قیمت ایزوگام دلیجان به چه عواملی وابسته است؟ عوامل مهم و موثر در قیمت انواع عایق رطوبتی کدام است؟ کدام ایزوگام مرغوب و درجه یک است؟ چگونه ایزوگام مرغوب از نامرغوب تشخیص داده می شود؟ در اینجا 5 عامل مهم در نحوه تعیین قیمت انواع عایق ایزوگام را بررسی می کنیم. عوامل مختلفی توسط کارشناسان بازار بررسی شده و لیست قیمت نهایی ایزوگام بر اساس نوع قیر و قیمت آن، قیمت و کیفیت الیاف تیشو و پلی استر و نوع ایزوگام و ضخامت و وزن هر رول عایق رطوبتی اعلام می شود. در مطلبی که مطالعه می کنید می توانید بیشتر در این مورد بدانید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

قیمت ایزوگام، تحلیل ایزوگام ، علل افزایش یا کاهش ایزوگام در https://hirmaanco.com/price 

چه عواملی در قیمت ایزوگام تاثیر دارند؟

یکی از مواردی که همیشه و در همه حال خریداران به آن فکر میکنند هزینه تمام شده محصولات ایزوگام خریداری شده است .این موضوع تا جائی پیش رفته است که گاهی بدلیل همین هزینه، سود منطقی که باید روی ایزوگام منظور گردد از حاشیه امنیت خارج شده و به سمت نقطه سر به سر و حتی ضرر گرایش پیدا می کند. برای بررسی این موضوع باید نکاتی را مد نظر قرار داد که در چند دسته قابل شناسائی می باشد. در ادامه به عوامل مهم در قیمت ایزوگام دیلجان بیشتر می پردازیم.

اعلام قیمت انواع ایزوگام دلیجان به روز انجام می شود و شرکتها، نمایندگی های فروش ایزوگام، پیمانکاران و مدیران پروژه ها از این فرصت برای انتخاب و خرید بهترین جنس ایزوگام سودمند می شوند.

فاصله کارخانه تولید کننده عایق ایزوگام تا محل تخلیه

با توجه به این نکته که باربری های سطح کشور تابع قوانین خاص خود می باشند و دستمزد یا هزینه حمل انواع کامیون ها و تریلی ها از مراکز تولید ایزوگام در دلیجان تعیین و ابلاغ میگردد به این نکته میرسیم که تولید کننده در امر هزینه حمل هیچگونه دخالتی ندارد و نمیتوان مقصر افزایش قیمت ایزوگام دلیجان دانست. عوامل بسیاری در امر تعیین و ابلاغ هزینه حمل دخالت دارند که از آن جمله می توان به قیمت سوخت، استهلاک خودرو، هزینه تعویض و یا تعمیر خودرو، هزینه لاستیک و در نهایت دستمزد راننده را نام برد .

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

پس از ثبت سفارش، هزینه بار تا شهر شما از واحد حمل و نقل استعلام گرفته شده و اعلام می گردد.

فصول مختلف و تاثیر آن در قیمت ایزوگام دلیجان

هزینه های باربری طبق مصوبات دولتی صورت می گیرد و به نظر میرسد که فصول مختلف می تواند بر این قیمت ها تاثیرگزار باشد. اگر باربری وسیله نقلیه مناسب در اختیار داشته باشد، بار ایزوگام پس از 24 ساعت پس از واریزی بارگیری و ارسال میشود. طبیعی است که در فصول مختلف، هزینه حمل متناسب در نظر گرفته می شود. به این ترتیب احتمال کاهش قیمت باربری می تواند بر هزینه های تهیه و خرید انواع ایزوگام دلیجان موثر باشد.

قیمت ایزوگام دلیجان با فروش عمده
ایزوگام بردین دلیجان با قیمت تولید و فروش استثنایی

تورم و افزایش قیمت مواد اولیه

طی سال های اخیر و به دلایل بسیار شاهد افزایش قیمت مواد اولیه که در تولید ایزوگام نقش اساسی را دارند بوده ایم. این افزایش قیمت بخاطر کمبود و یا هزینه های تولید از مبداء بوده است که تولید کننده را وادار نموده تا بر این اساس قیمت ایزوگام دلیحان تولید شده خود را محاسبه و با افزایش سود مناسب برای خود تعیین و به بازار عرضه نماید. این پارامترها می تواند در قالب هزینه های بیمه و مالیات و یا هزینه های حقوق و دستمزد و یا افزایش قیمت قیر که اساس و پایه تولید و قیمت ایزوگام می باشد، دیده شود.

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان به جهت تغییر و نوسان در قیمت مواد اولیه ناچار به افزایش قیمت ایزوگام دلیجان گردیده و در ادامه فعالیت خود به تولید محصولات باکیفیت همچنان ایمان دارد

ارزش برند و یا نام شرکت تولید کننده

پس از اینکه تولید ایزوگام در یک کارخانه به اتمام شده رسید وبرای ارسال به بازار و یا تحویل به خریدارآماده شد؛ قیمت فروش محصول ارائه میگردد. این قیمت می تواند از جانب یک کارخانه تولیدی درجه دوم و یا درجه سوم ارائه شود و یا می تواند توسط کارخانه ای با درجه تولید بالا و نامدار باشد. بررسی این نکته که کدام شرکت تولید کننده ایزوگام درجه بالاتر را دارد به مواد اولیه درجه یک و تولید محصول با کیفیت بالا برمیگردد. قیمت ایزوگام دلیجان اصل به عنوان برندی شناخته شده همواره نشان از کیفیت داشته است.

تولید کنندگانی همچون شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولاتی پلیمری و خالص در عین افزایش قیمت تولیدات، تمرکز خود را روی تولید ایزوگام مرغوب با کیفیت قرار داده و نتیجه آن جلب اعتماد عموم مصرف کنندگان بوده است.

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان

در نهایت تاثیر قیمت تمام شده ایزوگام بر اساس تولید با مواد اولیه درجه یک می تواند بسیار بالا تر از تولیدات محصول  با مواد اولیه تا حدودی درجات پایین تر باشد. عوامل مهم و موثر در قیمت ایزوگام دلیجان که شرکت های تولیدکننده به آن توجه دارند عبارتند از: کیفیت قیر، نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و روکش آن، ضخامت و وزن هر رول ایزوگام و کیفیت پلیمرهای بهبود دهنده ایزوگام و البته تولید دذ تناژ بالا و فروش ایزوگام بدون نصب و با نصب به صورت عمومی لحاظ میشود. قیمت ایزوگام دلیجان اصل تاییدی است بر کیفیت محصول.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

همانطور که میدانید قیمت ایزوگام دلیجان در کارخانه به عوامل بسیاری ارتباط دارد که کارخانه دار اجباراً باید به آنها توجه خاص داشته باشد و در پایان ارزش گذاری محصول در نظر داشته باشد

قیمت هر رول ایزوگام هیرمان
تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی بدیل

الیاف تیشو و تاثیر آن در نرخ عایق رطوبتی

ماده اولیه دیگری که برای تولید ایزوگام به عنوان ماده اصلی محسوب می شود، الیاف تیشو یا اصطلاحاً الیاف پشم شیشه است. الیاف تیشو معمولاً به صورت وارداتی است و به این ترتیب نوسان قیمت آن در نحوه تعیین قیمت ایزوگام دلیجان موثر است. این نوع الیاف در لایه داخلی ایزوگام استفاده می شود و باعث استحکام بیشتر ایزوگام گردیده و از شکستن یا تا خوردن ایزوگام جلوگیری می نماید. نوع روکش ایزوگام در قیمت نهایی ایزوگام تاثیری نداشته و فقط تعداد لایه از جهت مصرف الیاف تیشو و پلی استر در نظر گرفته میشود.

 ذکر این نکته لازم است که برخی تولیدات می تواند بر اساس نیاز و سفارش خریدار تولید گردد که این موضوع از بحث این نوشته خارج و جزو دسته های خاص مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

به منظور خرید بهترین مارک ایزوگام، شرکت های مختلف ساختمانی و یا پیمانکاران نیاز به تهیه عایق ایزوگام با قیمت مناسب هستند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان برای این که قیمت ایزوگام دلیجان تولید شده در این مجموعه را با کمترین نوسان قیمت عرضه میکند. قیمت ایزوگام بر مبنای فروش عمده تهیه شده و متقاضیان به راحتی می توانند با تماس تلفنی با کارشناسان فروش اقدام به ثبت سفارش ایزوگام مورد نیاز خود نمایند. برای دریافت استعلام قیمت ایزوگام دلیجان بدون واسطه اقدام نمایید.

با نهایی شدن قیمت ایزوگام دلیجان، رضایت، سلامت، آسودگی و صرفه اقتصادی مشتریان و مصرف کنندگان در نظر گرفته میشود.

ارزان ترین قیمت ایزوگام پلیمری را در اینجا بخوانید…

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

همچنین بخوانید:
کارخانه ایزوگام دلیجان درجه یک کدام است؟

https://www.aparat.com/v/Fxkv3?playlist=604196

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه


ضخامت و وزن یک رول ایزوگام

در پاراگراف های بالاتر به عوامل موثر بر قیمت ایزوگام دلیجان اشاره کردیم. یکی از موارد مهم پلی استر مصرفی و کیفیت آن است که میتواند از نمدی شدن رول ایزوگام جلوگیری کند. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام استاندارد دلیجان عامل مهم و تاثیرگزار نه تنها در کیفیت، بلکه در قیمت ایزوگام است. وزن هر رول نباید از 37 کیلوگرم کمتر و ضخامت نباید از 3 میلیمتر کمتر باشد. در نهایت وزن و ضخامت باید با یکدیگر متناسب باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت، در راستای مشتری مداری گام برمیدارد.

استعلام قیمت ایزوگام دلیجان 1400

تا اینجا به مهمترین عوامل افزایش و یا کاهش قیمت ایزوگام دلیجان اشاره کردیم و آن ها را مورد بررسی قرار دادیم. می توان این نکدته را در نظر گرفت که تولید کننده ایزوگام به ناچار باید خود را با شرایط ایجاد شده هماهنگ کرده و در عین این که سود و درآمدزایی خود را در نظر می گیرد بایستی به خریدار و مشتری های خود هم بپردازد.
در این میان با توجه به این که نوسانات بازار می تواند بر کار تولید ایزوگام تاثیر بگذارد، کارخانه ایزوگام هیرمان همواره به ایت اصل که بهترین جنس ایزوگام و با کیفیت عالی باید در اختیار خریدار قرار بگیرد فعالیت خود را ادامه داده است.

قیمت ایزوگام دلیجان در سال جاری نوسانات زیادی داشته است و به این ترتیب برای دریافت لیست قیمت انواع ایزوگام به روز با واحد کارشناسی فروش تماس بگیرید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد محصول: WP5000
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP4000
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP3000
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون صادراتی دلیجان.

لیست محصولات هیرمان و قیمت ایزوگام دلیجان را مستقیم از واحد فروش دریافت نمایید.

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل
ایزوگام بردین دلیجان تولید شده از بهترین مواد پلیمری

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

دریافتیم که قیمت ایزوگام دلیجان اهمیت ویژه دارد. برای ثبت سفارش خرید ایزوگام عمده درجه یک هیرمان دلیجان با قیمت به روز پیشنهاد ما به پیمانکاران و دفاتر فروش این ها است:
1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

کلیه قیمت های عرضه شده محصولات هیرمان به صورت رسمی از منابع معتبر شرکت قابل دریافت است.
همچنین برای استعلام قیمت ایزوگام از وبسایت رسمی بزرگترین نماینده ایزوگام دلیجان ، از صفحه قیمت ایزوگام این شرکت استفاده کتید

ضمن ابراز سپاسگزاری از همراهی شما برای مطالعه این مقاله، امید است که با هیرمان خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.

چرا قیمت ایزوگام دلیجان در سایت درج نمی شود؟

زیرا قیمت ها نوسان دارند و زود به زود عوض میشوند به همین علت قیمت ها گذاشته نمیشوند.

آیا محصولات هیرمان پلیمری هستند؟

بله – کلیه محصولات هیرمان با قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شوند.

مبنای اعلام قیمت ها چیست؟

بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه است.