قیمت ایزوگام به چه عواملی وابسته است؟ 5 عامل مهم و موثر در قیمت انواع عایق رطوبتی کدام است؟ بهترین مارک ایزوگام چنده؟ کدام ایزوگام مرغوب و درجه یک است؟ چگونه ایزوگام مرغوب از نامرغوب تشخیص داده می شود؟ 5 عامل مهم در نحوه تعیین قیمت انواع عایق ایزوگام را بررسی می کنیم. عوامل مختلفی توسط کارشناسان بازار بررسی شده و لیست قیمت نهایی ایزوگام بر اساس نوع قیر و قیمت آن، قیمت و کیفیت الیاف تیشو و پلی استر و نوع ایزوگام و ضخامت و وزن هر رول عایق رطوبتی اعلام می شود.
در مطلبی که مطالعه می کنید می توانید بهترین مارک های ایزوگام را شناسایی و انواع ایزوگام شرکت هیرمان در بازار داخل و صادراتی معرفی می شوند.

کارخانه ایزوگام هیرمان
ایزوگام بردین دلیجان با قیمت استثنایی

فویل آلومینیومی و تاثیر آن بر قیمت ایزوگام

در تولید ایزوگام همانطور که قبلا اشاره کردیم قیمت مواد اولیه ایزوگام مهمترین عامل تعیین کننده قیمت ایزوگام در بازار است. از این رو در ذیل به صورت مشروح درباره هر کدام از موارد ذکر شده توضیحاتی را ارائه می دهیم. برای تولید ایزوگام یکی از مهمترین مواد اولیه، فویل آلومینیومی است که این ماده به صورت ورق می باشد. کاربرد آن برای استفاده در لایه بیرونی ایزوگام است که زیبایی خاصی به ایزوگام می دهد و ایزوگام را از حالت مشکی رنگ خارج می کند و لایه ایزوگام را در مقابل عواملی محیطی محافظت می کند.

ایزوگام دو لایه فویل دار
تولید هر رول ایزوگام دو لایه فویل دار

قیمت رول ایزوگام

ایزوگام که اصلی ترین مواد تشکیل دهنده آن  قیر می باشد همیشه قیمت بالا و رو به رشدی را دارد و باقی مواد اولیه آن هم از مواد پتروشیمی و سلولزی می باشد که آن هم در دسته مواد اولیه قیمتی و با بازار همیشه رونق روبرو ست.
در واقعیت نتیجه این میشود که قیمت ایزوگام همیشه در حال افزایش است، اما در دوران رکود آیا باید از تولید صرف نظر کرد؟ یا در زمان رونق میتوان بیشتر از توان تولید اسمی کارخانه تولید و به بازار عرضه کرد؟ قطعاً جواب هر دو سوال منفی است. راه کار این قضیه با ابتکار تولید کننده و مدیریت بازاریابی و فروش حل می شود و قیمت رول ایزوگام پس از تولید محاسبه میشود.

شرکت ایزوگام هیرمان قیمت هر رول ایزوگام را به روز در اختیار شما می گذارد و نقطه پایان جستجوی شما برای خرید بهترین ایزوگام خواهد بود.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

قیمت ایزوگام روکش دار در سال جاری

تولید ایزوگام با استفاده از روکش آلومینیوم هم به شکل های مختلف صورت می گیرد. حتی ایزوگام بر اساس نوع روکش هم دسته بندی شده و هر یک مزایا و معایب خود را دارد. قیمت ایزوگام دلیجان به جهت کیفیت و استفاده از مواد اولیه درجه یک و باکیفیت به روز شده در طول سال تغییراتی داشته است.
ایزوگام از نظر نوع روکش به دسته های زیر تقسیم بندی می شود:
1. ایزوگام با روکش فویل دار
2. ایزوگام بدون فویل
3. ایزوگام دو رو نایلکس
4. ایزوگام پودری
5. ایزوگام فویل طرح دار

انتخاب ایزوگام با مشاوره کارشناسی و بررسی پروژه صورت می گیرد. در هنگام ثبت سفارش انواع عایق رطوبتی هم قیمت ایزوگام و هم کاربرد و کیفیت آن مورد توجه قرار می گیرد.

حدود قیمت های ایزوگام در دسته بندی های مختلف

قیمت روز ایزوگام فویل دار

به صورت نمونه به تعدادی از مزایای هر دو نمونه ایزوگام فویل دار و ایزوگام بدون فویل اشاره می کنیم. در نتیجه هم نوع استفاده و هم قیمت ایزوگام را در نهایت اهمیت تفاوت ها مشخص می کند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین صادراتی دلیجان و ایزوگام حلزون دلیجان در پروژه های مختلف استفاده شده و برای صادرات توصیه می شوند.
قیمت روز ایزوگام به صورت عمده برای شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و همچنین برای بررسی صادرات اهمیت قابل توجه دارد. شرکت ایزوگام هیرمان از پیشگامان فروش اینترنتی و آنلاین ایزوگام است.

تولیدات شرکت هیرمان دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت بی نظیر

تفاوت ایزوگام روکش دار و بدون روکش

 1. ایزوگام بدون فویل با ضخامت استاندارد و طبق نیاز پروژه تولید می شود و برای پروژه های خاص استفاده می شود.
 2. قیمت ایزوگام بدون فویل معمولاً کمتر از ایزوگام روکش دار است.
 3. ایزوگام بدون روکش فویل در پی و فونداسیون بیشترین مصرف را دارد.
 4. ایزوگام روکش دار معمولاً از فویل 14 یا میکرون پوشانده می شود.
 5. ایزوگام های فویل دار به جهت زیبایی؛ نمای خاصی به محیط می دهند.
 6. ایزوگام روکش دار مقاوم تر و گران تر است و نیاز به تعمیر و یا بازسازی زود هنکام ندارد.

افزایش قیمت ایزوگام دلیجان در سال جاری با تماس تلفنی با کارشناسان ما قابل دریافت است و عایق رطوبتی قیمت مناسب به شما معرفی می شود.

قیمت ایزوگام های هیرمان دلیجان
ایزوگام های هیرمان با قیمت درب کارخانه

الیاف تیشو و تاثیر آن بر کیفیت و قیمت ایزوگام

ماده اولیه دیگری که برای تولید ایزوگام به عنوان ماده اصلی محسوب می شود، الیاف تیشو یا اصطلاحاً الیاف پشم شیشه است. الیاف تیشو معمولاً به صورت وارداتی است و به این ترتیب نوسان قیمت آن در نحوه تعیین قیمت ایزوگام موثر است. این نوع الیاف در لایه داخلی ایزوگام استفاده می شود و باعث استحکام بیشتر ایزوگام گردیده و از شکستن یا تا خوردن ایزوگام جلوگیری می نماید. ایزوگام با درنظر داشتن مواد و متریال تشکیل دهنده آن که عموماً از قیر و مواد پلی استرو یک لایه نازک آلومینیوم و چند لایه دیگر، پس از تولید در طولهای 10 متری و به عرض 1 متر تولید و بسته بندی میگردد.

ایزوگام هیرمان هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور، یکی از روش های مقاوم سازی سازه ها به ویژه نما و پشت بام در برابر نفوذ و نشت آب و رطوبت به حساب می آید.

قیمت هر رول ایزوگام هیرمان
تولید ایزوگام هیرمان با کیفیت بی بدیل

تولید ایزوگام مرغوب با متریال عالی

 • الیاف شیشه در بالا بردن مقاومت کششی و تقویت کننده میزان مقاومت ایزوگام در برابر نفوذ آب است. شکل های مختلف الیاف شیشه که در کارخانجات تولیدی ایران؛ تولید و روانه بازار می
 • تغییر قیمت در مواد اولیه که در تولید عایق های رطوبتی نقش دارند می تواند به میزان قابل توجهی در قیمت ایزوگام در بازارهای داخلی و یا صادراتی موثر باشد. بهترین مارک ایزوگام در بازار و ایزوگام درجه یک که با کیفیت عالی تولید می شود تحت تاثیر انتخاب نوع مواد اولیه قرار دارد و قیمت هر رول ایزوگام هیرمان به روز اعلام می شود.

الیاف تیشو و پلی استر مرغوب به همراه قیر درجه یک می تواند ایزوگام را در برابر نم و رطوبت و تغییرات جوی محافظت کند.

تیشو با کیفیت عالی
الیاف تیشو درجه یک مخصوص تولید ایزوگام

الیاف پلی استر و تاثیر آن بر قیمت ایزوگام

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم الیاف پلی استر یکی از مهمترین مواد اولیه مصرفی در ایزوگام است. این ماده به صورت لایه در ایزوگام استفاده شده و به همراه الیاف تیشو به عنوان لایه داخلی ایزوگام کاربرد دارد. الیاف پلی استر در داخل ایزوگام به جهت جذب بیشتر قیر استفاده می گردد.
الیاف پلی استر هم مانند محصولات دیگر در طول سال دچار نوسان قیمت می گردد. در فصول اوج تولید ایزوگام قیمت آن افزایش پیدا میکند که همین عامل مستقیماً بر روی قیمت تمام شده ایزوگام تاثیر گذار است. ایزوگام تولید شده با الیاف پلی استر و تیشو می تواند در مقابل آب و هوا و تغییرات دما از خود مقاومت بالاتری نشان دهد.

ایزوگام استاندارد حلزون
ایزوگام استاندارد حلزون با مواد اولیه مرغوب

رده بندی کیفیت و نرخ انواع ایزوگام

کیفیت و قیمت به روز هر یک از انواع ایزوگام درجه یک دلیجان منوط به استفاده از بهترین مواد اولیه و باکیفیت است.عایق های رطوبتی از نظر استفاده از مواد اولیه ای مانند تیشو و پلی استر به سه دسته اصلی تقسیم می شود :
1. ایزوگام تک لایه : که از یک لایه پلی استر سوزنی تشکیل شده است ضخامت کمتری دارد و برای پی و فونداسیون و البته برای پروژه های خاص مناسب است.
2. ایزوگام دو لایه : که از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل می شود که مقاومت و کیفیت و ماندگاری عایق رطوبتی را افزایش می دهد.
3. ایزوگام سه لایه : که برای پروژه های عمرانی و تاسیساتی مصرف می شود و در آن برای استحکام بیشتر از میله های مفتولی استفاده می شود.

به جهت نوسان قیمت مواد اولیه، میزان قیمت ایزوگام هم افزایش یافته است. انواع ایزوگام را در فایل آموزش وب سایت تشریح کرده ایم.

محصولات باکیفیت هیرمان
ایزوگام حلزون با چسبندگی عالی

قیر و تاثیر آن بر قیمت تولید ایزوگام

قیر ماده ای است که معمولا هم به صورت طبیعی و هم به صورت فرآورده پالایشگاهی وجود دارد. این ماده به عنوان مهمترین و اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام استفاده می شود و بیشترین میزان مصرف را در تولید ایزوگام نسبت به بقیه مواد اولیه را دارد. همانطور که می دانید قیر در انواع گرید ها در بازار وجود دارد که این طبقه بندی از لحاظ کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند.
این محصول نیز با توجه به اینکه بیشترین تاثیر را در قیمت ایزوگام دارد با توجه به نوسانات در طول سال مستقیماً بر روی قیمت ایزوگام تاثیر گذار است.
ایزوگام درجه یک و باکیفیت شرکت ایزوگام هیرمان با قیر پلیمری 60/70 و با بهترین اصلاح کننده های پلیمری قیر تولید می شود.

از جمله تاثیرگذارترین عوامل در تولید ایزوگام مرغوب و باکیفیت، قیر پالایشگاهی است. تولید انواع عایق رطوبتی با قیر خالص نشان از کیفیت محصول دارد.

شرکت ما انواع ایزوگام با ضخامت ها و طرح های مختلف با کیفیت درجه یک تولید میکند. تنوع محصولات شرکت هیرمان دست مشتری رو برای انتخاب ایزوگام مدنظر خودش باز میگذارد.

قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان

دسته بندی ایزوگام بر اساس مصرف قیر عبارت است از:
1. ایزوگام استاندارد پلیمری مخصوص مناطق گرمسیری
2. ایزوگام پلیمری BPP مخصوص مناطق سردسیری
در حال حاضر عایق های رطوبتی استاندارد بر روی لیبل و برچسب خود باید علامت نوع ایزوگام را درج می کنند.
1. ایزوگام نوع C ویژه مناطق سردسیر
2. ایزوگام نوع H ویژه مناطق گرمسیر
3. ایزوگام SBS و ایزوگام APP و ایزوگام BPE
بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام با استفاده از قیر درجه یک پالایشگاهی هم کیفیت و ماندگاری بالاتر و به همان میزان هم قیمت بالاتر دارد.

همچنین بخوانید:
ایزوگام چیست ؟
دسته بندی انواع ایزوگام
بهترین ایزوگام پلیمری برای پشت بام
 1. مشخصات و ویژگی های ایزوگام پلیمری برای پشت بام عبارت است از:
 2. ماندگاری و دوام بالای ایزوگام پلیمری پس از نصب بر روی بام و سقف
 3. وزن و ضخامت استاندارد هر رول ایزوگام مناسب برای پشت بام
 4. انعطاف پذیری بالا در سرما (تا دمای 25- درجه ) و گرما ( تا دمای 120 درجه )
 5. ایزوگام پلیمری بوی نامطبوعی ندارد و با چسبندگی بالا تولید می شود.
 6. بهترین ایزوگام درجه یک پلیمری عمر بیشتر و قیمت بالاتری دارد و شما را از تعمیرهای مداوم در امان نگه می دارد.
 7. عایق های رطوبتی نوع A که بسیار بادوام هستند برای پشت بام مناسبند و برای سال ها نیاز به تعمیر نخواهند داشت.
ایزوگام بردین تولید شده با قیر خالص
تولید ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
مشخصات بهترین ایزوگام دلیجان
 1. مشخصات ایزوگامی که دارای بهترین کیفیت است باید شامل موارد زیر باشد:
 2. هر رول ایزوگام مرغوب باید وزن و ضخامت استاندارد داشته باشد.
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 6. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 8. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.
بهترین برند ایزوگام با وزن استاندارد
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر
نحوه خرید محصولات هیرمان

برای ثبت سفارش خرید ایزوگام عمده درجه یک هیرمان دلیجان با قیمت به روز پیشنهاد ما به پیمانکاران و دفاتر فروش این ها است:
1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

کلیه قیمت های عرضه شده محصولات هیرمان به صورت رسمی از وب سایت و منابع معتبر شرکت قابل عرضه است. فروش محصولات از درب کارخانه ایزوگام هیرمان به صورت عمده است.