تولید ایزوگام مرغوب در انواع مختلف

شرکت ایزوگام هیرمان یکی از شرکت های مطرح در تولید ایزوگام مرغوب در انواع مختلف تک لایه، دو لایه و سه لایه به صورت فویل دار، ساده، طرح دار و رنگی است.

ایزوگام با توجه به نوع استفاده در مکان مورد نظر می تواند از لحاظ ویژگی های مختلف دارای مشخصات فیزیکی متفاوتی باشد که سعی می کنیم در این مقاله به تشریح آن بپردازیم.

 

تولید ایزوگام مرغوب بر اساس سفارش مشتری

یکی از مهمترین امتیازات شرکت هیرمان نسبت به رقبا، اهمیت دادن به نظر و علاقه مشتری است که بر همین اساس طبق نظر و سلیقه مشتری و بر چارچوب پارامترهای مشخصات فنی استاندارد اقدام به تولید محصولات سفارشی کرده ایم.

ایزوگام سفارشی ایزوگامی است که مطابق با نظر مشتری و مناسب برای شرایط اقلیمی و مورد استفاده در مکان مورد نظر است.

در بحث صادرات ایزوگام هم به کشورهای مختلف از جمله افغانستان، عراق، تاجیکستان، پاکستان، ارمنستان، ترکیه، امارات، قطر و کشورهای مختلف هدف، مطابق با نظر مشتریان خارجی اقدام به تولید ایزوگام مرغوب نموده ایم و در این راستا گامی مهم در توسعه صنعت عایق رطوبتی ایران به فراتر از مرزها برداشته ایم.

 

تولید ایزوگام مرغوب

 

تولید ایزوگام مرغوب از نظر انواع لایه

ایزوگام دارای سه نوع مختلف از نظر لایه داخلی است که می تواند تک لایه یا دولایه یا سه لایه باشد، لایه های داخلی از الیاف تیشو و الیاف پلی استر تشکیل شده است که علت استفاده از الیاف در لایه داخلی قدرت جذب بیشتر قیر است یعنی بدین صورت که هر چه تعداد لایه بالاتر باشد میزان جذب قیر بالاتر می رود که البته ماکزیمم تعداد لایه عدد ۳ است.

با توجه به منطقه اقلیمی ایران بیشترین مصرف ایزوگام از نظر لایه بندی، ایزوگام دو لایه است و در صورتی که از لحاظ مالی مشکل نداشته باشید بهترین گزینه ایزوگام سه لایه است بدین خاطر که به صورت مادام العمر نیاز به تعویض یا ترمیم ندارد.

لازم به ذکر است لایه رویی ایزوگام که به صورت فویل آلومینیومی است جز لایه های ایزوگام محسوب نمی شود.

از آنجا که خرید یک ایزوگام خوب با قیمت مناسب و کیفیت بالا، خواسته هر مشتری است لذا به شما پیشنهاد میکنیم با مشاوران ما از بخش ارتباط با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما لذت ببرید تا با خیالی آسوده، خریدی مطمئن را تجربه کنید.

توسط | 2018-04-13T23:44:00+04:30 آوریل 13th, 2018|تولید ایزوگام|