قیمت ایزوگام

جدول لیست قیمت ایزوگام در سال های گذشته

نام برند / سال 1399 1398 1397 1396 1395 1394 1393 1392 1391
ایزوگام صادراتی حلزون 22,000
تومان
11,000
تومان
9,000
تومان
3,300
تومان
3,000
تومان
3,000
تومان
2,800
تومان
1,900
تومان
1,300
تومان
ایزوگام صادراتی بردین 27,000
تومان
15,000
تومان
12,000
تومان
5,500
تومان
5,000
تومان
5,000
تومان
3,800
تومان
3,000
تومان
2,000
تومان
ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان 30,000
تومان
ایزوگام  3 میلیمتر
سال قیمت
1399 22,000 تومان
1398 11,000 تومان
1397 9,000 تومان
1396 3,000 تومان
1395 3,000 تومان
1394 3,000 تومان
1393 2,800 تومان
1392 1,900 تومان
1391 1,300 تومان
ایزوگام 4 میلیمتر
سال قیمت
1399 27,000 تومان
1398 15,000 تومان
1397 12,000 تومان
1396 5,500 تومان
1395 5,000 تومان
1394 5,000 تومان
1393 3,800 تومان
1392 3,000 تومان
1391 2,000 تومان
ایزوگام 5 میلیمتر
سال قیمت
1399 30,000 تومان

نگاهی اجمالی به قیمت ایزوگام در طی چندین سال گذشته

قیمت محصولات شرکت هیرمان

نام ایزوگام فویل آلومینیومی ضخامت وزن قیمت
ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دارد 5 میلیمتر 50 کیلوگرم تماس بگیرید
ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان ندارد 5 میلیمتر 50 کیلوگرم تماس بگیرید
ایزوگام صادراتی بردین دارد 4 میلیمتر 42کیلوگرم تماس بگیرید
ایزوگام صادراتی بردین ندارد 4 میلیمتر 42کیلوگرم تماس بگیرید
ایزوگام صادراتی حلزون دارد 3.5 میلیمتر 40 کیلوگرم تماس بگیرید
ایزوگام صادراتی حلزون ندارد 3.5 میلیمتر 40 کیلوگرم تماس بگیرید
ایزوگام طوفان شرق دارد 3 میلیمتر 35 کیلوگرم تماس بگیرید
ایزوگام طوفان شرق ندارد 3 میلیمتر 35 کیلوگرم تماس بگیرید

همین الان میتوانید از قیمت بروز ایزوگام آگاه شوید کافیست با شماره زیر تماس بگیرید

سرکار خانم پارسا

09125188470

سرکار خانم دوستی

09125957492

استعلام قیمت در 20 ثانیه!

قیمت روز ایزوگام درب کارخانه

قیمت روز ایزوگام که مستقیم از درب کارخانه اعلام میشود، بر مواردی همچون کیفیت فوق العاده تولیدات با بهترین مواد اولیه و معرفی برترین مارک های ایزوگام با کمترین نرخ و ارزانترین و مناسبترین محصولات و عرضه و پخش عمده تاکید و تمرکز دارد.

در مجموعه هیرمان به مجموع موارد ذکر شده توجه شده و با اعلام و انتشار لیست قیمت عمده ایزوگام، توانسته ایم علاوه بر بالا بردن کیفیت تولید، بر کیفیت عرضه و فروش محصولات هم به طرز شگفت انگیزی نظارت داشته باشیم.
قیمت یک رول 10 متری ایزوگام دلیجان به عوامل متعددی مانند نوع مواد اولیه ( قیر، تیشو، پلی استر ….) و نوع عایق رطوبتی ایزوگام بر اساس تعداد لایه ها و البته موارد دیگری بستگی دارد که در این مقاله و در ادامه بیشتر به آن ها اشاره میکنیم. ما را تا پایان همراهی کنید.

در ابتدا شما را با مزایای ایزوگام آشنا می کنیم چرا که خرید ایزوگام مرغوب و درجه یک که قیمت مناسبی هم داشته باشد می تواند به حفظ سرمایه شما و ایجاد آرامش و اطمینان بیشتر کمک نماید.

مزایای عایق رطوبتی ایزوگام چیست؟

همان طور که می دانید عایق رطوبتی ایزوگام برای نصب در پشت بام ها، دیوارها، استخرها، پارکینگ ها، ایزولاسیون فونداسیون و پی ساختمان و موارد بسیار دیگر مورد استفاده قرار گرفته و به وسیله حرارت نصب و بر روی سطوح مورد نظر اصطلاحاً چسبانده می شود.

در اینجا به چند مورد از مزایای ایزوگام که به قیمت درب کارخانه به فروش میرسد اشاره می کنیم:

 1. نصب سریع و آسان دارد.
 2. به برف روبی نیاز ندارد.
 3. وزن کم و ماندگاری بالایی دارد.
 4. هزینه و قیمت خرید ایزوگام مناسب است.
 5. در برابر نم و رطوبت نفوذ ناپذیری قابل قبول دارد.
 6. در برابر ضربات و فشارها به خوبی مقاومت دارد.
قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام

استعلام آخرین قیمت ایزوگام درجه یک

قبل از این که جدول قیمت ایزوگام درجه یک دلیجان را دریافت کنید توصیه می کنیم که عوامل مهم و تاثیرگذار در نرخ نهایی هر رول عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام را مطالعه کنید.
به صورت خلاصه این طور می شود گفت که عوامل مهمی در قیمت هر رول 10 متری ایزوگام استاندارد که یک متر هم عرض دارد دخیل هستند که به صورت خلاصه عبارتند از:

 • نوع قیر به کار رفته در مراحل تولید ایزوگام مرغوب و درجه یک
 • تیشو و پلی استر با استحکام و تراکم و ضخامت استاندارد.
 • تعداد لایه های عایق ایزوگام (یک لایه، دولایه و سه لایه)
 • وزن و ضخامت یک رول ایزوگام
 • روکش و نوع آن (فویل، بدون فویل)

توجه داشته باشید که انتخاب هر یک از مواد اولیه در مراحل مختلف تولید منجر به تولید محصول باکیفیت و استاندارد و با قابلیت نصب و نگهداری بالا یا بالعکس خواهد شد.
تولید سفارشی محصولات و هزینه های باربری در تعیین آخرین قیمت انواع ایزوگام با فروش به صورت عمده از درب کارخانه مورد توجه قرار می گیرد.

قطعاً قیمت فروش ایزوگام که مستقیماً از درب کارخانه بارگیری میشود، با حذف واسطه ها بسیار پایین تر از قیمت عرضه آن در فروشگاه ها و نمایندگی های ایزوگام است.

لیست قیمت ایزوگام ارزان 1401 بدون نصب

بدیهی است که همه به دنبال ارزانترین قیمت عایق های رطوبتی ایزوگام هستند. این نکته را هم توجه داشته باشید که قیمت فروش ایزوگام در نواحی مختلف و استان ها در کشور بسیار متفاوت است. معمولاً قیمت روز ایزوگام بر اساس فروش ایزوگام با نصب و یا بدون نصب اعلام میگردد. فروش ایزوگام دلیجان به صورت عمده از درب کارخانه با در نظر گرفتن شاخص های مختلف و تناژ محصول درخواستی صورت میگیرد.

در سال جاری متاسفانه به جهت نوسانات بسیار زیادی که در بازار شاهد بوده ایم، قیمت انواع ایزوگام هم مانند سایر موارد محصولات تولیدی دارای تغییرات متعددی بوده است و به همین جهت، اعلام قیمت ها به روز و با فروش عمده از درب کارخانه صورت میگیرد.

بهترین قیمت رول ایزوگام دلیجان درجه یک

همان طور که در پاراگراف های قبلی هم به آن ها اشاره کردیم نقش مواد اولیه و انتخاب آن ها به میزان قابل توجهی بر کیفیت هر رول عایق ایزوگام تاثیرگذار است. ایزوگام دلیجان در میان انبوه سازان و پیمانکاران تاسیساتی و مجریان پروژه های بزرگ در کشور بسیار شناخته شده است و آن هم به دلیل کیفیت بالا و ماندگاری ایزوگام دلیجان پس از نصب و البته قیمت مناسب آن است.
بهترین مارک های ایزوگام دلیجان با ارزانترین قیمت به صورت عمده و به صورت تولید سفارشی در پروژه های مختلف در اقصی نقاط کشور به کار  گرفته می شوند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین تولید کننده های این محصولات در این صنعت به شمار میرود.

قیمت مناسب به همراه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای ملی و جهانی در انتخاب مواد اولیه و در طول روند تولید انواع عایق های رطوبتی ایزوگام از مشخصات بارز محصولات شرکت هیرمان است.

قیمت آنلاین انواع ایزوگام عمده

امروزه با توجه به رشد بسیار سریع اینترنت در بازارهای اقتصادی، شرکت های تولید کننده ایزوگام هم در این صنعت دست به ابتکاراتی زده اند که خرید بهترین برندهای ایزوگام را با قیمت عالی مقدور می کند.

دلیجان در استان مرکزی یکی از مناطق شناخته شده در کشور است که بیشترین میزان ( حدود 75 درصد) تولید انواع عایق های رطوبتی ایزوگام را دارا می باشد. البته ایزوگام دلیجان نام یک برند نیست و بلکه نام محصولی است که به این شهر اختصاص دارد.
کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان هم، ارتقای محصولات و فروش بدون واسطه عمده از درب کارخانه و به قیمت مناسب به صورت آنلاین و اینترنتی را در راستای اهداف خود قرار داده است.
قیمت روز ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان به صورت عمده از درب کارخانه بسیار ارزان تر بوده و بدون واسطه و با تضمین کیفیت ثبت سفارش و عرضه میگردد.

مرکز فروش ایزوگام اصل دلیجان

همان طور که می دانید استفاده از انواع عایق های رطوبتی امروزه در صنایع ساختمانی، تاسیساتی، ساخت روف گاردن ها و باغچه های سبز، سد سازی، پارکینگ ها و استخرها و موارد متعدد دیگر بسیار مورد توجه است و یکی از عوامل مهم حفاظتی در برابر آسیب های طبیعی به شمار میرود.
در کارخانه تولید بهترین مارک ایزوگام دلیجان، آب و هوای منطقه ای و میزان بارش برف و باران و تغییرات دمایی یکی از نکات بسیار مهم است که مورد توجه کارشناسان تولید قرار میگیرد. تولید ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری با بهترین مواد اولیه صورت گرفته و یکی از نکات و عوامل تاثیرگذار در قیمت نهایی ایزوگام است.
قیمت هر متر مربع ایزوگام اصل دلیجان با توجه به استانداردهای روز ملی و بین المللی تعیین شده و روزانه قابل دریافت است. بارگیری محصولات از درب کارخانه و به صورت عمده صورت میگیرد.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

بررسی قیمت ایزوگام درب کارخانه و محصولاتی که در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود دارای قیمت و کیفیت متنوع است و این می تواند بر میزان تصمیم گیری و قدرت خرید خریدار تاثیر بگذارد. نوسان قیمت تولیدات اهمیت داشته و قیمت مواد اولیه و بخصوص قیمت قیر به عنوان ماده اولیه مهم، بیشترین نقش را دارد.

خب این نکته هم قابل ذکر است که نوع عایق رطوبتی و یا تولیدات سفارشی و میزان هزینه های جاری، همگی در تعیین و اعلام لیست قیمت ایزوگام عمده از درب کارخانه مورد توجه بوده و لحاظ می شوند.
قیمت های جدید و بروز ایزوگام هیرمان دلیجان درب کارخانه آنلاین و غیر حضوری و از طریق کارشناسان ما قابل دریافت بوده و این فرصتی برای شماست که بتوانید از امکانات ارزیابی و بررسی نرخ ها و قیمت های خرید ایزوگام به خوبی استفاده کنید.

بهترین مارک ایزوگام بازار کدام است؟

آن چه مسلم است، تنوع انواع عایق رطوبتی ایزوگام که نه تنها در شرکت های تولید کننده ایزوگام در دلیجان بلکه در شهرهای دیگر هم تولید میشود بسیار زیاد است. از جمله:

 • ایزوگام های پلیمری تک لایه و دو لایه و یا ایزوگام سه لایه با تولید سفارشی
 • ایزوگام های فویل دار
 • ایزوگام های صادراتی در انواع مختلف
 • ایزوگام با روکش سنگریزه
 • ایزوگام طرح دار در رنگ ها و طرح های متنوع
 • ایزوگام های ویژه مناطق سردسیری و گرمسیری با توجه به شرایط اقلیمی منطقه

به این ترتیب توجه دارید که قیمت روز ایزوگام به کیفیت مواد اولیه و به ویژه قیر مصرفی تعیین شده و البته نوسان قیمت هر یک از مواد اولیه در قیمت نهایی هر رول ده متری ایزوگام قادر به تاثیرگذاری است. انتخاب بهترین مارک ایزوگام بازار می تواند کاری دشوار باشد اگر چنانچه شناخت کافی از این محصول نداشته باشید.

برای این منظور شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همواره راه ارتباطی شما با کارشناسان و متخصصین خود را برای شما باز نگه داشته و با راه های ارتباطی مطمئن و سریع می تواند پاسخگوی شما برای هر پروژه ای باشد.

حتماً به نکات مهمی که در هنگام خرید ایزوگام از درب کارخانه از طریق کارشناسان به شما توصیه میشود دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار ایران را تهیه و خریداری کنید.