معروف ترین برند ایزوگام کدام است؟ آیا میدانید محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان چه ویژگی هایی دارد؟ دوست دارید که بدانید کدام ایزوگام برای پشت بام و سقف مناسب تر است و مشخصات بهترین مارک های ایزوگام کدام است؟ بهترین ایزوگام برای شیروانی و استخر کدام است؟ شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات بی نظیر خود در کلاس ها و گریدهای مختلف پاسخگوی نیاز شما در هر پروژه ای است. در این مطلب اطلاعات بیشتری از انواع محصولات تولید شده و مشخصات انواع ایزوگام استاندارد شرکت ایزوگام هیرمان به شما عرضه می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

معروف ترین برند ایزوگام چیست؟

منظور از معروف ترین برند ایزوگام یعنی عایق ایزوگامی که علاوه بر ضمانت و بیمه نامه دارای خدمات پس از فروش باشد. ایزوگام درجه یک دارای وزن و ضخامت استاندارد است. برندهای معتبر مانند ایزوگام هیرمان از بهترین قیر پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید میشوند. ایزوگام استاندارد ملی ایران دارای نشان استاندارد ce اروپا و ایزو 9001 است. در بازار فروش انواع عایق های رطوبتی، بهترین و معروف ترین برند ایزوگام، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

شرکت هیرمان تولیدکننده و صادرکننده انواع ایزوگام است و انواع ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایه را ثبت سفارش و تولید می کند.

بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار

چگونه می توان بهترین مارک ایزوگام در بازار را شناسایی کرد و چرا همه کارخانه هایی که در امر تولید عایق رطوبتی فعالیت می کنند از تولیدات خود به نام ایزوگام برتر نام می برند؟ ایزوگام درجه یک کارخانه دلیجان نه تنها در داخل کشور بلکه در کشورهای همسایه و کشورهای آسیایی کاملاً شناخته شده است. بهترین برند ایزوگام در بازار به اذعان پروژه های مختلف، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر است.

برای دریافت اطلاعات ایزوگام مرغوب و درجه یک و یا معروف ترین برند ایزوگام با کارشناس فروش هیرمان ارتباط بگیرید. ایزوگام هیرمان برای بام بسیار کاربردی است.

معروف ترین برند ایزوگام هیرمان دلیجان
معروف ترین برند ایزوگام پلیمری

مشخصات معروف ترین برند ایزوگام

همانطور که میدانید در حال حاضر بهترین برند ایزوگام در بازار ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم با برند است که دارای مشخصات زیر می باشد:

 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 • ایزوگام 5 میلی متر هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

انتخاب بهترین و مفروف ترین برند ایزوگام برای پروژه های مختلف ساختمانی و عمرانی بسیار هوشمندانه خواهد بود.

بهترین برند ایزوگام برای صادرات

تولید انواع عایقهای رطوبتی تنها برای مصارف داخلی نبوده و سرمایه گذاری و اهداف نهایی در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان برای صادرات انواع ایزوگام به کشورهای مختلف است. عایق های رطوبتی پیش ساخته که برای صادرات در نظر گرفته می شوند باید خصوصیات و مشخصات ویژه برای ورود به بازارهای صادراتی را داشته باشند. استفاده از قیر پلیمری درجه یک و داشتن استانداردهای بین المللی و گواهینامه های رسمی از مزیت های معروف ترین برند ایزوگام است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

در فایل های آموزشی موجود در وب سایت هیرمان، اطلاعات مورد نیاز را رایگان دریافت کنید. مراحل صادرات ایزوگام از کارشناس صادرات قابل دریافت است.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

قیمت ایزوگام امری بسیار مهم در انتخاب و خرید ایزوگام دلیجان است و در حال حاضر هم هستند افرادی که قیمت ایزوگام را بر کیفیت آن مقدم می دانند. به این ترتیب به میزان زیادی ممکن است پس از نصب ایزوگام نامرغوب دچار خساراتی فراوان شوند. لیست قیمت انواع ایزوگام و اعلام قیمت معروف ترین برند ایزوگام هیرمان که در کارخانه هیرمان تولید می شود به روز شده منتشر می شود. اعلام قیمت به روز هر رول ایزوگام فویل دار هیرمان دلیجان و محصولات دیگر برای شرکت ها و پیمانکاران اهمیت دارد.

بهترین ایزوگام دو لایه فویل دار برای پشت بام، سقف و بام آپارتمان ها و استخر و دیوار توسط کارشناس به شما معرفی و اعلام قیمت می شود.

مزایای ایزوگام 5 میل به عنوان بهترین جنس ایزوگام

 • این نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 20 سال است.
 • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • ایزوگام بردین دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • این نوع ایزوگام دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد.
 • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 • این محصول تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 • این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

با انتخاب معروف ترین برند ایزوگام برای سال ها نیاز به تعمیر و تعویض محل عایق کاری شده نخواهید داشت.

ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت فوق العاده
ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت عالی

ایزوگام استاندارد کدام است؟

شناخت ایزوگام باکیفیت و پلیمری بستگی به این دارد که یا در این زمینه تخصص دارید و یا در هنگام خرید ایزوگام به افراد با تجربه مراجعه می کنید. بازار ایزوگام در ایران بسیار متنوع است و در هنگام خرید عایق های رطوبتی باید دقت کنید. برای این که بدانید کدام ایزوگام برتر است و کیفیت عالی دارد بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

 • ایزوگام استاندارد اصل از بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود (قیر 60/70)
 • ایزوگام خوب دارای وزن و ضخامت استاندارد است.
 • عایق رطوبتی درجه یک از تیشو و پلی استر متراکم تولید می شود.
 • ایزوگام مرغوب هیرمان هم ضمانتنامه و هم بیمه نامه معتبر و خدمات پس از فروش دارد.

معروف ترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان سازه را از تعمیر و بازسازی های مداوم در امان نگه می دارد.

خرید بهترین نوع ایزوگام از کارخانه

خرید بهترین جنس ایزوگام که دوام و مقاومت بالایی هم علاوه بر قیمت مناسب داشته باشد از جمله خواسته های هر خریداری است. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند. بهترین مارک ایزوگام با فروش مستقیم از کارخانه بسیار ارزان تر و با قیمت مناسب تر عرضه میشود.

ایزوگام هیرمان به عنوان معروف ترین برند ایزوگام در بازار که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید میشود دارای ضمانت 200 ماهه کارخانه است.

برندهای معروف ایزوگام با قابلیت بالا

رول های ایزوگام به صورت رندوم توسط کارشناس آزمایشگاه به صورت مرتب از جهت نوع و کیفیت مواد اولیه، ابعاد و اندازه هر متر مربع ایزوگام اندازه گیری و کنترل می شود. از جمله آزمایش هایی که برای معروف ترین برند ایزوگام انجام شده و تایید می شود به موارد زیر اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • نمونه برداری
 • اندازه گیری وزن ناخالص هر رول
 • وزن پوشش رول
 • وزن خالص
 • شکل ظاهری و ابعاد رول ها
 • وزن خالص در واحد سطح
 • رطوبت و مقاومت 
 • قابلیت خم شدن و افت حرارتی

برای تولید ایزوگام مرغوب و درجه یک به منطقه آب و هوایی هم دقت می شود. ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری به صورت جداگانه تولید می شوند.

خرید ایزوگام مرغوب از کارخانه
خرید ایزوگام مرغوب از کارخانه هیرمان

قیمت ایزوگام درجه یک بدون نصب

هدف از آزمون ها در هنگام تولید معروف ترین برند ایزوگام دلیجان هیرمان به دست آمدن عایق رطوبتی پیش ساخته درجه یک و استاندارد مطابق با استانداردهای روز جهانی است. دامنه کاربرد استاندارد برای محصولاتی است که جهت عایق بندی در برابر نفوذ آب به صورت پیش ساخته به کار می‏روند. نمونه گیری از نوع قیر و پلیمرهای اصلاح کننده 
شرایط آزمون که در محیط با دما و روطیت نسبی اندازه گیری می شود. همچنین کیفیت مواد اولیه و نوسان قیمت آن ها در اعلام قیمت انواع ایزوگام لحاظ میشود. اعلام قیمت ایزوگام به روز انجام میشود.

برای دریافت قیمت معروف ترین برند ایزوگام در انواع مخنلف، کافی است که از منوی ارتباط با ما اقدام کنید.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات بی نظیر

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که معروف ترین برند ایزوگام و محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان.

علاوه بر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان معروف ترین برند ایزوگام می توانید دیگر محصولات هیرمان را هم با خیال راحت استفاده کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


نحوه خرید محصولات هیرمان

فروش ایزوگام به صورت عمده و توزیع آن در سرتاسر کشور از جمله اهداف شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بوده است که به تحقق رسیده است.
ما راه های خرید ایزوگام را به شما پیشنهاد کرده و در این راه همراه شما هستیم. هر گونه سوال در خصوص معروف ترین برند ایزوگام را از واحد فروش سوال نمایید.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

خرید اینترنتی ایزوگام به صورت غیر حضوری و راهنمایی های کارشناسان فروش ایزوگام هیرمان یکی از روش های بسیار مطمئن است.

در پایان به دو سوال پرتکرار که توسط مشتریان عزیز پرسیده شده است پاسخ داده ایم.

همچنین بخوانید:
ایزوگام ارزان با قیر اسیدی بلایی که به هیچ کس رحم نمی کند!!

تفاوت ایزوگام ها در چیست؟

کیفیت قیر – وزن و ضخامت ایزوگام

چرا قیمت ها روی سایت درج نمی شود؟

قیمت ها نوسان دارند و زود به زود عوض می شوند، به همین علت قیمت ها گذاشته نمی شوند.