خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه دستیابی به محصولاتی با بالاترین کیفیت و قیمت هایی به مراتب پایین تر را فراهم میکند. از این طریق می توانید برای تهیه محصولات کارخانه دلیجان اقدام کنید. قیمتی به مراتب پایین تر و اطمینان از کیفیت محصولات تولید شده، استفاده از خدمات مشاوره با کارشناسان مستقر در کارخانه و بهره مندی از تخفیفات نمونه هایی از مزایای خرید انواع ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان است. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی، از مشاوری کاردان و متخصص در این رابطه استفاده کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه تولید عایق رطوبتی دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان در طی سالهای فعالیت خود با تولید انواع عایق رطوبتی در برندهای مختلف و با توجه به نیاز بازار فعالیت خود را گسترش داده است. یکی از عوامل رشد در کارخانه ایزوگام دلیجان به کارگیری کارشناسان منخصص در این صنعت و استفاده از تکنولوژی های روز برای تولید بهترین مارک ایزوگام است.

یکی از امکاناتی که در کارخانه تولید عایق رطوبتی برای مشتریان در نظر گرفته شده است امکان خرید مستقیم از درب کارخانه است.
ایزوگام های پرکاربردی مانند ایزوگام فویل دار، ایزوگام دولایه، ایزوگام های طرح دار، پودری، تک لایه پلیمری، ایزوگام های مناطق سردسیری و گرمسیری و صادراتی درجه یک از تولیدات کارخانه ایزوگام دلیجان است.

محصولات تولید شده به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه با کمترین قیمت بارگیری و ارسال می شود.

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

اشاره کردیم که محصولات تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان در قالب پخش عمده و با خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه در تمامی استان ها و شهرهای ایران توزیع می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

قیمت هر رول ایزوگام تولیدی در کارخانجات دلیجان با برندهای مختلف می تواند بسته به نحوه فروش، تناژ و تعداد رول ها و همچنین سطح کیفی ایزوگام متفاوت باشد.
بدین ترتیب با عدم خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه و یا خرید ایزوگامی با کیفیت بالاتر و بهتر با تعداد رول های بیشتر می بایست مبلغ بیشتری را در هنگام خرید بپردازید.
دقت کنید که قیمت هر رول عایق رطوبتی در برندهای مختلف با توجه به تغییرات مداوم قیمت در نوسان است و امکان اعلام مبلغ دقیق وجود ندارد.

امکان درج قیمت ها در سایت به سبب نوسان مداوم قیمت ها وجود ندارد. جهت اطلاع از قیمت روز عایق های رطوبتی با واحد فروش تماس بگیرید.

خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه دلیجان
خرید مستقیم ایزوگام بردین از درب کارخانه

قیمت خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

در پاراگراف قبل اشاره کردیم که عواملی مانند کیفیت ایزوگام و وزن و ضخامت هر رول و کیفیت قیر می تواند در قیمت نهایی عایق رطوبتی تاثیر بسزایی بگذارد. در برخی از استان ها میزان ساخت و ساز و عملیات عمرانی بیشتر است و فعالیت نمایندگی های ایزوگام و پخش عمده هم بالاتر است.
از ان جایی که امکان خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه دلیجان برای خریداران وجود دارد می توانید از مزایای خرید به بهترین شکل استفاده کنید. از تخفیف ها اطلاع پیدا کنید و از مشاوره های رایگان با کارشناسان فروش بهره مند شوید. مستقیم از تولید کننده و بدون واسطه با قیمت ارزان و استثنایی خرید کنید.

قیمت مواد اولیه در بازار به صورت مداوم تغییر می کند و در نتیجه قیمت فروش عمده هم در حال تغییر و به روز رسانی مدام است، در زمان خرید بهتر است از طریق کارشناس از لیست قیمت ها مطلع شوید.

 

مزیت های خرید ایزوگام کارخانه دلیجان

به یک نکته دقت داشته باشید که نام دلیجان نمی تواند تضمین کننده کیفیت محصول باشد! چرا که در حال حاضر کارخانجاتی در مناطق مختلف با سوء استفاده از نام دلیجان فعالیت می کنند، پس خرید مستقیم ایزوگام یکی دیگر از راههای جلوگیری از سوء استفاده و خرید ایزوگام نامرغوب است.
در مقایسه با کارخانجات دیگر می توان گفت که ایزوگام های تولیدی کارخانه دلیجان هنوز هم دارای امتیازات و مزیت های چشمگیر است.
عمر بالا و استحکام فوق العاده محصولات کارخانه دلیجان و استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و بهترین مواد اولیه موجود در بازار و ضخامت و استاندارد بالا و انعطاف پذیری فوق العاده از مزیت های خرید مستقیم ایزوگام دلیجان است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای اطلاع از برندهای برتر ایزوگام هیرمان که با ارزان ترین قیمت عرضه می شوند با کارشناس واحد فروش ارتباط بگیرید. محصولات هیرمان گارانتی و ضمانت نامه کتبی خرید دارند.

بهترین ایزوگام دلیجان را بی واسطه بخرید

خرید مستقیم ایزوگام بازدهی در بازار را افزایش داده و در این مسیر نمایندگی های ایزوگام و حتی مصرف کننده جزئی و عمده در ارتباط با کارخانه، امکان خرید بهترین مارک های ایزوگام را با قیمت مناسب را می توانند در اختیار داشته باشند.
تلاش ما در هیرمان به عنوان یکی از تولید کننده های بزرگ در این صنعت این است که خریداران بتوانند با قیمت های ارزان تر، باکیفیت ترین محصولات را در دست داشته باشند.
ما با فروش بی واسطه محصولات خود به صورت مستقیم از کارخانه در این مسیر بازدهی بیشتری را شاهد هستیم.

آیا میدانید بهترین ایزوگام از چه برندی است ؟ در مقاله ی بهترین مارک ایزوگام این برند را کاملا معرفی کرده ایم.

با خرید مستقیم ایزوگام هیرمان دلیجان به آسانی می توانید آرامش و اطمینان را تجربه کنید.

خرید کلی انواع ایزوگام قیمت مناسب

همان طور که مصارف عمده انواع عایق رطوتبی بسیار است، انواع ایزوگام های تولید شده در کارخانه دلیجان هم بسیار متنوع است و بسته به کاربرد می توان آن ها را تهیه نمود.
عایق کاری بام، پشت بام، سرویس یهداشتی، دیوار، استخر، پی و فونداسیون ساختمان ها، سدها و پل های هوایی و موارد بسیار دیگر از جمله کاربرد این محصول است.
شرکت های ساختمانی و پیمانکاران و تجار به راحتی با خرید مستقیم ایزوگام به صورت کلی و عمده امکان استفاده از انواع ایزوگام قیمت مناسب را به این ترتیب دارند.
استفاده از مزایای خرید کلی و عمده با قیمت درب کارخانه در بهترین زمان در کاهش هزینه های مصرفی نقش بسزایی دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

یکی از دغدغه های امروز مشتریان، قیمت مناسب همگام با کیفیت خوب است و ما در هیرمان این نیاز را پاسخ داده ایم.

فروش بهترین مارک ایزوگام به صورت مستقیم
خرید بهترین ایزوگام دلیجان با قیمت استثنایی

نمایندگی فروش بهترین ایزوگام دلیجان

نام ها و برندهای بزرگ تولیدی در صنایع مختلف طبیعی است که دارای دفاتر فروش و نمایندگی های انحصاری در شهرهای مختلف باشند. در صنعت تولید ایزوگام هم تولید کننده های بزرگ و برتر از این فرصت استفاده کرده و در شهرهای مختلف بسته به نیاز و تقاضای بازار، اقدام به پذیرش و اعطای نمایندگی به افراد واجد شرایط کرده اند.
در واقع نمایندگی ایزوگام دلیجان پلی است که بین تولید کننده و مصرف کننده می تواند نیازها و مطالبات مشتریان را بررسی کرده و به اطلاع تولید کننده برساند.
با مراجعه به نمایندگی های ایزوگام دلیجان به راحتی می توانید بهترین برند ایزوگام را با قیمت مناسب درب کارخانه خریداری کنید.

برای دریافت شرایط نمایندگی ایزوگام از کارخانه دلیجان با کارشناس واحد فروش ارتباط بگیرید.

فروش آنلاین بهترین ایزوگام دلیجان

کارخانه هیرمان با تولید بهترین جنس ایزوگام و عرضه آن در بازار به صورت مستقیم، توانایی خود را افزایش داده و توانسته مشتریان زیادی را جذب کند. هیرمان با عرضه انواع ایزوگام که با استانداردهای جهانی تولید شده است، فرصت انتخاب را برای مشتریان خود افزایش داده است. از مهمترین مزیت های فروش بهترین ایزوگام دلیجان به صورت اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فروش بی واسطه کلیه محصولات
 • معرفی بهترین مارک ایزوگام
 • اعلام قیمت ها به روز
 • کاهش چشمگیر هزینه های مصرف کننده
 • دسترسی بیشتر به محصولات
 • همکاری مداوم بین تولیدکننده و مصرف کننده

کارخانه هیرمان از طریق سایت تخصصی خود شرایط بهتری را برای خرید مستقیم ایزوگام فراهم کرده است.

خرید اینترنتی عایق رطوبتی

زمینه های خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از کارخانه باعث شده است که تمامی نمایندگی ها بتوانند قیمت به روز را برای مشتریان ارائه کنند. تمامی مصرف کننده ها می توانند دسترسی بسیار خوبی به کلیه محصولات داشته و امکان خرید برای مصارف داخلی و صادراتی فراهم می شود.
ما در هیرمان الگوهای قدیمی خرید را تغییر داده و روش های هوشمندانه تری را برای شما ایجاد کرده ایم. یکی از این راه ها خرید مستقیم ایزوگام به صورت اینترنتی است. شما می توانید کلیه محصولات و لیست آن ها را با یک تماس تلفنی دریافت کنید

در هنگام خرید ایزوگام لازم است که مراقب جیب خود باشید! خرید اینترنتی ایزوگام، زمینه فروش انواع عایق رطوبتی نامرغوب را کاهش میدهد.

در این ویدیو دلایل اینکه چرا خرید ایزوگام های هیرمان برای مشتریان به صرفه هست توضیح داده شده است.


فروش ایزوگام صادراتی دلیجان

کیفیت بالای محصولات در کارخانه ایزوگام دلیجان شرایط مناسب و عالی را برای صادرات این محصول به کشورهای مختلف مهیا و آماده کرده است. قبل از این که صادرات ایزوگام انجام شود، باید اقدامات لازم برای تولید عایق رطوبتی استاندارد و دریافت مجوزهای صادراتی به عمل آید. خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه برای صادرات محصولی مانند عایق رطوبتی امری درخور توجه و لازم است. نرخ عایق رطوبتی می تواند در کاهش هزینه های خریدار و تصمیم گیری به موقع موثر باشد.

برندهای هیرمان با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، تولید و عرضه می شود.

خرید ایزوگام شرق در مشهد

سوالی که پیش می آید این است که آیا خرید مستقیم ایزوگام شامل تمامی محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان می شود؟ پاسخ مثبت است و این ویژگی شامل تمامی محصولات و برندهای کارخانه دلیجان می شود. مصرف شهرهای بزرگی مانند مشهد، اصفهان، تهران، ارومیه، اردبیل و نقاط مختلف ایران مصرف کننده انواع ایزوگام دلیجان هستند.
ایزوگام طوفان شرق دلیجان به جهت داشتن کیفیت خوب و قیمت بسیار فوق العاده همواره در بین گزینه های شما خواهد بود. تولید محصولاتی مانند ایزوگام شرق با توجه به نیاز و تقاضای بازار و برای مشتریانی که عایق رطوبتی کیفیت مناسب و ارزان قیمت نیاز دارند گزینه مناسبی است. در ادامه به مشخصات فنی این محصول می پردازیم.

محصولات بی نظیر شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان مانند ایزوگام شرق در میان محصولات عایق کاری و آب بندی، حرف اول را می زند.

 

ایزوگام طوفان شرق دلیجان
خرید ایزوگام طوفان شرق دلیحان

معرفی محصولات شرکت هیرمان

در ادامه به معرفی برندها و محصولات مجموعه تولیدی ایزوگام هیرمان می پردازیم. هر شرکت و یا پیمانکار ساختمانی و تاسیساتی و دیگر خریداران عمده این امکان را دارند که با خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از درب کارخانه اقدام کنند.

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم و انواع ایزوگام طرح دار در رنگ ها و طرح های مختلف
همچنین بخوانید:
قیمت رول 10 متری ایزوگام درب کارخانه

استعلام قیمت ایزوگام بدون نصب

همانطور که می دانید قیمت یکی از شاخص‌های مهم برای مشتری در انتخاب یک محصول مناسب می باشد و یکی از مهمترین دغدغه های مصرف کننده در وهله اول بحث کیفیت ایزوگام است و بعد از آن قیمت مناسب ایزوگام است که باعث ترغیب به خرید یک کالا میشود.
از این رو شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات درجه یک و مرغوب و با انواع قیمت های مختلف و مناسب برای اقشار مختلف فعالیت می کند. خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه هم برای مشتری بسیار جذاب و قابل توجه است.

شما می‌توانید برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام درجه یک درب کارخانه دلیجان از شرکت هیرمان با واحد فروش شرکت تماس گرفته و لیست قیمت محصولات شرکت را دریافت کنید.

راهنمای خرید مستقیم ایزوگام دلیجان

در پاراگراف های قبلی به این موضوع اشاره شد که خرید مستقیم ایزوگام چه مزیت هایی دارد و چگونه می توان بهترین برند ایزوگام را به صورت اینترنتی خریداری کرد.
برای تیهه و ثبت سفارش خرید مستقیم ایزوگام دلیجان در ادامه روش های مطلوب و جایگزین را معرفی می کنیم. شما در هر نقطه از ایران امکان خرید بی واسطه را خواهید داشت.

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

با خرید مستقیم ایزوگام و برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید با هیرمان و واحد کارشناسی فروش همراه باشید.

آیا خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه هیرمان میسر است؟

بله – کلیه محصولات هیرمان را می توانید با قیمت فروش عمده درب کارخانه خریداری نمایید.

مزایای خرید مستقیم از درب کارخانه چیست؟

خرید بی واسطه – اطمینان از خرید مستقیم از تولید کننده – استفاده از خدمات مشاوره کارشناسان مستقر در کارخانه – استفاده از تخفیفات