خرید ایزوگام

قبل از خرید ایزوگام حتما راجع به قیمت و کیفیت و انواع آن تحقیق کنید.
تا انتها با ما همراه باشید تا کاملا حرفه ای شوید.

ایزوگام یعنی هیرمان

هنگام خرید ایزوگام مراقب جیب خود باشید!

در حال حاضر در بازار ایزوگام حدود ۱۰۰۰ برند ایزوگام وجود دارد که همه این برند ها از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت است و متاسفانه با توجه به ورود افراد غیر متخصص به صنعت تولید ایزوگام شاهد هستیم که اکثر این برندها و این نام ها از کیفیت مطلوب و استاندارد برخوردار نیستند و از بین این همه نام و برند تولید شده تنها تعداد محدودی کیفیت لازم را دارند.

ایزوگام هایی بی کیفیت با قیمت های پایین

خریداران و مصرف کنندگان با انواع ایزوگام های بی کیفیت و نامرغوب مواجه هستند و زمانی که برای خرید ایزوگام اقدام می کنند با انواع و اقسام ایزوگام مواجه هستند با قیمت ها و کیفیت های متفاوت، که این باعث سردرگمی مشتریان و مصرف کنندگان می گردد و جالب است که بدانید با تبلیغات سوء مشتریان را به سمت قیمت های پایین و توجیه کیفیت آن سوق می دهند.

قیر درجه 3 و مواد اسیدی کشنده !

قیر اسیدی ماده ای شبه قیر است که با نام های لجن اسیدی، اسلج یا قیر اسلج نیز شناخته می شود و از تصفیه و بازیافت روغن موتور سوخته و مصرف شده بدست می آید و یکی از مهمترین ماده های خطرناک در این قیر اسیدی ماده ای به نام اسید سولفوریک است که به شدت برای همه عوامل درگیر آن مضر و سرطان زاست، که علت ایزوگام های قیمت پایین استفاده از همین قیر تقلبی است.

ایزوگام 1 ساله و نصب مجدد ایزوگام !

جالب است بدانید ایزوگام با قیر اسیدی از چسبندگی خوبی برخوردار است ولی در بلندمدت و بعد از یکسال هیچ گونه دوامی ندارد و مصرف کننده مجبور می شود مجددا برای خرید و نصب ایزوگام جدید هزینه کند.

مخلوط ایزوگام با “سنگ” و “شن” جهت ایجاد وزن رول ها !

بعضی از کارخانه ها برای منفعت بیشتر و کپی برداری از شرکت های پیشرو در بازار و با توجه به عدم دانش فنی جهت تولید محصولات با ضخامت و وزن بالا و باکیفیت، اقدام به اضافه کردن خاک و پودرهای غیرمجاز به شیره قیر ایزوگام نموده و ایزوگام با وزن بالا و بدون کیفیت و ضخامت متناسب را با تبلیغات سوء نسبت به رقبا در بازار عرضه میکنند.

مشخصات ایزوگام خوب و خریدی عاقلانه

پسوند دلیجان : نام ایزوگام دلیجان تضمین کیفیت یک محصول نیست! ایزوگام دلیجان یک نام عمومی است مانند “گز اصفهان” .

دارای حداقل وزن حدود ۴۰ الی ۴۲ کیلوگرم باشد

دارای حداقل ضخامت سه و نیم میلیمتر باشد

دارای طول ۱۰ متر و عرض ۱ متر باشد

از الیاف پلی استر با تراکم بالا در آن استفاده شده باشد که حداقل تراکم ۱۱۰ گرم در متر مربع باشد

از الیاف تیشو ۶۶ نخ گرید A استفاده شده باشد

دارای چسبندگی خوب باشد

دارای علامت استاندارد و نشانه های فیزیکی محصول بر روی لیبل و بدنه باشد

محصول تولیدی شرکتی باشد که حسن شهرت خوبی داشته باشد.

برای شگفت زده شدن آماده ای ؟

بهترین ایزوگام دلیجان
مورد اول

ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان

50 کیلوگرم واقعی
ضخامت 5 میلیمتر
تهیه شده از بهترین قیر (60/70)
با بهترین پلیمر و مواد اولیه درجه یک و مرغوب
ساختار بسیار نرم و انعطاف پذیر
طول عمر حداقل 25 سال
محصولی سفارشی و بالاتر از استاندارد

خرید ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان
مشاهده ی کامل تر
مورد اول

ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان

 50 کیلوگرم واقعی
ضخامت 5 میلیمتر
تهیه شده از بهترین قیر (60/70)
با بهترین پلیمر و مواد سازنده درجه1
ساختار بسیار نرم و انعطاف پذیر
بشدت چسبنده
مناسب ترین گزینه برای مشتریان فوق العاده سختگیر

خرید ایزوگام حلزون
مشاهده ی کامل تر
مورد دوم

ایزوگام صادراتی بردین

42 کیلوگرم واقعی
ضخامت 4 میلیمتر
تهیه شده از بهترین قیر (60/70)
با بهترین پلیمر و مواد اولیه درجه یک
ساختار بسیار نرم و انعطاف پذیر
طول عمر حداقل 15 سال
محصولی فوق العاده، با کیفیت بالا و قیمت مناسب

خرید ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
مشاهده ی کامل تر
مورد دوم

ایزوگام صادراتی حلزون

40 کیلوگرم واقعی
ضخامت 3 میلیمتر
تهیه شده از بهترین قیر (60/70)
با بهترین پلیمر و مواد اولیه درجه یک
ساختار بسیار نرم و انعطاف پذیر
طول عمر حداقل 15 سال
محصولی فوق العاده، با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب

خرید ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
مشاهده ی کامل تر
دومین مورد

ایزوگام صادراتی بردین

 42 کیلوگرم واقعی
ضخامت 4 میلیمتر
تهیه شده از بهترین قیر (60/70)
با بهترین پلیمر و مواد سازنده درجه1
ساختار بسیار نرم و انعطاف پذیر
بشدت چسبنده
مناسب ترین گزینه برای مشتریان فوق العاده سختگیر

خرید ایزوگام بردین
مشاهده ی کامل تر
مورد دوم

ایزوگام صادراتی حلزون

40 کیلوگرم واقعی
ضخامت 3 میلیمتر
تهیه شده از بهترین قیر (60/70)
با بهترین پلیمر و مواد اولیه درجه یک
ساختار بسیار نرم و انعطاف پذیر
طول عمر حداقل 15 سال
محصولی فوق العاده، با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب

خرید ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
مشاهده ی کامل تر

فروش ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید ایزوگام دلیجان به صورت عمده و مستقیم از کارخانه تنها در صورتی امکان پذیر و مقرون به صرفه است که بتوانید مقایسه درست و اصولی بین کیفیت و قیمت پیدا کنید. باید قبل از اقدام به تهیه و خرید انواع ایزوگام دلیجان شناخت کافی از عایق رطوبتی ایزوگام و شرکت های برتر تولید کننده داشته باشید چرا که در غیر این صورت در هنگام خرید حتماً در انتخاب دچار تردید خواهید شد.
انتخاب یک ایزوگام خوب بین صدها محصول با برندهای مختلف کاری دشوار است. ما اینجاییم تا شما را در خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان یاری دهیم.

تولید و خرید کلی ایزوگام دلیجان

شاید شما هم شنیده باشید که شهرستان دلیجان واقع در استان مرکزی به تنهایی 70 % سهم تولید انواع عایق های رطوبتی ایزوگام را به خود اختصاص داده است. این امر انتخاب ایزوگام خوب و درجه یک را در میان محصولات مختلف بسیار مشکل کرده است.

به عبارت دیگر آن چه که خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه را ساده تر و میسر میکند شناخت از کیفیت محصولات و قیمت آن ها است. شما باید آگاهی نسبی هم از کیفیت مواد اولیه و هم نرخ نهایی تولید و فروش ایزوگام داشته باشید.

در مرحله ای که خرید عایق رطوبتی نهایی می شود بسیاری از خریداران مایل هستند که ایزوگام دلیجان را تهیه کنند. به این نکته توجه کنید که دلیجان نام یک کارخانه یا شرکت نیست و بلکه در اصل، قطب تولید بهترین ایزوگام های موجود در بازار است که شرکت ها و کارخانه های مختلفی در آن فعالیت می کنند.

معمولاً این کارخانه ها با تولید و فروش کلی و عمده ایزوگام به سرتاسر کشور، به میزان قابل توجهی در پروژه های مختلف فعالیت دارند.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان به عنوان یکی از بزرگترین و برترین شرکت های فعال در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی، مصرف داخل کشور و نیاز صادراتی برای پروژه های مختلف را تامین میکند.

ایزوگام کارخانه دلیجان

ایزوگام یکی از کاربردی ترین محصولات برای عایق سازی و استحکام سازی پشت بام و سقف، استخر، دیوارها، پی و فونداسیون و موارد دیگر در برابر نفوذ نم و رطوبت شناخته میشود.

شاید بتوان مهمترین مزیت تولید و مصرف ایزوگام که نسبت به دیگر انواع عایق رطوبتی که در ایران مورد استفاده قرار میگیرد برتر نموده را برشمرد، تولید آن با استفاده از مواد اولیه نفتی دانست. همین امر موجب می شود که این محصول صرفه اقتصادی قابل توجهی داشته باشد.

برای خرید ایزوگام دلیجان به نوع قیر مصرف شده در آن، نوع عایق رطوبتی بر اساس لایه های به کار رفته (ایزوگام تک لایه، ایزوگام دولایه، ایزوگام سه لایه)، نوع روکش، وزن و ضخامت ایزوگام و  قیمت فروش تهیه می شود. در واقع تولید و فروش ایزوگام به صورت عمده از درب کارخانه موجب کاهش قیمت و فروش ارزان این محصول می شود.

کارخانه های تولید کننده انواع ایزوگام دلیجان بر اساس سیاست های داخلی کارخانه اقدام به فروش مستقیم و عمده از مبداء کارخانه، فروش کلی ایزوگام و فروش چکی ایزوگام می نمایند که البته این روال در کارخانه های مختلف می تواند متفاوت باشد.

خرید ایزوگام قیمت مناسب

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه می تواند مزایایی به همراه داشته باشد که قیمت مناسب و کیفیت عرضه را به همراه دارد. در اینجا به مزیت های خرید عمده ایزوگام اشاره می کنیم:

 • در خرید عمده ای ایزوگام میزان تعامل و ارتباط تولیدکننده با مصرف کننده بیشتر است.
 • در خرید ایزوگام ارزان و درجه یک از کارخانه، مقدار قابل توجهی هزینه صرفه جویی می شود.
 • مرغوب ترین و باکیفیت ایزوگام به خریدار توصیه می شود.
 • اطمینان کامل از کیفیت و استاندارد محصولات دارید.
 • هزینه حمل و نقل شما کمتر و سرعت تحویل بیشتر خواهد بود.

به این ترتیب خرید ایزوگام به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه توصیه می شود. قیمت فروش ایزوگام به این تریتب بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه خواهد بود.

مرکز فروش بهترین ایزوگام دلیجان

خب، اینجا نوبت میرسد به بازار ایزوگام ایران که یکی از بزرگترین بازارها با بالاترین حجم معاملات و خرید و فروش انواع ایزوگام است. تولید کنندگان ایزوگام برای ورود و باقی ماندن در بازارهای داخلی و خارجی با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند.

در مرکز فروش ایزوگام که در آن انواع اعایق رطوبتی ایزوگام خرید و فروش می شود، مشتریان امکان دسترسی به محصولات خوب و برتر را دارند.

دسترسی به مرغوبترین برندهای ایزوگام می تواند بهترین نتیجه را برای خریداران ایزوگام به همراه داشته باشد و در عین حال همین موضوع باعث می شود که مصرف کنندگان ساده تر می توانند نمونه های برتر محصولات را با قیمت های مناسب تری خریداری کنند.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دست نمایندگی های معتبر و البته صادرکنندگان و تجار و شرکت های بازرگانی را هم را برای خرید بهترین ایزوگام دلیجان موجود در بازار باز می گذارد.

ایزوگام متری چند؟

خوشبختانه امروزه دریافت اطلاعات در خصوص هر محصولی بسیار ساده تر شده است و شما می توانید نحوه تولید، کارکرد هر محصول و قیمت و موارد متعدد دیگر را به سادگی و البته از منابع معتبر دریافت کنید.
ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته) هم در ردیف محصولاتی است که نسبت به سال های قبل، بسیار بیشتر به کیفیت و نحوه تولید و خرید و فروش آن توجه می شود.
ایزوگام در رول های ده متری و با عرض یک متر تولید می شود، اما می توان با توجه به مواد اولیه و نوع مصرف و یا تولید سفارشی به صورت های مختلفی با مشخصات فنی استاندارد تولید شود.
نه تنها نوع ایزوگام و نحوه مصرف و فروش (با یا بدون نصب) در قیمت خرید ایزوگام موثر است بلکه فروش عمده و مستقیم از کارخانه هم در قیمت نهایی ایزوگام تاثیر بسزایی دارد.

طبیعی است که در تولید ایزوگام و نحوه قیمت گذاری آن موارد بسیاری مورد توجه قرار می گیرد که در ادامه به آن ها پرداخته می شود.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

قیمت ایزوگام همیشه یکی از عوامل مهم و تعیین کننده برای تصمیم نهایی خرید ایزوگام به شمار آمده و نقش تعیین کننده ای دارد. به صورت مختصر به عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت یک رول ایزوگام اشاره می کنیم:

 1. مهمترین و اصلی ترین عامل، قیمت عرضه قیر در بازار بورس است.
 2. کیفیت پلی استر و تیشو برای تولید ایزوگام با کیفیت درجه یک
 3. نوع روکش رول های ایزوگام
 4. مصرف پلیمرهایی که به بهبود کیفیت ایزوگام می انجامد
 5. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 6. برآورد هزینه های حمل و نقل
 7. میزان هزینه های جاری کارخانه در هنگام تولید ایزوگام
 8. فروش ایزوگام بدون نصب و یا فروش ایزوگام با نصب

قیمت محصولات به روز نهایی شده و مبنای قیمت فروش ایزوگام، خرید ایزوگام به صورت عمده از کارخانه است. لیست قیمت رول ایزوگام در سال های اخیر به جهت نوسانات شدید در بازار، تغییرات بسیاری داشته است و به همین جهت هم بر استعلام قیمت روز ایزوگام تاکید میشود.

قیمت فروش ایزوگام دلیجان

وقتی حرف از خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه به میان می آید واضح است که بسیاری از پیمانکاران، انبوه سازان، نمایندگی های فروش ایزوگام و شرکت های صادراتی از آن استقبال می کنند.

کارخانه هیرمان دلیجان با تولید بهترین مارک های ایزوگام و برندهای متنوع، در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت مستمر و چشمگیری داشته و همواره هم پیشرو بوده است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بر ضرورت توجه و دقت کافی بر کیفیت و نوع مواد اولیه نظارت داشته و خرید ایزوگام به صورت عمده به قیمت درب کارخانه را برای خریداران فراهم نموده است.

همان طور که قبلاً هم متذکر و یادآور شده ایم در سال های اخیر و به ویژه در سال گذشته شاهد نوسان قیمت و تغییر در قیمت مواد اولیه بوده ایم، به این ترتیب در مجموعه هیرمان دلیجان همواره تلاش بر این بوده است که قیمت ایزوگام به صورت عمده و به روز شده در اختیار بازرگانان و شرکت ها و نمایندگی ها قرار بگیرد.
نرخ های رول های ایزوگام بر اساس تغییر و نوسان قیمت مواد اولیه موجود در بازار ارزیابی و توسط کارشناسان بررسی و نهایی و سپس اعلام می شود.

خرید ایزوگام ارزان به صورت اینترنتی

امروزه روش های خرید و فروش ایزوگام مانند هر محصول دیگری به صورت های مختلف در حال تغییر و پیشرفت است. خرید ایزوگام به صورت حضوری و غیر حضوری و خرید ایزوگام به صورت اینترنتی و آنلاین به جهت مزایا و سادگی خرید بیشتر مورد توجه است.

در مجموعه هیرمان نه تنها شاهد تولید بهترین و مرغوبترین انواع ایزوگام دلیجان هستید بلکه خرید ایزوگام را هم برای شما مطمئن تر و لذت بخش تر کرده ایم. روش های بهبود تولید و فروش ایزوگام به طور یقین از افتخارات هیرمان به شمار می رود.

در خرید آنلاین ایزوگام به صورت عمده در هزینه های جابجایی و حمل و نقل و سرعت تحویل محصول تولیدی صرفه جویی قابل توجهی را شاهد هستید. قیمت به روز ایزوگام و فروش عمده مستقیم از کارخانه با قیمت بسیار ارزان تر و اطمینان از کیفیت محصول تولیدی را برای شما تضمین می کنیم.

با راه های ارتباطی و تماس با کارشناسان و راه های ارتباطی اینترنتی، ساده تر و باکیفیت تر بهترین برند ایزوگام را خرید خواهید کرد!

با همکاران ما در ارتباط باشید

سرکار خانم دوستی 

09125188470
09125957492
راه های ارتباطی بیشتر

با همکاران ما در ارتباط باشید

مشاوره و سفارش

مشتری گرامی شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست مشاوره بدهید تا ما با شما تماس بگیریم.

با همکاران ما در ارتباط باشید

سرکار خانم دوستی

صفحه ی ارتباط با ما