شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان بستری مناسب برای تولید انواع عایق های رطوبتی و فعالیت گسترده دارند. با توجه به انواع نام ها و برندها، شناخت کارخانجاتی که محصولات درجه 1 و اصل را تولید می کنند کمی دشوار است. برای شناخت یکی از با اصالت ترین کارخانه های تولیدی عایق ایزوگام دلیجان، شما را به همراهی ما تا پایان این مقاله دعوت می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین شرکت تولید کننده ایزوگام

در میان انبوهی از توید کننده های ایزوگام، شناخت برند برند و ایزوگام مرغوب کاری دشوار به نظر میاید، اما شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان را می توان یکی از بهترین های این صنعت معرفی کرد. این شرکت در تولید و توزیع محصولات خود به صورت عمده در سراسر کشور فعالیت کرده و همچنین در امر صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف به بهترین شکل فعالیت می کند.
شرکت های تولید ایزوگام دارای تشابهات و تفاوت هایی هستند که در ادامه به ذکر آن ها می پردازیم. همچنین بهترین شرکت تولید کننده ایزوگام را از جهات مختلف مورد بررسی قرار میدهیم.

شناخت ایزوگام خوب و ویژگی های ایزوگام اصل، به شما در شناخت بهترین شرکت های تولید ایزوگام کمک میکند.

شرکت های تولیدی ایزوگام دلیجان

شهرستان دلیجان که واقع در استان مرکزی است حجم زیادی از شرکت های تولید ایزوگام را در خود جای داده است. از میان این کارخانه های تولیدی ما به شرکت ایزوگام هیرمان اشاره می کنیم که محصولاتی با برندهای بسیار شناخته شده را وارد بازار می کند.
طبیعاً با افزایش شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان، میزان رقابت ها و محصولات متنوعی که در ایران تولید می شوند هم رو به افزایش گذاشته است. همین امر موجب شده تا کیفیت ها و استانداردهای مختلف در این صنعت پدیدار شود.
شرکت های تولید ایزوگام اصل دلیجان مانند کارخانه ایزوگام هیرمان در تولید محصولات خود با اصالت و کیفیت محصول بسیار توجه دارد.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان از آن دسته تولید کنندگان است که کیفیت را برای تمام محصولات خود در اولویت دارد و با فروش بیشتر سود خود را تامین می کند.

شرکت های تولید ایزوگام دلیجان
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان

ویژگی های ایزوگام خوب کدام است؟

شرکت های تولید ایزوگام سعی دارند که بهترین عایق رطوبتی را تولید کرده و از مواد اولیه درجه یک استفاده کنند. ایزوگام مرغوب و درجه یک باید دارای مشخصه های زیر باشد و بهتر است در هنگام خرید ایزوگام به آن دقت کنید:

 • از قیر درجه یک استفاده شده باشد.
 • تیشوی استفاده شده در آن از بهترین کیفیت باشد.
 • پلی استر مرغوب داشته باشد.
 • برچسب علامت استاندارد ملی بر روی ایزوگام درج شده باشد.
 • قیمت فروش آن نسبت به کارایی و کیفیت باید متناسب باشد.
 • امکان فرو شمستقیم از درب کارخانه را داشته باشد.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در صدد تولید محصولی برآمد که بتواند همه نیازها را بصورت یکجا برآورده سازد. این محصول با نام ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در بازار عرضه شده است.

انجمن تولید کنندگان ایزوگام دلیجان

ایزوگام با ترکیب و تلفیق مواد مختلف میتواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند، میتواند با دارا بودن لایه آلومینیومی از هجوم گرما و فرسایش پشت بامها تا مدتهای زیاد و سالیان طولانی محافظت و مراقبت نماید.
معمولاً برای دسترسی و خرید بهترین مارک های ایزوگام باید به لیست شرکت های تولید ایزوگام دسترسی داشته باشید. کارخانه های ایزوگام در سراسر کشور مانند تبریز، شیراز، مشهد، دلیجان و سایر مناطق فعالیت می کنند. کارخانه های ایزوگام دلیجان از شناخته شده ترین و مشهورترین، تولید کنندگان در لیست انجمن تولید کنندگان ایزوگام هستند.
انجمن تولیدکنندگان ایزوگام دلیجان بر فعالیت کارخانه های تولید ایزوگام نظارت داشته و محصولات این شرکت های تولید ایزوگام مطابق با دستورالعمل ها تولید و عرضه می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان یکی از تولید کننده های برتر انواع عایق ایزوگام در سطح کشور است که با توان تولید بالا با شرکت های ساختمانی بزرگ، شرکت های بازرگانی صادراتی و با خریداران عمده ایزوگام همکاری دارد.

لیست شرکت های تولید ایزوگام اصل دلیجان

در ابتدا یادآوری کردیم که پسوند دلیجان در انتهای نام ایزوگام ،نمی تواند تضین کننده کیفیت کالا باشد، پش دقت کنید که از چه منابعی و مراکزی اقدام به خرید می کنید. لیست شرکت های تولید ایزوگام که در سایت معتبر انجمن تولید کنندگان عایق رطوبتی دلیجان درج شده است منبعی رسمی و معتبر است.
کارخانه ایزوگام هیرمان با فعالیت حود در جهت تولید محصول باکیفیت و فروش بی واسطه ایزوگام قدم بزرگی در ایجاد اطمینان و آرامش بین تولید کننده و مصرف برداشته است.
کارخانه ایزوگام اصل دلیجان، محصولاتش را با گارانتی و ضمات اصل و خدمات پس از فروش ارائه میکند.

در شرکت ایزوگام هیرمان، شاهد رعایت استانداردها و روش های نوین تولید هستید و تیم کارشناسی و حرفه ای ما آماده همکاری با شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و عمرانی در سراسر کشور است.

تفاوت شرکت های تولید کننده ایزوگام در چیست؟

در مطالب قبلی ما به این نکته اشاره کرده ایم که شرکت های تولید ایزوگام که در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی فعالیت می کنند، تقریباً در مراحل تولید و استفاده از ماشین آلات و مواد اولیه تقریباً یکسان هستند.
اما آن چه که موجب تفاوت بین کارخانجات ایزوگام میشود نوع و کیفیت مواد اولیه است. یعنی انتخاب مواد اولیه و از همه مهم تر قیر مصرفی، بیشترین تاثیر را در کیفیت و قیمت ایزوگام دارند. تفاوت شرکت های تولید ایزوگام در نوع محصولات (ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری) و مقاومت آن ها در برابر سرما و گرما متفاوت است..

برای اطلاع از مشخصات فنی محصول و قیمت به روز آن با مشاورین و کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا بهترین  ایزوگام کارخانه دلیجان را به شما بطور کامل معرفی نمایند.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان
هیرمان، با اصالت ترین شرکت تولیدی ایزوگام

بزرگترین و با اصالت ترین کارخانه ایزوگام ایران

برای اینکه بتوان از یک محصول به تعداد زیاد و در زمان کوتاه تولید کرد نیاز به طراحی و اجرای خط تولید داریم. خطوط تولید هر کالائی می تواند از طراحی ساده تا بسیار پیچیده متغیر باشد.
بیشتر دستگاه هائی که در شرکت های تولید ایزوگام ایزوگام استفاده می شود سعی شده تا از پیچ و مهره به هم متصل شوند تا هم تعمیرات به سرعت صورت گیرد و هم در زمان جابجائی بتوان یک بخش را بطور کامل از خط تولید جدا کرد.
بخش ها و دستگاههای بسیاری با کارکرد های متنوع برای تولید ایزوگام بکار گرفته می شود تا محصول تولید شده با استاندارد بالا و در اسرع وقت در اختیار مصرف کننده و خریدار قرار گیرد.

با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان از خط تولید ایزوگام که در انواع مختلف تولید و به بازار عرضه می شود اطلاع خواهید یافت و از تک تک تجهیزات و کارکرد آنها اطلاعات خوبی را بدست خواهید آورد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

لیست قیمت ایزوگام ارزان در 1400

یکی دیگر از تفاوت های شرکت های تولید ایزوگام در انتشار لیست قیمت انواع ایزوگام است. دقت داشته باشید که نوع مواد اولیه و کیفیت آن ها و همچنین نوع ایزوگام با تعداد لایه و روکش و یا وزن و ضخامت هر رول ایزوگام از عوامل مهم در لیست قیمت ایزوگام است. هر رول ایزوگتم استاندارد 10 متر طول و 1 متر عرض دارد و ابعاد و اندازه های یک رول ایزوگام استاندارد باید در هر کارخانه ای در هنگام تولید رعایت شود.
دریافت لیست قیمت انواع ایزوگام در سال جاری در شرکت های تولید ایزوگام به روز بوده و به سبب نوسان قیمت در بازار، امکان درج قیمت ها بر روی سایت نیست.

در 20 ثانیه و با یک تماس تلفنی می توانید لیست محصولات و قیمت روز یک رول ایزوگام هیرمان دلیجان را به سادگی دریافت کنید. با هیرمان بهترین ها را با قیمت پایین بخرید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

با توجه به وجود شهرستان دلیجان در مسیر ترانزیت تهران به اصفهان، و وجود پالایشگاه های درجه یک در این مسیر، همچنین نزدیکی به منطقه آزاد تجاری سلفچگان، این شهرستان و کارخانه های تولید ایزوگام در آن را به عنوان بهترین و با کیفیت ترین محصولات در رنج قیمتی مناسب قرار داده است.
شهرستان دلیجان با سابقه طولانی در امر تولید عایق های رطوبتی از گذشته تا به حال توانسته با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، همچنان جایگاه خود را در رتبه برتر تولید کنندگان حفظ و با نوآوری در امر تولید انواع ایزوگام این جایگاه را برای تولید کنندگان دیگر دست نیافتنی تر کرده است.
یکی از با اصالت ترین شرکت های تولید ایزوگام دلیجان، مجموعه هیرمان است.

شرکت های تولید ایزوگام پیشنهاد خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه را میدهند چرا که نه تنها بی واسطه و سریع است بلکه ساده تر و کم هزینه تر بوده و شما مستقیم از تولید کننده خرید می کنید. هیرمان آماده همکاری با پروژه های بزرگ اداری و تجاری و مسکونی است.

آدرس و شماره تلفن کارخانه ایزوگام هیرمان

بهترین ایزوگام برای نصب در تهران کدام است ؟ بهترین ایزوگام برای شیراز و مشهد و اردبیل و قزوین یا دیگر شهرها کدام است؟ آیا بهترین ایزوگام یعنی سرآمد کیفیت؟ بهترین ایزوگام یعنی پایین ترین قیمت ؟ بهترین ایزوگام یعنی خدمات پس از فروش مناسب؟ و یا بهترین ایزوگام یعنی اعتماد کامل به تولید کننده؟
شرکت تولیدی هیرمان همچنین با استفاده از انواع مواد اولیه با کیفیت در خدمت شماست. آدرس و تلفن های تماس هیرمان با یک کلیک در اینترنت در اختیار شماست و به سهولت می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

در اقصی نقاط ایران و با هر شرایط آب و هوائی از تولیدات این شرکت می توانید استفاده کنید و ابراز رضایت کامل و یا هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را نیز با ارسال ایمیل و یا تلفنی اعلام نمایید.

بهترین ایزوگام موجود در بازار کدام است؟

حالا زمانی که شرکت های تولید ایزوگام را بررسی کردید و کارخانه ایزوگام هیرمان را به عنوان بزرگترین و با اصالت ترین تولید کننده در این حیطه یافتید، نوبت به انتخاب و خرید محصول میرسد. بهترین جنس ایزوگام کدام است؟ برای پاسخ به سوال شما ابتدا محصولات هیرمان را معرفی می کنیم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صدراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان می تواند تنها انتخاب شما باشد با خرید این محصول و دریافت ضمانت نامه معتبر شرکت به همراه بیمه نامه و نصب آن توسط متخصصین با تجربه و آموزش دیده می توانید از آسودگی خیال در ارائه خدمات پس از فروش نیز بهره مند باشید

ایزوگام 4 میل صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

راهنمای خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه

یکی از تفاوت های هیرمان با دیگر شرکت های تولید ایزوگام در ارائه بهترین خدمات فروش و ارزیابی و کاربرد انواع عایق رطوبتی و تولید با بهترین مواد اولیه است.
برای خرید ایزوگام از کارخانه هیرمان دلیجان می توانید از روش های زیر اقدام کنید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و اطمینان داریم که در میان شرکت های تولید ایزوگام با انتخاب هیرمان، خریدی موفق و مطمئن را تجربه می کنید.

آدرس کارخانه ایزوگام هیرمان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان ششم

همچنین بخوانید:
ایزوگام تک لایه با بهترین کیفیت و انعطاف بالا

انواع محصولات هیرمان کدامند؟

انواع عایق رطوبتی در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، با ویژگی های مختلف ارائه می شوند.

قیمت فروش ایزوگام از درب کارخانه چقدر است؟

مبنای فروش از کارخانه به صورت عمده و به قیمت روز درب کارخانه است.