ایزوگام خوب هیرمان چه مشخصاتی دارد؟ روش شناخت ایزوگام مرغوب از نامرغوب چیست؟ منظور از فروش فوق العاده درب کارخانه چیست؟ بهترین مارک های ایزوگام دلیجان که در هیرمان تولید می شوند با استانداردهای ملی و ضمانت نامه های معتبر با قیمت استثنایی از درب کارخانه به فروش می رسند. بهترین برند ایزوگام دلیجان یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان حدقل 25 سال کار میکند و برای 200 ماه ضمانت می شود. مابقی محصولات هیرمان ضمانت 10 ساله دارند. در این مقاله تا پایان همراه ما باشید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام خوب کدام است؟

ایزوگام خوب به محصولی گفته می شود که از بهترین مواد اولیه تهیه شده است و در عین حال قیمت فروش فوق العاده هم دارد. ایزوگام خوب هیرمان یکی از این محصولات بسیار مرغوب است. کیفیت و استحکام بسیار بالا از دیگر مشخصات ایزوگام مرغوب هیرمان است. قیر پلیمری با کیفیت عالی در تولید بهترین ایزوگام دلیجان به کار گرفته می شود و فروش ایزوگام هیرمان و دیگر محصولات کارخانه تولید ایزوگام هیرمان بدون واسطه است. برای نصب ایزوگام خوب هیرمان با کمترین مشکل مواجه هستید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نمونه ای کامل از یک محصول با کیفیت، با دوام، مقاوم و با کاربری آسان برای شرکت های ساختمانی است.

ویژگی های ایزوگام خوب هیرمان

برخی از ویژگی های ایزوگام، نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت عایق رطوبتی است. به صورت کلی مشخصات ایزوگام استاندارد را در موارد زیر خلاصه می کنیم:

 1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد ( وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است.)
 2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد ( حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است.)
 3. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد ( به عنوان مثال ایزوگام با وزن 42 کیلوگرم باید ضخامت 4 میلی متر باشد.)
 4. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 5. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 6. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 7. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 8. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 9. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

ایزوگام خوب هیرمان نمونه ای کامل از بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار است که مشخصات و ویژگی های یک عایق کامل را دارد.

مشخصات ایزوگام خوب هیرمان
ایزوگام خوب و درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام پلیمری چیست؟

در کارخانجات تولید ایزوگام و بنا به وجود دستگاه های موجود برای تولید، از روش های مختلفی برای ساخت و تهیه ایزوگام استفاده می شود. این روش ها که از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار است و همچنین مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران نیز هست بر اساس قیر بکار رفته دسته بندی می شود.
ایزوگام پلیمری که از قیر پالایشگاهی با درجه خلوص 60/70 تولید می شودو به دو دسته ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری تقسیم می شود. کیفیت ایزوگام خوب هیرمان به جهت مصرف مواد اولیه باکیفیت و خط تولید با تکنولوژی بسیار بالا و افرادی کاملاً ماهر، تضمین شده است.

تولید کنندگانی همچون شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولاتی با استفاده از قیر پلیمری و خالص در عین افزایش قیمت تولیدات، تمرکز خود را روی تولید محصولات با کیفیت قرار داده و نتیجه آن جلب اعتماد عموم مصرف کنندگان ایزوگام خوب هیرمان بوده است.

خرید بهترین ایزوگام دلیجان

تولیدات ایزوگام دلیجان با توجه به مواد اولیه با کیفیت و قیمت های مناسب تر از جذابیت خرید بیشتری برخوردار است. قدمت تولید ایزوگام در دلیجان و حضور افراد با تجربه در این صنعت، واردات تجهیزات و ماشین آلات به روز، به افزایش تولید منجر شده و در نتیجه نوآوری و گستردگی محصولات را در خود دارد.
ایزوگام خوب هیرمان که با برندهای شناخته شده ای همچمون هیرمان، بردین و حلزون وارد بازار می شود نمونه ای از کیفیت و قیمت مناسب است که هر خریداری به آن توجه کامل دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای خرید ایزوگام خوب هیرمان دلیجان می توانید به دفاتر فروش، نمایندگی های ایزوگام دلیجان در شهر خود و یا در صورت امکان بصورت حضوری به درب کارخانه مراجعه نمائید.

لیست قیمت ایزوگام از درب کارخانه

کارخانه ایزوگام دلیجان به منظور ارتقای سطح تولید و بالا بردین کیفیت محصولات خود از جدیدترین متدهای تولید و شیوه های برتر استفاده می کند. تولید ایزوگام خوب هیرمان هم در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات و نیاز بازار به محصولاتی باکیفیت صورت گرفته است. قیمت به روز ایزوگام با توجه به نوسان ارز در بورس و همچنین تقاضای بازار اعلام می شود. قیمت نهایی ایزوگام هیرمان با توجه به قیمت قیر و کیفیت آن و ضخامت و وزن هر رول عایق ایزوگام اعلام می شود.

ایزوگام خوب هیرمان در ردیف بهترین و مرغوب ترین عایق های رطوبتی تولید شده در ایران بین مصرف کننده ها جایگاه ویژه ای دارد.

بهترین نوع ایزوگام دلیجان

بهترین برند ایزوگام چه مشخصاتی باید داشته باشد؟ ویژگی هایی که ایزوگام درجه یک هیرمان را متمایز می کند هم کیفیت و هم قیمت مناسب محصولات است. لیست قیمت ایزوگام به روز شده در اختیار خریدار قرار می گیرد و به این ترتیب به میزان قابل توجهی به اعتماد سازی طرفین کمک می شود. بهترین جنس ایزوگام از بهترین مواد اولیه تولید شده است. و برای تهیه ایزوگام خوب هیرمان به عنوان بهترین برند ایزوگام، از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 و الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده است.

در بالا به بعضی از موارد مهم و تاثیر گذار در شناخت بهترین برند ایزوگام اشاره کردیم و در ادامه میخواهیم به مشخصات محصولات تولیدی شرکت ایزوگام هیرمان بیشتر اشاره می کنیم.

ایزوگام بردین بهترین مارک برای دیوار
بهترین مارک ایزوگام برای دیوار

بهترین مارک ایزوگام برای دیوار

ایزوگام بر اساس تعداد لایه ها دسته بندی می شود و هر کدام ویزگی ها و کاربرد متفاوتی دارند:
ایزوگام تک لایه (شامل پلی استر دوخته) : این نوع ایزوگام ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد کاربرد آن در دیوار ها است.
ایزوگام دو لایه (شامل تیشو و پلی استر) : این نوع ایزوگام ضخیم ‌تر از نوع تک لایه است و برای پشت بام و استخر و دیوار . . . کاربرد دارد.
ایزوگام سه لایه (با مفتول های آهنی) : این نوع ایزوگام بسیار سنگین تر و ضخیم تر است و برای مصارف سفارشی تولید می شود.
بهترین برند ایزوگام برای دیوار، ایزوگام بردین دلیجان است که با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم تولید می شود.

ایزوگام خوب هیرمان که با ضخامت 5 میلیمتر تولید می شود برای پشت بام بهترین گزینه است. با فایل آموزشی رایگان موجود در وب سایت بیشتر بدانید.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

ایزوگام های دلیجان را بر اساس نوع روکش هم دسته بندی و طبقه بندی می کنند و در نتیجه مصارف هر یک از انواع ایزوگام به این ترتیب متنوع خواهد بود. ایزوگام روکش دار مقاومت بیشتری دارد و در برابر باد و باران و تغییرات جوی از خود مقاومت بیشتری نشان می دهد. ایزوگام های روکش دار برای  اماکن و محل هایی استفاده می‌شود که تردد و حمل و نقل در آن بیشتر صورت میگیرد. ایزوگام فویل دار برای پشت بام و سقف آپارتمانهای مسکونی و اداری کاربرد بالایی دارد. بهترین گزینه ایزوگام هیرمان و بردین است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام خوب هیرمان با توجه به نوع آب و هوای منطقه به ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری دسته بندی می شود. قبل از اقدام به خرید با مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

ایزوگام خوب هیرمان با ماندگاری بالا

ابتدا ایزوگام خوب و درجه یک را باید بشناسید و برای خرید و یا نصب ایزوگام از افراد متخصص کمک بگیرید. ماندگاری عایق رطوبتی و قیمت آن دو اصل مهم در انتخاب است. ایزوگام خوب هیرمان نمونه ای بسیار عالی در این صنعت است. ماندگاری بالا و نصب آسان به همراه ضمانت 200 ماهه ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، آن را به محصولی بسیار ویژه و استثنایی تبدیل کرده است. ایزوگام 5 میل هیرمان استحکام بالایی دارد و نیاز مشتری به تعویض زود هنگام را بسیار کمتر می کند.

مستقیم از کارخانه هیرمان دلیجان اقدام به خرید بهترین نوع ایزوگام نمایید. راه های خرید بدون واسطه را در پاراگرف بعدی بیشتر توضیح می دهیم.

خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

روش های خرید ایزوگام به صورت چشمگیری افزایش داشته است. دقت داشته باشید که بهترین روش ها و مطمئن ترین ها را انتخاب کنید. در شرکت ایزوگام هیرمان همواره بر بهبود روش های خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان توجه شده است. برای خرید انواع ایزوگام هیرمان می توانید از دفتر فروش مرکزی در تهران و یا دفتر کارخانه اقدام کنید. می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت عمده درب کارخانه در کمترین زمان پس از ثبت سفارش، خرید بهترین ایزوگام دلیجان را نهایی کنید.

کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران را انجام دهند.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


فروش فوق العاده اینترنتی ایزوگام

فروش اینترنتی ایزوگام خوب هیرمان دارای مزیت های قابل توجه برای خریداران است. از جمله آن ها:
1. همکاری مداوم بین خریدار و تولید کننده
2. کاهش هزینه های رفت و آمد
3. دسترسی بیشتر به اطلاعات محصولات
4. فروش بی واسطه و مستقیم از کارخانه
5. معرفی بهتر محصولات و اعلام قیمت ها به روز.
به این ترتیب کارخانه هیرمان از طریق سایت تخصصی خود شرایط بهتری را برای خریداران ایزوگام فراهم کرده است. از مزایای فروش اینترناتی ایزوگام به صورت فوق العاده استفاده کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

اصول علمی و مهارت های فنی خود را در پروژه های مختلفی به کار برده و سقف بلند اطمینان و آرامش شما را فراهم کرده ایم. ایزوگام خوب هیرمان محصولی است که هم در داخل کشور و هم برای صادرات به کشورهای اطراف ایران بسیار مناسب است.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و ایزوگام خوب هیرمان را با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

ایزوگام خوب هیرمان محصول بینظیر شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که در میان محصولات عایق کاری و آب بندی، حرف اول را می زند.

بارگیری ایزوگام حلزون از کارخانه

خرید محصولات شرکت هیرمان

ما در هیرمان بر روش های خرید ایزوگام بسیار توجه کرده و بهترین راه های خرید ایزوگام خوب هیرمان را به شما توصیه می کنیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از توجهی که به مطلب بالا داشتید متشکریم و در صورت هر گونه نیاز می توانید با واحد فروش و کارشناسی هیرمان تماس بگیرید.

در اینجا به سه مورد از سوالات پر تکرار شما مشتریان عزیز پاسخ داده شده است.

همچنین بخوانید:
ایزوگام فویل دار درجه یک هیرمان

محصولات هیرمان در چه سطحی هستند؟

محصولات هیرمان از نظر چسبندگی فوق العاده عالی و خوب هستند.

آیا محصولات شما پلیمری هستند؟

بله – کلیه محصولات با قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شوند.

بار بعد از چند روز به دست ما میرسد؟

معمولاً اگر باربری تاخیر نداشته باشد، بعد از 24 ساعت پس از واریزی بار ارسال می شود.