ایزوگام ماسه ای با استفاده از متریال مناسب و با کیفیت، علاوه بر تاثیر در ماندگاری و طول عمر ایزوگام میتواند در ظاهر ایزوگام نیز نقش قابل توجهی را داشته باشد.
استفاده از مواد اولیه مناسب و باکیفیت، جلوه ظاهری عایق رطوبتی ایزوگام را افزایش میدهد و در نظر بیننده برای خرید نقش اساسی دارد. تلفیق رنگ و طرح و همخوانی با محل نصب از نکات قابل توجه در ایزوگام هائی است که برای نما و پشت بام قابل استفاده هستند.
انواع ایزوگام سنگریزه ای و ماسه ای که علاوه بر کیفیت بالا، با استفاده از رنگ مناسب برای بخشیدن ظاهر هارمونیک با نقاط مختلف ساختمان مانند پشت بام، روف گاردن و نما کاربرد بسیار دارد.
انواع و نمونه های ایزوگام ماسه ای که از مواد اولیه با کیفیت و رنگ های بسیار متنوع در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید میگردد نظر هر بیننده ای را به خود جلب می نماید و انتخابی شایسته مصرف کننده ایرانی است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

انواع ایزوگام ماسه ای و دسته بندی آنها

روش ها و دسته بندی های بسیاری برای انواع ایزوگام ماسه ای در بازار را میتوانیم شاهد باشیم. تعدادی از تولید کنندگان با استفاده از ضخامت و مقدار آن دسته بندی های بسیاری را عرضه کرده اند.
تعدادی دیگر نظرشان روی رنگ و تنوع آن در تولیدات قرار گرفته است و دسته ای دیگر روی لایه ها و تنوع در تعداد لایه ها اساس تفکیک و طبقه بندی را در نظر دارند.
هر کدام از این طبقه بندی ها را میتوان مورد توجه قرار داد و از تنوع آنها شگفت زده شد. اما اهمیت این تولیدات را میتوان در استفاده از کیفیت مواد اولیه نیز مورد توجه قرار داد و به تولیدات آن با دقت بیشتری نظر انداخت.

شاید بتوان محل استفاده ایزوگام ماسه ای را نیز در طبقه جداگانه ای مورد بررسی نیز قرار داد. همه این دسته بندی ها و طبقه بندی های متنوع به یک نام ختم خواهد شد. “هیرمان”

تولید ایزوگام ماسه ای
انواع ایزوگام ماسه ای در رنگ های مختلف

تفاوت قیمت انواع ایزوگام ماسه ای در بازار

شاید بتوان یکی از عمده ترین اشکالاتی را که خریداران به فروشندگان میگیرند تفاوت قیمت نمونه های مشابه در بازار است و اینکه چرا باید یک نمونه از ایزوگام با مشخصات یکسان و رنگ مشابه باید تفاوت فاحش در قیمت ایزوگام داشته باشند.
برای جواب به این دسته از خریداران باید به نکات اساسی و قابل ملاحظه اشارع کرد. از کیفیت مواد اولیه تا محل کارخانه و فواصل محل تولید تا محل مصرف میتواند در این امر دخالت داشته باشند.
بعنوان مثال کارخانه تولید ایزوگام هیرمان که در دلیجان واقع شده است و مواد اولیه تولیدات خود را از بهترین کارخانجات و تولید کنندگان تهیه میکند، از نیروی با تجربه و آموزش دیده در تولیدات خود بهره میگیرد و از قیر خالص پلیمری و پالایشگاهی در تولید انواع ایزوگام خود استفاده میکند، قیمت تمام شده بالاتری نسبت به کارخانه های مشابه دارا می باشد و از بابت کیفیت محصولات تا سالها تضمین شده است را نمیتوان با دیگر تولیدات در یک کفه قرار داد.

ایزوگام ماسه ای چیست و چه کارکردی دارد؟

همانطور که از اسم ایزوگام ماسه ای پیداست لایه اول آن که به چشم بیننده و مصرف کننده می آید از ماسه (شن های رنگی و سنگریزه) با اندازه های بسیار کوچک و ریز در تولید خود بهره برده است.
انتخاب ماسه که از ویژگیهای منحصر بفرد مانند نفوذ ناپذیری، تنوع رنگ، مقاومت بسیار بالا در برابر انواع شرایط جوی نامناسب، توان تحمل تغییرات دمای بسیار و مقاوم در برابر رطوبت بالا را میتوان برای آن برشمرد، بسیار هوشمندانه بوده است.
ضمن اینکه با این انتخاب دایره مناطق مورد استفاده گسترده تر شده و ایزوگام ماسه ای در اماکن بسیار میتواند مورد استفاده قرار گیرد، از پشت بام ساختمانهای اداری و تجاری تا کف روف گاردن ها از محل های مورد توجه برای این محصول است.
ایزوگام ماسه ای با ضخامت مورد نظر میتواند در هر مکان مورد استفاده قرار گیرد و در صورت تضمین تولیدات از جانب کارخانه تا 25 سال دوام و طول عمر مفید به شرط رعایت موارد ایمنی و نگهداری همچنان مانند روز اول به نقش خود ادامه دهد.

ایزوگام ماسه ای در رنگ های طبیعی و متنوع مانند سفید، بنفش، قهوه ای، نارنجی، قرمز، خاکستری و ….تولید می شود. انتخاب رنگ و کاربرد ایزوگام ماسه ای با یکدیگر در ارتباط است.

شرکت هیرمان دلیجان داری سه برند و چهار مدل ایزوگام مختلف هست. در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه


صادرات ایزوگام سنگریزه به کشورهای منطقه

هر تولید کننده ای میتواند به صادرات تولیدات خود فکر کند. هر تولید کننده ای که توان مالی و تخصصی را در خود می بیند می تواند در این زمینه فعالیت داشته باشد.
استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و بازاریابی مناسب و با در نظر داشتن استاندارد همسان با کشور مقصد میتواند محصولات خود را به دیگر نقاط جهان صادر نماید.
کارخانه تولید ایزوگام هیرمان که سالهاست در این زمینه فعالیت گسترده دارد و از این راه به جوایز و تقدیر نامه های متنوع از دوایر و ارگانهای دولتی نائل شده است راه را برای تجار و بازرگانان بازکرده است.
این دسته از عزیزان میتوانند با ساخت بیشتر از تولیدات این کارخانه در این راه گام بردارند و حمایت و همکاری بی شائبه ما را در اختیار داشته باشند. دفتر فروش و صادرات کارخانه هیرمان در این زمینه میتواند اطلاعات بسیار مفیدی را به شما منتقل نماید تا از این راه صادرات محصولاتی مانند انواع ایزوگام به درستی انجام گیرد.

صادرات انواع ایزوگام از چه طریقی امکان دارد؟

راه ها و مسیرهای متنوعی برای این منظور وجود دارد که میتوان به آنها اشاره مختصر داشت. قدیمی ترین راه استفاده از مسیرهای زمینی و با استفاده از امکانات کامیون و تریلی است.
هر چند که این مسیر بسیار زمان بر و برای صادرات محصولات کم حجم مورد استفاده قرار میگیرد، هزینه حمل نیز میتواند در این طریق مورد توجه قرار گیرد.
از روشهای دیگر صادرات ایزوگام میتوان به استفاده از مسیرهای ریلی اشاره کرد. در این روش علیرغم هزینه پائین در کنار حجم بالای ارسال، محدودیت دسترسی میتواند مانعی برای صادرات مورد توجه قرار گیرد. زیرا ناوگان ریلی به همه مسیرها دسترسی ندارد و محدودیت بسیاری دارد.
صادرات هوائی نیز از گزینه های دیگر است که با محدودیت حجم و هزینه بسیار بالا مانع بزرگی بر سر راه صادرات این محصولات است. بنظر میرسد بهترین مسیر برای صادرات استفاده از راه های دریائی باشد که به همه نقاط جهان دسترسی مناسب دارد و صادرات اکثر تولیدات از این طریق انجام میگیرد.

عوامل موثر در کیفیت ایزوگام کدام است؟

صرفنظر از اینکه شما از کدام نوع از ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان استفاده میکنید، کیفیت آنها بخاطر استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهترین نوع آنها به همراه ضمانت معتبر کارخانه و بیمه نامه های معتبر از سازمانهای درجه بالا تا سالها میتوانید روی دوام و مقاومت آنها حساب کنید.
اما بههر حال کیفیت باید شاخصه های معتبر و شناخته شده ای را داشته باشد تا بتوان اعتماد لازم را به تولیدات داشت و از آنها اطمینان داشت.
کیفیت محصولات تولید شده در درجه اول مربوط به مواد اولیه اصلی مانند قیر و لایه های تیشو و پلی استر است و در انتها به نصب ایزوگام ماسه ای مناسب و با استفاده از افراد با تجربه و آموزش دیده است.
همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید که کیفیت تنها به مواد اولیه و ایزوگام مربوط نیست و باید نصب با دقت را نیز در نظر داشت.

ایزوگام سنگریزه ای با رنگهای متنوع
ایزوگام سنگریزه ای با کیفیت فوق العاده

آیا کیفیت تاثیری در قیمت ایزوگام ماسه ای دارد؟

باید این نکته را درنظر داشت که کیفیت و استفاده از مواد اولیه درجه یک میتواند در قیمت تاثیر داشته باشد اما نکته مهم در این زمینه این است که استفاده از مواد اولیه باکیفیت در طول عمر ایزوگام ماسه ای و یا انواع ایزوگام فویلدار و ایزوگام های طرح دار، در نهایت به ذخیره سازی هزینه های اضافی در جهت دوباره کاری و ترمیم های پی در پی را به دنبال خواهد داشت.
با این نگاه اگر خرید ایزوگام را در نظر داشته باشید میتوانید هزینه های اضافی را حذف و اطمینان لازم را تا سالها از استفاده از ایزوگام ماسه ای داشته باشید.
ذکر این نکته لازم است که خرید ایزوگام از کارخانجات تولیدی معتبر و صاحب نام نیز از گزینه های اصلی است. کارخانجات بسیاری در زمینه تولید ایزوگام فعالیت دارند اما ایزوگام هیرمان و استفاده از این تولیدات در صدر انتخاب قرار دارد. با هیرمان حداقل تا 25 سال آرامش و امنیت خواهید داشت.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
ایزوگام خوب هیرمان با فروش فوق العاده

قیر پلیمری در ایزوگام بهتر است یا قیر دمیده؟

انواع قیر با درجه نرمی و نفوذ پذیری مختلف ممکن است در تولید ایزوگام ماسهه ای و چه در دیگر انواع عایق ایزوگام مورد استفاده قرار گیرد. اما در نهایت این لایه قیر یا پلیمری است که قیر خالص پالایشگاهی می باشد و یا به اصطلاح قیر دمیده است.
این لایه که حاصل پالایش و جداسازی و تقطیر نفت خام بدست می آید در انحصار دولت و در مواقعی شرکتهای نیمه خصوصی بسار بزرگ و با سرمایه بسیار زیاد و تحت نظر کامل دولت به کار مشغول میباشند.
برای تولید ایزوگام رده های مختلف قیر که با اعداد جفت نوشته میشود استفاده میگردد که نشان از درصد خلوص قیر و مواد افزوده به آن میباشد و نشان میدهد که هر رده محصول برای تولید کدام نمونه مناسب است.
معمولا استفاده از قیر پالایشگاهی و پلیمری در کیفیت تولیدات بسیار موثر است اما قیمت این تولیدات نسبت به بقیه بیشتر است. در مقابل دوام و مقاومت و همچنین طول عمر این نوع ایزوگام یعنی ایزوگام پلیمری بسیار بیشتر است.

شرایط پشت بام قبل از نصب ایزوگام چگونه باید باشد؟

قبل از هر گونه اقدامی برای نصب ایزوگام ماسه ای میبایست محدوده مورد نظر توسط کارشناسان و افراد خبره نصب؛  بررسی و تمام مسائل و مشکلات بستر رفع و آماده سازی لازم برای اجرای ایزوگام انجام گیرد.
در نظر داشته باشید که این موارد برای نصب و اجرای انواع مختلف عایق رطوبتی ایزوگام ماسه ای و دیگر انواع عایق ایزوگام مورد توجه قرار می گیرد.

– پاک کردن بستر کار از هرگونه نم و رطوبت

– رفع هر گونه ترک در پشت بام که باعث نفوذ رطوبت به زیر لایه عایق شود

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

– استفاده از پرایمر و یا قیر قبل از اجرای ایزوگام

– اطمینان از شیب بندی مناسب بستر پشت بام جهت هدایت آبهای سطحی به طرف مجرای خروجی (ناودانی ها)

– تمیز کردن بستر از هر گونه آلودگی مانند خاک و نخاله های ریز دانه که موجب تضعیف چسبندگی ایزوگام به بستر را فراهم نماید

– تمیز کاری بستر از مواد چسبیده و اضافه مانند سنگریزه ها؛ بتن و مواد تیز گوشه که باعث پارگی و ایجاد سوراخ در ایزوگام شود

ایزوگام ماسه ای برای رووف گاردن
ایزوگام سنگریزه مناسب برای رووف گاردن

نمایندگی ایزوگام هیرمان با خدمات فروش و نصب

شرکت ایزوگام هیرمان با دارا بودن بیش از 150 نمایندگی از برندهای معتبر ایزوگام دلیجان افتخار دارد کلیه نیازهای خریداران ایزوگام را برای هر سلیقه ای فراهم نموده است. در نمایندگی های رسمی شرکت ایزوگام هیرمان که در مراکز استانها و شهرهای بزرگ قرار دارد انواع ایزوگام تک لایه؛ دولایه؛ سه لایه و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان عرضه میگردد.
همچنین انواع ایزوگام فویل دار و بدون فویل بعلاوه ایزوگام های ساده و طرح دار و انواع ایزوگام ماسه ای در این نمایندگی وجود دارد که می تواند نیاز مراجعین محترم را با هر سلیقه ای برآورده نماید.
استفاده از قیر پالایشگاهی خالص؛ تیشو و مواد پلی استر با کیفیت بسیار بالا؛ وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر تنها بخش کوچکی از مشخصات فنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.
برای دریافت مشخصات کامل فیزیکی و شیمیائی و همچنین اطلاع از تست های صورت گرفته بر روی این محصول وآگاهی از نتایج آن میتوانید با دفتر اصلی ایزوگام هیرمان تماس بگیرید.

نحوه خرید ایزوگام ماسه ای از کارخانه و نمایندگی های هیرمان

خریداران گرامی، انبوه سازان و سازندگان به راحتی می توانند اقدام لازم را در جهت کسب اطلاعات قیمت، نحوه خرید و تحویل ایزوگام ماسه ای مورد نظر خود را انجام دهند.
شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان به همین منظور و در جهت آسودگی مشتریان عزیز راه ها و روش هائی را برای سهولت در امر ثبت سفارش و خرید در نظر گرفته است.
حضور در دفتر فروش و خرید حضوری یکی از این راه هاست. از مزایای این روش می توان به بازدید از محصول مورد نظر و اطلاع از کیفیت محصول مورد نظر بعلاوه  تولیدات دیگر برندها برشمرد. همچنین ملاقات و دریافت مشاوره رایگان از مزایای دیگر این روش می باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان می تواند به سرعت و بدون فوت وقت کلیه نیازهای شما به انواع عایق های رطوبتی را از فروش ایزوگام تا نصب انجام دهد. برای رسیدن به نقطه آرامش و امنیت با دفتر فروش تماس بگیرید و تجربه پاسخگوئی و مشاوره را در حد اعلاء و به روز داشته باشید.

ایزوگام شنی با ضمانت کارخانه
ایزوگام شنی درجه یک

ایزوگام درجه یک دلیجان همراه با ضمانت و بیمه نامه معتبر

شرکت تولیدی هیرمان توانسته با ارائه بهترین کیفیت در تولیدات خود از همگانی کردن بیمه نامه های مکتوب برای کلیه محصولات تولیدی گام ارزشمندی را در این راستا بردارد. کیفیت بالاتر نشان از طولانی تر بودن عمر مفید تولیدات شرکت هیرمان دارد و ارائه بیمه نامه های مکتوب به خریداران برای ایجاد حس اطمینان از محصولات تولیدی می باشد که توانسته در این جهت موفق عمل نموده و در رتبه بالاتری از سایر تولید کنندگان عایق های رطوبتی قرار گیرد.
عمر مفید برخی محصولات شرکت هیرمان تا 25 سال ارتقاء یافته و در صورت مراقبت و نصب استاندارد  میتواند تا مدتها پس از انقضای تاریخ بیمه نامه نیز همچنان دوام و کیفیت خود را حفظ نماید.
توصیه اکید ما به شما در هنگام خرید ایزوگام ماسه ای و خرید ایزوگام از درب کارخانه، محصولات شرکت هیرمان دریافت ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه شرکت از فروشنده می باشد تا بتوانیم در صورت بروز خسارات احتمالی و یا جایگزینی و ارائه محصولات دیگر به نام این شرکت پاسخگوی شما خریداران گرامی باشیم.