قیمت ایزوگام پلیمری هیرمان چقدر است؟ قیر پالایشگاهی چه تاثیری بر ماندگاری و استحکام عایق رطوبتی دارد؟ ایزوگام bpe چیست و چرا بهتر است ایزوگام استاندارد بخریم؟ با این مطلب به پرسش های شما پاسخ داده ایم. ایزوگام مرغوب و درجه یک با بهترین مواد اولیه و باکیفیت ترین قیر پالایشگاهی با درجه خلوص 60/70 تولید و ساخته می شود.
فرمول ویژه هیرمان که در کارخانه و توسط تیم تولید و آزمایشگاهی کنترل می شود موجب تولید و عرضه انواع بهترین برندهای ایزوگام در سطح کشور شده است. تولیدات مختلف ویژه صادرات و یا بازار داخلی را ارزان بخرید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام پلیمری هیرمان

قیر خالص 60/70 از پالایش نفت خام استخراج شده از دکل های نفتی به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن آن در پالایشگاه‌های تولید قیر، بنزین، حلالهای نفتی و سایر روغنهای سبک آن در برجهای تقطیر پالایشگاه جدا می شود. ماده اولیه در تولید بهترین مارک های ایزوگام قیر مرغوب است. ایزوگام تولید شده با قیر درجه یک بسیار باکیفیت و استحکام بالایی دارد. ایزوگام تولید شده در هیرمان مطابق با استانداردهای روز ایران و اروپا است.

ایزوگام درجه یک هیرمان بهترین برند ایزوگام در داخل کشور است که کیفیت، دوام، مقاومت و کاربری آسان آن را ممتاز کرده و ایزوگام پلیمری هیرمان بادوام و متناسب با منطقه آب و هوایی تولید می شود.

نحوه تولید ایزوگام درجه یک

کارخانه ایزوگام هیرمان طبق پروتکل های تولیدی که در اختیار دارد به تولید مارک های درجه یک می پردازد. این شرکت کار خود را در جهت تولید و ساخت انواع ایزوگام مطابق با استانداردهای روز جهانی ادامه می دهد برای تولید ایزوگام پلیمری هیرمان درجه یک و مرغوب نیاز است که از مواد اولیه که کیفیت بالایی دارد استفاده شود.
1- قیر خالص 60/70 اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده ایزوگام استاندارد
2- پلی استر، تیشو و اسپان باند
3- پودر تالک و پوشال گونی پلاستیکی
4- فویل آلومینیومی با ضخامت 14 الی 16 میکرون
5- فیلم پلی اتیلن
6- مواد پلیمری افزودنی خاص برای افزایش کیفیت ایزوگام

در تولید ایزوگام پلیمری هیرمان از بهترین کیفیت و بالاترین سطح کیفی مواد اولیه استفاده می شود و سطح کیفی محصولات بالا نگه داشته می شود.

ایزوگام صادراتی با ضخامت 5 میلیمتر

برشمردن مزایا و کیفیت انواع ایزوگام پلیمری هیرمان قطعاً در حوصله این مطلب نمی گنجد. اما برخی از مشخصات ایزوگام پلیمری هیرمان را باید بدانید تا بتوانید در هنگام خرید عایق ایزوگام به بهترین نحو عمل کنید. ایزوگام پلیمری برای ساختمان ها و پروژه های بسیار مورد مصرف دارد و میزان استفاده از آن در بسیاری از عملیات عمرانی و تاسیساتی به چشم می خورد. ایزوگام پلیمری سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر به اذعان مشتریان، در حال حاضر بهترین برند موجود در بازار ایزوگام است.

تیم حرفه ای و خلاق هیرمان دلیجان تمرکز خود را بر روی تولید محصولات نوین و کاربردی با ویژگی های منحصر به فرد معطوف کرده اند.

ایزوگام هیرمان پلیمری
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی پلیمری هیرمان

مشخصات بهترین برند ایزوگام

حال حاضر بهترین برند ایزوگام در بازار ایزوگام هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم است که مشخصات زیر را دارد:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • ایزوگام پلیمری هیرمان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

با خرید ایزوگام هیرمان پلیمری در هزینه های خود صرفه جویی کرده و اطمینان و آرامش به شما هدیه می شود. با خرید ایزوگام های درجه یک پلیمری به هیچ روی در طی سال ها نیاز به تعمیر و بازسازی ندارید.

نقش مواد اولیه در تولید ایزوگام

محصولات تولیدی شرکت ایزوگام هیرمان با ضخامت 3.5 تا 5 میلیمتر متشکل از یک لایه یا دو لایه یا سه لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشو نخ دار با نخ های شیشه و الیاف پلی استر دوخته یا سوزنی (نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد. به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اصلاح کننده های APP و SBS و BPE به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد.

ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان محصول ممتاز شرکت ایزوگام هیرمان، سدی مقاوم در برابر نشت آب و رطوبت است.

ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری و پالایشگاهی از مرغوبیت و محبوبیت بیشتری برخوردار است. ترجیح بیشتر تولید کنندگان تمرکز استفاده از قیر پالایشگاهی را بدلیل هزینه بالای تولید و در نتیجه افزایش قیمت تمام شده محصولات برداشته و برای فروش ایزوگام به استفاده از قیر دمیده در تولیدات خود روی آورده اند.
در این میان تولید کنندگانی همچون شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولاتی مانند ایزوگام پلیمری هیرمان با استفاده از قیر پلیمری و خالص در عین افزایش قیمت تولیدات تمرکز خود را روی تولید محصولات با کیفیت قرار داده و نتیجه آن جلب اعتماد عموم مصرف کنندگان بوده است.

ایزوگام پلیمری هیرمان دارای کیفیت و ماندگاری و استحکام بالاتری بوده و نیاز به تعمیر و تعویض را در کوتاه مدت کاهش میدهد.

کدام ایزوگام مناسب است؟

تقریباً می توان گفت که تولید ایزوگام در کارخانه های ایزوگام دلیجان؛ تبریز، اصفهان؛ شیراز و مشهد یکسان است. مصرف کنندگان با انواع ایزوگام های بی کیفیت و نامرغوب مواجه هستند و زمانی که برای خرید ایزوگام اقدام می کنند دچار سردرگمی می شوند.در اینجاست که کیفیت حرف اول را خواهد زد که ما در ادامه این مطلب بهترین برند ایزوگام پلیمری هیرملن را به شما معرفی کردیم.
مواردی از قبیل: انتخاب مواد اولیه – قیر درجه یک – زمان تولید – نحوه فروش – نحوه اجرای عایق های رطوبتی در خرید ایزوگام پلیمری هیرمان توسط خریدار موثر است.

برای آشنایی بیشتر و برای این که بدانید یک ایزوگام استاندارد چه حداقل هایی را باید داشته باشد، با واحد فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام حلزون با چسبندگی استثنایی
ایزوگام پلیمری حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

کارخانه ایزوگام پلیمری هیرمان تولیدات خود را به قیمت روز و به صورت عمده در اختیار شرکت ها؛ بازرگانی ها و یا پیمانکاران تاسیساتی و عمرانی قرار می دهد. این شرکت تولیدات خود را بر اساس استانداردهای جهانی به روز کرده و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و تیم تولید به بهبود کیفیت تولیدات خود افزوده است. ایزوگام پلیمری هیرمان برای مصارف عمده تولید شده و در برندهای مختلف برای صادرات ایزوگام و مصارف داخلی تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای دریافت قیمت به روز ایزوگام پلیمری هیرمان ویژه صادرات با مدیر صادرات شرکت تماس بگیرید.

کیفیت و قیمت انواع ایزوگام دلیجان

به طور کلی آن چه که عایق های رطوبتی را از هم متمایز می کند عبارتند از :

 • نوع مواد اولیه
 • نوع قیر انتخابی
 • نوع روکش ایزوگام
 • نوع برش ایزوگام
 • تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام
 • نوع پلیمرهای اصلاح کننده قیر
همچنین بخوانید:
ایزوگام الاستیک عایق اصلاح شده با پلیمرهای وارداتی BPE

دسته بندی انواع ایزوگام بر اساس نوع قیر:

 • 1. ایزوگام پلیمری مخصوص مناطق سردسیر و انواع ایزوگام SBS و ایزوگام APP
 • 2. ایزوگام پلیمری BPP برای مناطق گرمسیر و معتدل

ایزوگام پلیمری هیرمان بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده هم به سه دسته اصلی تقسیم می شود:

 1. ایزوگام تک لایه : با یک لایه پلی استر سوزنی
 2. ایزوگام دو لایه : با لایه پلی استر و الیاف تیشو
 3. ایزوگام سه لایه : به صورت سفارشی برای پروژه های خاص تولید می شود.

ایزوگام پلیمری هیرمان از دید مصرف کننده بالاتری کیفیت و مناسب ترین قیمت را در بازار داشته و می توانید بهترین جمس ایزوگام را با قیمت پایین خریداری کنید.

 بهترین ایزوگام از دید مصرف کننده کدام است؟

مصرف‌کننده دوست دارد بهترین ایزوگام با بهترین کارایی و طول عمر بیشتر با ارزانترین قیمت را خرید نماید. اما در این بازار معمولاً اکثر مشتریان و مصرف کنندگان موفق به خرید بهترین برند ایزوگام نمی شوند چرا که فروشندگان متعددی وجود دارند که محصولات خود را به نام باکیفیت ترین مارک معرفی می کنند. اما قیمت پایین آنها گواه چیزی دیگر است. ما در هیرمان بهترین مارک ایزوگام پلیمری هیرمان که از نظر کارشناسان و مصرف کنندگان مورد تحسین واقع شده است را به شما معرفی میکنیم

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین مواد اولیه مرغوب همچون قیر پالایشگاهی خالص، الیاف پلی استر و الیاف تیشو درجه ۱ و مواد افزودنی درجه یک در تولید ایزوگام هیرمان به کار گرفته می شود و بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت از ویژگی های محصولات هرمان است.

بهترین ایزوگام درجه یک برای پشت بام

ایزوگام پلیمری هیرمان میتواند در مناطق مختلف جوی دوام مناسب داشته باشد و حتی میتواند از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری نماید. به این ترتیب که همه میدانیم تبادل حرارتی بین سطوح همیشه صورت میگیرد و تبادل هوا بین فضای داخلی آپارتمان و بیرون آن همیشه صورت میگیرد. به این ترتیب وجود لایه ایزوگام پلیمری هیرمان میتواند این تبادل را به صفر برساند و یا بسیار کاهش دهد که در نهایت به صرفه اقتصادی خانواده نیز کمک شایانی در دراز مدت مینماید.

به اذعان مشتریان، بهترین برندهای عایق ایزوگام برای پشت بام در نوع میان انواع مشابه در بازار، ایزوگام هیرمان و ایزوگام بردین است.

ایزوگام درجه یک بردین برای پشت بام
ایزوگام پلیمری بردین دلیجان مناسب برای پشت بام

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 الی 42 کیلوگرم.
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید ایزوگام هیرمان دلیجان از راه های مناسب و معتبر توصیه می شود که در این جا به آن ها اشاره می کنیم:

 • راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با ما (واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان) و سپس ثبت سفارش
 • راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 • راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ایزوگام پلیمری هیرمان مطابق با استاندارد ملی ایران و اروپا محصولات درجه یک و استاندارد را وارد بازار می کند. برای خرید ایزوگام مرغوب و تضمین شده همین حالا اقدام کنید.

در پایان این مقاله به سه نمونه از پرسش های مشتریان عزیز پاسخ داده ایم.

ایزوگام پلیمری هیرمان برای چه منطقه آب و هوایی مناسب است؟

در کارخانه ایزوگام هیرمان، محصولات مطابق با منطقه آب و هوایی برای مناطق گرمسیری، معتدل و سردسیری جداگانه تولید می شود.

آیا محصولات هیرمان پلیمری هستند؟

بله کلیه محصولات هیرمان با قیر پالایشگاهی 60/70 تولید می شوند.

ضمانت محصولات چند ساله است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان 200 ماهه و دیگر محصولات هم برای 10 سال ضمانت می شوند.