ایزوگام 5 میل SBS هیرمان محصولی بسیار اقتصادی است و با قیمت عالی و کیفیت تضمین شده در شرکت ایزوگام هیرمان تولید می شود. در این کارخانه تلاش شده است با تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر، هم کیفیت و هم استحکام بهبود یابد. مجموعه این عوامل و فروش مستقیم از درب کارخانه این محصول را هم برای مصرف داخلی و هم صادرات مناسب کرده است. در ادامه به مشخصات و ویژگی های فنی انواع ایزوگام درجه یک و ایزوگام های پلیمری هیرمان اشاره میکنیم.

کارخانه تولید ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی
ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

شرکت تولیدی ایزوگام 5 میل

شرکت های تولید کننده ایزوگام در طی سال های اخیر با تلاش بیشتر و استفاده از نیروهای مجرب فعالیت می کنند. به کارگیری انواع فناوری ها و دستگاه های بسیار مجهز در خط تولید هیرمان نقش موثر دارد. این امر به میزان قابل توجهی در تولید انواع ایزوگام های پلیمری که ضخامت استاندارد هم دارند کمک می کند. ایزوگام 5 میل هیرمان (ایزوگام نوع S) یکی از جدیدترین تولیدات کارخانه هیرمان است.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان برای پروژه های ساختمانی و آپارتمان ها و ادارات گزینه ای مناسب و برخوردار از و از بالاترین استانداردها است. هیرمان توانسته است نقطه پایان جستجوها باشد!!!

بهترین ایزوگام استاندارد دولایه

 • توجه به عوامل و مشخصات ذیل برای تولید ایروگام استاندارد دولایه و خوب الزامی است:
 • دقت و توجه کارشناسان به مقاومت ایزوگام در برابر اشعه های مجرب نور خورشید
 • آزمایش های گوناگون برای سنجش نفوذ ناپذیری عایق ایزوگام در برار آب
 • ارزیابی مقاومت ایزوگام در برابر کشش و پارگی و خم شدگی و تاشدگی
 • سنجش از نظر انعطاف پذیری در سرما و گرما
 • پایداری حرارتی و فرسودگی حرارتی هم از دیگر مواردی است که در هنگام تولید ایزوگام 5 میل دولایه سوپر صادراتی هیرمان مورد تایید کارشناس فنی قرار می گیرد.

دقت و توجه در پارامترهای ذکر شده است که ایزوگام درجه یک پلیمری و بخصوص ایزوگام 5 میل SBS هیرمان تولید می شود. ایزوگام درجه یک در برابر گرما و سرما هم بسیار مقاوم تر است.

ایزوگام استاندارد چه مشخصاتی دارد؟

تعدادی از شهروندان برای عایق‌کاری ساختمان خود به ارزانی ایزوگام فکر می‌کنند و به کیفیت و مرغوبیت کالا چندان توجه نمی‌کنند. این نکته که استفاده از عایق‌های رطوبتی نامرغوب در ساختمان‌ها باعث عدم استحکام و کوتاه شدن عمر ساختمان می‎شود را فراموش نکنید. از آن گذشته خربداری و مصرف عایق های ایزوگام نامرغوب نیاز به تعمیر و بازسازی پیش از موعد، ایجاد هزینه های اضافی را برای شما به همراه دارد. شرکت هیرمان در کلاس ها و گریدهای مختلف محصولات خود را عرضه می کند.

انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار در این شرکت تولید و توزیع می شود.

ایزوگام صادراتی بردین با قیمت عالی
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با قیمت عالی

بهترین مارک ایزوگام کدام است؟

 • ایزوگام درجه یک مانند بهترین مارک ایزوگام هیرمان که با قیر پالایشگاهی تولید می شود دارای مشخصات زیر است:
 • ایزوگام درجه یک پلیمری هیرمان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • ایزوگام 5 میل و دیگر محصولات هیرمان از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام پلیمری هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 • ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

بهتر است در هنگام خرید ایزوگام در درجه اول به استاندارد ایزوگام دقت کنید که توسط سازمان استاندارد ملی ایران تایید شده باشد. در فایل های آموزشی رایگان موجود در وب سایت، راه های شناخت ایزوگام مرغوب را فرا می گیرید.

شرکت تولید کننده ایزوگام 5 میلیمتر

ایزوگام نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف مختلف مصنوعی می‌باشد که به وسیله گرما چسبانده می‌شود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. معمولا عمرایزوگام بین 10 تا 15 سال است و نصب ایزوگام می تواند در کارایی ایزوگام نقش موثری داشته باشد.
ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی یکی از بهترین و شناخته شده ترین عایق های ایزوگام است که به منظور استفاده در پروژه های مختلف تولید می شود. افتخار صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه را داشته و همچنان در این راه قدم برمی داریم. رول های ایزوگام 5 میل پلیمری هیرمان در انواع مختلف با بسته بندی جدید و با شیرینگ و وکیوم و فوم عرضه می شود.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان، به عنوان بهترین برند ایزوگام هم در داخل و هم در میان اقلام صادراتی، شناخته می شود و ویژگی های منحصر به فرد دارد.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

 • محصولات متنوعی که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شوند عبارتند از :
 • ایزوگام فویل دار
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام های SBS و ایزوگام BPE و ایزوگام APP و ایزوگام BPP
 • ایزوگام های ویژه مناطق گرمسیری نوع H
 • ایزوگام های ویژه مناطق سردسیری نوع C
 • ایزوگام بدون فویل و انواع ایزوگام سفارشی. خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه به قیمت روز برای کلیه محصولات فراهم است.

شرکت تولیدی هیرمان، بهترین محصولات را با قیمت مناسب عرضه می کند. ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام 4 میل بردین دلیجان، اطمینان و آرامش خاطر شما را قراهم آورده اند.

لیست قیمت را از کجا می توانم تهیه کنم؟

جهت دریافت قیمت محصولات و مشاوره رایگان با واحد فروش ما ارتباط بگیرید.

همچنین بخوانید:
فیلم ایزوگام دلیجان پلیمری در آپارات هیرمان

ایزوگام درجه یک مناسب پشت بام

سال ها قبل عایق بندی ساختمان‌ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام می‌گرفت مقاومت بسیار خوبی را نداشتند. با گذشت زمان و پیدایش عایق‌های ایزوگام پلیمری؛ استفاده از این ورق های انعطاف پذیر متداول گردید. شرکت هیرمان دلیجان به صورت مداوم مصارف و کارکردهای ایزوگام را مورد بررسی قرار می دهد. این شرکت با تولید ایزوگام 5 میل توانسته است پیشنهاد بسیار قابل اطمینانی برای ایزولاسیون ساختمان به شما عرضه کند. قطعاً ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان برای مصارف صادراتی و نصب برای سقف و پشت بام مناسب هستند. ایزوگام حلزون دلیجان محصول دیگری از هیرمان است که با کیفیت و قیمت مناسب تولید و توزیع می شود.

ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

کیفیت و قیمت ایزوگام 5 میل

 • ایزوگام بردین و ایزوگام هیرمان دلیحان اصولاً به صورت باکیفیت و با استاندارد اصل تولید می شود.
 • تولید ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان با استفاده از قیر پالایشگاهی صد در صد خالص صورت می گیرد.
 • ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم با بهترین پلیمرهای وارداتی تولید می شود.
 • ایزوگام های هیرمان با رعایت کلیه استانداردها و مطابق با سفارش تولید می شوند.
 • ایزوگام درجه یک 5 میلی متر هیرمان برای بیش از 20 سال کار می کند.
 • مواد اولیه ایزوگام دو لایه هیرمان بسیار عالی و کیفیت فوق العاده است.
 • فروش از درب کارخانه هیرمان و با بسته بندی جدید و حمل سریع است. لیست قیمت ایزوگام به روز منتشر می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تولید و خرید عمده ایزوگام هیرمان به وب سایت مراجعه کنید. با بررسی انواع عایق های ایزوگام از طریق ارتباط با ما با واحد کارشناسی لینک شوید.

نحوه شناسایی ایزوگام 5 میل

ایزوگام در مطالب قبلی یادآور شدیم که تشکیل شده از لایه‌های مختلفی است که باعث شده تا مقاومت بسیار بالایی در برابر بارش باران و برف و رطوبت داشته باشد. که این لایه‌ها شامل:
1. لایه‌ی پلی‌اتیلن (polyethylene film) یا پودر معدنی (mineral powder) یا فویل آلومنیوم (aluminum foil)
2. الیاف تیشو  (tissue)
3. پلی‌استر (polyester) و مواد افزودنی ویژه لایه‌ی پلی‌اتیلن (polyethylene film) می‌باشد. تولید ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان، نقش مهمی در صرفه جویی اقتصادی برای بیشتر پروژه ها دارد.

چرا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل تولید می شود؟

ایزوگام 5 میلیمتر، هم استقامت و ماندگاری بیشتری دارد و هم به میزان چشمگیری بر مدت زمان و طول عمر ایزوگام می افزاید. این امر مصرف کننده را در کوتاه مدت از تعمیر و بازسازی بی نیاز می کند.

شناسایی بهترین ایزوگام خوب در بازار

برای این که ایزوگام خوب درجه یک از عایق های ایزوگام که کیفیت پایین تری دارند مورد شناسایی قرار بگیرد چندین راه پیشنهاد می شود: ایزوگام های مرغوب معمولاًبوی نامطبوعی ندارند به جهت این که در تولید آن ها قیر درجه یک و پلیمرهای مرغوب مصرف می شود. اگر دست خود را بر روی قسمتی از ایزوگام بکشید و مواد سیاه‌ رنگ ایزوگام به دست منتقل نشود، ایزوگام پلیمری و مرغوب است. اگر جنس ایزوگام خوب باشد و تکه ای از آن را پس از خروج از فریزر پس از دو ساعت بررسی کنید به هیچ وجه شکسته نمی شود.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات می توانید به سایت شرکت ایزوگام هیرمان به آدرس اینترنتی HIRMAANCO.COM مراجعه کنید.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی دولایه فویل دار هیرمان

برندهای برتر ایزوگام با تضمین کیفیت

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر ) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر ) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر ) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد.

عایق بندی همیشه از دغدغه های همیشگی بوده است و ایزوگام 5 میل دلیجان یکی از تولیدات جدید هیرمان است. خدمات تخصصی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش ما را به سهولت دریافت کنید.

آیا آب و هوا و جغرافیا در تولید ایزوگام لحاظ می شود؟

بله – مجموعه تولیدی هیرمان محصولات خود را در سه دسته، ایزوگام گرمسیری و ایزوگام معتدل و ایزوگام سردسیری تولید و عرضه می کند.

همچنین بخوانید:
ایزوگام استاندارد چیست ؟
مارک های مرغوب ایزوگام دلیجان

قبلاً توضیح داده ایم که تولید ایزوگام بردین دلیجان و ایزوگام هیرمان در کارخانه هیرمان با در نظر گرفتن آب و هوا و میزان سرما و گرمای محیط تولید می شود. استانهای کشور با استفاده از بهترین ایزوگام دلیجان می توانند کار عایق کاری ساختمان های خود را انجام دهند. ایزوگام های نوع C (ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری) و ایزوگام های نوع H (ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری و معتدل) از انواع عایق های ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان است که به صورت پلیمری تولید می شود.

تماس های تلفنی با کارشناسان فروش ایزوگام هیرمان شما را با انواع عایق های رطوبتی درجه یک و مرغوب آشنا می کند.

ایزوگام هیرمان با قیمت درب کارخانه

مشخصات ایزوگام های کارخانه هیرمان چیست؟ ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با چه مواد اولیه ای تولید می شود؟ آیا ایزوگام های جدید تولید شده در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان دارای کارایی و گواهینامه های صادراتی هستند؟ مشاوره و یافتن راهکارهای خلاقانه برای انجام انواع پروژه های عایق بندی، دلایل اصلی شهرت و اعتبار ایزوگام هیرمان دلیجان است که نام آن را در رده برترین تولید کنندگان و بهترین کالاهای صادراتی قرار داده است.

کلیه محصولات کارخانه هیرمان دلیجان برای مصارف داخلی و یا برای صادرات تولید می شوند. صادرات به اروپا؛ صادرات به آسیا و کشورهای همسایه همراه با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش در هیرمان پیگیری و انجام می شود.

ایزوگام هیرمان شطرنجی با قیمت درب کارخانه
تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بهترین کیفیت
ایزوگام درجه یک هیرمان را ارزان بخرید!

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

روش خرید ایزوگام هیرمان می تواند به میزان قابل توجهی به کاهش هزینه ها و خرید اطمینان بخش کارساز باشد. “لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان” را تجربه کنید.