ایزوگام سردسیری دلیجان چه مشخصات و مزایایی نسبت به دیگر انواع عایق رطوبتی دارد؟ بهترین عایق رطوبتی پلیمری مناسب برای مناطق سردسیر که در شرکت هیرمان تولید می شود چند قیمت است؟ محصولات هیرمان در سه رده برای مناطق سردسیر، گرمسیر و معتدل به صورت جداگانه تولید می شود. ایزوگام هیرمان ویژه مناطق بسیار سرد با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم بسیار کارآمد و مناسب است. این عایق رطوبتی ایزوگام (نوع S) با بسته بندی و کاربری تضمین شده برای مصارف داخلی و صادراتی توصیه می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین ایزوگام سردسیری دلیجان

برای تولید ایزوگام نیاز است که به کیفیت و نوع مواد اولیه اهمیت ویژه داده شود. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان برای کلیه محصولات خود این استانداردها را به خوبی رعایت می کند. بهترین ایزوگام سردسیری دلیجان با توجه به این که در مناطقی خاص نصب و اجرایی می شود باید از مقاومت و استحکام بیشتری بهره مند باشد. به این ترتیب کارشناسان با کنترل ضخامت، نوع روکش، نوع قیر و مواد اولیه،و وزن مناسب در تولید بهترین ایزوگام دلیجان نظارت دارند.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان؛ محصولات حود را به منظور استفاده در پروژه های عمرانی و ساختمانی به سرتاسر کشور و به کشورهای اروپایی و آسیایی ارسال می  کند.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان

بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان انواع ایزوگام درجه یک و استاندارد را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید. این شرکت در این راه از همه توان و امکانات خود به بهترین شکل ممکن استفاده می کند. مجموعه ای از مرغوب ترین انواع عایق رطوبتی پیش ساخته در شرکت ایزوگام هیرمان تولید می شود. شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده انواع عایق رطوبتی ایزوگام است که در هر سطح و کیفیتی می توانید با قیمت مناسب، مشتریان خود را راضی نگه دارد.
در ادامه به محصولات مختلف و برندهای این مجموعه بیشتر اشاره می کنیم.

کارخانه ایزوگام هیرمان بهترین ایزوگام سردسیری دلیجان را با ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم به صورت انبوه تولید و پخش می کند.

ایزوگام سردسیری دلیجان هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر


بهترین نوع ایزوگام مناسب مناطق سردسیر

در این جا به کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان اشاره می کنیم که تولید محصولات باکیفیت و تضمین کیفیت شده، خط تولید با حجم بالا و تکنولوژی به روز را در اختیار دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب شامل قیر، تیشو؛ پلی استر؛ روکش مرغوب؛ پلیمرهای APP و SBS و استفاده از تکنولوژی مدرن برای تولید محصول و بسته بندی با شیوه های بسیار مدرن، منجر به تولید ایزوگام سردسیری دلیجان با ضخامت 5 میل شده است.
بهترین مارک ایزوگام که برای مناطق سردسیر مناسب است دارای استانداردهای ملی و اروپا است.

قبول سفارش در سریع ترین زمان ممکن و تحویل با کمترین هزینه و تولید ایزوگام سردسیری دلیجان و ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری به صورت جداگانه در هیرمان انجام می شود.

ایزوگام سردسیر با ضخامت 5 میل

شاید بتوان گفت که میزان کیفیت و قیمت هر رول ایزوگام دلیجان برای مصرف کننده عمده عایق های ایزوگام اهمیت زیادی دارد. چرا که هر چه نیاز به تعمیر و بازسازی کمتر شود می توان گفت که کیفیت و اجراء و نصب ایزوگام دلیجان با شیوه ای بهتر انجام شده است.
تولید ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری به صورت جداگانه در هیرمان، حق انتخاب بیشتری به خریدار و مصرف کننده میدهد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان گزینه های ما برای هر نوع منطقه جغرافیایی است. تولید ایزوگام سردسیری دلیجان به سفارش مصرف کننده نهایی می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، به عنوان بهترین برند ایزوگام هم در داخل و هم در میان اقلام صادراتی شناخته شده است.

تفاوت ایزوگام سردسیر و گرمسیر

ایزوگام فویل دار دو لایه بیشترین مصرف را در بین دیگر انواع عایق ایزوگام دارد که برای دیوار، پشت بام، استخر، سقف ساختمان های اداری و تجاری استفاده می شود. ایزوگام سردسیری دلیجان برای مناطق سرد و کوهستانی مانند ارومیه، تبریز، مشهد، سنندج، کوهرنگ و شهرهای دیکر بسیار مناسب است.
ایزوگام گرمسیر در مقابل گرما و تابش نور خورشید مقاوم تر است و ایزوگام مخصوص سردسیری برای مناطقی که اختلاف دما در زمستان بیشتر است توصیه می شود.در محل هایی که فشار آب زیاد است از ایزوگام دو لایه سردسیری یا گرمسیری به صورت جداگانه به جهت مقاومت بالاتر استفاده می شود.

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان توجه و تمرکز خود را بر روی تولید محصولات و عایق های ایزوگامی معطوف کرده است که هم در داخل کشور و هم برای صادرات به کشورهای اروپایی؛ آسیایی و افریقایی مناسب و کاربردی باشد.

ایزوگام سردسیری هیرمان دلیجان
فروش ایزوگام سردسیری هیرمان مستقیم از کارخانه

فروش ایزوگام سردسیری دلیجان

شرکت های بزرگ تولید کننده محصولاتی مانند انواع عایق ایزوگام، فروش عمده محصولات خود را به صورت مستقیم انجام داده و در پروژه های بزرگ شرکت می کنند. شرکت ایزوگام هیرمان هم محصولات خود را به صورت عمده و از درب کارخانه به :

 • نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان دلیجان
 • شرکت های معتبر صادراتی و اعلام قیمت ایزوگام به روز
 • فروشگاه های مخصوص لوازم ساختمانی
 • پیمانکاران ساختمانی و تاسیساتی در کمترین زمان و بدون واسطه و با صرفه اقتصادی ارائه می کند.. فروش مستقیم ایزوگام سردسیری دلیجان و دیگر انواع عایق رطوبتی تولید شده در هیرمان به صورت عمده است و قیمت فروش بر مبنای فروش درب کارخانه است. بدیهی است که برای مصارف سفارشی هم بهترین ایزوگام سردسیری دلیجان در این شرکت تولید شده و البته مشاوره های کارشناسی قبل از خرید ایزوگام می تواند بسیار سودمند باشد.

فروش ایزوگام به صورت اینترنتی و یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان بسیار ساده تر و سریع تر است و از میزان هزینه ها میکاهد.

ایزوگام مناطق سرد با فرمول ویژه

ایزوگام سردسیری دلیجان باعث می شود مصرف کنندگان هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام نشوند. از جمله دیگر مزایای چنین ایزوگامی به موارد زیر اشاره می کنیم:

 1. ایزوگام سردسیری دلیجان دارای عمر مفید حداقل 20 سال است.
 2. این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 3. ایزوگام سردسیری دلیجان هیرمان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 4. این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 5. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد.
 6. این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 7. این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 8. این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

میزان رضایت مشتری و کیفیت مرغوب محصولات به همراه قیمت به روز ایزوگام از اهدافی است که همواره در این شرکت به آن توجه میشود.

ایزوگام مناطق سردسیر با قیمت مناسب

قیمت هر رول ایزوگام سردسیری دلیجان و یا دیگر انواع عایق های پیش ساخته رطوبتی بر اساس موارد زیر تعیین و به صورت عمده اعلام می شود. به این ترتیب قیمت ایزوگام به روز و بر اساس تغییراتی که در بازار رخ میدهد نهایی می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • نوع قیر و قیمت آن در بازار بورس
 • نوع ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده
 • نوع ایزوگام بر اساس روکش
 • پلیمرهای اصلاح کننده APP و SBS و BPE
 • تیشو و پلی استر مصرفی با تراکم بالا
 • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 • فروش ایزوگام به صورت عمده از درب کارخانه ایزوگام دلیجان.
همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام استخری + قیمت

قیمت فروش ایزوگام به صورت خام و بدون نصب و فروش ایزوگام با نصب آن قیمت های متفاوت دارد. برای دریافت قیمت ایزوگام سردسیری دلیجان و نحوه و زمان بارگیری و ارسال با کارشناسان واحد فروش ارتباط بگیرید.

انتخاب بهترین ایزوگام می تواند بر مبنای کیفیت و کاربرد عایق رطوبتی و همچنین هزینه ای که بابت آن می پردازید متغیر باشد، در عین حال خرید ایزوگام استاندارد و مرغوب نوعی سرمایه گذاری طولانی مدت است.

ایزوگام 5 میلیمتری هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر

مشخصات فنی ایزوگام SBS سردسیری دلیجان

در این قسمت خیلی کوتاه و مختصر به مشخصات فنی ایزوگام سردسیری دلیجان (ایزوگام اس بی اس هیرمان) اشاره می کنیم:

 1. ایزوگام سردسیری دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 2. این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 3. این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 4. الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 5. الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 6. تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 7. ایزوگام هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 8. این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

میزان کیفیت و چسبندگی ایزوگام هیرمان بی نظیر بوده و برای مصارف مختلف توصیه می شود. تولیدات شرکت هیرمان دلیجان در گریدها و کلاس های مختلف جهانی تولید و عرضه می شوند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با پلمپ گمرکی برای سهولت در صادرات و ضمانت نامه کتبی ۲۰۰ ماهه. در ویئوی زیر مشاهده نمایید.


خرید بهترین نوع ایزوگام از کارخانه

معمولاً مشتریان دوست دارند که بهترین ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند.
بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت و ایزوگام سردسیری دلیجان را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

هر گونه اطلاعات و توضیحات تکمیی در خصوص ایزوگام سردسیری دلیجان را می توانید مستقیم با ارتباط تلفنی با کارشناس فروش دریافت کنید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام 4 میلیمتر بردین دلیجان

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام سردسیری دلیجان و دیگر محصولات آن که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
در آخر امیدواریم شناخت کافی در مورد بهترین و مرغوب ترین برند ایزوگام پیدا کرده باشید.

اگر مشاوره ای نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید. با ما اطمینان و آرامش را تجربه کنید.

در پایان به دو سوال پرتکرار شما مشتریان عزیز پاسخ داده میشود.

آیا وزن محصولات دقیق است؟

بله – به صورت کلی دو درصد تلورانس دارد.

محصولات چه بیمه ای هستند؟

تمامی محصولات 5 سال بیمه کارآفرین هستند و بیمه ها هر سال تغییر می کنند.

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میل تولید می کنید؟

ماندگاری و استحکام این عایق رطوبتی بسیار بالا بوده و در کوتاه مدت نیاز به تعمیر و بازسازی ندارد.