معروف ترین برند ایزوگام کدام است؟ آیا میدانید محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان چه ویژگی هایی دارد؟ دوست دارید که بدانید کدام ایزوگام برای پشت بام و سقف مناسب تر است و مشخصات بهترین مارک های ایزوگام کدام است؟ بهترین ایزوگام برای شیروانی و استخر کدام است؟ شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات بی نظیر خود در کلاس ها و گریدهای مختلف پاسخگوی نیاز شما در هر پروژه ای است. در این مطلب اطلاعات بیشتری از انواع محصولات تولید شده و مشخصات انواع ایزوگام استاندارد شرکت ایزوگام هیرمان به شما عرضه می کنیم.

معروف ترین برند ایزوگام چیست؟

منظور از معروف ترین برند ایزوگام یعنی عایق ایزوگامی که علاوه بر ضمانت و بیمه نامه دارای خدمات پس از فروش باشد. ایزوگام درجه یک دارای وزن و ضخامت استاندارد است. برندهای معتبر مانند ایزوگام هیرمان از بهترین قیر پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید میشوند. ایزوگام استاندارد ملی ایران دارای نشان استاندارد ce اروپا و ایزو 9001 است. در بازار فروش انواع عایق های رطوبتی، بهترین و معروف ترین برند ایزوگام، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

شرکت هیرمان تولیدکننده و صادرکننده انواع ایزوگام است و انواع ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایه را ثبت سفارش و تولید می کند.

بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار

چگونه می توان بهترین مارک ایزوگام در بازار را شناسایی کرد و چرا همه کارخانه هایی که در امر تولید عایق رطوبتی فعالیت می کنند از تولیدات خود به نام ایزوگام برتر نام می برند؟ ایزوگام درجه یک کارخانه دلیجان نه تنها در داخل کشور بلکه در کشورهای همسایه و کشورهای آسیایی کاملاً شناخته شده است. بهترین برند ایزوگام در بازار به اذعان پروژه های مختلف، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

برای دریافت اطلاعات ایزوگام مرغوب و درجه یک و یا معروف ترین برند ایزوگام با کارشناس فروش هیرمان ارتباط بگیرید. ایزوگام هیرمان برای بام بسیار کاربردی است.

معروف ترین برند ایزوگام هیرمان دلیجان
معروف ترین برند ایزوگام پلیمری

بهترین برند ایزوگام برای صادرات

تولید انواع عایقهای رطوبتی تنها برای مصارف داخلی نبوده و سرمایه گذاری و اهداف نهایی در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان برای صادرات انواع ایزوگام به کشورهای مختلف است. عایق های رطوبتی پیش ساخته که برای صادرات در نظر گرفته می شوند باید خصوصیات و مشخصات ویژه برای ورود به بازارهای صادراتی را داشته باشند. استفاده از قیر پلیمری درجه یک و داشتن استانداردهای بین المللی و گواهینامه های رسمی از مزیت های معروف ترین برند ایزوگام است.

در فایل های آموزشی موجود در وب سایت هیرمان، اطلاعات مورد نیاز را رایگان دریافت کنید. مراحل صادرات ایزوگام از کارشناس صادرات قابل دریافت است.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

قیمت ایزوگام امری بسیار مهم در انتخاب و خرید ایزوگام دلیجان است و در حال حاضر هم هستند افرادی که قیمت ایزوگام را بر کیفیت آن مقدم می دانند. به این ترتیب به میزان زیادی ممکن است پس از نصب ایزوگام نامرغوب دچار خساراتی فراوان شوند. لیست قیمت انواع ایزوگام و اعلام قیمت معروف ترین برند ایزوگام هیرمان که در کارخانه هیرمان تولید می شود به روز شده منتشر می شود. اعلام قیمت به روز هر رول ایزوگام فویل دار هیرمان دلیجان و محصولات دیگر برای شرکت ها و پیمانکاران اهمیت دارد.

بهترین ایزوگام دو لایه فویل دار برای پشت بام، سقف و بام آپارتمان ها و استخر و دیوار توسط کارشناس به شما معرفی و اعلام قیمت می شود.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

  • ایزوگام های هیرمان که در این شرکت تولید می شوند تحت برندهای زیر وارد بازار می شوند:
  • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (معروف ترین برند ایزوگام) با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم
  • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم
  • ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن 41 کیلوگرم
  • ایزوگام طرح دار در نگ ها و طرح های بسیار متنوع و ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و زن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان کلیه محصولات خود را به صورت انبوه تولید نموده و برای شهرها و پروژه های مختلف به صورت عمده توزیع می کند. در بازار ایزوگام دلیجان؛ اعلام قیمت به روز ایزوگام های استاندارد و درجه یک اهمیت ویژه ای برای انتخاب و ثبت سفارش دارد.

ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت فوق العاده
ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت عالی

ایزوگام استاندارد کدام است؟

شناخت ایزوگام باکیفیت و پلیمری بستگی به این دارد که یا در این زمینه تخصص دارید و یا در هنگام خرید ایزوگام به افراد با تجربه مراجعه می کنید. بازار ایزوگام در ایران بسیار متنوع است و در هنگام خرید عایق های رطوبتی باید دقت کنید. برای این که بدانید کدام ایزوگام برتر است و کیفیت عالی دارد بهتر است به موارد زیر توجه کنید:
1. ایزوگام استاندارد اصل از بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود (قیر 60/70)
2. ایزوگام خوب دارای وزن و ضخامت استاندارد است.
3. عایق رطوبتی درجه یک از تیشو و پلی استر متراکم تولید می شود.
4. ایزوگام مرغوب هیرمان هم ضمانتنامه و هم بیمه نامه معتبر و خدمات پس از فروش دارد.

معروف ترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان سازه را از تعمیر و بازسازی های مداوم در امان نگه می دارد.

خرید بهترین نوع ایزوگام از کارخانه

خرید بهترین جنس ایزوگام که دوام و مقاومت بالایی هم علاوه بر قیمت مناسب داشته باشد از جمله خواسته های هر خریداری است. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.بهترین مارک ایزوگام با فروش مستقیم از کارخانه بسیار ارزان تر و با قیمت مناسب تر عرضه میشود.

ایزوگام هیرمان به عنوان معروف ترین برند ایزوگام در بازار که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید میشود دارای ضمانت 200 ماهه کارخانه است.

برندهای معروف ایزوگام با قابلیت بالا

رول های ایزوگام به صورت رندوم توسط کارشناس آزمایشگاه به صورت مرتب از جهت نوع و کیفیت مواد اولیه، ابعاد و اندازه هر متر مربع ایزوگام اندازه گیری و کنترل می شود. از جمله آزمایش هایی که برای معروف ترین برند ایزوگام انجام شده و تایید می شود به موارد زیر اشاره می کنیم:
– نمونه برداری
– اندازه گیری وزن ناخالص هر رول
– وزن پوشش رول
– وزن خالص
– شکل ظاهری و ابعاد رول ها
– وزن خالص در واحد سطح
– رطوبت و مقاومت 
– قابلیت خم شدن و افت حرارتی

برای تولید ایزوگام مرغوب و درجه یک به منطقه آب و هوایی هم دقت می شود. ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری به صورت جداگانه تولید می شوند.

خرید ایزوگام مرغوب از کارخانه
خرید ایزوگام مرغوب از کارخانه هیرمان

قیمت ایزوگام درجه یک بدون نصب

هدف از آزمون ها در هنگام تولید معروف ترین برند ایزوگام دلیجان هیرمان به دست آمدن عایق رطوبتی پیش ساخته درجه یک و استاندارد مطابق با استانداردهای روز جهانی است. دامنه کاربرد استاندارد برای محصولاتی است که جهت عایق بندی در برابر نفوذ آب به صورت پیش ساخته به کار می‏روند. نمونه گیری از نوع قیر و پلیمرهای اصلاح کننده 
شرایط آزمون که در محیط با دما و روطیت نسبی اندازه گیری می شود. همچنین کیفیت مواد اولیه و نوسان قیمت آن ها در اعلام قیمت انواع ایزوگام لحاظ میشود. اعلام قیمت ایزوگام به روز انجام میشود.

برای دریافت قیمت ایزوگام در انواع مخنلف، کافی است که از منوی ارتباط با ما اقدام کنید.

نحوه خرید محصولات هیرمان

فروش ایزوگام به صورت عمده و توزیع آن در سرتاسر کشور از جمله اهداف شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بوده است که به تحقق رسیده است.
ما راه های خرید ایزوگام را به شما پیشنهاد کرده و در این راه همراه شما هستیم. هر گونه سوال در خصوص معروف ترین برند ایزوگام را از واحد فروش سوال نمایید.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

خرید اینترنتی ایزوگام به صورت غیر حضوری و راهنمایی های کارشناسان فروش ایزوگام هیرمان یکی از روش های بسیار مطمئن است.

در پایان به دو سوال پرتکرار که توسط مشتریان عزیز پرسیده شده است پاسخ داده ایم.

همچنین بخوانید:
فروش اینترنتی ایزوگام از درب کارخانه

تفاوت ایزوگام ها در چیست؟

کیفیت قیر – وزن و ضخامت ایزوگام

چرا قیمت ها روی سایت درج نمی شود؟

قیمت ها نوسان دارند و زود به زود عوض می شوند، به همین علت قیمت ها گذاشته نمی شوند.