قیمت رول 10 متری ایزوگام امری بسیار مهم و تعیین کننده در تصمیم گیری پیمانکاران و شرکت های ساختمانی و عمرانی است. عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام دلیجان اصل 10 متر طول و 1 متر عرض دارد. برای خرید اقتصادی تر و کیفیت بهتر، به بررسی جنبه های مختلف فروش ایزوگام از درب کارخانه و قیمت هر رول ایزوگام می پردازیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

قیمت رول 10 متری ایزوگام دلیجان بدون نصب

در میان شرکت های تولید کننده ایزوگام دلیجان، محاسبه قیمت ایزوگام امری است که از اهمیت خاص برخوردار است. چرا که نوسان قیمت مواد اولیه در بازار زیاد است و هزینه تمام شده یک رول ایزوگام به روز نهایی می شود.
بسته به این که ایزوگام خریداری شده با خدمات نصب و یا بدون نصب باشد این قیمت ها متفاوت است و بطور کلی قیمت فروش ایزوگام در شهرهای مختلف با هم متفاوت است.
قیمت توپ ایزوگام تولید شده در هیرمان به صورت عمده و به قیمت درب کارخانه نهایی شده و در اختیار نمایندگی ها، شرکت ها و پیمانکاران قرار می گیرد.

برای این که خرید امن و مطمئن و موفق داشته باشید می توانید به صفحه خرید ایزوگام مراجعه و اطلاعات ارزشمندی دریافت کنید.

قیمت رول 10 متری ایزوگام شرق

ایزوگام شرق دلیجان یکی از برندهای شناخته شده در بازار ایزوگام است که شرکت هیرمان تولیدکننده اصلی این برند می باشد. با توجه به کیفیت ایزگام شرق دلیجان، قیمت رول 10 متری ایزوگام شرق در حد متوسط قرار دارد. اگر قصد دارید شناخت بیشتری نسبت به این محصول پیدا کنید، پیشنهاد می دهیم سری به صفحه ایزوگام شرق دلیجان بیاندازید.

قیمت رول 10 متری ایزوگام شرق دلیجان

استعلام قیمت رول ایزوگام امروز

بطور کلی قیمت رول 10 متری ایزوگام با توجه به چند عامل اصلی نهایی و اعلام می شود. ما در این جا به صورت خلاصه به عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت یک رول ایزوگام استاندارد اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • نوع کیفیت قیر مصرف شده در تولید رول ایزوگام
 • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 • مواد پلیمری اصلاح کننده قیر SBS,APP.BPE
 • کیفیت تیشو و الیاف پلی استر
 • تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام (ایزوگام تک لایه، ایزوگام دولایه و ایزوگام سه لایه)
 • نوع روکش ایزوگام و هزینه های جانبی و البته ارزش برند و هزینه های بارگیری را هم می توان اضافه نمود.

در این مطلب به صورت خلاصه به نقش موارد بالا در تعیین قیمت توپ ایزوگام می پردازیم و نحوه خرید ایزوگام از کارخانه را هم بررسی می کنیم.

قیمت رول 10 متری ایزوگام دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استاندارد اروپا

ویژگی های ایزوگام خوب کدام است؟

عایق‌های رطوبتی ساخته شده و مناسب، غیر قابل نفوذ در مقابل آب و رطوبت است. مقاوم در برابر اسیدها و نمک‌ها و بازها و دارای خاصیت چسبندگی عالی بوده، همچنین در برابر اشعه‌ی ماوراء بنفش بسیار مقاوم است.
به دلیل وجود اصلاح کننده‌های مجاز و مورد تائید سازمان استاندارد خاصیت چسبندگی به سطوح مختلف افزایش یافته است و خاصیت لاستیکی که به دلیل تشکیل پیوندهای عرضی است افزایش یافته است.
در نتیجه باعث ایجاد مقاومت بالای ایزوگام در مقابل دماهای بسیار پایین شده است. در نتیجه محصول نهایی دارای مقاومت بالا در گستره وسیعی از دماها بوده و از نظر وزن  سبک اما مقاوم در برابر نفوذ اجسام خارجی می‌باشد.

تعدادی از ماده های ابلاغ شده در مورد استانداردهای تولید ایزوگام به دلیل نوآوری ها و ابتکارات تولید کنندگانی مانند شرکت هیرمان  مورد بازنگری قرار گرفت که معایب و کمبودهای استانداردهای قبلی بر طرف گردیده و در قیمت رول ایزوگام هم موثر بوده است.

وزن و ضخامت هر رول ایزوگام

قیمت رول 10 متری ایزوگام همان طور که اشاره کردیم به مجموعه ای از عوامل وابسته است که یکی از مهمترین آن ها وزن و ضخامت 1 رول ایزوگام است. اگر ایزوگام به صورت استاندارد تولید شده باشد وزن تقریبی آن در حدود 40 تا 42 کیلوگرم می باشد که بین این دو عدد می تواند نوسان داشته باشد
در شرکت تولید ایزوگام هیرمان که بصورت سفارشی و برای استفاده در مکان های خاص تولید دارد، وزن ایزوگام و ضخامت آن می تواند بر اساس شرایط و مشخصات فنی کمتر از این مقدار باشد و از این بابت در قرار داد آنها این مورد ذکر می شود.
ضخامت هر رول ایزوگام اصل دلیجان می تواند بین 3 تا 5 میلیمتر و متناسب با وزن تغییر کند.

معمولًا ضخامت عایق رطوبتی پیش ساخته یا ایزوگام به عواملی مانند کیفیت تیشو، پلی استر، فویل، فیلم و قیر بستگی دارد. قیمت رول ایزوگام بر همین مبنا برآورد می شود.

در این ویدیو انواع محصولات شرکت هیرمان رو می بینید. بخاطر تنوع محصولات شرکت ما دست مشتریان برای انتخاب ایزوگام مناسب باز است.


هر رول ایزوگام چند متر مربع است؟

از آنجا که شناخت انواع ایزوگام و تفاوت میان آنها برای عموم دشوار است، احتمال سوء استفاده بعضی از افراد هم در تولید و هم در نصب ایزوگام شده است. اگر ایزوگام با قیر مناسب و تیشوی مرغوبی تولید شده باشد ضخامت آن در همه سطح رول یکپارچه و بدون برآمدگی و یا فرو رفتگی محسوس خواهد بود.
قیر درجه یک پلیمری در تولید و قیمت توپ ایزوگام نقش موثری دارد. ایزوگام پلیمری با درجه استاندارد بالا و با وزن و ضخامت متناسب تولید می شود. ایزوگام 4 میل دلیجان با ورن 42 کیلوگرم و ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان با وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید و عرضه می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ساده ترین و مطمئن ترین روش برای دریافت قیمت رول 10 متری ایزوگام هیرمان دلیجان و اطلاع از مشخصات هر رول ایزوگام، تماس با واحد کارشناسی فروش است.

قیمت توپ ایزوگام استاندارد

 • یکی از مشخصات ایزوگام مرغوب ضخامت ایزوگام و وزن هر رول ایزوگام است.
 • ضخامت روکش آلومینیومی ایزوگام استاندارد حداکثر ۱۶ میکرون می باشد.
 • در تولید ایزوگام استاندارد لایه ی تیشو و پلی استر مرغوب به کار برده می شود.
 • ایزوگام استاندارد حتماً ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر از طرف تولید کننده دارد.
 • علاامت استاندارد، تاریخ تولید، نوع عایق رطوبتی، ضخامت و وزن آن به فاصله هر دو متر بر روی توپ یا طاقه ایزوگام چاپ شده است.
 • ایزوگام باید دارای نشان ملی استاندارد باشد.
 • در تولید ایزوگام مرغوب، فصل و شرایط آب و هوایی سردسیر، مرطوب و گرمسیر مورد توجه قرار گرفته باشد و متناسب با شرایط اقلیمی، ایزوگام استاندارد تولید شده باشد.

مهم ترین عامل در ضخامت لایه ایزوگام میزان قیر به کار برده در آن می باشد. در نتیجه قیمت رول ایزوگام تولید شده با قیر درجه یک تابع شرایط روز نهایی می شود.

استعلام قیمت رول ایزوگام 1400

در طی سال های اخیر شاهد نوسان و تغییر قیمت ها در صنعت ایزوگام بوده ایم. در طول سال جاری هم با افزایش قیمت مواد اولیه شرکت ها و کارخانه های تولید ایزوگام مجبور به افزایش قیمت شده اند.
استعلام قیمت رول ایزوگام به روز امکان پذیر است و بایستی شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و عمرانی و افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنند با ارتباط با واحد فروش ایزوگام هیرمان دلیجان اقدام به تهیه لیست محصولات و قیمت به روز نمایند.
افزایش قیمت ایزوگام با فروش آن به صورت مستقیم از درب کارخانه و بدون واسطه، ارزان تر و پایین تر از قیمت های موجود در بازار خواهد بود.

یکی از موادی که می تواند تاثیر فوق العاده ای روی کیفیت و در نتیجه قیمت رول ایزوگام تولیدی داشته باشد، نمد بکار رفته در ایزوگام است که با نام “تیشو” از آن یاد می شود. در هیرمان کیفیت فدای قیمت نمی شود!

قیمت و تفاوت های ایزوگام یک لایه، دولایه و سه لایه

ایزوگام ها بسته به تعداد لایه های بکار رفته در تولید آنها انواع و دسته بندی های گوناگونی دارند که تعریفی از هر کدام از انواع ایزوگام و دسته بندی آن ها بر اساس لایه ایزوگام و همین طور تفاوت هایی که بر اساس آن دارند می توان اشاره نمود.

همچنین بخوانید:
فروش اینترنتی ایزوگام از درب کارخانه

تعریف ایزوگام تک لایه

بستر ایزوگام تک لایه فقط لایه پلی استر سوزنی را دارد و در زمان عبور از حوضچه قیر مذاب با آن ترکیب شده و تشکیل لایه ایزوگام را می دهند. معمولا در مکان هایی که شکل هندسی نامتوازن دارند مثل محل تقاطع پی و ستون و همین طور در مکان هایی مانند بالکن های سرپوشیده و آشپزخانه ها که آبریز کمتری دارند از ایزوگام  یک لایه استفاده می شود

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

تعریف ایزوگام دولایه

بستر این نوع ایزوگام از دو لایه ی پلی استر و تیشو تشکیل شده است که در فرایند تولید با هم وارد سینی قیر مذاب می شوند. به این ترتیب که هردوی لایه ها بر روی هم قرار می گیرند و از حوضچه مذاب قیر رد می شوند.
 ایزوگام دولایه در دو نوع ضخامت 3.5 میلیمتر و 4 میلیمتر تولید می شود که نوع پر مصرف آن ایزوگام دولایه با ضخامت 4 میلیمتر می باشد

تعریف ایزوگام سه لایه

در تولید این نوع ایزوگام، یک لایه مفتول سیمی یا پلی استر به ایزوگام دولایه اضافه می شود و سپس وارد سینی قیر مذاب می شوند. معمولاً ایزوگام سه لایه برای ساختمان ها استفاده نمی شود که بخاطر وزن بیشتر در جاهای خاص کاربرد دارد. هر سه نوع ایزوگام می توانند روکش فویل آلومینیمی و نایلون و پودر تالک در تولید خود بهره ببرند.

ایزوگام دولایه از پرمصرف ترین انواع عایق رطوبتی است که تولید می شود و ایزوگامهای تک لایه و سه لایه هم به صورت سفارشی تولید و قیمت توپ ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده متغیر است.

ایزوگام 4 میل صادراتی بردین دلیجان
قیمت ایزوگام 4 میل صادراتی بردین دلیجان از کارخانه

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

در اعلام قیمت توپ ایزوگام گذشته از عواملی که در بالا ذکر شد، می توانیم به نحوه فروش هم اشاره کنیم. شرکت ایزوگام هیرمان یکی از تولید کننده های ایزوگام است که محصولات خود را مستقیم به نمایندگی ها، شرکت های صادراتی و پیمانکاران ساختمانی عرضه می کند.
شما در وب سایت هیرمان به پروژه هایی که توسط محصولات هیرمان پشتیبانی شده اند دسترسی دارید. خرید مستقیم از درب کارخانه یک راه مطمئن برای خرید انواع عایق ایزوگام است که با ارزان ترین قیمت ارائه می شود.

لیست قیمت رول 10 متری ایزوگام (یک طافه ایزوگام) از درب کارخانه به روز از طریق واحد کارشناسی در صورت نیاز، برای شما ارسال می شود.

هزینه ایزوگام بام و شیروانی

عایق‌بندی رطوبتی سقف و دیواره‌های خارجی ساختمان را می‌توان رایج‌ترین استفاده از ایزوگام دانست.معمولاً برای پوشاندن سطح پشت بام‌ها از ایزوگام‌هایی با روکش آلومینیومی استفاده می‌کنند زیرا این روکش باعث بازتاب آفتاب شده و به نوعی عایق حرارتی نیز محسوب می‌شود که می‌تواند تا حد زیادی از گرم شدن ساختمان جلوگیری کند.
قیمت توپ ایزوگام بدون نصب و با نصب با هم متفاوت و البته قیمت ایزوگام با نصب بیشتر است.
برای پوشاندن دیوارهای خارجی نیز از ایزوگام‌هایی با روکش سنگ یا ایزوگام‌هایی با روکش طرح دار استفاده می‌شود تا علاوه بر عایق بودن از زیبایی نمای ساختمان کاسته نشود.

اطلاعات دقیق در خصوص قیمت رول ایزوگام مخصوص پشت بام و یا شیروانی را مستقیم از واحد فروش دریافت کنید.

قیمت ایزوگام دلیجان در تهران

تهران یکی از بزرگترین مصرف کننده های عایق رطوبتی ایزوگام در کشور است. میزان پروژه ها و ساخت و سازها و عدم استفاده از روش های قدیمی مانند قیر و گونی، تهران را بسیار خاص کرده است.
قیمت ایزوگام در تهران با توجه به تنوع برندها و مارک های توزیع شده بسیار متفاوت است و برای این که بتوانید بهترین ایزوگام دلیجان و مرغوب ترین محصولات را خریداری کنید با مجموعه هیرمان به صورت مستقیم ارتباط بگیرید. دفتر مرکزی فروش ایزوگام هیرمان در تهران و دفتر فروش کارخانه هر پروژه ای را پوشش میدهند.

قیمت رول ایزوگام می تواند با توجه به نوع، کیفیت و وزن و ضخامت رول ایزوگام متغیر و البته قیمت قابل قبول هم داشته باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

ما در کارخانه ایزوگام هیرمان با تلاش و ایمان به مسیری که در آن قدم گذاشته ایم علاوه بر تولید محصولاتی باکیفیت، توانسته ایم برندهای برتر ایزوگام دلیجان را در سراسر کشور و حتی در کشورهای خارجی با قیمت مناسب عرضه کنیم.
لیست محصولات هیرمان را می توانید مشاهده نموده و در اینجا هم به تولیدات هیرمان اشاره می کنیم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 الی 42 کیلوگرم.

قیمت توپ ایزوگام را با یک تماس ساده با واحد فروش در کمتر از 20 ثانیه دریافت کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام حلزون دلیجان از کارخانه

راه های خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

یک نکته مهم را در نظر بگیرید که قیمت رول 10 متری ایزوگام با نحوه خرید ایزوگام رابطه ای مستقیم دارد. برای این که بهترین مارک های ایزوگام را بی واسطه و مستقیم از کارخانه تولید کننده هیرمان تهیه کنید کافی است از یکی از روش های زیر اقدام کنید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را برای شما رقم خواهیم زد.

لیست قیمت ایزوگام را از کدام منابع تهیه کنیم؟

برای اطلاع از قیمت توپ ایزوگام هیرمان دلیجان با واحد کارشناسی فروش ما تماس بگیرید.

آیا قیمت ها در سایت درج می شود؟

خیر – به دلیل نوسان قیمت ها و تغییرات مداوم، امکان درج قیمت ها نبوده و لیست قیمت ها را به روز از کارشناس دریافت کنید.