ایزوگام 5 میل SBS هیرمان در حال حاضر بهترین مارک ایزوگام در ایران شناخته می شود. این محصول با ویژگی ها و مزایای خود نسبت به دیگر محصولات، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. ایزوگام پنج میل هیرمان که در رول های 50 کیلوگرمی تولید می شود، با وزن و ضخامت بیشتر شما را از تعمیر و بازسازی های زود هنگام بی نیاز می کند. در ادامه به مشخصات و ویژگی های فنی انواع ایزوگام درجه یک و ایزوگام های پلیمری هیرمان و مزایای هر یک از محصولات اشاره میکنیم تا شما خریدی آسان تر را تجربه کنید.

ایزوگام 5 میل هیرمان

شرکت های تولید کننده ایزوگام در طی سال های اخیر با تلاش بیشتر و استفاده از نیروهای مجرب فعالیت می کنند. به کارگیری انواع فناوری ها و دستگاه های بسیار مجهز در خط تولید هیرمان نقش موثر دارد. این امر به میزان قابل توجهی در تولید انواع ایزوگام های پلیمری که ضخامت استاندارد هم دارند کمک می کند. ایزوگام 5 میل هیرمان (ایزوگام نوع S) یکی از جدیدترین تولیدات کارخانه هیرمان است. مزیت این عایق ایزوگام در وزن بالاتر هر رول (50 کیلوگرم) ضخامت بالاتر و کیفیت و قیمت مناسب است.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان برای پروژه های ساختمانی و آپارتمان ها و ادارات گزینه ای مناسب و برخوردار از بالاترین استانداردها است. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان

تعدادی از شهروندان برای عایق‌کاری ساختمان خود به ارزانی ایزوگام فکر می‌کنند و به کیفیت و مرغوبیت کالا چندان توجه نمی‌کنند. این نکته که استفاده از عایق‌های رطوبتی نامرغوب در ساختمان‌ها باعث عدم استحکام و کوتاه شدن عمر ساختمان می‎شود را فراموش نکنید. از آن گذشته خربداری و مصرف عایق های ایزوگام نامرغوب نیاز به تعمیر و بازسازی پیش از موعد، ایجاد هزینه های اضافی را برای شما به همراه دارد. شرکت هیرمان در کلاس ها و گریدهای مختلف محصولات خود را عرضه می کند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار در این شرکت تولید شده و قیمت انواع ایزوگام به روز است.

بهترین برند ایزوگام 5 میل در بازار
بهترین برند ایزوگام دلیجان در بازار

بهترین برند ایزوگام در بازار

 • به اذعان مشتریان و طبق نظرسنجی هایی که توسط کارشناسان انجام شده، ایزوگام 5 میل هیرمان بهترین مارک ایزوگام شناخته شده و دارای مشخصات زیر است:
 • ایزوگام 5 میل هیرمان از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام 5 میل پلیمری هیرمان از نوع بهترین کیفیت است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

ملاحظه می کنید که مزایا و ویزگی های این محصول، آن را برای مناطق گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه مناسب میکند. در فایلهای آموزشی رایگان موجود در وب سایت، راه های شناخت ایزوگام مرغوب را فرا می گیرید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام (isogam) نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف مختلف مصنوعی می‌باشد که به وسیله گرما چسبانده می‌شود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. معمولاً عمر ایزوگام بین 10 تا 15 سال است و نصب ایزوگام می تواند در کارایی ایزوگام نقش موثری داشته باشد.
این محصول (بهترین ایزوگام سردسیری) تحول در صنایع تولید عایق ضد رطوبت و نم را موجب شده است. در وب سایت نظریات ثبت شده توسط شما نشان از کیفیت این محصول است. هم اکنون درباره بهترین عایق رطوبتی، یعنی ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان، بیشتر مطالعه کنید

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان (ایزوگام 5 میل) یکی از بهترین و شناخته شده ترین عایق های ایزوگام است که به منظور استفاده در پروژه های مختلف تولید می شود.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

محصولات متنوعی که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شوند و در پروژه های مختلف مصرف می شوند، عبارتند از:
1. ایزوگام فویل دار
2. ایزوگام طرح دار
3. ایزوگام تک لایه
ایزوگام های SBS و ایزوگام BPE و ایزوگام APP و ایزوگام BPP
4. ایزوگام گرمسیری نوع H
5. ایزوگام سردسیری 5 میلی (نوع C) و ایزوگام بدون فویل و انواع ایزوگام سفارشی. خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه به قیمت روز برای کلیه محصولات فراهم است. قیمت و کیفیت دو عامل مهم برای خریدار است و اطمینان از خرید محصول را افزایش می دهد. پروژه هایی که با حمایت تیم حرفه ای با بالاترین استاندارد در هیرمان پشتیبانی شده اند، مورد استقبال بسیاری واقع شده اند.

برای خرید لذتبخش با قیمت مناسب و ارزان بهترین ایزوگام 5 میل دلیجان کافیست با کارشناسان فروش هیرمان ارتباط بگیرید. 

بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام

سال ها قبل عایق بندی ساختمان‌ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام می‌گرفت مقاومت بسیار خوبی را نداشتند. با گذشت زمان و پیدایش عایق‌های ایزوگام پلیمری؛ استفاده از این ورق های انعطاف پذیر متداول گردید. شرکت هیرمان دلیجان به صورت مداوم مصارف و کارکردهای ایزوگام را مورد بررسی قرار می دهد. این شرکت با تولید ایزوگام 5 میل توانسته است پیشنهاد بسیار قابل اطمینانی برای ایزولاسیون ساختمان به شما عرضه کند. قطعاً ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان برای مصارف صادراتی و نصب برای سقف و پشت بام مناسب هستند. ایزوگام حلزون دلیجان محصول دیگری از هیرمان است که با کیفیت و قیمت ایزوگام مناسب تولید و توزیع می شود.

ایزوگام 5 میلیمتری هیرمان برای بام
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان مناسب برای پشت بام

ایزوگام 5 میلی متر با کیفیت پلیمری

 • وقتی صحبت از ایزوگام پلیمری باشد می توان ایزوگام 5 میل هیرمان را یکی از بهترین ها دانست چرا که:
 • تولید ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان با استفاده از قیر پالایشگاهی صد در صد خالص صورت می گیرد.
 • ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم با بهترین پلیمرهای وارداتی تولید می شود.
 • ایزوگام های هیرمان با رعایت کلیه استانداردها و مطابق با سفارش تولید می شوند.
 • ایزوگام درجه یک 5 میلی متر هیرمان برای بیش از 20 سال کار می کند.
 • مواد اولیه ایزوگام دو لایه هیرمان بسیار عالی و کیفیت فوق العاده است.
 • فروش از درب کارخانه هیرمان و با بسته بندی جدید و حمل سریع است. لیست قیمت ایزوگام به روز منتشر می شود.

کیفیت و قیمت عایق رطوبتی دو گزینه مهم در انتخاب و خرید ایزوگام است. ما به شما پیشنهاد می دهیم که از ایزوگام باکیفیت استفاده کنید.

بهترین ایزوگام از نظر کارشناسان

کارشناسان برای این که ایزوگام خوب درجه یک از عایق های ایزوگام که کیفیت پایین تری دارند مورد شناسایی قرار بگیرد چندین راه را پیشنهاد میکنند: ایزوگام های مرغوب معمولاًبوی نامطبوعی ندارند به جهت این که در تولید آن ها قیر درجه یک و پلیمرهای مرغوب مصرف می شود. اگر دست خود را بر روی قسمتی از ایزوگام بکشید و مواد سیاه‌ رنگ ایزوگام به دست منتقل نشود، ایزوگام پلیمری و مرغوب است. اگر جنس ایزوگام خوب باشد و تکه ای از آن را پس از خروج از فریزر پس از دو ساعت بررسی کنید به هیچ وجه شکسته نمی شود.

در هیرمان راه های هوشمندانه با صرف کمترین زمان،منتهی به حرید محصول باکیفیت می شود. در ادامه چندین روش را به شما توصیه می کنیم.

مزایای بهترین ایزوگام 5 میلیمتر

مزایا و مشخصات ایزوگام های کارخانه هیرمان چیست؟ در پاسخ به سوال شما باید بگوییم که ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با مواد اولیه درجه یک تولید می شود. ایزوگام های جدید تولید شده در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان دارای کارایی و گواهینامه های صادراتی هستند. دیگر این که مشاوره و یافتن راهکارهای خلاقانه برای انجام انواع پروژه های عایق بندی، دلایل اصلی شهرت و اعتبار ایزوگام هیرمان دلیجان است که نام آن را در رده برترین تولید کنندگان و بهترین کالاهای صادراتی قرار داده است. مزیت دیگر ایزوگام 5 میل، داشتن مقاومت بالا و قیمت بسیار عالی است.

قبلاً توضیح داده ایم که ایزوگام بردین دلیجان و ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی و ایزوگام حلزون دلیجان در کارخانه هیرمان با در نظر گرفتن آب و هوا و میزان سرما و گرمای محیط تولید می شود.

بارگیری ایزوگام 5 میلیمتر هیرمان
رول های آماده بارگیری ایزوگام 5 میل هیرمان

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان می توانند خرید ایزوگام از کارخانه را بدون واسطه و مستقیم تجربه کنند. راه های پیشنهادی ما برای اقدام به خرید ایزوگام مرغوب هیرمان عبارتند از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

روش خرید ایزوگام هیرمان می تواند به میزان قابل توجهی به کاهش هزینه ها و خرید اطمینان بخش کارساز باشد. ما شما را با “لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان” آشنا می کنیم.

آیا میدانستید بزرگترین نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان ، قیمت ایزوگام و تحلیل چگونگی افزایش و کاهش آن را هرروزه در وبسایت خود قرار میدهد ؟ قیمت ایزوگام – شرکت ایزوگام دلیجان

در پایان این مطلب توجه شما را به دو سوال پر تکرار که توسط مشتریان پرسیده می شود و پاسخ آن ها جلب می کنیم.

همچنین بخوانید:
قیمت رول ایزوگام درب کارخانه دلیجان

چرا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل تولید می شود؟

ایزوگام 5 میلیمتر، هم استقامت و ماندگاری بیشتری دارد و هم به میزان چشمگیری طول عمر بالاتری دارد. این امر مصرف کننده را در کوتاه مدت از تعمیر و بازسازی بی نیاز می کند.

آیا آب و هوا و جغرافیا در تولید ایزوگام لحاظ می شود؟

بله – مجموعه تولیدی هیرمان محصولات خود را در سه دسته، ایزوگام گرمسیری و ایزوگام معتدل و ایزوگام سردسیری تولید و عرضه می کند.