ایزوگام استاندارد بردین با چه کیفیتی تولید می شود؟ آیا میدانید محصول ویژه صادرات باید چه مزیت هایی داشته باشد؟ ایزوگام 4 میل بردین دلیجان یکی از محصولات فوق العاده با مناسبترین قیمت و کیفیت بسیار عالی و از برندهای مطرح و رقابتی در بازار عایق ایزوگام صادراتی است. ضوابط و شرایط تولید انواع عایق رطوبتی درجه یک برای ارسال به کشورهای مختلف کدام است؟ انواع ایزوگام هیرمان با استفاده از فناوری های روز به منظور صادرات به کشورهای مختلف تولید شده و با قیمت مناسب آماده فروش عمده هستند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام استاندارد چیست؟

ایزوگام استاندارد به صورت کلی باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر عنوان می کنیم. بدیهی است که ایزوگام استاندارد بردین صادراتی هم این خصوصیات را دارد:
1. ایزوگام ویژه صادرات، استاندارد ملی ایران، استاندارد CE و نشان ایزو 9001 را دارد.
2..وزن و ضخامت ایزوگام مخصوص صادرات متناسب است (ایزوگام استاندارد بردین با ضخامت 4 میل و وزن 42 کیلوگرم)
3. ایزوگام درجه یک منجر به آلودگی هوا نشده و به آسانی نصب می شود.
4. ایزوگام استاندارد درجه یک و از جمله ایزوگام استاندارد بردین صادراتی و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بردین قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

ایزوگام استاندارد بردین علاوه بر کیفیت فوق العاده دارای قیمت مناسب هم هست. تولید این محصول استانداردهای استفاده از عایق ایزوگام را ارتقاء بخشیده است.

ایزوگام استاندارد بردین دلیجان

محصولاتی که در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شوند با توجه به نوع تولید و رعایت استانداردهای روز جهانی برای صادرات به کشورهای مختلف مناسب هستند. شرکت های تولید کننده ایزوگام یکی از اهداف بلند مدت خود را بر صادرات ایزوگام در نظر می گیرند. از جمله شرکت ایزوگام هیرمان که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. ایزوگام استاندارد بردین دلیجان هم یکی از تولیداتی است که در سال های اخیر به منظور صادرات تولید شده است و به کشورهای بسیاری صادر شده است.

ایزوگام استاندارد بردین یکی از محصولات رده بالا در بازار داخلی و خارجی است که به کشورهای مختلف صادر میشود.

ضخامت و وزن هر رول ایزوگام درجه یک

انتخاب ایزوگام بر اساس کیفیت و نوع آب و هوا و کاربرد بایستی توسط افراد آگاه و ماهر انجام شود. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام ودر کیفیت و قیمت نهایی محصول موثر است.
ایزوگام استاندارد بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم تولید می شود که وجه تمایز کیفیت و مقاومت این محصول را می توانید به خوبی در هنگام نصب ایزوگام مشاهده کنید.
انتخاب بهترین مواد اولیه و قیر پلیمری و همچنین استفده از پرایمرهای زیر سازی بسیار مرغوب توانسته است کیفیت و مقاومت ایزوگام استاندارد بردین را چندین برابر نماید.

ابعاد و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام یکی از استانداردهای تعیین شده برای کیفیت هر رول ایزوگام است. در هنگام انتخاب عایق رطوبتی ایزوگام نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید.

ایزوگام استاندارد بردین فویل دار
ایزوگام استاندارد 4 میل صادراتی بردین

قوانین و ضوابط صادرات ایزوگام

نقش صادرات کالا و محصول در رشد و رونق اقتصادی هر کشور بر کسی پوشیده نیست.صادرات کالا و محصول به خصوص صنعتی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا برای کشور به همراه داشته و موجب افزایش اشتغال در جامعه می شود.ایزوگام استاندارد بردین از همین محصولات به شمار می آیند. صادرات ایزوگام سبب کسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در کشور و تولیدکننده های این صنعت شده است. تولید ایزوگام مرغوب موجب امیدواری به تولید محصول با کیفیت و مرغوب درجه یک برای افزایش سهم صادراتی کشور به عنوان یکی از بازوهای اقتصادی کشور شده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام استاندارد بردین با حداقل 15 سال طول عمر، تولید شده از بهترین مواد اولیه است. برای اطلاعات بیشتر با واحد صادرات تماس بگیرید.

ارسال ایزوگام برای صادرات به مرزهای کشور

افزایش سهم کشور در اقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار در عرصه تحولات نوین اقتصاد جهانی یکی از اهداف مجموعه تولیدی هیرمان است. به این ترتیب صادرت ایزوگام استاندارد بردین از طریق بازارچه های مرزی در دستور کار قرار گرفته است. صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف با حذف و کاهش تعرفه های گمرگی می تواند رونق اقتصادی را برای کشور ایران به همراه داشته باشد. تاسیس و راه اندازی بازارچه های صادراتی موجب سریع تر و ساده تر شدن امور گمرکی شده است.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت، بستری مناسب برای این صنعت فراهم نموده است.

نقش بازارچه های مرزی در صادرات

مرزهایی که واردات و صادرات از آن ها آزاد است برای صادرات ایزوگام استاندارد بردین و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بسیار مناسب هستند. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه ارسال می شود. محصول پس از بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده؛ پلمپ شده و یرای بازارچه های مرزهای کشور ارسال می شود. بازارچه تمرچین، بازارچه سرو، بازارچه نوردوز، بازارچه سیرانبند، بازارچه رازی، بازارچه سیف، بازارچه شوشمی، بازارچه پرویز خان نمونه هایی از این مرزها هستند.

بهترین مسیرهای صادرات ایزوگام استاندارد بردین توسط کارشناسان ما انتخاب و هماهنگی های لازم صورت می گیرد. پلمپ گمرک تحت نظارت کارشناس و درب کارخانه انجام می شود و انتقال محصول صورت می گیرد.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


قیمت یک رول ایزوگام درجه یک صادراتی

مصرف کننده عایق های رطوبتی هنوز هم به دنبال ایزوگام ارزان قیمت هستند و در خصوص کیفیت و استاندارد ایزوگام خریداری شده کمتر تحقیق می کنند. شرکت هیرمان دلیجان برای بالا بردن سطح کیفی محصولات و همچنین آگاهی متقاضیان قدم های مثبت فراوانی برداشته است. قیمت ایزوگام در فروش عمده و فروش ایزوگام از درب کارخانه بسیار ارزان تر است و کیفیت ایزوگام صادراتی بهتر است توسط افراد کارشناسان ارزیابی شود. تولیدات و لیست قیمت ایزوگام مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان در حال حاضر از طریق وب سایت و یا تماس با کارشناسان قابل دریافت است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای دریافت قیمت هر رول ایزوگام استاندارد بردین و محصولات دیگر هیرمان با واحد فروش ارتباط بگیرید. می توانید در 20 ثانیه قیمت و لیست محصولات را به سادگی دریافت کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل

ایزوگام های استاندارد هیرمان کدامند؟

کیفیت در ایزوگام بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید و همچنین تجربه  نیروی انسانی در تولید؛ بعلاوه دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده دارد.
مشخصات ایزوگام استاندارد بردین کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ که در دوام و عمر مفید ایزوگام نقش قابل توجهی دارد و همچنین در کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام؛ که عامل اصلی در عایق بندی مکان مورد استفاده و نفوذ ناپذیر کردن آن حرف اول را میزنند جستجو کرد.
همسان سازی تولیدات با مشخصات اعلام شده از جانب سازمان ملی استاندارد نیز از مشخصه های لازم و ضروری یک ایزوگام با درجه کیفیت بالا است. در ادامه به معرفی بهترین مارک ایزوگام دلیجان در ایران می پردازیم.

ایزوگام استاندارد بردین و دیگر محصولات هیرمان با استاندارد ملی و استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 تولید می شوند. بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار در شرکت هیرمان دلیجان تولید می شود.

بهترین نوع ایزوگام دلیجان موجود در بازار

ایزوگام دو لایه فویل دار معمولاً در بیشتر پروژه های ساخت و ساز و یا برای عملیات عمرانی مورد استفاده است. البته با توجه به نوع پروژه انواع عایق های رطوبتی درجه یک که به صورت پلیمری تولید شده اند برای صادرات به کشورهای منطقه توصیه می شوند. ایزوگام های ثبت سفارش شده کاملاً مطابق با استانداردهای روز جهانی هستند. صادرات این محصولات در طول سال حجم زیادی از تولیدات و صادرات ایزوگام هیرمان را به خود اختصاص داده است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان دو محصول فوق العاده با کاربردهای متنوع هستند.

ایزوگام استاندارد بردین از بهترین قیر؛ الیاف تیشوی درجه یک؛ پلی استر بسیار متراکم؛ و با وزن و ضخامت کاملاً استاندارد تولید می شود.

مراحل صادرات ایزوگام چیست؟

ایزوگام دلیجان صادراتی باید طبق مقررات و اصول خاص تولید و بسته بندی و بارگیری و حمل شود. یکی از مهمترین مواردی که در صادرات ایزوگام استاندارد بردین مورد توجه قرار می گیرد مطابقت کامل مراحل تولید ایزوگام با استانداردهای جهانی است. مراحل تولید و تایید ایزوگام در آزمایشگاه و توسط کارشناسان بررسی و تاییدیه های نهایی صادر می شود. ایزوگام تولید شده منطبق بر آب و هوای منطقه ای است. بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید ایزوگام درجه یک صادراتی به کار برده می شود.

برای صادرات ایزوگام از کانتینرهای سرپوشیده استفاده می شود و پلمپ گمرکی پس از بارگیری و تحت نظارت کارشناس انجام می شود.

تولید ایزوگام برای صادرات به کشورهای خاورمیانه

خاورمیانه از میانه قرن بیستم، مرکز توجه جهانی و شاید حساسترین منطقه جهان از نظر استراتژیکی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بوده‌ است. صادرات انواع محصولات و کالاها به خاورمیانه، صادرات به اروپا و صادرات به آسیا از اهداف صنایع و شرکت های مختلف از جمله شرکت هیرمان دلیجان است.صادرات ایزوگام استاندارد بردین به خاورمیانه موجب رشد اقتصادی و ایجاد توانمندی در شرکت هیرمان خواهد شد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام های صادراتی درجه یک هیرمان نمونه ای از تولیدات باکیفیت ایرانی هستند که به کشورهای خاورمیانه و کشورهای همسایه از طریق مرزهای زمینی و آبی ارسال می شوند.

صادرات ایزوگام 4 میل بردین به کشورهای همسایه

کشور ایران، از شرق و جنوب شرقی با افغانستان و همین‌طور پاکستان، در شمال با ترکمنستان و آذربایجان و از شمال غرب با ارمنستان و ترکیه و از غرب با عراق همسایه است. (کشور ترکمنستان در سمت شرق دریاچه خزر و کشور آذربایجان در سمت غرب دریاچه خزر قرارگرفته‌اند). صادرات محصولات و کالاها به کشورهای همسایه همواره در دستور کار بیشتر کارخانجات و شرکت های بازرگانی و تولیدی بوده است و ایزوگام استاندارد بردین یکی از همین کالاها است.

برای تولید و صادرات ایزوگام استاندارد بردین به کشورهای مختلف نوع جغرافیا و آب و هوای کشور مقصد کاملاً مورد بررسی قرار میگیرد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی صادر می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3 و 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی صادر می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

با توجه به نوع پروژه و کشور مقصد، انتخاب ایزوگام استاندارد بردین می تواند گزینه ای بسیار ویژه باشد.

بارگیری و پلمپ ایزوگام استاندارد بردین درب کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید ایزوگام از منابع معتبر موجب اطمینان خاطر و آرامش خریدار خواهد یود و ما در هیرمان بهترین و ساده ترین روش های خرید عمده ایزوگام استاندارد بردین برای مصارف داخلی و یا ایزوگام صادراتی را به شما معرفی می کنیم.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

امکان استفاده از ایزوگام استاندارد بردین 4 میلیمتر در هر شرایط، ابعاد و مکان برای کاربردهای متنوع، هم برای مصارف روکاری و نما و هم برای زیرساخت ها وجود دارد.

از همراهی شما برای مطالعه این مطلب سپاسگزاریم و توجه شما را به سه سوال مشتریان جلب می کنیم.

همچنین بخوانید:
ایزوگام درجه یک بردین دلیجان

پلمپ گمرک چطور انجام می شود؟

اخذ کلیه گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز برای صادرات انواع ایزوگام توسط کارشناسان هیرمان هماهنگ می شود و پلمپ گمرک از درب کارخانه و پس از بارگیری در حضور کارشناس انجام می شود.

به کدام کشورها صادرات دارید؟

صادرات به همه کشورهای اطراف ایران داریم.

مجوزات صادرات توسط خود شرکت گرفته می شود؟

بله – تمامی مجوزات توسط خود شرکت گرفته می شود.