ایزوگام برای پشت بام آپارتمان و سقف منازل مسکونی و یا مجتمع های اداری و سرویس های بهداشتی و حمام و عایق بندی لوله های تاسیساتی کاربرد عمده دارد. دانستن این نکته که ایزوگام متری چند است و یا نحوه تعیین قیمت آن چگونه است برای شرکت ها و دفاتر نمایندگی و پیمانکاران اهمیت دارد. آیا از برآورد هزینه و قیمت ایزوگام مخصوص بام اطلاع دارید؟ کدام ایزوگام برای بام و سقف منازل مناسب تر است؟
در این مطلب سعی می کنیم که انواع ایزوگام شرکت هیرمان و نحوه تعیین قیمت وکاربرد آن ها توضیح داده و 7 نکته اصلی که در خرید ایزوگام تاثیرگذار است را تشریح می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین ایزوگام برای پشت بام

با استفاده از ایزوگام بعنوان لایه و یک عایق رطوبتی همه تا حدودی آشنا هستیم. بعنوان مثال همه میدانیم که از ایزوگام جهت محافظت بنا و یا سازه در برابر نفوذ آب و یا رطوبت از بیرون ساختمان به داخل مورد استفاده بسیار دارد.
استفاده برای جلوگیری از آب باران به داخل و تنها در طبقات آخر یک بنا و یا پشت بام نزد عموم جامعه برای ایزوگام بیشترین مفهوم را دارد.انتخاب بهترین ایزوگام برای پشت بام اولین نکته در هنگام خرید عایق رطوبتی است که دقت بسیار و شناخت کافی از متریال و نوع و قیمت ایزوگام را نیاز دارد.

ما در هیرمان با در اختیار گرفتن تکنولوژی و نیروی متخصص و مواد اولیه مرغوب، بهترین برند ایزوگام را برای مصارف تخصصی تولید و عرضه میکنیم.

بهترین نوع ایزوگام برای بام

آیا می دانید بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام کدام است؟ یکی از کارهای بسیار مهم در هر ساختمانی عایق کردن آن میباشد. میتوان از این عنوان عایق کاری در تمام مراحل احداث نام برد.
خرید ایزوگام برای پشت بام هم از جمله دغدغه های خانواده ها و یا حتی مدیران ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری به شمار می آید. در حال حاضر می توانیم به اطمینان بگوییم که ایزوگام خوب و درجه یک هیرمان با برندهای شناخته شده در بازار حرف اول را می زند.
ایزوگام باید استاندارد باشد و از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد. قیمت و کارایی و ماندگاری عایق رطوبتی یعنی کیفیت آن در یک راستا با هم قرار دارد.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام، ایزوگام دو لایه فویل دار با مارک هیرمان و یا بردین است. ایزوگام برای پشت بام را با توجه به نوع آب و هوا و منطقه جغرافیایی و کاربرد انتخاب کنید.

کارخانه تولید ایزوگام درجه یک دلیجان

شرکت هیرمان در تولید ایزوگام های خود که با نام های تجاری سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام حلزون، صادراتی بردین، طوفان شرق به بازار عرضه می نماید از دو لایه نمدی که لایه زیرین از فلت الیاف شیشه و لایه روئئ از جنس منسوجات پلی استر می باشد بهره می گیرد تا بهتری کیفیت را در تولیدات خود داشته باشد و برای مصرف کننده این اطمینان و اعتماد حاصل شود که خرید خود را بدرستی انتخاب کرده است.
ایزوگام برای پشت بام را با مشاوره کارشناسی خریداری کنید.

عایق رطوبتی مناسب برای بام حداقل 4 میلیمتر ضخامت دارد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر، بهترین جنس ایزوگام در بازار است.

بهترین ایزوگام برای پشت بام
ایزوگام سوپر صادراتی فویل دار هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

قیمت بهترین ایزوگام چند است؟

عواملی مانند نوع قیر، کیفیت الیاف تیشو و پلی استر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و تعداد لایه های تشکیل دهنده در نحوه تعیین قیمت یک رول ایزوگام تاثیرگذار است.
علاوه بر آن نوع اصلاح کننده های قیر که محصولی وارداتی است هم در کیفیت و هم در قیمت ایزوگام لحاظ می شود. قیمت بهترین ایزوگام برای پشت بام و سقف و یا برای مصارف عمده در پروژه های تخصصی بر همین مبنا تعیین می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

خرید عایق ایزوگام با کیفیت بالاتر و مقاومت بیشتر، قطعاً اطمینان خاطر برای شما به همراه خواهد داشت. ایزوگام باکیفیت مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، نیاز به تعمیر و تعویض را در کوتاه مدت کاهش میدهد.

بهترین کفپوش برای پشت بام

با تلفیق علم و تکنولوژی و استفاده از منابع طبیعی تغییر شکل داده شده و با تخصص های متنوع توانسته ایم در برابر هجوم بخشی از طبیعت، مکان ها را در امان نگه داشته و آرامش و آسایش را به همراه امنیت به ارمغان بیاوریم.
پس از اتمام ساختمان و اندود کردن پشت بام و ایجاد یک بستر و یا سطح صاف و دارای شیب بندی مناسب در جهت انتقال آب های سطحی حاصل از بارندگی ذوب شدن برف و یا حتی نشت آب از کولر و احتمالا از شیرهای آب، بهترین راهکار اجرای ایزوگام است.

ایزوگام برای پشت بام با استفاده از مواد اولیه مرغوب و سازگار با محیط زیست، با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، با قابلیت اتصال و چسبندگی محکم، تولید می شود. به طور یقین می توانیم بگوییم که در حال حاضر بهترین پوشش برای سقف و پشت بام، استفاده و نصب انواع ایزوگام است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با پلمپ گمرکی برای سهولت در صادرات و ضمانت نامه کتبی ۲۰۰ ماهه.


ایزوگام خوب برای سقف و بام

در مباجث قبلی هم ما اشاره به مشخصات ایزوگام خوب کرده ایم. مشاهده میگردد در همه حال کیفیت و نحوه تولید و انجام مراحل نصب ایزوگام همیشه حرف اول را میزند. بدون کیفیت همیشه دوباره کاری و ترمیم را به دنبال دارد.
دور ریخت سرمایه و کاهش عمر مفید بنا در مراحل بعدی است و .بنظر میرسد با توجه به کیفیت و ارائه محصولی با حداکثر کیفیت حتی صرفه جویی در اتلاف سرمایه نیز میشود.

با دقت در انتخاب شرکت تولیدکتنده و خرید ایزوگام استاندارد خوب هیرمان متوجه می شوید که نیاز به تعمیر و بازسازی کاهش می یابد. بنابراین همیشه توصیه میگردد بیشتر هزینه کنید و جنس با کیفیت خریداری کنید و ملاحظه نمایید که چطور در دراز مدت اضافه پرداختی شما جبران خواهد شد.

هزینه ایزوگام پشت بام آپارتمان

لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان محصول دوستدار محیط زیست به حساب می آید. این محصول برای نصب، نیاز به حرارت زیاد، در نتیجه سوخت بیشتر و ایجاد آلودگی هوا ندارد. به دلیل مقاومت و ماندگاری بالا، نیاز به تعویض و در نتیجه استفاده مجدد از حرارت و مواد اشتعال زا برطرف می گردد.
شرکت هیرمان دلیجان خدمات خود را به صورت فروش ایزوگام بدون نصب به صورت عمده در سراسر کشور عرضه می کند. کلیه محصولات به قیمت درب کارخانه خواهد بود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

هزینه نصب ایزوگام و چگونگی اجرای آن، ارتباط مستقیم در ماندگاری و استحکام عایق رطوبتی دارد. برآورد هزینه ایزوگام برای پشت بام و سقف و شیروانی ها و یا نمای ساختمان توسط کارشناسان انجام می شود.

بهترین مارک ایزوگام برای مناطق سردسیر

همانطور که میدانید امروزه کنار دیوارهای جانپناه در پشت بام ها را هم بوسیله ایزوگام تا لبه آن میپوشانند. تنها به این دلیل که هر روزنه ای را برای نفوذ آب گرفته و طول عمر ایزوگام را بیشتر کنند.
در انتخاب عایق ایزوگام برای پشت بام و مناسب با منطقه جغرافیایی اشاره می کنیم که چون میزان تغییرات دما و سرما و گرما بر کیفیت و مقاومت ایزوگام موثر است. در نتیجه ایزوگام سوپر صادرانی هیرمان با ضخامت 5 میل و وزن هر رول 50 کیلوگرم، بهترین ایزوگام سردسیری است.

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد و متریال های موجود، ایزوگام توانسته جای خود را باز کرده و برای پشت بام کاربرد عمده دارد.

نصب ایزوگام برای پشت بام با بهترین کیفیت
نصب بهترین مارک ایزوگام با کیفیت عالی

5 نکته مهم در نصب ایزوگام پشت بام

  1. برای استفاده از رول بعدی و چسباندن آن در کنار رول قبلی میبایست مقداری برای رویهم افتادن دو رول و یا به اصطلاح فنی ” اوورلب ” در نظر گرفت.
  2. این مقدار بسته به محلی که ایزوگام را کار میکنند از 5 سانتیمتر تا 15 سانتیمتر متغیر است.
  3. برای نصب ایزوگام برای پشت بام و سقف و یا موارد دیگر حتماً از گروه های مجرب و آموزش دیده کمک بگیرید.
  4. پس از اتمام کار نیاز است که کارشناس مربوطه، عملیات را بررسی و سپس ضمانت نامه را صادر کند.
  5. دقت در عملیات نصب ایزوگام برای پشت بام و نصب ایزوگام برای تمام مکان ها می تواند بر کیفیت و عمر ایزوگام تاثیر بسزایی بگذارد.

ایزوگام شرکت هیرمان با کیفیت عالی و چسبندگی فوق العاده با اجرای به موقع و توسط گروه های ماهر حداقل برای 25 سال کار می کند.

ایزوگام دو لایه برای پشت بام متری چند؟

برای تولید ایزوگام رده های مختلف قیر که با اعداد جفت نوشته میشود استفاده میگردد که نشان از درصد خلوص قیر و مواد افزوده به آن میباشد. (قیر 60/70 با کیفیت مرغوب)
افرادی با افزودن مواد بسیار بی کیفیت توانسته اند در مقطعی به سودهای کلان دست یابند ولی تنها خریدار متضرر شده است. پس بهترین جنس ایزوگام که به طور یقین بهترین و باکیفیت ترین محصول موجود در بازار است برای سقف و پشت بام عالی است.
ایزوگام برای پشت بام معمولاً به صورت دو لایه و با روکش آلومینیوم تولید می شود که ضخامت 3.5 و 4 و 5 میلیمتر دارد.

لیست قیمت ایزوگام برای پشت بام را به روز از طریق تماس با کارشناسان فروش دریافت کنید. بر حسب قیمت تمام شده محصول و فروش با خدمات نصب و یا بدون نصب، قیمت ایزوگام در سراسر کشور متغیر است.

خرید ایزوگام مرغوب برای شمال

مزیت ایزوگام های هیرمان این است که محصولات مختلف شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، با ویژگی های مختلف و کاملاً سازگار با شرایط جغرافیایی و جوی مناطق گوناگون و اقلیم های متفاوت تولید می شود و به همین دلیل علاوه بر سازگاری بهتر، گزینه مناسب تر و موثرتری برای شرایط مختلف می باشد زیرا مسلماً عایق بندی در اقلیم های شرجی و رطوبتی، تفاوت زیادی با عایق کاری در شرایط جغرافیایی خشک و یا بسیار سرد دارد.
خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه هیرمان به شما امکان میدهد که بهترین ایزوگام را خریداری کنید و از مشاوره های نصب ایزوگام هم بهره مند می شوید.

نقش ایزوگام برای پشت بام و استفاده از انواع عایق رطوبتی در اماکن مختلف روز به روز پر رنگ تر و ضرورت خرید بهترین ایزوگام باکیفیت را بیشتر میکند.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع از جمله ایزوگام برای پشت بام و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام دو لایه فویل دار سوپر صادراتی هیرمان
بهترین ایزوگام فویل دار دولایه برای پشت بام

نحوه خرید محصولات هیرمان دلیجان

برای خرید ایزوگام برای پشت بام به صورت مستقیم و با قیمت فوق العاده از هیرمان این روش ها استفاده کنید:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هیرمان با تمام امتیازها و تاییدیه ها، هیچ مرز و محدودیت و انتهایی برای پیشرفت و بهتر شدن تولیدات خود، قائل نبوده و موجب اطمینان شماست.

در پایان امیدواریم که با مطالعه این مقاله اطلاعات خود را تکمیل تر و در جهت خرید بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام موفق باشید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان

بهترین فصل برای نصب ایزوگام برای پشت بام چه موقع است؟

اواسط تابستان تا اوایل پاییز.

چه تایمی ایزوگام ارزان تر است؟

معمولاً در اردیبهشت ماه ارزان تر است.

بهترین ایزوگام موجود در بازار کدام است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به اذعان مشتریان ما در شهرهای مخنلف کشور، بهترین نوع ایزوگام در بازار شناخته شده است.