ایزوگام درجه یک بردین چه مشخصاتی دارد؟ ایزوگام صادراتی 4 میلیمتر بردین دلیجان برای 10 سال ضمانت می شود. مراحل ارسال و ترانزیت محصولات از طریق مرزهای آبی و زمینی و از طریق کارشناسان ما پیگیری و نهایی می شود. تولیدات شرکت هیرمان از بهترین عایق های ایزوگام ها در کلاس جهانی است. ایزوگام مرغوب دلیجان با قیمت عالی به صورت صادراتی و با پلمپ و مجوزهای رسمی به کشورهای مختلف اروپایی، خاورمیانه و آسیایی بارگیری و ارسال می شود. در این مطلب شما را با محصولات شگفت انگیز در گریدهای مختلف آشنا می کنیم.

ایزوگام 4 میل بردین صادراتی
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کیفیت بی نظیر

مشخصات ایزوگام درجه یک بردین کدام است؟

تولیدکننده ایزوگام در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان؛ تلاش و سرمایه گذاری بسیاری برای رونق بخشیدن به صنعت صادرات ایزوگام دلیجان نموده است. به این ترتیب برای تولید ایزوگام درجه یک بردین دلیجان قدم های موثری برداشته است. مشخصات و ویژگی های ایزوگام درجه یک بردین برای صادرات به صورت اختصار عبارتند از:
1. ایزوگام درجه یک بردین مورد تایید موسسه استاندارد ملی و جهانی است.
2. ایزوگام بردین صادراتی به تنهایی یک عایق کامل شناخته می شود.
3.ایزوگام مخصوص صادرات بردین در سرما و گرما بسیار مقاوم است.
4. ایزوگام بردین نصب سریع و ساده دارد و توسط افراد متخصص اجرایی می شود
5. قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

تولید و صادرات عایق رطوبتی به کشورهای مختلف با اخذ گواهینامه های رسمی و با مجوزهای رسمی صورت می گیرد. با هیرمان به جستجوی خود پایان دهید!!!

ایزوگام درجه یک بردین دلیجان
ایزوگام استاندارد بردین با ضخامت 4 میلی متر

قیمت روز ایزوگام دلیجان

قیمت تولید ایزوگام و همچنین قیمت نهایی ایزوگام درجه یک بردین دلیجان ودیگر محصولات به عوامل مهم و موثری در طول پروسه تولید بستگی دارد. نقش هر یک از این عوامل در نوع و جایگاه خود حائز اهمیت فراوان است. نقش صادرات کالا و محصول در رشد و رونق اقتصادی هر کشور بر کسی پوشیده نیست. صادرات کالا و محصول به خصوص صنعتی مانند ایزوگام، ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا برای کشور؛ افزایش اشتغال در جامعه را هم به دنبال داشته است. اعلام قیمت روز ایزوگام به قیمت کارخانه نقش مهمی در تصمیم گیری شرکت ها در هنگام خرید ایزوگام دارد.

حدود قیمت های ایزوگام در دسته بندی های مختلف

قیمت یک رول ایزوگام مرغوب

 1. برای محاسبه قیمت روز هر رول ایزوگام درجه یک بردین و یا به طور کلی برای تعیین قیمت عایق رطوبتی به عوامل زیر توجه می شود :
 2. نقش قیر مصرفی در هنگام تولید ( قیر پالایشگاهی 60/70 خالص )
 3. کیفیت الیاف تیشو
 4. نوع و تراکم پلی استر مصرفی
 5. نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده
 6. وزن هر رول ایزوگام دلیجان
 7. ضخامت ایزوگام و نوع روکش و پوشش ایزوگام
 8. تناژ ثبت سفارش شده و بررسی هزینه های حمل و نقل و بارگیری ایزوگام
 9. پلیمرها و مواد افزودنی که در تولید ایزوگام بردین دلیجان برای ایجاد مقاومت و استحکام بیشتر استفاده می شود.

مجموع عواملی که در بالا ذکر شد می تواند در قیمت نهایی ایزوگام نقش موثری ایفاء کند. کیفیت و قیمت دو رکن اساسی برای انتخاب و خرید ایزوگام است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت ایزوگام درجه یک فویلدار

تنوع تولید در کارخانه های ایزوگام دلیجان بسیار زیاد است و بیشترین مصرف عایق رطوبتی برای صادرات یا مصرف داخل است. میزان تقاضا بر اساس نیاز مصرف کننده و بیشتر به صورت ایزوگام فویل دار است. قیمت هر رول ایزوگام درجه یک بردین طبق بررسی های کارشناسی تعیین می شود. به این منظور تیم کارشناسی و آزمایشگاهی شرکت هیرمان همکاری های نزدیکی با یکدیگر دارند. ایزوگام فویلدار هم پرمصرف است و هم در بسیاری از پروژه ها انتخاب اول خواهد بود.

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام به عراق با قیمت عالی
انواع ایزوگام از نظر وزن و ضخامت و تناسب آنها با قیمت

انواع ایزوگام بر اساس کاربرد

 1. انواع ایزوگام و کاربرد هر یک اهمیت خاصی در هنگام نصب ایزوگام دلیجان دارد. انواع ایزوگام بر اساس تعداد لایه به :
 2. ایزوگام تک لایه: در ایزوگام تک لایه در لایه پلی استر از مواد تیشو استفاده نمی‌‌شود و ظرافت و انعطاف بیشتری دارد.
 3. ایزوگام دو لایه: در ایزوگام دو لایه از تیشو نیز علاوه بر پلی استر استفاده می‌شود که استحکام ایزوگام را بالا می‌برد اما ضخیم است.
 4. ایزوگام سه لایه که با مفتول های سیمی مقاومت سازی می شود، تقسیم می‌شود.
 5. . ایزوگام بر اساس نوع ماده تشکیل دهنده :
 6. ایزوگام پلیمری BPP که به دو دسته ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر و ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر تولید می شود.
 7. ایزوگام SBS
 8. ایزوگام BPE
ایزوگام بردین با وزن 42 کیلوگرم
ایزوگام صادراتی بردین با وزن 42 کیلوگرم

دسته بندی ایزوگام بر اساس آیتم های مختلف

انواع ایزوگام بر اساس روکش:
انواع ایزوگام با روکش به 3 دسته تقسیم می شود:
1.با روکش آلومینیومی
2. بدون روکش آلومینیومی
3. روکش سنگریزه و روکش پودرهای معدنی و طرح دار
انواع ایزوگام بر اساس شکل ظاهری به دو دسته تقسیم می شوند:
1. ایزوگام عادی ( به صورت رول های 10 متری با عرض 1 متر )
2. ایزوگام برش خورده

ایزوگام درجه یک بردین بیشتر به صورت رول تولید و استفاده می‌شود و برای مردم شناخته شده‌ تر است. از ایزوگام برش خورده در سقف‌های شیروانی و برای حفظ زیبایی ظاهری استفاده می‌شود.

طرح آجری بردین دلیجان
ایزوگام بردین باطرح آجری مناسب دیوار

کاربرد ایزوگام روکش دار در پشت بام

 • از ایزوگام با روکش آلومینیوم در مکان هایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند مانند پشت بام استفاده می‌شود. از ایزوگام روکش دار بدون آلومینیوم در عایق کاری پی، سرویس بهداشتی، دیوارها و غیره استفاده می‌شود. ایزوگام با استفاده از روکش سنگریزه می‌تواند جلوه زیبایی به ساختمان بدهد و جنبه تزیینی دارد. ایزوگام با روکش طرح دار و ایزوگام با روکش سنگریزه برای پروژه های خاص با صرفه اقتصادی مهم هستند. ایزوگام با روکش آلومینیوم به صورت دو لایه فویلدار برای نصب بر روی پشت بام بسیار مرسوم است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام درجه یک بردین صادراتی دلیجان، ایزوگام حلزون ویژه ما برای خرید ایزوگام است. نام ایزوگام هیرمان در جهان می درخشد.

ایزوگام فویل دار دو لایه حلزون
ایزوگام دولایه فویل دار حلزون

کارخانه تولیدکننده ایزوگام

می‌توان گفت ایزوگام دسته‌بندی مشخصات دارد و بر اساس آیتم‌های گوناگون می‌تواند انواع متفاوتی داشته باشد. هر یک از آیتم ها و همچنین نوع ایزوگام می تواند در نوع نگرش و مصرف خریدار تاثیر بسیار موثری داشته باشد. ایزوگام درجه یک بردین؛ که در کارخانه هیرمان دلیجان تولید می شود دارای کیفیت و قیمت اقتصادی بسیار بالاست. فروش ایزوگام بردین برای مصارف داخلی و همچنین برای صادرات و میزان کاربرد هر یک از انواع ایزوگام را می توانید از کارشناسان ما سوال کنید.

بهترین برند ایزوگام کدام است؟

فروش ایزوگام در تهران

ایزوگام بردین دلیجان برای شهرهای مختلفی در ایران توزیع و پخش می شود و یکی از بازارهایی که به آن توجه بیشتر می شود، فروش ایزوگام در تهران و مناطق مختلف آن و شهرهای اطراف آن است. فروش عمده ایزوگام به دفاتر و نمایندگی های فروش ایزوگام در تهران در تمام طول سال در جریان است. دفتر فروش ایزوگام هیرمان در تهران و کارشناسان ما در این واحد، به خوبی توانایی خود را در ثبت سفارش ایزوگام درجه یک بردین و دیگر محصولات کارخانه تولید هیرمان اثبات کرده اند.

در وب سایت هیرمان به بخش آموزش مراجعه کنید و اطلاعات خود در خصوص بهترین مارک های ایزوگام را به روز کنید.

کارخانه تولید ایزوگام بردین دلیجان
ایزوگام بردین محصولی بی بدیل

کاربرد ایزوگام در سطوح مختلف

 • کاربرد هر یک از انواع ایزوگام بر اساس نوع مصرف بسیار متنوع است. ایزوگام به دلیل سبکی و انعطاف پذیری بالا و مقاومت بالا می تواند در برابر اسیدها و بازها و شرایط محیطی مقاومت و به عنوان عایق رطوبتی کامل محسوب شود. در صنایع مختلف استقبال خوبی از انواع ایزوگام دلیجان شده است.
 • مترو وتاسیسات و سازه‌های جانبی
 • سقف کانکس‌ها و ساختمانهای پیش ساخته
 • پارکینگ‌های طبقاتی
 • مرغداری‌ها
 • لوله‌های آب، گاز، نفت
 • پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 • ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 • پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
 • لوله‌های آب، گاز، نفت
 • سازه‌ها و تاسیسات دریایی و………نمونه هایی از نیاز به انواع عایق ایزوگام در تناژهای مختلف است.

وزن و ضخامت هر رول ایزوگام در بهترین برند ایزوگام متناسب است و در فایل های آموزشی که در وب سایت موجود است می توانید اطلاعات جامع تر از مشخصات و کاربرد انواع ایزوگام دریافت کنید.

ایزوگام بردین با کیفیت پلیمری
ایزوگام بردین با کیفیت پلیمری بی نظیر

لیست محصولات کارخانه هیرمان

 • تولید ایزوگام در کارخانه هیرمان دلیجان دارای تنوع بسیار است و تعداد زیادی از انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته در ساخت و سازها و پروژه های عمرانی کاربرد فراوان دارد. ایزوگام درجه یک بردین یکی از این محصولات است که در داخل و خارج از کشور استفاده میشود.
 • ایزوگام پلیمری دو لایه فویل دار
 • ایزوگام دو لایه روکش دار
 • ایزوگام صادراتی سفارشی
 • ایزوگام دو لایه معمولی
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام پی و فونداسیون
 • ایزوگام مناطق سردسیری (ایزوگام نوع C)
 • ایزوگام مناطق گرمسیری (ایزوگام نوع H)

برترین تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان با کیفیت بسیار عالی، ضمانت نامه رسمی، بیمه نامه معتبر و خدمات پس از فروش به صورت عمده در سطح کشور توزیع می شود.

ایزوگام طرح دار آجرنما
ایزوگام طرح آجری برای نما

مزایای برتر ایزوگام هیرمان

 • ایزوگام درجه یک بردین صادراتی مجوزهای لازم برای صادرات را داشته و مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شود. در هر مرحله از عملیات تولید ایزوگام دلیجان؛ کارشناس و متخصص فنی در امر تولید نظارت داشته و باید تاییدیه های لازم توسط کارشناس صادر شود.
 • ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
 • ایزوگام درجه یک بردین صادراتی با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
 • ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم
 • ایزوگام طرح دار دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم
همچنین بخوانید:
لوکس ترین برند ایزوگام در بازار ایران

ایزوگام صادراتی بردین ۴ میلیمتر ضخامت و ۴۲ کیلوگرم وزن دارد. این محصول با قیر ۶۰/۷۰ پالایشگاهی تولید میشود که سبب انعطاف و چسبندگی فوق العاده این ایزوگام است.

ایزوگام درجه یک قیمت مناسب

شناخت کیفیت و قیمت ایزوگام درجه یک بردین به عهده افراد آگاه و باسابقه در زمینه تولید و فروش انواع ایزوگام است. بهتر است شرکت هاف پیمانکاران و خریداران در هر سطح در هنگام تهیه ایزوگام به نکاتی که کارشناسان به آن ها یادآور می شوند دقت کافی داشته باشند. برای تهیه محصولات صادراتی در نظر گرفتن نوع سفارش و محیط و جغرافیای کشور مقصد اهمیت ویژه دارد.
ایزوگام های صادراتی هیرمان دارای مشخصه های کاملاً استاندارد و برخوردار از کیفیت بالا هستند. عایق رطوبتی تولید شده در هیرمان برگزیده جشنواره کیفیت ایران است. محصولات درجه یک پلیمری که در هیرمان تولید و در بازار توزیع می شوند و دارای ضمانت هستند.

آیا محصولات هیرمان با پلمپ صادر می شوند؟

بله – یکی از خدمات شرکت هیرمان دلیجان برای امور صادراتی، هماهنگی کامل کارشناس برای انجام امور گمرکی و پلمپ محصول پس از بارگیری است.

ایزوگام بردین دلیجان پلیمری
ایزوگام پلیمری درجه یک بردین
عایق رطوبتی استاندارد پلیمری
 • ایزوگام پلیمری مرغوب که قیمت مناسبی هم دارد از مشخصات زیر برخوردار است:
 • قیر پلیمری 70-60 در تولید آن به کار رفته است.
 • تیشو و پلی استر درجه یک دارد.
 • قدرت جذب آب بسبیار بالایی دارد.
 • ضخامت و وزن استاندارد دارد.
 • چسبندگی و مقاومت بالایی در هنگام نصب دارد.
 • مقاومت کششی آن در برابر پارگی مورد تایید آزمایشگاه است.
 • در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت بالایی دارد.
 • بسته بندی و لیبل معتبر همراه با ضمانت نامه دارد.
 • هیچگونه آسیب دیدگی در رول ها مشاهده نمی شود.

ایزوگام صادراتی قیمت مناسب یعنی این که هم کلیه مشخصات و استانداردهای لازم برای صادرات هر رول ایزوگام در هنگام تولید رعایت شده و هم این که گواهینامه ها و بسته بندی های ایزوگام بر طبق کیفیت تولید تهیه شده باشد.

ایزوگام هیرمان آماده بارگیری
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان
قیمت ایزوگام مستقیم از کارخانه

برای این که بتوانید به موقع و در زمان مناسب اقدام به خرید ایزوگام نمایید؛ بهتر است شیوه های ارتباطی با شرکت ایزوگام هیرمان را مورد بررسی قرار داده و بهترین راه را انتخاب کنید.
قیمت روز هر رول ایزوگام دلیجان از طریق کارشناسان به صورت تلفنی به خریدار اعلام می شود. زمان مناسب و انتخاب ایزوگام درجه یک بردین دلیجان؛ صرفه جویی هزینه های شما را در پی دارد.شرکت ها و نمایندگی های فروش ایزوگام معمولاً زمان مناسب را برای خرید ایزوگام در نظر دارند.

نحوه خرید ایزوگام چگونه است؟
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. برای خرید ایزوگام درجه یک بردین دلیجان یا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
 2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

اگر مشاوره ای قبل از خرید ایزوگام نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و یا به وبسایت شرکت مراجعه کنید.