سردسیری، ایزوگام های مخصوص پی و فونداسیون دسته بندی می شوند.

هر یک از عایق های ذکر شده با ثبت سفارش و مشاوره های کارشناسی در سطح وسیعی از کشور به صورت عمده توزیع می شود. محصولات هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت مرغوب
تولید ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت ویژه

شرکت ایزوگام دلیجان

کارخانه های ایزوگام در تعدادی از شهرهای کشور مانند تبریز؛ اصفهان؛ مشهد؛ ارومیه؛ و شهرهایی دیگر فعالیت می کنند. کارخانه ایزوگام دلیجان سال ها است که در این عرصه فعالیت می کند و به بهترین شکل ممکن به تولید انواع عایق های رطوبتی مشغول است. شرکت هایی که در شهر دلیجان که از توابع استان مرکزی است فعالیت می کنند در بین تولید کننده های ایزوگام به صورت قابل توجهی شناخته شده هستند.کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان تولیدات متنوع و باکیفیتی را به صورت عمده تولید می کند و نمونه ای از کارخانه ای با محصولات بی نظیر است.

در این ویدیو انواع محصولات شرکت هیرمان را میبینید. بخاطر تنوع محصولات شرکت ما دست مشتریان برای انتخاب ایزوگام مناسبشون باز است.

انواع ایزوگام درجه یک هیرمان

 1. ایزوگام سوپر صادراتی درجه یک هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم
 2. ایزوگام بردین صادراتی دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
 3. ایزوکام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن 41 کیلوگرم
 4. ایزوگام طرح دار هیرمان با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم
 5. کارخانه ایزوگام دلیجان و البته شرکت ایزوگام هیرمان محصولات خود را با ضمانت و گارانتی تولید و به فروش می رساند. انواع ایزوگام هیرمان برای 10 سال و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان (لوکس ترین برند ایزوگام) برای 200 ماه تضمین می شود.
ایزوگام درجه یک حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون با کیفیت تضمین شده

ایزوگام دلیجان متری چند؟

در کارخانه ایزوگام دلیجان؛ همان طور که می دانید تولید و قیمت گذاری با یکدیگر رابطه ای مستقیم دارد. در درجه اول کیفیت مواد اولیه و سپس نوسان قیمت مواد اولیه در تغییر قیمت های ایزوگام نقش موثری دارند. ایزوگام دلیجان که استاندارد است و با تاریخ تولید و انقضاء به بازار عرضه می شود بر اساس تکیه بر قیمت موارد مهم و تاثیرگذار در بازار مانند قیمت قیر و دیگر مواد اولیه قیمت گذاری می شود. نوع قیر مصرف شده در هنگام تولید ایزوگام که عامل اصلی در تعیین قیمت ایزوگام خام محسوب می شود.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام مرغوب 4 میل هیرمان
حدود قیمت های ایزوگام در دسته بندی های مختلف

نحوه تعیین قیمت ایزوگام

در اینجا اشاره ای کوتاه به مهمترین عوامل در تعیین قیمت ایزوگام و نحوه تعیین قیمت انواع ایزوگام می پردازیم:
1. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام که باید بر اساس استاندارد و متناسب باشد.
2. کیفیت الیاف تیشو که بیشتر وارداتی است و پلی استر و کیفیت و تراکم آن امری مهم در قیمت و کیفیت هر رول ایزوگام است.
3. نوع ایزوگام بر اساس روکش و تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام هم عوامل دیگر در شیوه تعیین قیمت ایزوگام کارخانه دلیجان است.
4. در سال های اخیر به جهت تغییر قیمت ها در بازار، اعلام و انتشار لیست قیمت انواع ایزوگام به روز است.

متراژ و ارائه خدمات نصب و یا فروش ایزوگام عمده بدون نصب در قیمت نهایی محصول موثر است. کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان بهترین خط تولید و زبده ترین کارشناسان را برای تولید ایزوگام استاندارد در اختیار دارد.

کارخانه تولید ایزوگام طرح دار
تولید ایزوگام طرح دار با کیفیت درخشان

قیمت کارخانه ای ایزوگام دلیجان در تهران

می توانیم تهران را یکی از بزرگترین و پرمصرف ترین شهرهای کشور در زمینه استفاده از انواع عایق های پیش ساخته قیری بدانیم. چرا که این شهر با مناطق و محله های فراوان و شهرهای اطراف آن با میزان ساخت و ساز و عملیات عمرانی همواره از انواع ایزوگام دلیجان استفاده می کنند. قیمت کارخانه ای ایزوگام دلیجان در متراژ های بالا بسیار ارزان تر است و تولید و ساخت ایزوگام کاملاً طبق استاندارد و با کیفیت صورت می گیرد. چون فروش ایزوگام در تهران و شهرهای دیگر به صورت عمده و قیمت هر رول ایزوگام به قیمت کارخانه پیشنهاد می شود در کل هزینه های عمرانی صرفه جویی خواهد شد.

فروش مستقیم ایزوگام حلزون از درب کارخانه
فروش مستقیم ایزوگام حلزون از درب کارخانه

نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران

شهرها و مناطق مختلف تهران و استان البرز و شهر کرج می توانند از فرصت استثنایی برای خرید بهترین برند ایزوگام هیرمان دلیجان با قیمت فوق العاده تا پایان سال استفاده کنند. کارخانه ایزوگام دلیجان محصولات خود را در کلیه مناطق و محله های جنوب و شرق و غرب و شمال تهران و شهریار، اسلامشهر، بهارستان، ملارد، ری، پاکدشت و و رامین، قرچک و پردیس، دماوند و پیشوا و شمبرانات و کلیه شهرهای اطراف و استان البرز توزیع می کند. دریافت نمایندگی فروش ایزوگام در تهران و شهرهای دیگر با ضوابط کارخانه و طبق هماهنگی و تصممیم گیری مسئولین شرکت امکان پذیر است.

قطعاً قیمت ایزوگام از درب کارخانه در تناژهای بالا بسیار ارزان تر ارزیابی می شود. قیمت مناسب ایزوگام برای دفاتر فروش و نمایندگی های ایزوگام به قیمت درب کارخانه اعلام می شود.

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

کارخانه تولید بهترین مارک ایزوگام

مسئله ساخت و ساز برای انسان ها همواره مسئله ای قابل اهمیت و درخور توجه بوده است. برای این که انسان ها امنیت و آرامش خود را در محیط زندگی خود تامین کنند از روش های مختلفی استفاده کرده اند. اقلیم و آب و هوای کشور ایران به صورتی بوده است که همواره استفاده از عایق برای امنیت و همچنین مقاوم سازی ساختمان ها استفاده شده است. روش های قدیمی جای خود را به جدیدترین روش ها داده اند که ایزوگام یکی از آن ها است. عایق های پیش ساخته انقلاب و تغییر بزرگی در نحوه مصرف عایق در ساختمان ها ایجاد کرده است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل
ایزوگام 5 میل هیرمان با کیفیت بی نظیر

مشخصات بهترین برند ایزوگام در بازار

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این محصول از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • کارخانه ایزوگام دلیجان (هیرمان) در تولید بهترین مارک ایزوگام نهایت دقت در بسته بندی را دارد.
  این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

ایزوگام هیرمان به جهت عدم پوسیدگی؛ ترمیم ساده و آسان، وزن بسیار سبک و همچنین مقاومت بالا در برابر رطوبت و گرما و سرما و اشعه ماوراء بنفش بسیار ویژه و منحصر به فرد در بازار است.

در ویدئوی زیر می توانید بهترین مارک ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را بهتر بشناسید

سایت کارخانه ایزوگام دلیجان

خوشبختانه در سال های اخیر راه های ارتباطی با شرکت ها و کارخانه های ایزوگام دلیجان و ایزوگام هیرمان؛ دسترسی به خرید ایزوگام را بسیار ساده تر می کند. خرید ایزوگام به صورت مستقیم و به صورت عمده موجب شده است که قیمت های ایزوگام به مراتب ارزان تر و با کیفیت تر در اختیار شرکت ها قرار بگیرد. خرید ایزوگام از دفاتر فروش ایزوگام کمی گران تر است اما به هر حال با اطمینان خاطر می توانید از نمایندگی ایزوگام خرید کنید. برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید یا به آدرس اینترنتی Hirmaanco.com مراجعه کنید.

چیدمان رول های ایزوگام هیرمان
رول های ایزوگام فوق العاده بردین دلیجان
فروش عمده ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه
 • فروش عمده و بدون واسطه با ارزانترین قیمت بهترین برندهای ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان به صورت های زیر است:
 • 1. تماس های تلفنی با کارشناسان دفتر مرکزی و کارخانه هیرمان
 • 2. راه های غیر حضوری و کانال های آنلاین هیرمان
 • 3. فروش مستقیم از درب کارخانه ایزوگام دلیجان با مراجعه به کارخانه ایزوگام دلیجان
 • 4. فروش ایزوگام از دفتر مرکزی ایزوگام هیرمان در تهران
 • 5. وب سایت شرکت ایزوگام دلیجان

امکاناتی که برای خرید ایزوگام به شما پیشنهاد می شود هزینه های حمل و نقل را می کاهد. کارخانه ایزوگام دلیجان در تمام مراحل و برآورد هزینه ها و امنیت ساختمان با شما خواهد بود.

ایزوگام صادراتی 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

پشتوانه ادامه کار کارخانه ایزوگام دلیجان و شرکت های تولید کننده ایزوگام در دلیجان مانند هیرمان؛ تولیدات صادراتی است که به کشورهای مختلف معرفی می شود. چون ایران یکی از کشورهای تولید کننده محصولات پتروشیمی و قیر است در این زمینه سرمایه گذاری زیادی انجام شده است. ایزوگام های صادراتی با تولیدات دیگر کمی متفاوت هستند و از نظر استاندارد و کیفیت و بسته بندی و مطابقت با استانداردهای روز جهانی بیشتر و بادقت تولید شده اند. لیست قیمت ایزوگام اهمیت بسزایی دارد و برای مصارف داخلی و یا صادراتی، مناسبترین قیمت ها به روز اعلام می شود.

همچنین بخوانید:
قیمت ایزوگام و 5 عامل موثر بر آن !!

ایزوگام مناطق آب و هوای مختلف چه تفاوتی می کند؟

برای مناطق سردسیر از ایزوگام مقاوم در برابر سرما نوع BPE ( پلیمری الاستیکی) و ایزوگام نوع SBS و برای مناطق گرمسیر و معتدل از نوع BPP استفاده می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استاندادر اروپا
مراحل و نحوه صادرات کارخانه ایزوگام دلیجان
 1. در هنگام صادرات ایزوگام دلیجان از کارخانه این ویژگی ها و مراحل تایید و طی می شود از جمله:
 2. ایزوگام صادراتی درجه یک بر طبق اصول و مقررات خاص تولید و بسته بندی و بارگیری می شود.
 3. ایزوگام بر اساس ثبت سفارش و به دقت کامل تولید می شود.
 4. بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید بهترین مارک ایزوگام سفارشی دلیجان استفاده می شود .
 5. به صورت مرتب وزن و ضخامت هر رول ایزوگام توسط کارشناسان اندازه گیری می شود.
 6. ایزوگام های برتر صادراتی هیرمان در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری و پلمپ می شود.
 7. گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا در گمرک آماده سازی می شود.
 8. مسیرها و بازارهای مرزی و راه های آبی و زمینی با توجه به کشور مقصد انتخاب می شود.

در صورت درخواست لیست متنوع عایق های رطوبتی به همراه قیمت برای شما ارسال می شود. فایل آموزشی رایگان هیرمان در اختیار شماست.

تولید ایزوگام صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان آماده بارگیری
لیست کارخانه های ایزوگام دلیجان

برای خرید ایزوگام همواره باید تلاش کنید که از افراد ماهر و آگاه در این زمینه کمک بگیرید. چرا که با توجه به این که امروزه در بازار انواع ایزوگام به نام دلیجان موجود است شاید شما نتوانید ایزوگام های درجه یک و مرغوب را از نامرغوب شناسایی کنید. این امر ممکن است در صورت خرید ایزوگام غیر استاندارد به شما لطمه وارد کند.
کارخانه های معتبر ایزوگام دلیجان مانند ایزوگام هیرمان و تولیدات آن در دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی های معتبر ایزوگام موجود است. شما میتوانید اگر امکان خرید از درب کارخانه را ندارید با مراجعه به دفتر مرکزی و یا دفتر فروش معتبر اقدام به خرید ایزوگام دلیجان هیرمان نمایید.

لیست محصولاتی که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود را می توانید به همراه قیمت به روز، با تماس و درخواست تلفنی دریافت کنید. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام حلزون صادراتی آماده بارگیری
ایزوگام حلزون دلیجان با پالت بسته بندی
نحوه خرید محصولات هیرمان
 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

کارخانه ایزوگام هیرمان یکی از قطب های صنعتی در کشور به شمار آمده و کلیه محصولات در این گروه تولیدی با نظارت مستقیم اداره استاندارد تولید و عرضه می شود.