ایزوگام استاندارد بردین به نظر شما با چه کیفیتی تولید می شود؟ آیا می دانید بهترین برند ایزوگام ویژه صادرات کدام است؟ ایزوگام 4 میل بردین دلیجان با مناسبترین قیمت و کیفیت بسیار عالی از برندهای مطرح و رقابتی در بازار عایق ایزوگام است. ضوابط و شرایط تولید انواع عایق رطوبتی درجه یک برای ارسال به کشورهای مختلف کدام است؟ انواع ایزوگام هیرمان با استفاده از فناوری های روز به منظور صادرات به کشورهای مختلف تولید شده و با قیمت مناسب آماده فروش عمده هستند.

ایزوگام استاندارد بردین فویل دار
ایزوگام استاندارد 4 میل صادراتی بردین

ایزوگام استاندارد بردین

محصولاتی که در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شوند با توجه به نوع تولید و رعایت استانداردهای روز جهانی برای صادرات به کشورهای مختلف مناسب هستند. شرکت های تولید کننده ایزوگام یکی از اهداف بلند مدت خود را بر صادرات ایزوگام در نظر می گیرند. از جمله شرکت ایزوگام هیرمان که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. ایزوگام استاندارد بردین دلیجان هم یکی از تولیداتی است که در سال های اخیر به منظور صادرات تولید شده است و به کشورهای بسیاری صادر شده است.

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟

 1. مجموعه هیرمان دلیجان با تلاش بی وقفه تیم تولید و هماهنگی با روند رشد صنعت ساختمان سازی و عمرانی؛ کلیه تولیدات خود را کشورهای همسایه صادر می کند. ایزوگام استاندارد بردین مشخصاتی ویژه دارد که عبارتند از :
 2. این محصول وزنی سبک دارد و مورد تایید موسسه استاندارد است.
 3. ایزوگام بردین صادراتی به تنهایی یک عایق کامل شناخته می شود.
 4. ایزوگام استاندارد بردین با ضخامت 4 میل در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم است.
 5. منجر به آلودگی هوا نمی شود. و به آسانی نصب می شود.
 6. ایزوگام درجه یک بردین قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

استانداردهای در نظر گرفته شده برای تولید ایزوگام استاندارد بردین بسیار گسترده است. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

 ایزوگام بردین با وزن 42 کیلوگرم
ایزوگام بردین با استاندارد ملی ایران

قوانین صادرات ایزوگام

نقش صادرات کالا و محصول در رشد و رونق اقتصادی هر کشور بر کسی پوشیده نیست.صادرات کالا و محصول به خصوص صنعتی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا برای کشور به همراه داشته و موجب افزایش اشتغال در جامعه می شود.ایزوگام استاندارد بردین از همین محصولات به شمار می آیند. صادرات ایزوگام سبب کسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در کشور و تولیدکننده های این صنعت شده است. تولید ایزوگام مرغوب موجب امیدواری به تولید محصول با کیفیت و مرغوب درجه یک برای افزایش سهم صادراتی کشور به عنوان یکی از بازوهای اقتصادی کشور شده است.

ایزوگام بردین ۴ میلیمتر ضخامت و ۴۲ کیلوگرم وزن داردکه خط تولیدش را در این ویدیو تماشا می کنید.

مدارک مورد نیاز برای صادرات ایزوگام

برای انجام امور گمرک و تشریفات آن و همچنین برای این که ترخیص محصول به سادگی و قانونی انجام شود مدارک و فرم های زیر نیاز است:
1.فرم اظهارنامه کالاهای ورودی و اسناد خرید، اسناد حمل کالا، قبض انبار، گواهی مبدا، مجوزهای قانونی در صورت نیاز
2. گواهی حمایت در صورت نیاز
3. گواهی استاندارد در صورت نیاز
4. مراحل ترخیص کالا که کاملاً مطبق با استاندارد خواهد بود. کلیه امور مربوط به تهیه مدارک و فرم های ترخیص؛ توسط کارشناسان خبره ساماندهی می شود.

به این ترتیب پلمپ گمرک و داشتن گواهینامه ها و مدارک اداری و تشریفات گمرکی توسط کارشناس مربوطه هماهنگ می شود.

مدارک مورد نیاز و پلمپ گمرک چطور انجام می شود؟

اخذ کلیه گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز برای صادرات انواع ایزوگام توسط کارشناسان هیرمان هماهنگ می شود و پلمپ گمرک از درب کارخانه و پس از بارگیری در حضور کارشناس انجام می شود.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام استاندارد دو لایه فویل دار
ایزوگام صادراتی دو لایه بردین
ایزوگام صادراتی دولایه 4 میل بردین

ارسال ایزوگام به مرزهای کشور

افزایش سهم کشور در اقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار در عرصه تحولات نوین اقتصاد جهانی یکی از اهداف مجموعه تولیدی هیرمان است. به این ترتیب صادرت ایزوگام استاندارد بردین از طریق بازارچه های مرزی در دستور کار قرار گرفته است. صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف با حذف و کاهش تعرفه های گمرگی می تواند رونق اقتصادی را برای کشور ایران به همراه داشته باشد. تاسیس و راه اندازی بازارچه های صادراتی موجب سریع تر و ساده تر شدن امور گمرکی شده است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در سراسر ایران بستری مناسب برای این صنعت فراهم نموده است.

ایزوگام هیرمان 5 میل
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میل

نقش بازارچه های مرزی در صادرات

 • بازارچه تمرچین
 • بازارچه سرو
 • بازارچه نوردوز
 • بازارچه سیرانبند
 • بازارچه رازی
 • بازارچه سیف
 • بازارچه شوشمی
 • بازارچه پرویز خان
 • بازارچه اروندکنار و دیگر مرزها که واردات و صادرات از آن ها آزاد است برای صادرات ایزوگان استاندارد بردین بسیار مناسب هستند. ایزوگام استاندارد بردین با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه ارسال می شود. محصول پس از بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده؛ پلمپ شده و یرای بازارچه های مرزهای کشور ارسال می شود.

امکان استفاده از ایزوگام استاندارد بردین 4 میلیمتر در هر شرایط، ابعاد و مکان برای کاربردهای متنوع، هم برای مصارف روکاری و نما و هم برای زیرساخت ها وجود دارد.

عایق های رطوبتی کارخانه هیرمان
ایزوگام حلزون دلیجان محصولی با کیفیت فوق العاده

قیمت یک رول ایزوگام درجه یک

مصرف کننده عایق های رطوبتی هنوز هم به دنبال ایزوگام ارزان قیمت هستند و در خصوص کیفیت و استاندارد ایزوگام خریداری شده کمتر تحقیق می کنند. شرکت هیرمان دلیجان برای بالا بردن سطح کیفی محصولات و همچنین آگاهی متقاضیان قدم های مثبت فراوانی برداشته است. قیمت ایزوگام در فروش عمده و فروش ایزوگام از درب کارخانه بسیار ارزان تر است و کیفیت ایزوگام بهتر است توسط افراد کارشناسان ارزیابی شود. تولیدات و لیست قیمت ایزوگام مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان در حال حاضر از طریق وب سایت و یا تماس با کارشناسان قابل دریافت است.

حدود قیمت های ایزوگام در دسته بندی های مختلف

ایزوگام های استاندارد هیرمان کدامند؟

 • ایزوگام درجه یک سورپ صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم
 • ایزوگام بردین صادراتی دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم
 • ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن 41 کیلوگرم
 • انواع ایزوگام طرح دار با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن 40 تا 42 کیلوگرم
 • در صورت تمایل لیست قیمت های به روز ایزوگام در انواع صادراتی و یا برای مصارف داخلی برای شرکت ها ارسال می شود.

ایزوگام استاندارد بردین و دیگر محصولات هیرمان با استاندارد ملی و استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 تولید می شوند.

ایزوگام پلیمری درجه یک
ایزوگام بردین 4 میلیمتر ویژه مناطق گرمسیری

بهترین نوع ایزوگام در بازار

ایزوگام دو لایه فویل دار معمولاً در بیشتر پروژه های ساخت و ساز و یا برای عملیات عمرانی مورد استفاده است. البته با توجه به نوع پروژه انواع عایق های رطوبتی درجه یک که به صورت پلیمری تولید شده اند برای صادرات به کشورهای منطقه توصیه می شوند. ایزوگام های ثبت سفارش شده کاملاً مطابق با استانداردهای روز جهانی هستند. صادرات این محصولات در طول سال حجم زیادی از تولیدات و صادرات ایزوگام هیرمان را به خود اختصاص داده است.

همچنین بخوانید:
ایزوگام 4 میل بردین ارزان قیمت

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده انواع عایق رطوبتی با ضخامت های مختلف است. تمام محصولات شرکت ما با قیر خالص پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید می شوند و کیفیت تراز یک دارند.

انواع ایزوگام باکیفیت پلیمری

ایزوگام بدون فویل:
ایزوگام بدون روکش در پی و فونداسیون همچنین کف و دیوار حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد. ایزوگام بدون روکش ضخامت کمتری دارد. ایزوگام بدون فویل ارزان تر است اما طبق استانداردهای تعیین شده تولید می شود.
ایزوگام فویل دار ( روکش دار ) :
ایزوگام فویل دار، روکش فویل با ضخامت 14 یا 16 میکرون دارد. روکش فویل موجب می شود که ایزوگام فویلدار در برابر تابش نور خورشید مقاومت بیشتری از خود نشان دهد. ایزوگام فویل دار به علت زیباییی، نمای خاصی به محل می‌دهد. ایزوگام روکش دار گران تر اما مقاوم تر است. ایزوگام طرح دار رنگی معمولاً از ایزوگام های معمولی گران تر است.

ایزوگام استاندارد بردین از بهترین قیر؛ الیاف تیشوی درجه یک؛ پلی استر بسیار متراکم؛ و با وزن و ضخامت کاملاً استاندارد تولید می شود. به این ترتیب گارانتی و خدمات پس از فروش هم یکی دیگر از خدمات شرکت هیرمان است.

ایزوگام بردین با طرح آجری
ایزوگام بردین با طرح آجری محصولی دیگر از هیرمان

مراحل صادرات ایزوگام چیست؟

ایزوگام دلیجان صادراتی باید طبق مقررات و اصول خاص تولید و بسته بندی و بارگیری و حمل شود. یکی از مهمترین مواردی که در صادرات ایزوگام استاندارد بردین مورد توجه قرار می گیرد مطابقت کامل مراحل تولید ایزوگام با استانداردهای جهانی است. مراحل تولید و تایید ایزوگام در آزمایشگاه و توسط کارشناسان بررسی و تاییدیه های نهایی صادر می شود. ایزوگام تولید شده منطبق بر آب و هوای منطقه ای است. بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید ایزوگام صادراتی به کار برده می شود.

برای صادرات ایزوگام از کانتینرهای سرپوشیده استفاده می شود و پلمپ گمرکی پس از بارگیری و تحت نظارت کارشناس انجام می شود.

رول های ایزوگام صادراتی هیرمان
تولید بهترین نوع ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
صادرات ایزوگام به کشورهای خاورمیانه

خاورمیانه از میانه قرن بیستم، مرکز توجه جهانی و شاید حساسترین منطقه جهان از نظر استراتژیکی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بوده‌ است. صادرات انواع محصولات و کالاها به خاورمیانه، صادرات به اروپا و صادرات به آسیا از اهداف صنایع و شرکت های مختلف از جمله شرکت هیرمان دلیجان است.صادرات ایزوگام استاندارد بردین به خاورمیانه موجب رشد اقتصادی و ایجاد توانمندی در شرکت هیرمان خواهد بود و کشورهای خاورمیانه از جمله:
1. امارات متحده عربی
2. بحرین
3. ترکیه
4. سوریه
5. عراق
6. کویت
7. لبنان مصر و یمن با ایران مراودات بسیار داشته و بسیاری از کالاها و محصولات بین ایران و این کشورها مبادله می شود.

ایزوگام های صادراتی درجه یک هیرمان نمونه ای از تولیدات باکیفیت ایرانی هستند که به کشورهای خاورمیانه و کشورهای همسایه از طریق مرزهای زمینی و آبی ارسال می شوند.

ایزوگام حلزون در حال بارگیری
بارگیری و حمل انواع ایزوگام از کارخانه هیرمان
صادرات ایزوگام بردین به کشورهای همسایه
 • کشور ایران، از شرق و جنوب شرقی با افغانستان و همین‌طور پاکستان، در شمال با ترکمنستان و آذربایجان و از شمال غرب با ارمنستان و ترکیه و از غرب با عراق همسایه است. (کشور ترکمنستان در سمت شرق دریاچه خزر و کشور آذربایجان در سمت غرب دریاچه خزر قرارگرفته‌اند). صادرات محصولات و کالاها به کشورهای همسایه همواره در دستور کار بیشتر کارخانجات و شرکت های بازرگانی و تولیدی بوده است و ایزوگام استاندارد بردین یکی از همین کالاها است.
 • افغانستان افغانستان
 • پاکستان پاکستان
 • جمهوری آذربایجان جمهوری آذربایجان
 • ترکمنستان ترکمنستان
 • ترکیه ترکیه
 • عراق عراق
 • ارمنستان ارمنستان
 • عمان عمان
 • قطر قطر
 • کویت کویت
 • امارات امارات متحده عربی
 • بحرین بحرین
 • قزاقستان قزاقستان
 • روسیه روسیه لیست کشورهای همسایه ایران هستند که مبادلات کالاها و محصولات صنعتی با برخی از این کشورها از دیرباز شروع و تاکنون ادامه داشته است.

برای تولید و صادرات ایزوگام استاندارد بردین به کشورهای مختلف نیاز است که نوع جغرافیا و آب و هوای کشور مقصد کاملاً مورد بررسی قرار بگیرد. انتخاب ایزوگام مناسب و نصب صحیح ایزوگام در کارایی و مقاومت عایق رطوبتی بسیار تاثیرگذار است.

ایزوگام استاندارد بردین یا ضخامت 4 میلیمتر
رول های ایزوگام بردین مخصوص صادرات
بهترین برند ایزوگام هیرمان کدام است؟
 • در اینجا در کنار ایزوگام استاندارد بردین 4 میل به معرفی بهترین مارک ایزوگام هیرمان که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم تولید می شود اشاره می کنیم:
 • این نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 20 سال است.
 • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • مجموعه محصولات ایزوگام هیرمان دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • این نوع ایزوگام دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد.
 • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 • ایزوگام هیرمان باعث می شود هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام نشوید.
 • این نوع ایزوگام تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 • این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

ایزوگام استاندارد بردین برای مناطق سردسیری و گرمسیری به طور جداگانه تولید می شود. برای بارگیری نظارت کامل از جانب کارشناسان صورت می گیرد تا به رول های ایزوگام آسیبی وارد نشود.

ایزوگام هیرمان سوپر صادراتی با ضخامت 5 میل
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بسته بندی منحصر به فرد
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. خرید ایزوگام از منابع معتبر موجب اطمینان خاطر و آرامش خریدار خواهد یود و ما در هیرمان بهترین و ساده ترین روش های خرید عمده ایزوگام استاندارد بردین برای مصارف داخلی و یا ایزوگام صادراتی را به شما معرفی می کنیم.
 2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

نام گروه تولیدی هیرمان دلیجان در جهان می درخشد.