ایزوگام قیمت مناسب از مواد پلیمری درجه یک با استفاده از فناوری های مدرن و بهره یری از دانش های روز جهان و کاربرد آن ها تولید می گردد. در تولید بهترین ایزوگام ارزان قیمت دوام و ماندگاری محصول بیش از پیش قابل ملاحظه است. دریافت قیمت روز ایزوگام با فروش عمده از درب کارخانه به سادگی و در چند ثانیه، همکاری ما با پروژه های عمرانی و ساختمانی و انبوه سازان را ساده تر و ممکن کرده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

“کارشناسان ما با برآورد قیمت ها، امکان افزایش و یا کاهش قیمت انواع ایزوگام و همراهی شما در هر مرحله از خرید ایزوگام قیمت مناسب را به عهده دارند.”

کارخانه تولید ایزوگام قیمت مناسب

ایزوگام محصولی بسیار رایج جهت عایق بندی بام منازل، استخرهای پرورش ماهی، حوضچه های نگهداری آب، تونل ها، سقف کارخانه ها، لوله های زیر سطح آب، دیوار پارکینگ های زیر زمینی و موارد بسیار دیگر از نقاطی که به نوعی به عایق و عایقکاری وابستگی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
انواع ایزوگام قیمت مناسب به صورت رول های 10 متری در بازار موجود می باشد و این محصولات دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و مقاومت بسیار خوبی هم در برابر نفوذ رطوبت از بیرون به لایه های زیر ایزوگام دارد.

انواع ایزوگام قیمت مناسب در نمونه های تک لایه، دولایه، انواع فویل دار، پودری، پلاستیکی و طرح دار، اسپان باند، آلاستومری و صادراتی تولید و به قیمت مناسب از درب کارخانه به بازار عرضه می شود.

انواع عایق های رطوبتی برای فروش در بازار

با توجه به شرایط اقلیمی و وجود منابع نفتی در کشور ما، مرسوم ترین و در دسترس ترین عایق رطوبتی، قیر و گونی بوده است. ولی امروزه با پیشرفت علوم و به یمن نوآوری در اختراع ماشین آلات پیشرفته صنعتی، عایق های نوینی تولید و ساخته شده اند که بعضاً به صورت یک لایه انعطاف پذیر بر روی سطوح اجرا می شوند.
از جمله انواع عایق های رطوبتی نوظهور که می توان از آنها در ساختمان استفاده نمود به عایق های پلیمری، عایق های پیش ساخته، پشم شیشه، ایزوگام طرح دار و ساده با ضخامتها و لایه های متنوع را می توان اشلره کرد.

علاوه بر عایق کردن ساختمان در قسمت پی و بام که دو بخش مهم و در معرض همیشگی رطوبت و آب هستند، عایق کاری مصالح مختلفی که در دیواره های خارجی و داخلی به کار می رود و همچنین بستن درزها، کمک شایانی به حفظ ظاهر بنا خواهد کرد و این کار با ایزوگام قیمت مناسب امکان پذیر است.

بهترین ایزوگام قیمت مناسب دلیجان

از نظر اقتصادی تهیه و خرید انواع ایزوگام هیرمان دلیجان بسیار با صرفه بوده و چون عمر بالاتری هم دارند هزینه های نگهداری را به نحو چشمگیری کاهش میدهند. ویژگی های بهترین ایزوگام قیمت مناسب هیرمان دلیجان در موارد زیر خلاصه میشود:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • مقاومت در برابر هر ضربه ای
 • طول عمر بالای ایزوگام
 • صرفه اقتصادی
 • قیمت ارزان تر و مناسب تر
 • عدم ایجاد وزن اضافی بر روی سازه
 • مقاومت در برابر رطوبت و گرما
 • سازگاری با محیط زیست به دلیل تولید با فناوری جدید

برای انتخاب ایزوگام به صورت عمده برای ساختمان ها، پی و فونداسیون، پروژه های ساختمانی و آپارتمان سازی ها نیاز است که به قیمت ایزوگام و صرفه اقتصادی آن توجه کنیم.

کارخانه ایزوگام قیمت مناسب هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با قیمت بی نظیر

دلایل قیمت ایزوگام ارزان با کیفیت

برای شناخت دلایل و بررسی علل قیمت ارزان ایزوگام مرغوب لازم است که به چند نکته دقت کنید:

 • دسترسی مستقیم و بدون واسطه در هنگام توزیع و پخش
 • امکان خرید ایزوگام از درب کارخانه
 • سفارش خرید آنلاین در کمترین زمان
 • امکان خرید عمده و به قیمت روز برای دفاتر و نمایندگی های فروش در طول سال
 • همکاری با پروژه های بزرگ و فروش ایزوگام قیمت مناسب به صورت عمده

بهترین ایزوگام قیمت مناسب هیرمان دلیجان نه به دلیل کیفیت پایین بلکه به دلیل دسترسی به صورت مستقیم و بدون واسطه در هنگام توزیع و پخش است.این امر موجب می شود که خریدار با صرف هزینه کمترامکان خرید بهترین نوع ایزوگام با قیمت بسیار ارزان تر را داشته باشد.

در مجموعه هیرمان ثبت سفارشات به سرعت پاسخ داده می شود و این امکان، دلیل دیگری در صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد بود.

انواع بهترین عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام

به قیر پلیمری خالص، لایه تیشو، پلی استر، فیلم پلی اتیلن و در برخی تولیدات عایق پیش ساخته، لایه آلومینیوم را می توان به عنوان مواد اولیه تشکیل دهنده این پوشش ها عنوان کرد. معمولاً و در شرایط نرمال عایق های پیش ساخته رطوبتی ایزوگام قیمت مناسب به دو منظور اساسی تولید می شوند.
عایق پی: عایق های رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان
عایق بام: عایق های رطوبتی پیش ساخته مخصوص بام، سطوح خارجی، سرویس های بهداشتی، استخرها، تونل ها و غیره

در حال حاضر انواع طرح دار این عایق ها که به ایزوگام رنگی شهرت دارند نیز تولید می شوند که برای نمای ساختمان، استخر و انواع سقف ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات بهترین ایزوگام مرغوب

لازم است برای بررسی ایزوگام قیمت مناسب به مشخصات ایزوگام درجه یک مرغوب اشاره ای داشته باشیم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • نقطه اشتعال ایزوگام خوب باید 250 درجه سانتی گراد باشد.
 • ایزوگام خوب و باکیفیت در مقابل اسیدهای شیمیایی مقاومت می کند.
 • ایزوگام درجه یک و خوب تا دمای 25- درجه سانتیگراد در سرما دوام دارد.
 • ایزوگام قیمت مناسب ارزان حداقل بین 3 تا 5 میلیمتر ضخامت دارد.
 • ایزوگام مرغوب و با کیفیت، کشش بالایی داشته و در اثر تاشدن نمی شکند.
 • تاریخ تولید، نوع ایزوگام و علامت استاندارد و شرکت تولیدکننده در ایزوگام مرغوب و استاندارد مشخص است.
 • ایزوگام قیمت مناسب که کیفیت مرغوبی هم دارد با وزن و ضخامت متناسب تولید می شود.

واضح است که برای شناخت انواع ایزوگام نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارید. بهترین ایزوگام که قیمت مناسب هم دارد کلیه مشخصات فنی و استانداردهای لازم را دارد.

دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.


عوامل موثر بر قیمت ایزوگام ارزان

ایروگام قیمت مناسب و ارزان باید استانداردها و ضمانت نامه های لازم را برای مصرف داشته باشد. ایزوگام قیمت مناسب باکیفیت و درجه یک دارای مواد اولیه باکییت است.
قیمت ایزوگام به عوامل مهم زیر وابسته است:

 • تعداد لایه های ایزوگام
 • نوع قیر که در تولید ایزوگام مرغوب نقش مهمی دارد.
 • کیفیت الیاف تیشو و پلی استر به عنوان لایه های داخلی ایزوگام
 • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 • پلیمرهایی که بهبود دهنده کیفیت ایزوگام هستند و نوع روکش ایزوگام

کسانی که در پروژه های بزرگ و یا خانگی کار می کنند اهمیت فوق العاده کیفیت قیر و دیگر مواد اولیه را برای انتخاب بهترین ایزوگام می دانند. حتماً برای انتخاب و خرید ایزوگام قیمت مناسب از استاندارد و اصل بودن و کیفیت ایزوگام اطمینان داشته باشید.

بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار

مشخصات ایزوگام قیمت مناسب که دارای بهترین کیفیت است باید شامل موارد زیر باشد:

 1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد (وزن استاندارد بین 37 تا42 کیلوگرم است)
 2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد (حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است)
 3. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد (به عنوان مثال ایزوگام با وزن 42 کیلوگرم باید ضخامت 4 میلی متر باشد)
 4. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 5. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 6. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 7. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 8. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 9. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان کیفیت عالی و چسبندگی و استحکام بالا را در تولیدات خود منظور نموده است و انواع ایزوگام درجه یک را به صورت مستقیم به قیمت کارخانه و به صورت عمده در تناژهای بالا از درب کارخانه بارگیری می کند

فروش ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با قیمت عالی

بهترین سایت فروش انواع ایزوگام

با پیشرفت تکنولوژی در بستر اینترنت، فاصله و محدودیت زمان از بین رفته و خریداران می توانند هر زمان و در هر مکان تنها با داشتن اینترنت به انواع اطلاعات و سایتهای فروشگاهی ایزوگام دسترسی داشته باشند.
سایتهای فروش ایزوگام هم توانسته اند از این راه به خوبی استفاده نمایند و برای خود معیاری در جهت فروش تولیدات و انجام خدمات تعریف و برای مشتریان خود در دسترس باشند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین سایت فروش ایزوگام قیمت مناسب و اطلاع از انواع آن، سایت ایزوگام هیرمان است که با ورود به آن دریچه ای به دنیای ایزوگام و عایق را به روی خود باز کنید و خرید خود را بصورت کاملاً قانونی و مطمئن انجام دهید.

قیمت روز ایزوگام پلیمری بدون نصب درب کارخانه

برای اینکه بتوانیم از قیمت ایزوگام اطلاع داشته باشیم باید ببینیم کدام عامل بیشترین تاثیر را روی قیمت داشته است و برای مقایسه با کالاهای همسان نیاز به قیمت و سابقه آنها داریم.
طبق بررسی های انجام شده هنوز خریداران حاضر به پرداخت ارقام بالاتر برای کالای با کیفیت هستند، چون از آن اطمینان دارند و متوجه هستند که کالای خریداری شده حداکثر عمر مفید و کیفیت را دارد و از این بابت این کالاها با استقبال عمومی مواجه می شود.

برای دریافت لیست ایزوگام قیمت مناسب و محصولات تولیدی بر پایه قیر پلیمری و قیمت آنها با دفتر فروش ایزوگام هیرمان تماس گرفته و یا از طریق شبکه های اجتماعی هیرمان از این لیست مطلع شوید.

لیست قیمت ایزوگام خام ارزان 1400

شرکت های فعال در زمینه ساخت و طراحی پروژه های ساختمانی می توانند ایزوگام خام درجه یک را با قیمت های بسیار مناسب از کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان خریدار یکنند.
ایزوگام قیمت مناسب را می توانید از یک کارخانه معتبر به صورت اینترنتی و آنلاین همه روزه دریافت نمایید. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در راستای این اهداف قدو برداشته و همراه شما خواهد بود.

هیرمان با مهیا کردن شرایط فروش ویژه به شرکت ها و انبوه سازان و نمایندگی های فروش ایزوگام در سراسر کشور بهترین ایزوگام خام را با قیمت مناسب عرضه و توزیع میکند. برای خرید ایزوگام ارزان قیمت در ادامه راه های مختلفی به شما یشنهاد می کنیم.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
خرید ایزوگام قیمت مناسب حلزون دلیجان
خرید ایزوگام قیمت مناسب حلزون دلیجان

نحوه خرید بهترین ایزوگام با قیمت مناسب

در تمام نقاط ایران از جمله، تهران، کرج،:شیراز، یاسوج، سنندج، ارومیه، بانه، گرمسار، همدان، ایلام، اردبیل، سردشت، تبریز، قزوین و شهرهای مختلف ایران می توانید از روش های انتخابی زیر برای خرید ایزوگام قیمت مناسب به صورت عمده از درب کارخانه اقدام کنید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مطلب سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان را تجربه کنید.

خرید حضوری هم دارید؟

بله – اگر در تهران هستید به دفتر مرکزی فروش در تهران مراجعه نموده و یا به درب کارخانه ایزوگام دلیجان مراجعه کنید.

همچنین بخوانید:
فیلم ایزوگام دلیجان پلیمری در آپارات هیرمان

چرا قیمت روی سایتتون نیست؟

زیرا قیمت ها نوسان دارند و زود به زود عوض میشوند به همین علت قیمت ها گذاشته نمیشوند.