ایزوگام دلیجان شرق که به صورت عمده تولید و در سراسر کشور توزیع می شود به سبب داشتن ارزانترین قیمت از درب کارخانه، گرایش خرید به چنین محصولی را چندین برابر کرده است. شرکت ایزوگام شرق دلیجان همواره مشتریان را با ارائه خدمات مطلوب از جمله ایجاد فضای مناسب برای خرید ایزوگام مرغوب و باکیفیت با قیمت مناسب همراهی و پشتیبانی میکند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه ایزوگام دلیجان شرق

ایزوگام دلیجان شرق نامی است که برای اکثر شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و همچنین نمایندگی های فروش ایزوگام با آن آشنا هستند. میزان رضایت و جلب توجه به این محصول تا جایی است که اکثریت شرکت های تولید کننده ایزوگام یکی از محصولات خود را به این نام تولید و روانه بازار می کنند.
کیفیت و قیمت مناسب با فروش مستقیم از درب کارخانه، ایزوگام دلیجان شرق را برای بسیاری مطلوب نموده است و استفاده از آن را برای پروژه های خود ضروری میدانند.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان هم با تولید محصولی به نام ایزوگام طوفان شرق دلیجان، توانسته است کیفیت و قیمت را در حد مطلوبی نگه دارد.

تفاوت ایزوگام دلیجان شرق با سایر تولیدات در چیست؟

مواد تشکیل دهنده ایزوگام در همه کارخانجات میتواند ثابت فرض شود، ولی وقتی به آیتمهای موثر در تولیدات توجه شود تفاوت چشمگیری را مشاهده خواهیم کرد. همانطور که میدانید ماده اصلی در تولید ایزوگام قیر است که درجه نرمی و نفوذ پذیری آن با کدهائی مشخص میشود که برای همه شناخته شده است.
دو نکته مهم در تفاوت ایزوگام دلیجان شرق با سایر تولیدات را هرگز فراموش نکنید، یکی کیفیت قیر و دیگری وزن و ضخامت هر رول ایزوگام شرق دلیجان که این محصول را متفاوت کرده است.

به همین ترتیب در تولید ایزوگام دلیجان شرق و با استفاده از بهترین قیر میتواند تفاوت اصلی میان ایزوگام دلیجان شرق و سایر تولیدات باشد. استفاده از قیر پالایشگاهی خالص در تولید ایزوگام دلیجان نکته اصلی در تفاوت آنهاست.

ایزوگام شرق دلیجان بهترین عایق رطوبتی

قیمت بالای ایزوگام و نیاز دست اندرکاران ساخت و ساز، همچنین استفاده از انواع ایزوگام در پروژه های ساختمانی و عمرانی، زمینه را برای تولید ایزوگام بدون کیفیت و سودجوئی خارج از استاندارد را فراهم نموده است.
استفاده از افزودنی های متفرقه، لایه های فاقد کیفیت مناسب، استفاده از قیر بازیافتی، تولید ایزوگام در ضخامتهای بسیار پائین و جعل علامت استاندارد، نشانه های ایزوگام غیر مرغوب است. با خرید مستقیم ایزوگام دلیجان شرق با ارزانرتین قیمت از تولید کننده و حذف واسطه های غیر معتبر میتوانید موجب حذف عایق های بدون کیفیت از بازار شوید.

خرید هر نوع عایق ایزوگام از جمله ایزوگام دلیجان شرق را از مراکز معتبر و تولید کننده های دلیجان انجام دهید و از تناسب ایزوگام با منطقه خود مطمئن شوید.اجازه ندهید قیمت بسیار پائین شما را به خرید عایق تقلبی مجاب کند. از خرید ایزوگام هیرمان قطعاً شگفت زده می شوید.

کارخانه ایزوگام دلیجان شرق
ایزوگام دلیجان شرق با کیفیت درجه یک

قیمت ایزوگام شرق دلیجان بدون نصب

در بررسی قیمت ایزوگام نیاز است که به یکسری از نکات توجه شود، نکاتی که در عین سادگی از اهمیت بسیاری برای رسیدن به قیمت تمام شده مورد نیاز است.
قیمت ایزوگام با توجه به مواد اولیه موجود در آن افزایش و یا کاهش داشته و مواد اولیه و بدست آوردن آن برای تولید ایزوگام، فواصل حمل کالای مورد نظر تا درب کارخانه، تغییرات در دستمزدها و بسیاری نکات دیگر در نهایت روی قیمت ایزوگام موثر هستند. لایه های مختلف ایزوگام با تغییر در ضخامت و کارکرد آن نیز روی قیمت تاثیر دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

افزایش بسیار سریع قیمت مواد اولیه مزید بر علت شده و توان ثبات در قیمت را گرفته است، به این ترتیب لازم است برای اطلاع از قیمت با دفتر فروش هماهنگ شوید و بهترین قیمت ایزوگام دلیجان شرق را از درب کارخانه دریافت نمائید.

ویژگی های ایزوگام دلیجان شرق چیست؟

کارکرد ایزوگام در برابر رطوبت و بارندگی و مقاومت در برابر نفوذ آنها بر کسی پنهان و پوشیده نیست. اما تا کجا این مقاومت میتواند ادامه داشته باشد و چند وقت ایزوگام میتواند به این هجوم بی اعتنا باشد و همچنان به کار خود ادامه دهد؟
چه عاملی موجب دوام و مقاومت ایزوگام دلیجان در برابر شدید ترین بارشها و کمترین دما خواهد شد؟ ضخامت ایزوگام تا چه اندازه میتواند افزایش داشته باشد تا به نقطه اوج خود از لحاظ مقاومت برسد؟ پاسخ تمام این سوالات را در نتایج آزمایشات و تست های فنی صورت گرفته روی ایزوگام دلیجان شرق میتوانید ببینید.

بهترین مواد اولیه، با کیفیت ترین تولید، با تجربه ترین افراد در کارخانه و ارزانترین قیمت، منجر به تولید بهترین ایزوگام دلیجان شرق در هیرمان با برند ایزوگام طوفان شرق شده است. با مشاورین متخصص ما در این مجموعه ارتباط برقرار نمائید و از تجربه و دانش آنها به رایگان استفاده کنید.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


از ایزوگام دلیجان شرق استفاده کنید تا ایمن بمانید

عایقکاری در ساختمان به منظور افزایش اطمینان و اعتماد به امنیتی است که ایجاد میکند. برای همین منظور ما انتظار داریم که شما به امنیت و آسایش خانواده و ساکنین ساختمان اهمیت دهید.
استفاده از ایزوگام بدون کیفیت و نامهای متفرقه موجود نمیتواند این حس را در شما ایجاد کند، زیرا بزودی با اولین باران و برف، نم به زیر لایه ایزوگام نفوذ کرده و از طریق ترکها و درزهای قبلی به درون نفوذ خواهد کرد.
استفاده از ایزوگام دلیجان با کیفیت که در انواع لایه ها و با ضخامتهای بسیار متنوع تولید میشود برای این منظور کافیست.

با رجوع به سایت کارخانه میتوانید بهترین نوع و مناسبترین را برای منطقه خود انتخاب و خریداری نمائید. ما پیشنهاد استفاده از آموزشها و اطلاعات مفید و به روز موجود در سایت ایزوگام هیرمان را که به امنیت و آرامش شما فکر میکند میدهیم.

7 ماده اولیه و تولید ایزوگام قیمت مناسب

قیر، پلی استر، تیشو، فویل، فیلم، پودر تالک و پرایمر. این هفت ماده اولیه را بخاطر داشته باشید. این مواد در ترکیب با هم توانسته عایقکاری را به یک صنعت قابل توجه تبدیل کند. موادی که در تولید ایزوگام بکار میرود میتواند کم یا زیاد شود، بطوریکه ایزوگام مناسب برای کرسی چینی، کف سرویسهای بهداشتی و آشپزخانه، کف تراس و بالکن هر یک کاربردی متفاوت دارند.
با افزودن لایه طرح دار به ایزوگام، آنرا به نوعی دیگر تبدیل میکنند که مناسب استفاده برای نمای جانبی و روف گاردن و حتی پشت بام ساختمانهای اداری و تجاری است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

استفاده از فیلم در تولید ایزوگام برای جلوگیری از چسبیدن آنها در زمان رول کردن و بسته بندی است و در نهایت قیر که ماده اولیه و اصلی ایزوگام است برای ایجاد چسبندگی به بستر مورد نظر و افزایش دوام آن است. ایزوگام دلیجان شرق با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

چند کاربرد جالب و شگفت انگیز ایزوگام که تا بحال نمیدانستید

ما بطور سنتی و اطلاعات ناقصی که داریم فکر میکنیم ایزوگام را فقط در پشت بام و یا کف سرویسهای هداشتی و آشپزخانه میتوان استفاده کرد، اما چند نمونه استفاده تخصصی و ویژه از ایزوگام و بخصوص ایزوگام دلیجان شرق بسیار جالب و شگفت انگیز است میتواند ما را بیشتر به درک استفاده از ایزوگام و عایق نزدیک کند.

 • عرشه پلهای بتنی و قبل از آسفالت
 • لوله های بسیار قطور انتقال نفت و گاز
 • کف روف گاردن و استفاده از ایزوگام ضد ریشه برای ایجاد عایق بسیار محکم و با استقامت برای جلوگیری از نفوذ ریشه گیاهان و رطوبت دائمی
 • سقف تونلهای مناطق کوهستانی  برفگیر قبل از اینکه لاینینگ و بتن ریزی انجام شود

ایزوگام دلیجان شرق مصارف متعدد گسترده ای در صنایع مختلف داشته و ما همکار شرکت های بازرگانی فعال در صادرات، انبوه سازان، پیمانکاران ساختمانی و دفار فروش ایزوگام در نقاط مختلف ایران هستیم.

خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام شرق دلیجان مستقیم از کارخانه

خرید بهترین ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه

شما بعنوان خریدار وظیفه دارید برخی اطلاعات مهم را داشته باشید تا در هنگام خرید ایزوگام کلاه سرتان نرود. در زمان خرید ایزوگام به کد استاندارد توجه کنید و آنرا برای استعلام محصول و کارخانه به سامانه استاندارد ایران ارسال کنید تا از اطلاعت محصول به شما آگاهی تکمیل را بدهند.
تاریخ تولید ایزوگام هم میتواند بعنوان ریزه کاری اهل فن در نظر گرفته شود زیرا بیش از 6 ماه نگهداری و تولید، ایزوگام را نخرید بهتر است. بخشی از بسته بندی ایزوگام را پاره کنید و به بوی آن توجه کنید. بوی قیر را میتوانید کاملاً تشخیص دهید، در غیر اینصورت آنرا نخرید.

با خرید ایزوگام دلیجان شرق به صورت مستقیم از کارخانه، عایق رطوبتی اصل را به قیمت بسیار مناسب و ارزان خریداری کرده و بهترین مارک های ایزوگام به این ترتیب با ارزانترین قیمت قابل خریداری هستند.

تقویت عایقکاری پشت بام با ایزوگام شرق دلیجان

 1. سعی کنید قبل از نصب ایزوگام پشت بام را بدقت بازرسی کنید، تمیز کنید و آنرا بشورید. اجازه دهید رطوبت از بین رود و گرد و غبار هم نداشته باشد.
 2. از پرایمر ایزوگام برای پوشاندن ترکها در بستر استفاده کنید و اجازه دهید کاملا خشک شود.رول های ایزوگام باید کاملاً سالم و بدون شکستگی باشند.
 3. کار را از پائین ترین نقطه شیب پشت بام شروع کنید و وسایل اضافی مانند کولر، لوله های بدون استفاده، و هر وسیله ای که مزاحم کار است را از محل دور کنید.
 4. همپوشانی بین رول ها را مد نظر قرار دهید و حداکثر را رعایت کنید. تبم ماهر نصب ایزوگام، کلیه این مراحل را به دقت بررسی و کار را انجام میدهد.
همچنین بخوانید:
ایزوگام ارزان با قیر اسیدی بلایی که به هیچ کس رحم نمی کند!!

لیست قیمت ایزوگام دلیجان شرق درب کارخانه

با پیشرفت تکنولوژی در بستر اینترنت، فاصله و محدودیت زمان از بین رفته و خریداران می توانند هر زمان و در هر مکان تنها با داشتن اینترنت به انواع اطلاعات و سایتهای فروشگاهی ایزوگام دسترسی داشته باشند.
صرفه اقتصادی و خرید بدون محدودیت از مزایای استفاده از سایت فروش تولیدات هیرمان است و تنها تمرکز و دقت کافی در انتخاب محصول می بایست صورت گیرد.
به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه، امکان درج قیمت های ایزوگام در وب سایت مقدور نبوده و شما می توانید لیست محصولات و قیمت های به روز را با تماس تلفنی دریافت کنید.

با ورود به وب سایت هیرمان و یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش، دریچه ای به دنیای بهترین انواع ایزوگام با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک به روی شما باز میشود.

کارخانه ایزوگام هیرمان با محصولاتی درجه یک

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان را می توانید مجموعه ای از خلاقیت ها، تولیدات برتر و خدماتی شایسته خریداران در نظر بگیرید. محصولاتی که در این کارخانه تولید می شود عبارتند از:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.این محصول دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • چهارمین محصول ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلمیتر و وزن هر رول 40 کیلوگرم تولید و عرضه می شود.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم تولید و وارد بازار می شوند.
 • ایزوگام های سفارشی با ضخامت 2 میلمیتر، ایزوگام های الاستومری و الاستیکی و پلاستیکی و ایزوگام های اسپان باند و ترموباند و ایزوگام ضد ریشه

ایزوگام دلیجان شرق و دیگر محصولات هیرمان با ماندگاری و انعطاف پذیری بالای خود توانسته است به میزان قابل توجهی روند نیازهای مجدد به تعمیر و بازسازی را کاهش دهد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بسته بندی عالی

راه های خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه هیرمان

همواره روش های خرید ایزوگام برای خریدار پر چالش و پر ریسک بوده است. ما در هیرمان وظیفه خود دانستیم که برای خریدی دلپذیر و مطمئن و ساده راه های پیشنهادی برای خرید ایزوگام دلیجان شرق و دیگر مارک های تولید شده در هیرمان را به اختصار توضیح دهیم:

 1. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 2. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطئمن را با هیرمان تجربه کنید.

محصولات شما چه استانداردهایی دارند؟

استاندارد ملی ایران، CE اروپا، نشان ISO 9001

چرا ضخامت 3 و 3.5 میل هر دو 40 کیلو گرم است؟

با توجه به فرمولی که محصولات دارند وزن ها میتوانند یکی باشند ولی ضخامت ها متفاوت.