کارخانه ایزوگام دلیجان کلیه محصولات خود را به صورت استاندارد اصل و با کیفیت درجه یک پلیمری تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی به صورت عمده می فروشد. کارخانه های ایزوگام در دلیجان بسیار گسترده و با رعایت کلیه اصول استاندارد به تولید و ساخت ایزوگام مشغول هستند و به کلیه شهرها و مناطق مختلف کشور آمادگی ارسال محصولات خود را دارند.

کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان با تولیداتی برتر

کارخانه ایزوگام دلیجان در طی سال های فعالیت خود به خوبی با در نظر گرفتن بازار و میزان تقاضا امکانات تولیدی خود را هر چه بیشتر ارتقاء بخشیده است و به خوبی با در دست داشتن بهترین خطوط تولید و تیم های کارشناسی انواع عایق های قیری را روانه بازار می کند.
تولید ایزوگام در کارخانه های مجهز تقریبا” مشابه یکدیگر است و این بدان معنی است که میزان کیفیت و نوع مواد اولیه در کارخانه های تولید ایزوگام می تواند عمل موثری در کیفیت انواع عایق های رطوبتی باشد.
تولیدات برتر کارخانه ایزوگام دلیجان که روانه بازارهای جهانی می شوند و در بازارهای داخلی پرمصرف هستند عبارتند از:

 1. ایزوگام های پلیمری درجه یک
 2. ایزوگام های تک لایه که به صورت سفارشی تولید می شوند.
 3. ایزوگام های دو لایه فویل دار
 4. ایزوگام های صادراتی درجه یک
 5. ایزوگام های بدون روکش
 6. ایزوگام هایی با روکش سنگریزه
 7. ایزوگام های طرح دار رنگی
 8. ایزوگام های پودری
 9. انواع ایزوگام برای مناطق گرمسیری
 10. انواع ایزوگام برای مناطق سردسیری
 11. ایزوگام های مخصوص پی و فونداسیون

هر یک از عایق های ذکر شده با ثبت سفارش و مشاوره های کارشناسی در سطح وسیعی از کشور به صورت عمده توزیع می شود و به این ترتیب بهترین کیفیت و قیمت مناسب و مقرون به صرفه هم برای تولیدکننده و هم برای مصرف کننده مورد توجه و مد نظر قرار می گیرد.

کارخانه ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام های دلیجان

کارخانه های ایزوگام در تعدادی از شهرهای کشور فعالیت می کنند مانند تبریز؛ اصفهان؛ مشهد؛ ارومیه؛ و شهرهایی دیگر که تولیدات خود را به بازار فروش عایق های رطوبتی ارسال می کنند اما کارخانه ایزوگام دلیجان سال ها است که در این عرصه فعالیت می کند و به بهترین شکل ممکن به تولید انواع عایق های رطوبتی مشغول است.
شرکت هایی که در شهر دلیجان که از توابع استان مرکزی است فعالیت می کنند در بین تولید کننده های ایزوگام به صورت قابل توجهی شناخته شده و در ردیف بهترین تولید کننده های ایزوگام در کشور هستند.
کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان تولیدات متنوع و باکیفیتی را به صورت عمده در داخل کشور و یا به صورت صادراتی در اختیار شرکت ها و دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی های فروش ایزوگام می گذارند.

 • ایزوگام بردین دلیجان
 • ایزوکام بان گستر دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق دلیحان از جمله تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان است که به صورت پلیمری و با ضمانت و گارانتی تولید و به فروش می رسد.

ایزوگام های بردین و مشکین شرق دلیجان به صورت های مختلف فویل دار، طرح دار، بدون فویل و پودری و یا به صورت ایزوگام دو رو نایلکس تولید می شوند که هر یک برای مصرف خاص تولید می شود و بنابر ثبت سفارش به بازار عرضه می شود.

همچنین بخوانید:
سایت فروش ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام دلیجان متری چند؟

در کارخانه ایزوگام دلیجان؛ همان طور که می دانید تولید و قیمت گذاری با یکدیگر رابطه ای مستقیم داشته و در درجه اول کیفیت مواد اولیه و سپس نوسان قیمت مواد اولیه در تغییر قیمت های ایزوگام نقش موثری دارند.
ایزوگام دلیجان اصل که استاندارد است و با تاریخ تولید و انقضاء به بازار عرضه می شود بر اساس تکیه بر موارد زیر قیمتگذاری می شود از جمله:

 1. نوع قیر مصرف شده در هنگام تولید ایزوگام که عامل اصلی در تعیین قیمت ایزوگام خام محسوب می شود.
 2. نوع ایزوگام که بر اساس روکش و تعداد لایه های تشکیل دهنده مشخص می شود.
 3. وزن هر رول ایزوگام که اهمیت فوق العاده دارد و باید بر اساس استاندارد از 39 کیلوگرم کمتر نباشد.
 4. ضخامت هر رول ایزوگام که بین 3 تا 5 میلیمتر متغیر است.
 5. کیفیت الیاف تیشو که بیشتر وارداتی است و بر اساس نوسان ارز تغییراتی می کند.
 6. پلی استر و کیفیت و تراکم آن
 7. متراژ مورد تقاضا و سفارش شده

قیمت ایزوگام کاملا” وابسته به کیفیت مواد اولیه و قیمت ارز و تغییر قیمت مواد اولیه است و تقریبا” تولید ایزوگام در تمام شرکت های ایزوگام به صورت یکسان و مشابه است. کارخانه ایزوگام دلیجان بهترین خط تولید و زبده ترین کارشناسان را برای تولید ایزوگام استاندارد در اختیار دارد.

کارخانه ایزوگام دلیجان

قیمت کارخانه ای ایزوگام دلیجان در تهران

می توانیم تهران را یکی از بزرگترین و پرمصرف ترین شهرهای کشور در زمینه استفاده از انواع عایق های پیش ساخته قیری بدانیم چرا که این شهر با مناطق و محله های فراوان و شهرهای اطراف ان با میزان ساخت و ساز و عملیات عمرانی همواره از انواع ایزوگام کارخانه ایزوگام دلیجان استفاده می کنند.
قیمت کارخانه ای ایزوگام دلیجان در متراز های بالا بسیار ارزان تر است و تولید و ساخت ایزوگام کاملا” طبق استاندارد و با کیفیت صورت می گیرد و چون فروش به صورت عمده و قیمت هر رول ایزوگام به قیمت کارخانه پیشنهاد می شود در کل هزینه های عمرانی صرفه جویی خواهد شد.
شهرها و مناطق مختلف تهران می توانند از این فرصت تا پایان سال استفاده کرده و کارخانه ایزوگام دلیجان محصولات خود را در:

 • کلیه مناطق و محله های جنوب و شرق و غرب و شمال تهران
 • شهریار
 • اسلامشهر
 • بهارستان
 • ملارد
 • پاکدشت
 • ری
 • قدس
 • رباط‌ کریم
 • ورامین
 • قرچک
 • پردیس
 • دماوند
 • پیشوا
 • شمیرانات
 • فیروزکوه و در نقاطی از استان البرز مانند :
 • کرج
 • فردیس
 • ساوجبلاغ
 • نظرآباد
 • اشتهارد
 • طالقان و دیگر نقاط کرج به صورت عمده و با خدمات فروش و نصب و یا بدون نصب توزیع می کند.

قطعا” قیمت کارخانه ایزوگام در تنازهای بالا بسیار ارزان تر ارزیابی می شود و قیمت مناسب ایزوگام برای دفاتر فروش و نمایندگی های ایزوگام و حتی در فروش مستقیم به شرکت ها و پیمانکاران موجب می شود که توانایی خرید در آن ها افزایش یافته و حتی بتوانند به قیمت مناسب ایزوگام را در اختیار مصرف کننده خانگی بگذارند.

کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

مسئله ساخت و ساز برای انسان ها همواره مسئله ای قابل اهمیت و درخور توجه بوده است و برای این که انسان ها امنیت و آرامش خود را در محیط زندگی خود تامین کنند از روش های مختلفی استفاده کرده اند.
اقلیم و آب و هوای کشور ایران به صورتی بوده است که همواره استفاده از عایق برای امنیت و همچنین مقاوم سازی ساختمان ها استفاده شده است و روش های قدیمی جای خود را به جدیدترین روش ها داده اند که ایزوگام یکی از آن ها است. عایق های پیش ساخته انقلاب و تغییر بزرگی در نحوه مصرف عایق در ساختمان ها ایجاد کرده است.
ایزوگام شرق دلیجان دارای مزایا و مشخصات بسیار درخور توجه است از جمله:

 1. استحکام و دوام بالا
 2. در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم است.
 3. انعطاف پذیری آن بالاست.
 4. مقاومت کششی و چسبندگی چند برابری دارد.
 5. وزن و ضخامت ایزوگام کارخانه شرق استاندارد است.
 6. مواد اولیه با کیفیت و درجه در تولید آن به کار می رود.
 7. ضمانت نامه معتبر دارد.
 8. بیمه نامه و خدمات پس از فروش دارد.
 9. کارخانه ایزوگام شرق دلیجان توانایی تولید و صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف را دارد.
همچنین بخوانید:
ایزوگام چیست ؟

شرکت ایزوگام شرق تولیدات خود را به جهت عدم پوسیدگی؛ ترمیم ساده و آسان، وزن بسیار سبک و همچنین مقاومت بالا در برابر رطوبت و گرما و سرما و اشعه ماوراء بنفش توصیه کرده و آن ها را بسیار کاربردی و موثر دانسته است.

کارخانه ایزوگام دلیجان

شماره تلفن کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

خوشبختانه در سال ها اخیر راه های ارتباطی با شرکت ها و کارخانه های ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق دلیجان مانند دیگر صنایع دستخوش تغییراتی شده است که دسترسی به خرید ایزوگام را بسیار ساده تر می کند.
خرید ایزوگام به صورت مستقیم و به صورت عمده موجب شده است که قیمت های ایزوگام به مراتب ارزان تر و با کیفیت تر در اختیار شرکت ها قرار بگیرد. خرید ایزوگام از دفاتر فروش ایزوگام کمی گران تر است اما به هر حال با اطمینان خاطر می توانید از نمایندگی ایزوگام خرید کنید.
فروش ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق دلیجان به صورت های زیر است:

 • راه های غیر حضوری مانند تلگرام و فیس بوک و اینستاگرام
 • فروش مستقیم از درب کارخانه ایزوگام دلیجان
 • فروش ایزوگام از دفتر مرکزی ایزوگام هیرمان در تهران
 • تماس های تلفنی با کارشناسان
 • مراجعه به وب سایت شرکت ایزوگام دلیجان
 • ثبت سفارش به صورت عمده و درتناژ بالا به مراتب ارزان تر است.

امکاناتی که برای خرید ایزوگام به شما پیشنهاد می شود هم هزینه های حمل و نقل را می کاهد و هم به مراتب کارها را سریع تر و آسان تر می کند. خرید ایزوگام با خیالی آسوده و مطمئن می تواند به خریدار کمک کند تا در مراحل بعدی و برآورد هزینه ها و امنیت ساختمان خود کاملا” آگاه باشد.

کارخانه ایزوگام دلیجان

تولید ایزوگام های صادراتی دلیجان

پشتوانه ادامه کار کارخانه ایزوگام دلیجان و شرکت های تولید کننده ایزوگام در دلیجان؛ تولیدات صادراتی است که به کشورهای مختلف معرفی شده و چون ایران یکی از کشورهای تولید کننده محصولات پتروشیمی و قیر است در این زمینه سرمایه گذاری زیادی انجام شده است.
ایزوگام های صادراتی با تولیدات دیگر کمی متفاوت هستند و از نظر استاندارد و کیفیت و بسته بندی و مطابقت با استانداردهای روز جهانی بیشتر و بادقت تولید شده اند.
در هنگام صادرات ایزوگام دلیجان از کارخانه این ویژگی ها و مراحل تایید و طی می شود از جمله:

 1. ایزوگام صادراتی درجه یک بر طبق اصول و مقررات خاص تولید و بسته بندی و بارگیری می شود.
 2. ایزوگام بر اساس ثبت سفارش و به دقت کامل تولید می شود.
 3. بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید ایزوگام سفارشی دلیجان استفاده می شود .
 4. به صورت مرتب وزن و ضخامت هر رول ایزوگام توسط کارشناسان اندازه گیری می شود.
 5. ایزوگام در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری و پلمپ می شود.
 6. گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا در گمرک آماده سازی می شود.
 7. مسیرها و بازارهای مرزی و راه های آبی و زمینی با توجه به کشور مقصد انتخاب می شود.

کارشناسان و متخصصین ما در کارخانه ایزوگام دلیجان با شرکت ها همکاری نزدیک دارند و کلیه قیمت های ایزوگام را به روز شده منتشر و در اختیار آنان می گذارند. لیست متنوع عایق های رطوبتی به همراه قیمت برای شما ارسال می شود.

همچنین بخوانید:
صفحه فیس بوک ایزوگام پلیمری دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان

لیست کارخانه های ایزوگام دلیجان

برای خرید ایزوگام همواره باید تلاش کنید که از افراد ماهر و آگاه در این زمینه کمک بگیرید چرا که با توجه به این که امروزه در بازار انواع ایزوگام به نام دلیجان مجود است شاید شما نتوانید ایزوگام های درجه یک و مرغوب را از نامرغوب شناسایی کنید و این امر ممکن است در صورت خرید ایزوگام غیر استاندارد به شما لطمه وارد کند.
کارخانه های معتبر ایزوگام دلیجان مانند ایزوگام هیرمان و تولیدان آن در دفاتر فروش ایزوگام و نمایندگی های معتبر ایزوگام موجود است و شما میتوانید اگر امکان خرید از درب کارخانه را ندارید با مراجعه به دفتر مرکزی و یا دفتر فروش معتبر اقدام به خرید ایزوگام دلیجان هیرمان نمایید.
لیست محصولاتی که در بازار موجود هستند و یا لیست ایزوگام کارخانه ایزوگام دلیجان بسیار متنوع و متفاوت است.

 • ایزوگام طرح دار دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • ایزوگام با روکش سنگریزه
 • ایزوگام های سفارشی
 • انواع ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام بردین طرح دار و دیگر انواع ورق های قیری را می توانید در لیست فروش کارخانه ایزوگام دلیجان بیابید.

توانایی تولید کارخانه های ایزوگام دلیجان به صورتی است که می تواند یکی از قطب های صنعتی در کشور به شمار آمده و کلیه محصولات با نظارت مستقیم اداره استاندارد تولید و عرضه می شود.

کارخانه ایزوگام دلیجان

توصیه می شود از کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت مستقیم خرید کنید!

 1. ایزوگام درجه یک و باکیفیت دلیجان قیمت مناسبی دارد.
 2. کیفیت و استحکام آن پس از سال ها ارزیابی، شناخته شده است.
 3. ایزوگام دلیجان هم فروش اینترنتی دارد و هم از درب کارخانه به صورت مستقیم می توانید اقدام نمایید.
 4. قیر پلیمری با کیفیت عالی در تولید ایزوگام دلیجان به کار رفته است.
 5. در نصب ایزوگام دلیجان گروه های نصاب دچار مشکل نخواهند شد.
 6. کارخانه ایزوگام دلیجان هم کادری مجرب دارد و هم فناوریهای پیشرفته را در دسترس دارد.
 7. خدمات پس از فروش ایزوگام دلیجان کاملا” تایید شده و قابل دسترسی است.
 8. کلیه محصولاتی که در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود بیمه نامه و ضمانت نامه دارد.