بهترین کارخانه ایزوگام کدام است؟ چه ویژگی هایی موجب میشود که برندی از دیگر نمونه های مشابه خود در بازار برتر باشد؟ اصولاً در انتخاب و معرفی برترین شرکت تولیدکننده هایق رطوبتی در ایران کدام مولفه ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد؟
در ادامه این محتوا با شما هستیم تا بتوانیم تا جایی که امکان دارد این موضوع را بیشتر بررسی کنیم. هر چقدر اطلاعات شما در خصوص انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام کامل تر باشد، در نهایت در هنگام خرید این محصول، احتمال این که در دام برندها و مارک های تقلبی بیافتید کمتر است!

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شناخت برترین کارخانه های ایزوگام

وقتی که تصمیم به خرید یک محصول می گیریم بسیار عقلانی است که به تمام حوانب آن توجه کنیم. هر محصولی را اگر با دقت و اطلاع خریداری کنیم، واضح است که نتیجه خوبی هم در پی خواهد داشت. در مورد خرید عایق رطوبتی ایزوگام هم این قواعد صدق می کند.
با توجه به رونق بازار عایق های رطوبتی پیش ساخته، کارخانجات تولیدی ایزوگام هم در ایران فعالیت چشمگیری دارند. کارخانه های زیادی هستند که در زمینه تولید انواع ایزوگام فعالیت داشته و البته ما به دنبال بهترین کارخانه ایزوگام هستیم تا به شما معرفی کنیم.
فروش ایزوگام به طور معمول به صورت مستقیم از کارخانه و یا از طریق نمایندگی های ایزوگام صورت می گیرد. امروزه خرید ایزوگام بسیار ساده تر بوده و تنها چیزی که برای خریدار چالش محسوب می شود، انتخاب کارخانه ایزوگام برتر است.

بهترین کارخانه ایزوگام
معرفی بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان در ایران

معیار انتخاب عایق رطوبتی ایزوگام

قبل از این که به ویژگی های بهترین کارخانه ایزوگام بپردازیم، بهتر است که به این نکته اشاره کنیم که برای انتخاب ایزوگام حتماً سه فاکتور اساسی را در نظر بگیرید. بدیهی است که با رعایت این نکات می توانید انتخابی مناسب هم داشته باشدید:

 • انتخاب محصول مناسب با محلی که باید عایق شود. حتی در آب و هوای منطقه باید دقت کنید.
 • انتخاب برند باکیفیت و مناسب ( در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر این مورد خواهیم پرداخت)
 • نصب و اجرای ایزوگام توسط افراد و گروه های ماهر که قطعاً در کارکرد و عمر ایزوگام موثر است.

شناخت بهترین کارخانه ایزوگام و برندهای معتبر تولید ایزوگام به ما کمک می کند تا بتوانیم محصولی خوب و مطمئن را خریداری کنیم. ما در ادامه در مورد ایزوگام و دقت در انتخاب ایزوگام مناسب بیشتر اشاره می کنیم.

انتخاب بهترین نوع ایزوگام

این جا جهت یادآوری به انواع ایزوگام اشاره می کنیم که بر اساس تعداد لایه ها، نوع روکش و قیر مصرفی دسته بندی شده و بهترین کارخانه ایزوگام می تواند بر حسب نوع پروژه و آب و هوای منطقه ای، عایق رطوبتی مورد نیاز شما را تامین کند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده به سه دسته که در ادامه اشاره می کنیم تقسیم می شود:

 • ایزوگام تک لایه که از یک لایه پلی استر تشکیل شده و انعطاف و ظرافت بالایی دارد.
 • ایزوگام دولایه که دارای پلی استر و تیشو بوده و با ضخامت بیشتر و استحکام بالاتر تولید می شود.
 • ایزوگام سه لایه که علاوه بر تیشو و پلی استر، برای استحکام بیشتر از مفتول های آهنی در آن استفاده میشود.

علاوه بر این ها ایزوگام با روکش فویل آلومینیومی، پودری و ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری به همراه انواع عایق رطوبتی ایزوگام طرح دار از دیگر انواع عایق رطوبتی هستند که بسته به نوع پروژه تولید می شوند.
در ادامه به این موضوع اشاره می کنیم که ایزوگام خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد، چرا که بهترین کارخانه ایزوگام باید بر طبق استاندارد، عمل کند.

در انتخاب ایزوگام مناسب دقت کنید و در هنگام انتخاب و خرید هم از افراد ماهر و شرکت معتبر که در ادامه به آن اشاره می کنیم اقدام کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با شاخص های فوق ممتاز

روش تشخیص ایزوگام خوب

به چند روش ساده می توانید ایزوگام خوب را از بد تشخیص دهید. ساده ترین روش تشخیص ایزوگام خوب از بد، استفاده از طریق حس بویایی است. اگر در ساخت ایزوگام از مواد پلیمری استفاده گردد، ایزوگام بوی مطبوع قیر دارد و ایزوگام تقلب هم بوی نامطبوعی دارد. البته این روش تنها راه برای انتخاب بهترین ایزوگام و بهترین کارخانه ایزوگام کافی نیست.
دیگر این که جنس ایزوگام را می توانید با کشیدن دست امتحان کنید، ایزوگام مرغوب بر روی دست از خود سیاهی به جای نمی گذارد. یکی دیگر از روش های تشخیص ایزوگام خوب، مقاومت در برابر تغییر دما است. زمانی که قطعه ای ایزوگام را در فریزر نگهداری کنید و اگر پس از دو ساعت شکسته و یا ترک خورده نباشد، جنس ایزوگام مرغوب است.
پس دقت داشته باشید که میزان کشسانی و قدرت انعطاف پذیری عایق رطوبتی که در بهترین کارخانه ایزوگام تولید شده باشد، کاملاً مشهود است.

ویژگی های ایزوگام خوب کدام است؟

خب، یادآوری می کنیم که ایزوگام درجه یک و خوب که در بهترین کارخانه ایزوگام تولید می شود، ویژگی هایی دارد که بسیار مشخص است و البته همین امر موجب می شود که همیشه به خرید بهترین مارک ایزوگام از شرکت تولید کننده مطمئن و شناخته شده توصیه می کنیم.
ویژگی های ایزوگام خوب را در چندین مورد زیر به صورت خلاصه آورده ایم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • کشش بالا و انعطاف پذیری مناسب
 • خشک نبودن و مقاوم در برابر پارگی
 • فرسودگی حرارتی در هوا
 • انعطاف‌پذیری در برابر گرما و سرما
 • نفوذ ناپذیری در برابر آب و رطوبت
 • ضخامت آن و همچنین وزن

وقتی که کارخانه تولید کننده ایزوگام از بهترین مواد اولیه و قیر درجه یک پالایشگاهی برای تولید محصولات خود استفاده می کند، به تجربه ثابت شده است که خریدار ترجیح بر خرید چنین محصولی دارد، حتی اگر قیمت بالاتری هم داشته باشد.

بهترین نوع ایزوگام در بازار

تا اینجا در این مطلب به مشخصات ایزوگام استاندارد و باکیفیت وبه روش های تشخیص ایزوگام مرغوب اشاره کردیم. حالا می پردازیم به این موضوع که بهترین نوع ایزوگام باید چه ویژگی هایی داشته باشد.
به طور خلاصه مواردی که در ادامه ذکر می شود می تواند نمایانگر بهترین مارک ایزوگام در بازار ایران باشد. پس بهترین کارخانه ایزوگام باید بتواند محصولات خود را با چنین مشخصاتی وارد بازار کند:
ضخامت مناسب یکی از پارامترهای مهم است. ضخامت به صورت استاندارد باید 3 الی 4 میلیمتر بوده و البته با توجه به چند لایه بودن ایزوگام متفاوت است.
وزن مناسب عایق ایزوگام استاندارد 4 کیلوگرم به ازای هر متر مربع است. یعنی رول استاندارد ایزوگام یک متر عرض و 40 کیلوگرم وزن باید داشته باشد.
متریال و مواد اولیه باکیفیت که از تیشوی باکیفیت و بهترین قیرها به همراه پلی استر های متراکم انتخاب و مصرف می شود. مواد اولیه بی کیفیت، عمر ایزوگام را میکاهد.
انعطاف پذیری ایزوگام که باید مناسب شرایط آب و هوایی باشد. بخصوص برای مناطق سردسیر که حتماً ایزوگام سردسیری باید استفاده شود.
نکته مهم دیگر قیمت انواع ایزوگام است که فاکتور بسیار مهم در انتخاب ایزوگام به شمار میرود. گول قیمت های ارزان و برندهای ناشناخته را نخورید!

به این نکته توجه کنید که تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان در ایران (هیرمان) به خوبی معرف یک عایق رطوبتی فوق ممتاز است.

محصولات متنوع شرکت هیرمان


ویژگی های بهترین کارخانه ایزوگام ایران

خب، همه مواردی که در بالا ذکر کردیم را برای این که شما بتوانید بهترین کارخانه ایزوگام که در ایران فعالیت میکند را تجسم کرده و بر اساس شناخت بیشتر اقدام به خرید انواع ایزوگام نمایید.
……و اما معرفی بهترین کارخانه ایزوگام و ویژگی های آن که ابتدا بر پایه اعتماد بنا شده است هم در تولید محصولات و هم در عرضه آن بخوبی مشخص میشود.
شرکت معتبر تولید کننده ایزوگام مرغوب بایستی موارد زیر را در هر محصولی که تولید میکند رعایت کند:

 1. استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت
 2. استفاده از تکنولوژی های روز در این صنعت وخط تولید بالا
 3. رعایت کلیه اصول استاندارد در روند تولید
 4. تضمین محصولات
 5. بیمه نامه معتبر
 6. تولید و صادرات ایزوگام
 7. دسترسی آسان و روش های خرید مطمئن
 8. قبول انواع سفارش و تولید و بر اساس استاندارد روز ملی ایران و جهان
همچنین بخوانید:
کانال تلگرام ایزوگام هیرمان دلیجان

به این ترتیب با اطلاع از مشخصات و ویژگی های بهترین کارخانه ایزوگام می توانیم در ادامه به برگزیده جشنواره کیفیت ایران یعنی شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان برترین کارخانه تولید کننده انواع ایزوگام در ایران اشاره و شما را با این مجموعه آشنا میکنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

معرفی شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

گرچه ما در وب سایت هیرمان به تفصیل در خصوص کارخانه و معرفی محصولات پرداخته ایم اما در اینجا وظیفه خود می دانیم که مختصری در خصوص شرکت هیرمان و محصولات تولیدی آن به عنوان بهترین کارخانه ایزوگام و برترین برندهای ایزوگام شرح دهیم.
شرکت هیرمان افتخار همکاری با شرکت های خارجی و صادرات به مناطق متعددی را داشته است. هم اکنون نیز سهم عظیمی از صادرات ایزوگام را داراست.
محصولات ما در هیرمان بصورت کلی از 3 برند خاص تشکیل شده اند، یعنی: “بردین، هیرمان، حلزون”
این 3 محصول تنها در ضخامت و وزن باهم تفاوت دارند و هر سه دارای گواهی نامه های متعددی هستند که در بخش مربوط به محصولات می توانید مشاهده کنید.
بهترین خدمات، بالاترین استانداردها، برخورداری از تیم حرفه ای و راه حل های خلاقانه برای تولید محصولات درجه یک، همگی در هیرمان تحقق یافته است.
در دنیای امروزه یکی از دغدغه های مشتریان قیمت ایزوگام مناسب همگام با کیفیت خوب است و ما این نیاز مشتریان را با قیمت های بسیار مناسب و کیفیت های بالا پاسخ داده ایم.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان 4 میلیمتر
خرید ایزوگام 4 میل بردین مستقیم از کارخانه

خرید بی دغدغه از بهترین کارخانه ایزوگام

در دنیای امروزه با وجود مشغله های روزانه زیاد باید با تغییر الگوهای قدیمی، راه های هوشمندانه تری برای خرید ایزوگام انتخاب کنیم. برای یک خرید لذت بخش با قیمت مناسب و ارزان بهترین ایزوگام کافیست با یک تماس سفارش خود را در شهرتان تحویل بگیرید.
راه های خرید از هیرمان ساده و در عین حال نشان از اعتماد است. با خرید حضوری و یا غیر حضوری به سادگی بهترین مارک ایزوگام را سفارشی سازی کنید.

سوالات متداول

کیفیت و چسبندگی محصولات بهترین کارخانه ایزوگام در چه سطحی است؟

کلیه محصولات از نظر کیفیت و چسبندگی فوق العاده عالی و خوب هستند.

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میلی متر تولید میکنید؟

زیرا طول عمر محصول برای مشتری بیشتر است و از خرید دوباره زودهنگام جلوگیری میکند.