ایزوگام طرح دار بردین چند قیمت است؟ آیا ایزوگام رنگی برای نمای جانبی دیوار و استخر مناسب است؟ آیا ایزوگام های نقش دار دارای کیفیت و مقاومت بالایی هستند؟ در این مقاله به سوالات شما در این خصوص پاسخ می دهیم. ایزوگام طرحدار از جمله عایق های پیش ساخته قیری است که هم زیبایی و هم کیفیت و قیمت مناسب را یکجا دارد. ایزوگام رنگی در نقش ها و طرح های مختلف مانند؛ چمنی؛ سرامیک؛ چوب؛ آجرنما و شش ضلعی تولید می شود. شرکت هیرمان دلیجان همواره پیشرو در تولید عایق های رطوبتی با فرمول و کیفیت و بسته بندی جدید است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

پیش از خرید این نوع ایزوگام، پیشنهاد میکنیم صفحه ی خرید ایزوگام را جهت اطلاع از چالش ها و خطرات خرید ایزوگام، مطالعه فرمایید و یا برای مشاهده قیمت ایزوگام این صفحه را مطالعه کنید.

ایزوگام طرح دار چیست؟

ایزوگام طرح دار؛ جدیدترین نسل عایق های رطوبتی است که هم مقاومت بالایی دارد و هم طول عمر بیشتری نسبت به دیگر انواع ایزوگام دارد. از انواع عایق ایزوگام به عنوان عایق ضد رطوبت استفاده می شود و همچنین به زیباسازی محیط هم کمک زیادی می کند. انواع ایزوگام طرح دار بردین با به روزترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شود و طرح های بسیار متنوعی دارد. ایزوگام پشت بام و نمای ساختمان علاوه بر این که باید در برابر نم و رطوبت مقاوم باشند؛ بهتر است زیبایی هم داشته باشند.

ایزوگام طرح دار بردین با کیفیت عالی تولید می شود و کاربرد آن برای نمای جانبی ساختمان و دیوارها محصولی کاملاً اقتصادی است.

ایزوگام طرح دار بردین دلیجان

ایزوگام طرح دار بردین را می توان از جدیدترین نسل عایق های رطوبتی نام برد که از قیر خالص پالایشگاهی و با فویل عالی در طرح های بسیار متنوع تولید می شود. ایزوگام طرح دار بردین بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان دارد و بیشتر برای نمای ساختمان و زیبایی آن استفاده می شود. بهترین جایگزین برای نمای سنگ، ایزوگام طرح سنگ و طرح نما است؛ چرا که قیمت مناسب تری نسبت به سنگ دارد و البته زیبایی و جذابیت را هم یکجا دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام طرح دار بردین با کیفیت پلیمری تولید می شود. ایزوگام های طرحدار، با همان کیفیت پلیمری درجه یک در انواع طرح آجرنما، طرح کاشی، طرح سرامیک، استخری، چمنی و طرح دار دیوار تولید می شوند.

انواع ایزوگام طرحدار هیرمان

ایزوگام های طرح دار هیرمان در انواع طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود از جمله:

 • ایزوگام طرح دار آجری
 • ایزوگام طرح دار آجرنما
 • ایزوگام طرح دار چمنی
 • ایزوگام طرحدار لانه زنبوری
 • ایزوگام با طرح سرامیک
 • ایزوگام با طرح سنگ
 • ایزوگام با طرح موزاییک
 • ایزوگام با طرح چوب
 • ایزوگام با طرح ورساچه. ایزوگام طرح دار بردین در پی نوآوری و تنوع در زمینه پوشش لایه بیرونی ایزوگام (فویل) تولید شده است.

ایزوگام طرح دار دارای نقش ها و رنگ های بسیار زیبایی است. در فایل های آموزشی توضیحات بیشتری در این خصوص داده ایم.

ایزوگام طرح دار بردین آجرنما
ایزوگام طرح آجری برای نمای بیرونی ساختمان

قیمت ایزوگام طرح دار 1401

ایزوگام رنگی طرح دار هم اکنون در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود و روانه بازار می گردد. با توجه به نقش های مختلف و گوناگونی که تولید می شود کاربرد و قیمت ایزوگام طرح دار هم متفاوت است. در ایزوگام طرحدار؛ فویل نقش مهمی ایفاء می کند؛ چرا که ایزوگام فویل دار رنگی همان طور که می دانید با فویل با ضخامت 30 تا 35 میلیمتر روکش می شود. قیمت قیر و نوسان آن و وزن و ضخامت رول های ایزوگام موجب تفاوت در کیفیت و قیمت روز انواع ایزوگام رنگی طرح دار می شوند.

ایزوگام طرح دار بردین استاندارد پلیمری دارد و مبنای قیمت ایزوگام های طرح دار، بر فروش عمده از درب کارخانه است.

ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان

یکی از عواملی که در زیباسازی شهرها مورد توجه است؛ نمای ساختمان ها است. این مسئله مهمترین عامل در زیبایی و جذابیت شهر بزرگی مانند تهران و یا دیگر مناطق کشور محسوب می شوند. ایزوگام طرح دار بردین برای نمای دیوارها توصیه می شود. ایزوگام آجری و ایزوگام طرح آجرنما و ایزوگام طرح چوب از گزینه های بسیار مناسب هستند. ایزوگام های طرح دار را با مشاوره های کارشناسی واحد فروش ما خریداری کنید.

خرید اینترنتی انواع ایزوگام برای نمای ساختمان ها بسیار اقتصادی تر از مصالح دیگر مانند سنگ و چوب است.

ایزوگام صادراتی بردین دارای کیفیت عالی و ارزانترین قیمت است چرا که با بهترین قیر و مواد اولیه تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه


ایزوگام رنگی طرح دار استخری

آب بندی و عایق کردن استخرها و دیواره های آن ها امری بسیار مهم و ضروری است. ایزوگام فویل دار ساده در این سال ها به خوبی کار کرده و بهترین انواع ایزوگام دو لایه برای عایق کاری استخرها استفاده می شود. در حال حاضر شرکت هیرمان دلیجان تولیدات خود در این زمینه را بهبود بخشیده و با تولید ایزوگام طرح دار بردین به زیبایی هر چه تمام تر دیواره ها و کف استخرها کمک می کند. باید بتواند در برابر سرما وگرما مقاومت بالایی داشته باشد. ایزوگام استخری با استانداردهای روز جهانی باید مطابق داشته باشد.

خرید عمده ایزوگام طرح دار دلیجان گزینه بسیار مطلوبی است و می تواند کلیه نظرات شما را به صورت یکجا تامین کند.

معایب و محاسن ایزوگام های طرحدار

 1. در اینجا به تعدادی از محاسن و معایب ایزوگام طرح دار اشاره می کنیم:
 2. ایزوگام طرح دار رنگی در مقابل پرتوهای نور خورشید مقاومت بالایی دارد.
 3. ایزوگام طرح دار رنگی مانع از بازتابش نور خورشید و آزار عابران و ساکنین مجاور ساختمان است.
 4. ایزوگام طرحدار جهت ایزوگام کردن و زیباسازی دیوارها، کف استخر و زمین ورزشی کاربرد دارد.
 5. زیباسازی و مقاوم سازی ساختمان ها با ایزوگام زیبا و باکیفیت طرح دار ممکن است.

طرح روی ایزوگام طرح دار بردین بعد از 5-4 سال از بین میرود ولی از نظر کیفیت ایزوگام هیچ ایرادی ندارند و در جایگاه خودشان بهترین هستند

خرید ایزوگام طرح آجری با قیمت مناسب

تهیه انواع ایزوگام در کیفیت ها و قیمت های مختلف چندان سخت نیست؛ اما باید دقت داشته باشید که ایزوگام را به صورت مرغوب و از منابع معتبر تهیه و خریداری نمایید.
خرید ایزوگام طرح دار بردین به همراه مشاوره های رایگان برای خرید عایق های پلیمری دیگر به همراه مشاوره های رایگان کارشناسی کارهای شما را بسیار ساده تر و سریع تر می کند. ایزوگام طرح دار بردین که محصول بسیار منحصر به فرد کارخانه هیرمان دلیجان است.تماس های تلفنی و اعلام ثبت سفارش انواع ایزوگام هیرمان دلیجان در کمترین زمان صورت می گیرد.

فروش ویژه محصولات کارخانه هیرمان دلیجان موجب شده است به قیمت روز درب کارخانه ایزوگام دلیجان بوده و بسیار ارزان و استثنایی اعلام می شود.

توزیع و پخش بهترین ایزوگام رنگی

از جمله فعالیت های کارخانه هیرمان دلیجان تولید و توزیع انواع ایزوگام به صورت عمده از درب کارخانه با قیمت های بسیار ارزان تر است. ایجاد راههای ارتباطی بسیار ساده با کارخانه و واحدهای فروش ایزوگام هیرمان فراهم است. تماس های تلفنی و راه های ارتباطی اینترنتی و امکان خرید ایزوگام به صورت آنلاین برای شرکت ها و پیمانکاران کارها را بسیار ساده تر کرده است.

نمایندگی های ایزوگام در تهران؛ و بسیاری شهرهای دیگر در کشور با توزیع و پخش ایزوگام طرح دار و دیگر انواع ایزوگام هیرمان تغذیه می شوند.

ایزوگام طرح دار قهوه ای رنگ
ایزوگام طرح دار آجری با رنگ قهوه ای

ایزوگام یک لایه، دولایه و سه لایه چه تفاوت هایی باهم دارند؟

ایزوگام ها بسته به تعداد لایه های بکار رفته در تولید آنها انواع و دسته بندی های گوناگونی دارند که تعریفی از هر کدام از انواع ایزوگام و دسته بندی آن ها بر اساس لایه ایزوگام و همین طور تفاوت هایی که بر اساس آن دارند می توان اشاره نمود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام شطرنجی دلیجان محصول SBS صادراتی

تعریف ایزوگام تک لایه

بستر ایزوگام تک لایه فقط لایه پلی استر سوزنی را دارد و در زمان عبور از حوضچه قیر مذاب با آن ترکیب شده و تشکیل لایه ایزوگام را می دهند. معمولا در مکان هایی که شکل هندسی نامتوازن دارند مثل محل تقاطع پی و ستون و همین طور در مکان هایی مانند بالکن های سرپوشیده و آشپزخانه ها که آبریز کمتری دارند از ایزوگام  یک لایه استفاده می شود

تعریف ایزوگام دولایه

بستر این نوع ایزوگام از دو لایه ی پلی استر و تیشو تشکیل شده است که در فرایند تولید با هم وارد سینی قیر مذاب می شوند. به این ترتیب که هردوی لایه ها بر روی هم قرار می گیرند و از حوضچه مذاب قیر رد می شوند.
 ایزوگام دولایه در دو نوع ضخامت 3.5 میلیمتر و 4 میلیمتر تولید می شود که نوع پر مصرف آن ایزوگام دولایه با ضخامت 4 میلیمتر می باشد

تعریف ایزوگام سه لایه

در تولید این نوع ایزوگام، یک لایه مفتول سیمی یا پلی استر به ایزوگام دولایه اضافه می شود و سپس وارد سینی قیر مذاب می شوند. معمولا این نوع ایزوگام برای ساختمان ها استفاده نمی شود که بخاطر وزن بیشتر در جاهای خاص کاربرد دارد. هر سه نوع ایزوگام می توانند روکش فویل آلومینیومی و نایلون و پودر تالک در تولید خود بهره ببرند.

عایق های رطوبتی بر اساس نوع روکش هم دسته بندی می شوند و انواع ایزوگام طرح دار، ایزوگام فویل دار و بدون فویل از جمله تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان است.

بهترین جنس ایزوگام برای پشت بام

عایق‌بندی حرارتی و رطوبتی سقف و دیواره‌های خارجی ساختمان را می‌توان رایج‌ترین استفاده از ایزوگام دانست.معمولا برای پوشاندن سطح پشت بام‌ها از ایزوگام‌هایی با روکش آلومینیومی استفاده می‌کنند زیرا این روکش باعث بازتاب آفتاب شده و به نوعی عایق حرارتی نیز محسوب می‌شود که می‌تواند تا حد زیادی از گرم شدن ساختمان جلوگیری کند. برای پوشاندن دیوارهای خارجی نیز از ایزوگام‌ طرح دار بردین و حلزون استفاده می‌شود تا علاوه بر عایق بودن از زیبایی نمای ساختمان کاسته نشود.

ایزوگام طرح دار دارای کیفیت و چسبندگی عالی است چرا که این محصول با بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده است و حداقل برای 10 سال با همان کیفیت، ماندگاری و استحکام دارد.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار بردین و حلزون صادراتی با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم.

انواع ایزوگام در هیرمان با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، ارائه می شوند. برای دریافت قیمت ایزوگام های طرحدار به روز، با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

ایزوگام آجری مخصوص دیوار
ایزوگام آجری مخصوص دیوار

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

همیشه راههای خرید ایزوگام به شما کمک می کند که با موقعیت و زمان سنجی بتوانید بهترین ایزوگام موجود در بازار را خریداری کنید. تمام برندهای هیرمان دلیجان، نه تنها رضایت، سلامت، آسودگی و صرفه اقتصادی مشتریان و مصرف کنندگان را در نظر دارد، بلکه هماهنگ با طبیعت و محیط زیست تولید می شوند.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای دریافت هر گونه اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع ایزوگام طرح دار نما،طرح سنگ،طرح کاشی، طرح دار چمنی،طرح سرامیک و انواع ایزوگام طرح دار دیوار و دیگر محصولات هیرمان با واحد فروش ارتباط بگیرید.

در پایان به سه سوال پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ داده ایم.

آیا محصولات هیرمان پلیمری هستند؟

بله – تمام محصولات هیرمان پلیمری هستند.

کیفیت ایزوگام های طرح دار چگونه است؟

طرح روز ایزوگام بعد از 4 یا 5 سال از بین می رود اما از نظر کیفیت ایرادی ندارند و در جایگاه خودشان بهترین هستند.

از نظر چسبندگی محصولات در چه سطحی هستند؟

از نظر چسبندگی فوق العاده خوب و عالی هستند.