لوکس ترین برند ایزوگام در بازار ایران کدام است؟ در این مطلب به معرفی بهترین مارک ایزوگام پرداخته و 6 ویژگی برتر و دلیل گران بودن آن را بررسی می کنیم. در این مطلب شما را با برندهای معروف شرکت هیرمان و گران ترین ایزوگام های بازار آشنا می کنیم تا هم اطلاعات لازم را قبل از خرید داشته باشید و هم متناسب با جغرافیای محیط مورد نظر خود خرید کنید.
در بازار ایران و جهان نیاز به بهترین مارک های ایزوگام کاملاً محسوس بوده که خوشبختانه هیرمان توانسته است عایق ایزوگام فوق العاده عالی را تولید و تامین کند.

ایزوگام هیرمان یعنی لوکس ترین برند ایزوگام
ایزوگام هیرمان! هم لوکس و هم مستحکم

لوکس ترین برند ایزوگام کدام است؟

در سفر به نقاط مختلف کشور و جهان شاهد این موضوع هستیم که ساخت و سازهای قدیمی که ما امروز آنها را بافت فرسوده مینامیم از نظر سازگاری با طبیعت و سلامت انسانها درجه بالاتری را دارا هستند تا ساختمانهای امروزی و مجهز به انواع و اقسام تجهیزات و متریال های بروز و پیشرفته.
برای این که ساختمان ها و منازل و آپارتمان ها به خوبی بتوانند نیاز انسان را برطرف و ایجاد رفاه و امنیت کنند، به ایمنی و اطمینان از کیفیت تولیدات توجه می شود.
در اینجا مشاهده می شود که نیاز به بهترین و لوکس ترین برند ایزوگام یکی از عوامل ایجاد کننده آسایش است. شرکت هیرمان دلیجان با همین قصد وارد عرصه تولید شده است.

تولید بهترین و مرغوب ترین برندهای ایزوگام در هیرمان به جستجوی شما پایان می دهد.

شرکت ما انواع ایزوگام با ضخامت ها و طرح های مختلف با کیفیت درجه یک تولید میکند. تنوع محصولات شرکت هیرمان دست مشتری را برای انتخاب ایزوگام مدنظر خودش باز میگذارد.

معرفی بهترین نوع ایزوگام


در گذشته خنک نگهداشتن داخل بنا و محل جمع شدن خانواده تنها با احداث و ایجاد یک بادگیر به راحتی میسر بوده است و گرم نگهداشتن منزل با استفاده از کرسی و ذغال که حاصل نیم سوخته کردن شاخه های خشک درختان توسط خود ساکنین بوده است انجام میگرفته است. اما آیا این امر امروزه هم جواب می دهد؟ مسبماً خیر.
برای این که شیوه های مختلف عایق بندی و جلوگیری از نم و رطوبت، اجرایی شود نیاز به تولید بهترین و مرغوبترین و البته لوکس ترین برند ایزوگام داریم.
شرکت ایزوگام هیرمان در این راشتا محصولاتی بسیار فوق العاده را تولید می کند.
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دیلجان
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
3. ایزوگام حلزون دلیجان
4. ایزوگام طرح دار

ما در هیرمان سقف بلند اطمینان و آرامش را برای شما فراهم کرده ایم.

تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان
بهرتین مارک های ایزوگام در بازار

قیمت ایزوگام درجه یک هیرمان

همیشه هستند سود جویانی که با سوء استفاده از شرایط تولید، مواد اولیه و شرایط خریدار با انواع ترفندهای ساده و پیچیده بدنبال کسب منافع نامشروع هستند و از آب گل آلود ماهی میگیرند. با خرید مستقیم از تولید کننده هم به گردش چرخ های اقتصادی کمک کنید و هم در هزینه های خرید خود صرفه جویی نمائید.
لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان که ماندگاری عالی به همراه دارد، طبیعی است که کمی گرانتر از نمونه های دیگر است، اما ماندگاری و استحکام آن هم بسیار بیشتر است.
قیمت بهترین ایزوگام هیرمان با کیفیت عالی و درجه یک به روز و بر اساس نوع قیر، کیفیت مواد اولیه و نوع پلیمرهای اصلاح کننده قیر بررسی و تعیین می شود.

با مراجعه به سایت هیرمان و صحبت با کارشناسان به اطمینان برسید و از خرید خود و از سلامت محصول خریداری شده اطمینان لازم را کسب نمایید.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

بهترین ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر

یکی از کارهای بسیار مهم در هر ساختمانی عایق کردن آن میباشد. میتوان از این عنوان عایق کاری در تمام مراحل احداث نام برد. ابتدا در گود برداری و قالب بندی برای فونداسیون و پارکینگ حتما عایق کردن دیوارها و حتی کف از الزامات میباشد.
اگر در منطقه ای زندگی می کنید که میزان رطوبتی در آن بالاست و یا در مناطق معتدل هستید ما به شما لوکی ترین برند ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر و معتدل را معرفی و پیشنهاد می کنیم.
در هیرمان همان طور که می دانید تولید انواع ایزوگام مرغوب با در نظر گرفتن آب و هوا و جغرافیای منطقه ای تولید می شود.

لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان با تلفیق علم و تکنولوژی و استفاده از منابع طبیعی و با تخصص کارشناسان به صورت عمده تولید می شود.

ایزوگام مرغوب و قیمت مناسب بردین
ایزوگام بردین با بسته بندی لاکچری

بهترین مارک ایزوگام برای مناطق سردسیر

از روزی که انسان برای تامین امنیت و رفاه و آسایش خود و برای تامین خوراک و مایحتاج روزانه اجبارا به یکجا نشینی روی آورد تا اکنون بطور مداوم و پیوسته این سوال در ذهن جا گرفته است که چگونه بسازیم تا در امان باشیم؟ یکی از بهترین روش ها تا اکنون، استفاده از عایق رطوبتی مناسب است.
مناطقی که دارای آب و هوای بسیار سرد هستند که در زمستان به چند درجه زیر صرفر می رسد بایستی با بهترین ایزوگام سردسیری و شاید لوکس ترین برند ایزوگام، عایق بندی شوند.

یکی از محصولات بسیار باکیفیت هیرمان، ایزوگام 5 میل مخصوص مناطق سردسیر است که با برند هیرمان تولید می شود و برای 200 ماه ضمانت می شود.

ایزوگام هیرمان دلیجان 5 میل
ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

مشخصات برترین مارک ایزوگام

 • لوکس ترین برند ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 20 سال است و دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
  این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • این نوع ایزوگام دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد.
 • برترین مارک ایزوگام به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 • ایزوگام مرغوب و درجه یک هیرمان تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 • این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

در شرکت هیرمان با استفاده از بهترین مواد اولیه و کادر فنی موفق به تولید لوکس ترین برند ایزوگام در بازار ایران و جهان شده ایم.

ایزوگام صادراتی بردین 4 میلیمتر ضخامت و 42 کیلوگرم وزن دارد. این محصول مناسب تمام مناطق آب و هوایی ایران و دارای چسبندگی و کیفیت درجه یک است.

قیمت ایزوگام بردین دلیجان

متوجه شده ایم که اگر کیفیت خود ایزوگام در درجه اول اهمیت قرار دارد، نصب ایزوگام هم از اولویت و درجه کمتری از کیفیت نیست و البته قیمت ایزوگام هم در همین راستا مورد توجه فراوان است.
ایزوگام بردین دلیجان یکی از مخصولات هیرمان است که کیفیت، قیمت و لوکس بودن را به همراه دارد و برای تمام نقاط آب و هوایی مناسب است و 4 میلیمتر ضخامت دارد.
ایزوگام بردین دلیجان برای صادرات بسیار مناسب است و به جهت اقتصادی محصولی بسیار به به صرفه و کاربردی است. این ایزوگام استاندارد ملی و استاندارد CE اروپا و ISO-9001 را هم دارد.

ایزوگام بردین دلیجان هم در بازار کشور یکی از محصولات رده بالا است و هم به عنوان لوکس ترین برند ایزوگام با قیمت عالی شناخته می شود.

ایزوگام لاکچری بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل

ویژگی لوکس ترین برند ایزوگام

شرکت هایی هستند که گران ترین ایزوگام خود را با سطح متوسط تولید می کنند، اما در هیرمان شما شاهد تولید و عرضه بهترین محصول با بالاترین سطح کیفیت هستید که به صورت عمده با قیمت درب کارخانه توزیع می شوند.
1. لوکس ترین برند ایزوگام دارای وزن و ضخامت استاندارد است.
2. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده است.
3. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده است.
4. محصول تولید شده دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل و فوم کائوچو است.
5. برای تولید لوکس ترین برند ایزوگام از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 و الیاف تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده است.

گران ترین و لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان از بهترین مواد اولیه تولید شده است.

کارخانه تولید بهترین مارک ایزوگام
لوکس ترین مارک ایزوگام

کاربرد انواع ایزوگام درجه یک

 • به جرات میتوان گفت که لوکس ترین برند ایزوگام (هیرمان) برای عایق بندی سقف، پشت بام، کف، نما و دیواره ها، استخرها، سونا و جکوزی، باشگاه ها، تاسیسات و لوله های آب و فاضلاب، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه های، مراکز تفریحی آبی و حمام های عمومی و سالن های ماساژ و آب درمانی، انبارها و پارکینگ ها استفاده می شود.
  این محصول قابل نصب در پشت بام‌ ها و سرویس بهداشتی ها و در مخازن آب و سطح دیوارها و ساختمان ها و تونل سازی ها‌ و کانال‌های آبیاری است. قابل نصب در زیرزمین و پارکینگ‌های طبقاتی و قابل استفاده در سردخانه‌ها و سدها است.

نام ایزوگام هیرمان با تولید بهترین و مرغوب ترین محصولات در جهان می درخشد و نماد کیفیت است.

در این ویدیو پروژه نصب ایزوگام هیرمان را ملاحظه می کنید که در روز پنج شنبه ۹۹/۱۰/۱۱ انجام شده.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام هیرمان دلیجان، واحد تولیدی، صادراتی است که به تولید انواع لوکس ترین برند ایزوگام با ویژگی های متفاوت مشغول بوده و علاوه بر فعالیت بسیار گسترده در امر صادرات، با برخورداری از نمایندگی ها و کادر حرفه ای مشاوره، در زمینه عایق بندی و نیز انجام پروژه های آب بندی و عایق کاری و نصب و اجرای ایزوگام کار میکند.
ایزوگام هیرمان دلیجان، در بسیاری از پروژه ها، با صنایع مهم و سازمان های معتبر و شرکت های بزرگ، از جمله سازمان انرژی اتمی ایران، کارخانجات سایپا، بانک سپه، شرکت ملی نفت ایران، بانک ملی ایران، گروه مینا و … همکاری داشته است.
ایزوگام صادراتی و درجه یک هیرمان در 14 کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

تیم حرفه ای و خلاق هیرمان وقت و انرژی و دانش خود را برای یافتن بهترین راهکارهای عایق بندی در پروژه های مختلف و تولید لوکس ترین برند ایزوگام به کار می گیرند.

ایزوگام خوب و استاندارد هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی با چسبندگی استثنایی
ویژگی های ایزوگام خوب کدام است؟

ایزوگام مرغوب و خوب باید از سطح کشش و انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد و در برابر حرارت از خود مقاومت بالایی نشان دهد، این در حالی است که حتی بسیاری از گران ترین برندهای ایزوگام در بازار متاسفانه این ویژگی را ندارند.
ایزوگام استاندارد و خوب باید وزن سبکی داشته باشد و قیر و الیاف کاربردی در آن متناسب با محیط باشد تا در هنگام نصب ایزوگام به راحتی به کف ساختمان ها و سرویس بهداشتی بچسبد.
یکی از لوکس ترین برند ایزوگام که در هیرمان تولید می شود، ایزوگام طرح دار است و در واقع این ایزوگام ها به صورت آجرنما، موزاییکی و استخری و … قابل تولید هستند.

ایزوگام های طرح دار گران ترند چرا که ساختار ویژه ای دارند و از آنها در دیوارها و بخش بیرونی ساختمان استفاده می شود و جایگزینی مناسب برای نمای سنگی ساختمان ها محسوب می شوند.

ایزوگام طرح آجری هیرمان دیلجان
ایزوگام آجرنما مناسب برای دیوار
بهترین و گران ترین ایزوگام در تهران

شهر تهران و محله های آن و همچنین شهرهای اطراف پایتخت نقش مهمی در اقتصاد و ساختمان سازی داشته و حجم زیادی از مصالح و البته ایزوگام را مصرف می کنند و با گردش این تعداد مصالح و حجم قابل ملاحظه آن کاملاً روشن است که تعداد بسیار زیادی از اقشار مختلف جامعه به کار مشغول میشوند و توان تامین و گذران زوزمره را خواهند داشت.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان فعالیت گسترده ای در شهر تهران و کرج و محله های مختلف پایتخت دارد و با فروش مستقیم ایزوگام از کارخانه به صورت عمده و عملیاتی نمودن مراحل نصب ایزوگام، خدمات خود را افزایش داده است.

تهران مصرف کننده لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان است که با تضمین کیفیت و مطابق با آب و هوای آن تولید و توزیع می شود.

کارخانه تولید ایزوگام حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با پالت بسته بندی
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

با توجه به مزیت های لوکس ترین برند ایزوگام هیرمان از جمله: انعطاف پذیری بالا و بی نظیر و مقاوم در مقابل نفوذ رطوبت و آب و تولید در طرح ها و مدل های متنوع و فروش یدون واسطه و مستقیم از کارخانه می توانیم راه های خرید عمده ایزوگام را به شرح زیر برایتان اعلام کنیم.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

امنیت، آرامش و سلامتی اعضای خانواده شما، در پناه کیفیتلوکس ترین برند ایزوگام ، محفوظ می ماند.


همچنین بخوانید:
صفحه اینستاگرام ایزوگام درجه یک هیرمان