قیمت رول ایزوگام استاندارد و درجه یک بر اساس انتخاب و کیفیت مواد اولیه در مراحل مختلف تولید و البته نوع ایزوگام (یک لایه و یا چند لایه) و ضخامت و وزن هر رول مشخص می شود. به طور یقین اطلاع از لیست قیمت انواع عایق رطوبتی ایزوگام دلیجان درب کارخانه برای خریداران یک فرصت فوق العاده و استثنایی به شمار می آید. خرید این محصول با اطلاع از قیمت به روز برای خریداران عمده ایزوگام، بستری مطمئن و ایده آل را ایجاد میکند. فرصت خرید بهترین مارک های ایزوگام در اختیار شماست!

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مشخصات یک رول ایزوگام

اندازه رول های ایزوگام به طور معمول به صورت توپ های 10 متری است. البته بسته بندی انواع عایق ایزوگام هم می تواند بسته به مصرف داخلی و یا صادراتی، با وکیوم و شیرینگ و یا فوم کائوچو بسته بندی شده باشد. اگر بخواهیم به مشخصات یک رول ایزوگام استاندارد اشاره کنیم موارد زیر قابل ذکر است:
1. حداقل ضخامت و وزن هر رول ایزوگام (37 کیلوگرم وزن و 3.5 میلیمتر ضخامت)
2. دارای روکش فویل آلومینیومی یا نایلون و یا پودرهای صنعتی مخصوص
3. ثبت مشخصات محصول و شرکت تولید کننده و لیبل بر روی بسته بندی
4. تاریخ تولید و انقضاء محصول و عدم شکستگی در رول ایزوگام

در صورت نیاز به دریافت لیست قیمت رول ایزوگام درب کارخانه، برقراری ارتباط با کارشناسان هیرمان اطلاعات نهایی و دقیق در اختیار شما قرار میگیرد.

ضخامت و وزن هر متر مربع ایزوگام

برخی از مشخصات هر رول ایزوگام در قیمت رول ایزوگام بسیار تاثیرگذار هستندم علاوه بر قیر مصرف شده و کیفیت آن، ضخامت و وزن هر رول ایزوگام یکی دیگر از عوامل دخیل در هزینه نهایی عایق رطوبتی و قیمت یک رول ایزوگام به شمار میرود.
وزن هر رول نباید از 37 کیلوگرم کمتر باشد در واقع ایزوگام مرغوب و درجه یک، با وزن و ضخامت متناسب تولید می شود. مثلاً ایزوگام فویل دار دولایه با ضخامت 4 میلیمتر با وزن 42 کیلوگرم تولید میشود.
پس در هنگام خرید ایزوگام به این نکته هم توجه کنید و قیمت رول ایزوگام مرغوب را با کیفیت و ضخامت و وزن متناسب خریداری کنید.

مشخصات ظاهری و کیفیت مواد اولیه مصرف شده دو عامل اصلی در قیمت رول ایزوگام دلیجان است. در هر مرحله از حرید ایزوگام مشاوران ما همراه شما هستند.

قیمت رول ایزوگام بردین دلیجان به روز
رول های ایزوگام بردین دلیجان درب کارخانه

قیمت رول ایزوگام دلیجان چند است؟

عایق های رطوبتی ایزوگام در انواع مختلفی در شهرهای مختلف مانند دلیجان، ارومیه و تبریز و ……طراحی و تولید می شوند که هر یک استانداردهای مشخص دارند. ایزوگام های فویل دار، انواع ایزوگام صادراتی، ایزوگام دولایه و ایزوگام تک لایه، ایزوگام طرح دار در مراحل طراحی و تولید متفاوت هستند و همچنین قیمت های مختلف دارند. در حقیقت ایزوگام به دسته بندی های مختلفی از نظر تعداد لایه ها، وزن و ضخامت و نوع قیر مصرفی تقسیم میشود که همین امر موجب میشود که کیفیت و قیمت رول ایزوگام بسیار متنوع و متغیر باشد. قیمت یک رول ایزوگام در مناطق مختلف هم متغیر است.

لیست قیمت رول ایزوگام درب کارخانه، به صورت آنلاین و غیر حضوری از طریق کارشناسان شرکت هیرمان قابل دریافت است. به منظور ارزیابی و بررسی نرخ قیمت های خرید ایزوگام، اطلاع از لیست قیمت ها ضروری است.

ایزوگام با کیفیت بالا چه مشخصاتی دارد؟

کیفیت در ایزوگام بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید و همچنین تجربه  نیروی انسانی در تولید؛ بعلاوه دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده دارد.
مشخصات ایزوگام کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ که در دوام و عمر مفید ایزوگام نقش قابل توجهی دارد و همچنین در کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام؛ که عامل اصلی در عایق بندی مکان مورد استفاده و نفوذ ناپذیر کردن آن حرف اول را میزنند جستجو کرد.
در مورد ایزوگام با کیفیت می توانیم به ایزوگام های تولید شده در شرکت و کارخانه ایزوگام هیرمان اشاره داشته باشیم که با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت، کلیه مشخصات یک ایزوگام با کیفیت بالا را دارا می باشد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مبنای قیمت رول ایزوگام هیرمان دلیجان با کیفیت بالا، فروش عمده از درب کارخانه است و اعلام قیمت به روز اعلام میشود.

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته قیری) نوعی عایق ضد نم و رطوبت است که معمولاً در رول های 10 متری تولید شده و به صورت متری فروخته می شود و امروزه قیمت رول ایزوگام با توجه به کیفیت و نوع آن متفاوت است. عایق های رطوبتی ایزوگام دلیجان نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای همسایه و اطراف ایران مانند عراق، افغانستان، ترکیه، پاکستان، امارات و ….مصارف گسترده ای دارد. در حال حاضر تولید ایزوگام صادراتی در هیرمان با استانداردهای ملی و استاندارد CE اروپا و نشان ایزو 9001 تولید میشود. بهترین مارک ایزوگام صادراتی در حال حاضر، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است که به مشخصات آن در ادامه می پردازیم.

ایزوگام صادراتی با بهترین مواد اولیه تولید شده و دارای بسته بندی شیرینگ، وکیوم و فوم کائوچو است. قیمت رول ایزوگام صادراتی به روز اعلام می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بهترین کیفیت
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با قیمت و کیفیت فوق العاده

بهترین راه دریافت قیمت روز یک رول ایزوگام

این سوال برای شما هم پیش آمده است که بهترین راه دریافت قیمت رول ایزوگام به روز کدام است. برای ما در هیرمان در بخش های مختلف در کنار تولید و ساخت انواع ایزوگام، بحث آموزش و نحوه خرید ایزوگام استاندارد و درجه یک هم اهمیت بسیار دارد. در نهایت می توانید با تماس تلفنی و یا از طریق منوی قیمت ایزوگام موجود در سایت وارد شده و پس از 20 ثانیه، نرخ عایق رطوبتی مورد نظر خود را دریافت کنید. خرید ایزوگام با دانستن اطلاعات و مشخصات ایزوگام و کاربرد انواع عایق رطوبتی و قیمت رول ایزوگام در مناطق مختلف می تواند از خسارت های احتمالی به ساختمان شما جلوگیری کند.

قبل از خرید ایزوگام حتماً راجع به کیفیت و قیمت و انواع عایق رطوبتی تحقیق کنید و در هنگام خرید عایق رطوبتی مواظب جیب خود هم باشید!

لیست قیمت ایزوگام دلیجان 1401

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه در سال جدید از طرف تولید کنندگان آنها، هزینه های تولید ایزوگام افزایش یافته و این تولیدات در کارخانه و پس از محاسبه قیمت رول ایزوگام دلیجان بعلاوه میزان سود ابلاغ شده از جانب وزارت صنایع در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
در نهایت و با ارائه توضیحات بالا به این نتیجه می توان رسید که افزایش قیمت در تولیدات ایزوگام و عایق های رطوبتی ارتباطی به تولید کننده ندارد و افزایش آن در اختیار ایشان نمی باشد.

برای دریافت قیمت رول ایزوگام و یا افزایش قیمت ها در سال جاری می توانید با یک تماس تلفنی ساده اقدام کنید. شرکت ها و پیمانکاران و انبوه سازان ساختمانی می توانند از این امکانات سودمند شوند.

آیا دوست دارید بدانید که روا ایزوگام چند متری است؟ قیمت انواع ایزوگام رولی چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه


خرید رول ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.
بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید و قیمت رول ایزوگام را جویا شوید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید ما غیر ممکن ها را تبدیل به ممکن کرده ایم.

معرفی محصولات برتر ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده و صادر کننده محصولات قیری از جمله انواع ایزوگام پلیمری با کیفیت و استانداردهای جهانی است. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر با وزن 40 کیلوگرم.

قیمت رول ایزوگام هیرمان از قیمت مناسب نسبت به کیفیت بالای محصول بهره مند بوده و ضمانت نامه کتبی از کارخانه را دارد.

فروش عمده رول ایزوگام دلیجان بدون نصب

انواع ایزوگام می تواند با قیمت های کارشناسی شده از طرف تولید کننده پیشنهاد و به خریدار ارائه شود. برای در یافت لیست محصولات و اطلاعات مربوط به قیمت رول ایزوگام دلیجان می توانید با دفتر فروش هیرمان و یا نمایندگی های این شرکت در مراکز استان ها تماس بگیرید.
استفاده از سایت کارخانه هیرمان و یا شبکه های اجتماعی شرکت هم می تواند راهنما باشد و یا استفاده از دفتر فروش و حضور در دفتر مرکزی برای ساکنین تهران در اختیار شماست.
راههای بسیار ساده و گسترده ای برای شما وجود دارد که می توانید از طریق آنها به انواع اطلاعات و آموزش ها دسترسی داشته و بهره لازم را از رایگان بوده آنها ببرید.

قیمت رول ایزوگام دلیجان تولید شده در هیرمان به روز در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت و کلیه مشتریان می توانند ثبت سفارش خرید خود را از طریق کارخانه و دفاتر فروش ما نهایی کنند.

ایزوام حلزون دلیجان با فروش از درب کارخانه
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی و کیفیت عالی

نحوه خرید محصولات هیرمان در سراسر ایران

راه های مختلفی که به شما کمک میکند که بهترین برند ایزوگام دلیجان را بدون واسطه و با قیمت ارزان تر بخرید در اینجا اشاره می کنیم. امید است خریدی موفق و توام با آرامش را با هیرمان تجربه کنید. نحوه خرید رول ایزوگام مرغوب از هیرمان شما را از سرگردانی نجات میدهد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
همچنین بخوانید:
ایزوگام فویل دار درجه یک هیرمان

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله بی نهایت سپاسگزاریم. با هیرمان خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.

چرا قیمت ها در سایت درج نمیشود؟

به علت تغییر و نوسان قیمت مواد اولیه، قیمت فروش رول ایزوگام به صورت مداوم و زود به زود تغییر می کند و امکان درج در سایت وجود ندارد.

قیمت یک رول ایزوگام بدون نصب چند است؟

برای دریافت قیمت به روز انواع ایزوگام با واحد فروش ارتباط بگیرید.