شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام درجه یک دلیجان است که بهترین و مرغوب ترین محصولات خود را با کلاس و گرید جهانی تولید می کند. محصولات هیرمان علاوه بر کیفیت دارای قیمت مناسب هستند و با ضخامت های 3.5 و 4 و 5 میلیمتر در بازارهای داخلی و جهانی توزیع و به فروش می رسند. شرکت ایزوگام هیرمان فروش عمده و عرضه بدون واسطه به قیمت درب کارخانه را برای شما مهیا می کند. ما افتخار صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه را با هیرمان کسب کرده ایم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت تولیدی و بازرگانی هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3 تا 3.5 میلی متر) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد. شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان در بازار داخلی و صادراتی، محصولات خود را عرضه می کند.

شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان با تولید و توزیع بهترین مارک های خود در بازار توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد.

هیرمان تولید کننده ایزوگام

ایزوگام با وزن سبک تر و ضخامت کمتر بعلاوه مواد اولیه باکیفیت و همچنین ماندگاری و طول عمر بالا تر نسبت به بقیه روش های عایق کاری توانست از محبوبیت و جایگاه ارزنده ای برخوردار شود. هیرمان تولید کننده ایزوگام در همین راستا فعالیت چشمگیری دارد. قابلیت نصب آسان، ترمیم و تعویض ساده پس از اتمام عمر مفید و سرعت در نصب ایزوگام و تحویل هم از عواملی است که ایزوگام هیرمان درجه یک را نسبت به انواع دیگر متمایز نموده است.

شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام باکیفیت و پلیمری است و محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند. در فایل های آموزشی که در وب سایت موجود است می توانید به اطلاعات بیشتری در خصوص انواع ایزوگام پی ببرید.

کارخانه ایزوگام هیرمان با بهترین محصولات

شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام دلیجان را می توان یکی از برگزیده های این صنعت به شمار آورد. چرا که این واحد تولیدی توانسته است در تحقق شعارهای شرکت که اطمینان و آرامش است کاملاً، موفق عمل کند. تولیدات شرکت تولید کننده ایزوگام درجه یک هیرمان را در سه برند و با محصولات زیر در بازار می توانید ببینید:
1. ایزوگام پلیمری دو لایه
2. ایزوگام فویل دار تک لایه و دو لایه فویل دار
3. ایزوگام سه لایه فویل دار
4. ایزوگام سفارشی صادراتی
5. ایزوگام پودری
6. ایزوگام دو رو نایلکس
7. ایزوگام تک لایه ویژه
8. ایزوگام طرح دار

شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام درجه یک بر پایه تکیه و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از دانش و تجربه افراد و کارشناسان متخصص به تولید کننده برتر ایزوگام در دلیجان تبدیل شده و فعالیت روز افزونی دارد.

ایزوگام پلیمری هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر
تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان باضخامت 5 میلیمتر

سایت کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان

تلفنها و خطوط تماس، سایت شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان، شبکه های اجتماعی مرتبط با این شرکت در کمترین زمان شما را به یکی از مشاورین متصل می نماید و در اسرع وقت با حضور آنها کار مشاوره با سرعت انجام می گیرد. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با داشتن تعداد بسیار زیادی نمایندگی در استانها کشور در خدمت شما می باشد. وب سایت شرکت ایزوگام هیرمان برای این که بتوانید بهترین نوع ایزوگام و کیفیت و قیمت آن را بررسی کنید، اطلاعات بسیار جامع به شما میدهد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات می توانید به سایت شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام رتبه 1 بازار مراجعه کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام استاندارد تمام محصولات خود را با ضمانت فروش و خدمات پس از فروش عزصه می کند. بهترین مارک ایزوگام هیرمان را می توانید برای مناطق مختلف آب و هوایی به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنید. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضمانت 200 ماه و محصولات دیگر شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام مرغوب در بازار، برای 10 سال تضمین می شود. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه بسیار ارزان تر و به صرفه است.
کلیه شرکت های ساختمانی و پیمانکارا ن فعال حوزه ساخت و ساز و دفاتر و نمایندگی های ایزوگام با خرید مستقیم از کارخانه حمایت می شوند.

محصولات خاص و بینظیر گروه صنعتی هیرمان تولید کننده ایزوگام دلیجان، به صورت تک لایه، دو لایه و سه لایه در تنوع طرح و رنگ، ساده و طرح دار، با متریال ویژه، تولید می شود.  

لیست قیمت هر رول ایزوگام

قیمت محصولات هیرمان شرکت تولید کننده ایزوگام از راههای مختلف قابل دریافت است که بهترین آن ها مراجعه به وب سایت و تماس با کارشناسان است. شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام دلیجان این قیمت ها را به صورت لیست و با اعمال تغییراتی که در اثر نوسان قیمت مواد اولیه ایجاد می شود نهایی می کند. شرکت هیرمان، تولید کننده ایزوگام درجه یک است و حتی برای کیفیت های معمولی هم از قیر دمیده و پلیمری همزمان استفاده می کند. استفاده از مواد اولیه مرغوب، کیفیت محصول را چندین برابر و قیمت ایزوگام تولید شده را بسیار مقرون به صرفه میکند.

ایزوگام پلیمری هیرمان که از بهترین مواد اولیه و با قیر پلیمری 60/70 تولید می شود دارای کیفیت عالی و قیمت مناسب است.

قیمت نهایی انواع ایزوگام دلیجان

شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام، لیست قیمت ایزوگام تولید شده را بر حسب موارد زیر محاسبه می کند:

 1. قیمت ماده اولیه قیر پلیمری و افزودنی های مجاز
 2. قیمت تیشو و کیفیت آن
 3. قیمت پلی استر و میزان تراکم آن
 4. نوع روکش ایزوگام
 5. ضخامت هر رول ایزوگام (بین 3.5 تا 5 میلیمتر)
 6. وزن هر رول ایزوگام طبق استاندارد
 7. فروش عمده از درب کارخانه و احتساب هزینه های بالاسری. به این ترتیب قیمت ایزوگام به روز از شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام، از منابع رسمی ما منتشر می شود.

نوع ایزوگامی که انتخاب می کنید باید متناسب با نوع پروژه باشد و به این ترتیب می توانید بهترین ایزوگام هیرمان دلیجان را انتخاب کنید. با استفاده از گروه های کارآزموده مجرب می توانید برای نصب ایزوگام هم اقدام نمایید.

ایزوگام حلزوم دلیجان با چسبندگی فوق العاده
ایزوگام حلزون دلیجان محصولی دیگر از هیرمان

هیرمان تولید کننده ایزوگام صادراتی

از جمله اهداف شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان دلیجان تولید و وسعت بخشیدن به صادرات انواع ایزوگام است که در کارخانه هیرمان به آن توجه و دقت فراوان می شود. برای ورود به بازارهای رقابتی و همچنین برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف باید هم کیفیت محصولات ویژه باشد. هم نوع بسته بندی و ترانزیت و حمل و نقل، کاملاً مطابق با استانداردهای روز باشد. کشورهای مختلف توسط مسئولین فروش ایزوگام و همچنین کارشناسان شرکت هیرمان مورد ارزیابی قرار می گیرند. صادرات به اروپا، کشورهای خاورمیانه، کشورهای آسیایی و همچنین افریقایی در سال جدید به صورت کاملاً حرفه ای دنبال شده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

در هنگام بارگیزی از کانتینرهای سرپوشیده استفاده شده و کارشناسان به خوبی در زمان بارگیری بر این امر نظارت کافی دارند. ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر کارخانه به همراه بارنامه ارسال می شود.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


تولید کننده بهترین مارک ایزوگام

هیرمان تولید کننده ایزوگام مرغوب، امروزه با تنوع در تولید ایزوگام و دامنه طراحی و تولید گسترده ای که به واسطه مواد اولیه در دسترس و ترکیبات بسیار باکیفیت به همراه ماشین آلات تمام اتوماتیک در اختیار دارد به تولید انبوه رسیده و بهترین مارک ایزوگام در بازار را تولید می کند. پایه اصلی تولید ایزوگام همان قیر است که با الیاف پلی استر و نوعی دیگر به نام تیشو که حالت نمدی دارد با هم وارد سینی قیر می شود و با قیر تشکیل لایه ای را می دهند که هم مقاومت بسیار بالائی دارد. هیرمان شرکت تولید کننده ایزوگام در کلاس جهانی است.

هیرمان شرکت تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی است که به عنوان بهترین برند ایزوگام هم در داخل و هم در میان اقلام صادراتی، شناخته می شود.

بهترین برند ایزوگام برای پشت بام

مشخصات و ویژگی های کلی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان کاملاً شناخته شده است. بهترین عایق های رطوبتی قیری پلیمری در این کارخانه تولید شده و به صورت عمده به سراسر کشور ارسال می شود و بهترین ایزوگام پشت بام شمار می آیند.
1. مقاومت در برابر سرما و گرما
2. عدم پوسیدگی و شکنندگی
3. انعطاف پذیری بالا
4. مقاومت در برابر انبساط و انقباض
5. نصب راحت و سریع
6. جلوگیری کامل از نفوذ آب
7. قیمت مناسب با محصول؛ از دیگر ویژگی های ایزوگام کارخانه هیرمان تولید کننده ایزوگام برتر پلیمری برای نصب بر روی سقف و بام است.

نمونه های تولید شده در کارخانه هیرمان دلیجان؛ از قبل مورد تایید آزمایشگاه مجهز کارخانه قرار گرفته است و کلیه تاییدیه های لازم اخذ گردیده شده است. 

هیرمان تولید کننده بهترین ایزوگام سردسیری

هیرمان تولید کننده ایزوگام سردسیر

هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی با وزنی برابر با 50 کیلوگرم و ضخامتی به اندازه 5 میلی متر است، که به صورت قطعات رول شده عرضه می گردد و به همین دلیل حمل و نقل آن آسان بوده و نصب و اجرای آن نیز، به سهولت و در زمان کم، امکان پذیر است. به همین دلیل ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان، بهترین انتخاب برای تکنسین ها و موسسات عایق بندی و گروه های ساختمان سازی در مناطق سردسیری به شمار می آید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

به صراحت می توان گفت حداقل عمر مفید ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان دلیجان در هر شرایطی، 25 سال خواهد بود.

مقالات ایزوگام برای انتخاب برند برتر

در وب سایت شرکت هیرمان به راحتی می توانید مقالات و مطالب منتشر شده را بررسی کرده و در هر یک از این مقالات به هیرمان تولید کننده ایزوگام برتر دلیجان به عنوان مجموعه ای از بهترین کارشناسان با تخصص بالا و تکنولوژی روز دنیا برخورد می کنید. وب سایت و درگاه های اینترنتی کارخانه ایزوگام هیرمان برای شما منبعی است که به راحتی ایزوگام مورد نیاز خود را با اطمینان خاطر می توانید انتخاب کنید. خرید ایزوگام مرغوب و باکیفیت همواره به شما توصیه می شود.

برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام درجه یک درب کارخانه دلیجان از شرکت هیرمان با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

سایت رسمی ایزوگام هیرمان با بهترین مارک ها

در این قسمت از مقاله به معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان اشاره می کنیم. این محصولات به صورت عمده در بازارهای داخلی و خارجی توزیع و پخش می شوند:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان.
ایزوگام طرح دار آجری بردین دلیجان
ایزوگام طرح دار بردین دلیجان

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

روش های خرید ایزوگام می توانند کار شما را ساده تر و از زمان و هزینه های شما بکاهند:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع محصولات شرکت هیرمان تولید کننده ایزوگام های مرغوب به وب سایت ما مراجعه کنید.

در پایان به دو نمونه از سوالات پرتکرار شما مشتریان عزیز پاسخ داده ایم. امید است با هیرمان بهترین ها را تجربه کنید.

همچنین بخوانید:
قیمت رول ایزوگام درب کارخانه دلیجان

راه های تماس با واحد فروش هیرمان چیست؟

از منوی ارتباط با ما در وب سایت هیرمان می توانید با واحد فروش ارتباط بگیرید.

ایزوگام مناسب دیوار کدام است؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم برای دیوار سنگین است و بهترین گزینه ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر است. قبل از خرید حتماً از کارشناسان فروش ما مشاوره بگیرید.