آیا دوست دارید درباره شرکت هیرمان بیشتر بدانید؟

دانلود کاتالوگ معرفی شرکت هیرمان

معرفی شرکت هیرمان

شرکت تولیدی هیرمان با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق رطوبتی کشور پا به عرصه این صنعت نهاد.
این مجموعه از آغاز کار، سعی بر تولید محصولی بر پایه اصول علمی، بهترین کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد.
شرکت هیرمان با تولید محصولات عایق رطوبتی مرغوب با استفاده از بهترین مواد اولیه درجه یک، شعار “ایجاد آرامش و اطمینان” برای مصرف کننده را تحقق بخشیده است.
این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، ایجاد نوآوری تکنولوژیکی، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در صنعت عایق رطوبتی، گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.

مستند هیرمان در شبکه 5 سیما

تیم فعالیتی

یکی از بزرگترین مزایای شرکت ایزوگام هیرمان داشتن مدیران و پرسنل متخصص، توانمند و کارآزموده است و مهمترین سرمایه این واحد، پرسنل آن هستند که به همین دلیل نیز توانسته ایم تا به حال به بیش از 10 کشور محصولاتمان را صادر نماییم.

مهندس ساسان حاجی جعفری
مهندس ساسان حاجی جعفریمدیر عامل
ایشان مدیر عامل شرکت هیرمان هستند.
سرکار خانم یکتا
سرکار خانم یکتا
سرکار خانم پارسا
سرکار خانم پارسامشاور فروش
ایشان مشاور فروش شرکت را بر عهده دارد.
سرکار خانم دوستی
سرکار خانم دوستیمشاور فروش
ایشان مشاورفروش شرکت را بر عهده دارد.

محصولات هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام تک لایه، دولایه و سه لایه با فرمول های ویژه برای مناطق مختلف گرمسیری و سردسیری و معتدل و همچنین کشورهای بازار هدف، نیاز مشتریان را مرتفع نموده است.

خرید ایزوگام حلزون
خرید ایزوگام بردین
خرید ایزوگام حلزون
دیدن محصولات بیشتر

نظرات پرسنل

ایزوگام یکی از مهمترین مصالحی است که در یک ساختمان استفاده می شود چرا که وظیفه جلوگیری از نم و رطوبت با عایق رطوبتی ایزوگام است و ما با توجه به این اصل مهم، مهمترین هدف ما در واحد تولید شرکت هیرمان، تولید محصول با بالاترین کیفیت است.

محمد عباسی, واحد تولید هیرمان

من در واحد فروش شرکت همیشه با صداقت نیاز مشتری را بررسی و بهترین محصول مناسب را به او پیشنهاد میکنم چرا که من مسئولیت محصول فروخته شده را در سال های بعد نیز عهده دار هستم و به همین خاطر همیشه بهترین ها را به مشتری پیشنهاد میکنم.

علی بختیاری, واحد فروش هیرمان

برخی از مشتریان ما

شرکت هیرمان با ارائه محصولات با کیفیت و مرغوب توانسته است با شرکت ها و سازمان های بزرگ همکاری خوبی داشته باشد.

همکاران هیرمان

همین حالا می توانید به جمع مشتریان ما بپیوندید.

به خانواده بزرگ شرکت هیرمان بپیوندید.

ارتباط با ما