ایزوگام برای پشت بام آپارتمان و سقف منازل مسکونی و یا مجتمع های اداری و سرویس های بهداشتی و حمام و عایق بندی لوله های تاسیساتی کاربرد عمده دارد. دانستن این نکته که ایزوگام متری چند است و یا نحوه تعیین قیمت آن چگونه است برای شرکت ها و دفاتر نمایندگی و پیمانکاران اهمیت دارد. آیا از برآورد هزینه و قیمت ایزوگام مخصوص بام اطلاع دارید؟ کدام ایزوگام برای بام و سقف منازل مناسب تر است؟
در این مطلب سعی می کنیم که انواع ایزوگام شرکت هیرمان و نحوه تعیین قیمت وکاربرد آن ها توضیح داده و 7 نکته اصلی که در خرید و نصب ایزوگام تاثیرگذار است را تشریح می کنیم.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

با استفاده از ایزوگام بعنوان لایه و یک عایق رطوبتی همه تا حدودی آشنا هستیم. بعنوان مثال همه میدانیم که از ایزوگام جهت محافظت بنا و یا سازه در برابر نفوذ آب و یا رطوبت از بیرون ساختمان به داخل مورد استفاده بسیار دارد.
استفاده برای جلوگیری از آب باران به داخل و تنها در طبقات آخر یک بنا و یا پشت بام نزد عموم جامعه برای ایزوگام بیشترین مفهوم را دارد.انتخاب بهترین ایزوگام برای پشت بام اولین نکته در هنگام خرید عایق رطوبتی است که دقت بسیار و شناخت کافی از متریال و نوع و قیمت ایزوگام را نیاز دارد.

ما در هیرمان با در اختیار گرفتن تکنولوژی و نیروی متخصص و مواد اولیه مرغوب، نه تنها مرغوب ترین برند ایزوگام بلکه لوکس ترین ایزوگام را برای مصارف عمومی و تخصصی تولید می کنیم. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام
بهترین نوع ایزوگام در بازار

بهترین نوع ایزوگام در بازار

آیا می دانید بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام کدام است؟ یکی از کارهای بسیار مهم در هر ساختمانی عایق کردن آن میباشد. میتوان از این عنوان عایق کاری در تمام مراحل احداث نام برد.
خرید ایزوگام برای پشت بام هم از جمله دغدغه های خانواده ها و یا حتی مدیران ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری به شمار می آید. در حال حاضر می توانیم به اطمینان بگوییم که ایزوگام خوب و درجه یک هیرمان با برندهای شناخته شده در بازار حرف اول را می زند.
ایزوگام باید استاندارد باشد و از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد. قیمت و کارایی و ماندگاری عایق رطوبتی یعنی کیفیت آن در یک راستا با هم قرار دارد.

 امنیت، آرامش و سلامتی اعضای خانواده شما، در پناه کیفیت ایزوگام هیرمان دلیجان، محفوظ می ماند.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت بهترین ایزوگام چند است؟

یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین ایزوگام برای پشت بام و یا مصارف دیگر، قیمت هر رول ایزوگام است. یعنی کیفیت و قیمت ایزوگام در نحوه انتخاب و خرید یهترین مارک ایزوگام موثر است.
عواملی مانند نوع قیر، کیفیت الیاف تیشو و پلی استر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و تعداد لایه های تشکیل دهنده در نحوه تعیین قیمت یک رول ایزوگام تاثیرگذار است.
علاوه بر آن نوع اصلاح کننده های قیر که محصولی وارداتی است هم در کیفیت و هم در قیمت ایزوگام لحاظ می شود. قیمت بهترین ایزوگام برای پشت بام و سقف و یا برای مصارف عمده در پروژه های تخصصی بر همین مبنا تعیین می شود.

خرید لوکس ترین برند ایزوگام، کیفیت بالاتر و مقاومت بیشتر و اطمینان خاطر برای شما به همراه خواهد داشت.

کارخانه تولید بهترین نوع ایزوگام
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت منحصر به فرد

بهترین کفپوش برای پشت بام

با تلفیق علم و تکنولوژی و استفاده از منابع طبیعی تغییر شکل داده شده و با تخصص های متنوع توانسته ایم در برابر هجوم بخشی از طبیعت، مکان ها را در امان نگه داشته و آرامش و آسایش را به همراه امنیت به ارمغان بیاوریم. به طور یقین می توانیم بگوییم که در حال حاضر بهترین پوشش برای سقف و پشت بام، استفاده و نصب انواع ایزوگام است.
پس از اتمام ساختمان و اندود کردن پشت بام و ایجاد یک بستر و یا سطح صاف و دارای شیب بندی مناسب در جهت انتقال آب های سطحی حاصل از بارندگی ذوب شدن برف و یا حتی نشت آب از کولر و احتمالا از شیرهای آب، بهترین راهکار اجرای ایزوگام است.

ایزوگام برای پشت بام با استفاده از مواد اولیه مرغوب و سازگار با محیط زیست، با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، با قابلیت اتصال و چسبندگی محکم، تولید می شود.

در این ویدیو پروژه نصب ایزوگام هیرمان را در تاریخ ۹۹/۱۰/۱۲ مشاهده می کنید. ایزوگام هیرمان تمام پلیمری هست و با قیر خالص پالایشگاهی و بهترین مواد اولیه تولید میشود.

ایزوگام خوب برای سقف و بام

در مباجث قبلی هم ما اشاره به مشخصات ایزوگام خوب کرده ایم. مشاهده میگردد در همه حال کیفیت و نحوه تولید و انجام مراحل نصب ایزوگام همیشه حرف اول را میزند. بدون کیفیت همیشه دوباره کاری و ترمیم را به دنبال دارد .
دور ریخت سرمایه و کاهش عمر مفید بنا در مراحل بعدی است و .بنظر میرسد با توجه به کیفیت و ارائه محصولی با حداکثر کیفیت حتی صرفه جویی در اتلاف سرمایه نیز میشود. بنابراین همیشه توصیه میگردد بیشتر هزینه کنید و جنس با کیفیت خریداری کنید و ملاحظه نمایید که چطور در دراز مدت اضافه پرداختی شما جبران خواهد شد.

با دقت در انتخاب شرکت تولیدکتنده و خرید ایزوگام استاندارد خوب هیرمان متوجه می شوید که نیاز به تعمیر و بازسازی کاهش می یابد.

مراحل مختلف نصب ایزوگام پشت بام
نصب ایزوگام بام

هزینه ایزوگام پشت بام آپارتمان

لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان محصول دوستدار محیط زیست به حساب می آید. این محصول برای نصب، نیاز به حرارت زیاد و در نتیجه سوخت بیشتر و ایجاد آلودگی هوا ندارد . به دلیل مقاومت و ماندگاری بالا، نیاز به تعویض و در نتیجه استفاده مجدد از حرارت و مواد اشتعال زا برطرف می گردد.
شرکت هیرمان دلیجان خدمات خود را به دو صورت فروش ایزوگام بدون نصب و فروش عمده ایزوگام با خدمات نصب عرضه می کند. کلیه محصولات به قیمت درب کارخانه خواهد بود.
برآورد هزینه ایزوگام برای پشت بام و سقف و شیروانی ها و یا نمای ساختمان توسط کارشناسان انجام می شود.

محصولات مختلف شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، با ویژگی های مختلف، کاملًا سازگار با شرایط جغرافیایی و جوی مناطق گوناگون تولید می شود.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

بهترین نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیر

عایق بندی رطوبتی باعث می شود که در انرژی های طبیعی صرفه جویی گردد زیرا نه آبی نشت و به هدر می رود و نه دمای فضاهای داخلی تحت دمای محیط خارج، تغییر می کند.
در شرکت هیرمان شما شاهد هستید که ایزوگام مرغوب و درجه یک برای مناطق سردسیر، گرمسیر و معتدل به صورت جداگانه تولید می شود.
بهترین ایزوگام برای پشت بام و یا مصارف عمده دیگر در مناطق گرمسیری با ضمانت کارخانه و بیمه نامه و خدمات پس از فروش به شما توصیه می شود.
ایزوگام گرمسیری و معتدل برای مناطقی مانند تهران و محله های آن توصیه می شود که می توانید از خدمات نصب ایزوگام هم با ضمانت نامه بهره مند شوید.

توصیه اکید میشود که حتمًا از ایزوگام های دارای نشان استاندارد و از کارخانه معتبر مانند هیرمان دلیجان استفاده کنید.

کارخانه ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میل
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

بهترین مارک ایزوگام برای مناطق سردسیر

همانطور که میدانید امروزه کنار دیوارهای جانپناه در پشت بام ها را هم بوسیله ایزوگام تا لبه آن میپوشانند. تنها به این دلیل که هر روزنه ای را برای نفوذ آب گرفته و طول عمر ایزوگام را بیشتر کنند.
در انتخاب عایق ایزوگام مناسب با منطقه جغرافیایی اشاره می کنیم که چون میزان تغییرات دما و سرما و گرما بر کیفیت و مقاومت ایزوگام موثر است. در نتیجه ایزوگام سوپر صادرانی هیرمان با ضخامت 5 میل و وزن هر رول 50 کیلوگرم، بهترین ایزوگام سردسیری است.

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد و متریال های موجود، ایزوگام توانسته جای خود را باز کرده و برای پشت بام کاربرد عمده دارد.

در این ویدیو چسبندگی ایزوگام صادراتی بردین را مشاهده می کنید. این محصول با قیر خالص پالایشگاهی تولید شده و به همین سبب چسبندگی و انعطاف عالی دارد.

7 نکته مهم در نصب ایزوگام پشت بام

  1. وجود لایه آلومینیومی نه تنها از نفوذ رطوبت و رساندن آسیب به لایه قیری جلوگیری می نماید بلکه جهت محافظت از تابش مستقیم خورشید و حرارت حاصل از این تابش و در نهایت شل شدن و در مواقعی حرکت لایه قیری در جهت شیب پشت بام بکار میرود.
    2. با توجه به طول استاندارد عرض هر رول برای ایزوگام که 1 متر در نظر گرفته شده است ، برای استفاده از رول بعدی و چسباندن آن در کنار رول قبلی میبایست مقداری برای رویهم افتادن دو رول و یا به اصطلاح فنی ” اوورلب ” در نظر گرفت.
    3. این مقدار بسته به محلی که ایزوگام را کار میکنند از 5 سانتیمتر تا 15 سانتیمتر متغیر است .
همچنین بخوانید:
کارخانه ایزوگام دلیجان درجه یک کدام است؟

در این ویدیو پروژه نصب ایزوگام هیرمان را ملاحظه می کنید که در روز پنج شنبه ۹۹/۱۰/۱۱ انجام شده.

4. برای نصب ایزوگام برای پشت بام و سقف و یا موارد دیگر حتماً از گروه های مجرب و آموزش دیده کمک بگیرید.
5. پس از اتمام کار نیاز است که کارشناس مربوطه، عملیات را بررسی و سپس ضمانت نامه را صادر کند.
6. دقت در عملیات نصب ایزوگام برای پشت بام و نصب ایزوگام برای تمام مکان ها می تواند بر کیفیت و عمر ایزوگام تاثیر بسزایی بگذارد.
7. ایزوگام شرکت هیرمان با کیفیت عالی و چسبندگی فوق العاده با اجرای به موقع و توسط گروه های ماهر حداقل برای 25 سال کار می کند.

ایزوگام حلزون با بسته بندی و کیفیت عالی
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

ایزوگام دو لایه برای پشت بام متری چند؟

برای تولید ایزوگام رده های مختلف قیر که با اعداد جفت نوشته میشود استفاده میگردد که نشان از درصد خلوص قیر و مواد افزوده به آن میباشد. (قیر 60/70 با کیفیت مرغوب)
افرادی با افزودن مواد بسیار بی کیفیت توانسته اند در مقطعی به سودهای کلان دست یابند ولی تنها خریدار متضرر شده است. پس لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان که به طور یقین بهترین و باکیفیت ترین محصول موجود در بازار است برای سقف و پشت بام عالی است.
ایزوگام برای پشت بام معمولاً به صورت دو لایه و با روکش آلومینیوم تولید می شود که ضخامت 3.5 و 4 و 5 میلیمتر دارد. بر حسب قیمت تمام شده محصول و فروش با خدمات نصب و یا بدون نصب، قیمت ایزوگام متغیر است.

لیست قیمت به روز انواع ایزوگام هیرمان را از طریق تماس با کارشناسان فروش دریافت کنید.

ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی دو لایه بردین دلیجان
لوکس ترین برند ایزوگام

این را میتوانیم با صراحت بگوییم که ایزوگام برای پشت بام بسیار مناسب است و توصیه اکید میشود که حتماً از ایزوگام های دارای نشان استاندارد و از کارخانه های معتبر تهیه گردد. از نصاب های شناخته شده و با تجربه استفاده کنید و حتماً قبل از اقدام به نصب از کارهای قبلی گروه در صورت امکان بازدید نمایید. امروزه ایزوگام در ضخامت ها و وزن های متنوع بسیاری تولید و عرضه میگردد که هر کدام برای مناطق خاص مورد استفاده میگیرد. سعی کنید به این نکته توجه داشته باشید که ایزوگام خریداری شده حتماً برای منطقه زندگی شما مناسب باشد.

لوکس ترین برند ایزوگام برای پشت بام را از هیرمان تهیه کنید و ما این محصول را برای 200 ماه ضمانت می کنیم.

ایزوگام پشت بام با ضخامت 4 میل
ایزوگام دو لایه با ضخامت 4 میل
خرید ایزوگام مرغوب برای شمال

مزیت ایزوگام های هیرمان این است که محصولات مختلف شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، با ویژگی های مختلف و کاملاً سازگار با شرایط جغرافیایی و جوی مناطق گوناگون و اقلیم های متفاوت تولید می شود و به همین دلیل علاوه بر سازگاری بهتر، گزینه مناسب تر و موثرتری برای شرایط مختلف می باشد زیرا مسلماً عایق بندی در اقلیم های شرجی و رطوبتی، تفاوت زیادی با عایق کاری در شرایط جغرافیایی خشک و یا بسیار سرد دارد.
خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه هیرمان به شما امکان میدهد که بهترین ایزوگام را خریداری کنید و از مشاوره های نصب ایزوگام هم بهره مند می شوید.

ایزوگام حلزون بارگیری شده
ایزوگام بارگیری شده با بهترین امکانات
نحوه خرید محصولات هیرمان دلیجان
  1. برای خرید ایزوگام برای پشت بام به صورت مستقیم و با قیمت فوق العاده از هیرمان این روش ها استفاده کنید:
  2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هیرمان با تمام امتیازها و تاییدیه ها، هیچ مرز و محدودیت و انتهایی برای پیشرفت و بهتر شدن تولیدات خود، قائل نبوده و موجب اطمینان شماست.