راهنمای خرید ایزوگام با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه در تولید انواع عایق رطوبتی پیش ساخته و به تبعیت از آن افزایش قیمت محصولات، بهترین گزینه ها را به شما معرفی می کند و نمی گذارد که در هنگام خرید ایزوگام کلاه سرتان برود و خریداران در انتخاب و اطمینان از کیفیت ایزوگام خریداری شده دچار تردید نمی شوند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین راهنمای خرید ایزوگام

برای اطلاع از شاخص کیفیت و بدست آوردن اعتماد برای خرید ایزوگام مورد نظر می بایست نکاتی را مد نظر قرار داد.
مشاوره و دریافت راهنمائی برای این منظور می تواند به عنوان یکی از گزینه های مطمئن مطرح میشود. وجود کارشناسان و مشاورین متخصص و کار آزموده به همراه آموزش دوره ای برای ایشان، کار مشاوره را در زمینه ایزوگام و تولیدات عایق های رطوبتی به سمت رشته تخصصی سوق داده است.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با اختصاص دفتر مستقل برای این منظور می تواند شما را در امر انتخاب و خرید ایزوگام یاری نموده و از این بابت راهنمای خرید ایزوگام باکیفیت خواهند بود

انتخاب نوع ایزوگام و مقدار مورد نیاز، آمادگی بستر برای نصب و خدمات انتقال و نصب آن می تواند سال ها اطمینان و آسایش را برای ساکنین بدنبال داشته باشد.

خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

با توجه به وجود شهرستان دلیجان در مسیر ترانزیت تهران به اصفهان، و وجود پالایشگاه های درجه یک در این مسیر، همچنین نزدیکی به منطقه آزاد تجاری سلفچگان، این شهرستان و کارخانه های تولید ایزوگام در آن را به عنوان بهترین و با کیفیت ترین محصولات در رنج قیمتی مناسب قرار داده است.
شهرستان دلیجان با سابقه طولانی در امر تولید عایق های رطوبتی از گذشته تا به حال توانسته با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، همچنان جایگاه خود را در رتبه برتر تولید کنندگان حفظ و با نوآوری در امر تولید انواع ایزوگام این جایگاه را برای تولید کنندگان دیگر دست نیافتنی تر کرده است.

خرید بهترین ایزوگام از کارخانه دلیجان، صرفه جویی در وقت و هزینه و ایجاد اطمینان و آرامش را برای شما به همراه دارد.

راهنمای خرید ایزوگام بردین دلیجان
خرید ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت بالا

ایزوگام کیفیت بالا چه مشخصاتی دارد؟

صحبت از کیفیت بالای ایزوگام که میشود انبوهی از سوالات در این خصوص به ذهن می رسد. با این وجود همه می دانیم کیفیت مجموعه ای از عوامل را در بر می گیرد که پیوستگی و همبستگی بین آنها می تواند به کیفیت ایزوگام بیانجامد. پس راهنمای خرید ایزوگام از سودجویی میکاهد.
کیفیت در ایزوگام بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید و همچنین تجربه  نیروی انسانی در تولید؛ بعلاوه دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده دارد.
مشخصات هر رول ایزوگام کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ وزن و در کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام دانست. پس در راهنمای خرید ایزوگام به کیفیت قیر و وزن و ضخامت ایزوگام هم باید دقت کنید.

نکته مهم دیگر در انتخاب بهترین ایزوگام، توجه به آب و هوا و منطقه ای است که عایق رطوبتی پیش ساخته در آن نصب می شود. اگر میخواهید پس از نصب ایزوگام خیالتان راحت باشد به این نکته صروری توجه کنید.

چگونه ایزوگام خوب را بشناسید؟

ذکر این نکته ضروری است که برای خرید ایزوگام و انواع آن از کارخانه هیرمان می توانید به سایت و یا شبکه های اجتماعی هیرمان مراجعه و سفارشات خود را به ثبت برسانید تا در اولین فرصت مشاورین فروش با شما تماس گرفته و هدایت و راهنمائی شما را برای انتخاب و خرید محصول متناسب با محل مصرف در خدمت شما باشند.
پس یکی از بهترین راهنمای خرید ایزوگام را میتوان کارشناسان و متخصصین فروش این حوزه دانست. به طور خلاصه ایزوگام استاندارد و خوب دارای مشخصات زیر است؟

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • ایزوگام خوب وزن و ضخامت استاندارد دارد.
 • از بهترین مواد اولیه تولید شده است.
 • مناسب با منطقه آب و هوایی تولید شده است.
 • یرچسب، لیبل، مهر استاندارد، تاریخ تولید وانقضاء دارد.
 • ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دارد.

در ادامه این مطلب که راهنمای خرید ایزوگام است به ویژگی ها و مشخصاتی که ایزوگام استاندارد باید داشته باشد اشاره می کنیم.

ویژگی های برتر ایزوگام استاندارد

در راهنمای خرید ایزوگام به استفاده از بهترین مارک ایزوگام به منظور پوشش دهی اشاره می کنیم. چرا که هر چه کیفیت عایق رطوبتی بالاتر باشد و در نصب ایزوگام دقت شود می توان نتیجه بهتری از عملیات عایق کاری به دست آورد.
در اینجا به عنوان نمونه و خلاصه به ده ویژگی برتر ایزوگام های استاندارد اشاره می کنیم:

 1. دارای حداقل وزن استاندارد باشد (وزن استاندارد بین 37 تا 42 کیلوگرم است)
 2. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد.(حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است)
 3. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد (به عنوان مثال ایزوگام با وزن 42 کیلوگرم باید ضخامت 4 میلی متر باشد.)
 4. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 5. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 6. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 7. بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 8. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 9. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ (گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

با مشخص شدن مشخصات ایزوگام استاندارد و توجه به آن ها شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که بهترین نوع ایزوگام دلیجان را می توانید بخرید. با راهنمای خرید ایزوگام ، تحقق غیر ممکن ها را تجربه کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بهترین کیفیت
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده با استانداردهای اروپا

در هنگام خرید بهترین ایزوگام به این نکات دقت کنید:

در انتخاب شرکت تولید ایزوگام دقت کنید:
در هنگام انتخاب و خرید ایزوگام به این نکته دقت کنید که می خواهید از کدام شرکت خرید کنید. آیا دارای مجوز است و آیا ایزوگام ها استاندارد اصل هستند؟ شما می توانید با پرس و جو از کسانی که قبلاً از محصولات این شرکت استفاده کرده اند و یا مراجعه به سایت های معتبر از کارایی ایزوگام های شرکت سازنده اطمینان حاصل کنید.
رول های ایزوگام را به خوبی و با دقت چک کنید:
رول های ایزوگام را قبل از خرید حتماً چک کنید که پارگی و شکستگی نداشته باشد و از خدمات پس از فروش شرکت تولید کننده هم اطمینان کسب کنید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام طرح دار هیرمان به قیمت روز

راهنمای خرید ایزوگام هیرمان را در وب سایت مطالعه کنید تا با خیالی آسوده بهترین ایزوگام دلیجان را خریداری کنید.

رده بندی کیفیت ایزوگام پلیمری

هنوز هم خریداران حاضر به پرداخت ارقام بالاتر از معمول و مرسوم برای کالای با کیفیت هستند، چون از آن اطمینان دارند و متوجه این امر هستند که کالای خریداری شده حداکثر عمر مفید و کیفیت را دارد و از این بابت این کالاها با استقبال عمومی مواجه می شود.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان از آن دسته تولید کنندگان است که کیفیت را برای تمام تولیدات خود در اولویت دارد و با فروش بیشتر سود خود را تامین می کند. علیرغم افزایش قیمت در مواد اولیه این شرکت با لحاظ نمودن سود متعارف و منطقی از کیفیت نمی کاهد و برای اعتبار خود و اطمینان مشتری ارش بسیار قائل است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

در رده بندی کیفیت ایزوگام که در راهنمای خرید ایزوگام به آن اشاره کردیم، ایزوگام پلیمری با چسبندگی بالا و دوام بالاتر و طول عمر بیشتر ،پیشنهاد میشود.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.


بهترین نوع ایزوگام دلیجان

راه اول: که برای فهمیدن جنس ایزوگام لازم است که تکه ای کوچک از ایزوگام را به مدت دو ساعت در داخل فریزر قرار دهید و بعد ایزوگام را خم کنید اگر ایزوگام دچار شکستگی شد نا مرغوب است.
راه دوم: از بوی ایزوگام است ایزوگام نامرغوب دارای بوی نامطبوعی است در حالی که ایزوگام مرغوب چنین بویی را نمیدهد بوی نامطبوع ایزوگام‌های نامرغوب به دلیل به کار رفتن مواد و الیاف مصنوعی نامرغوب است.
راه سوم: آزمایش کشسانی ایزوگام است به این صورت که ایزوگام را بکشید اگر ایزوگام به سرعت پاره شد دارای جنس نامرغوب است ولی اگر ایزوگام در اثر کشیدگی دچار شکستگی یا پارگی نشد یعنی جنس ایزوگام دارای کیفیت خوبی است.

با یک تلفن ساده شما می توانید لیست محصولات و کاربرد آن ها را به قیمت روز مستقیم از کارشناس دریافت کنید. خرید آسان و مطمئن با قیمت پایین را با استفاده از راهنمای خرید ایزوگام با ما تجربه کنید.

بهترین برند ایزوگام برای پشت بام

بهترین راهنمای خرید ایزوگام برای پشت بام، مشاوره با کارشناسان و افرادی است که در این زمینه به آن ها اطمینان داربد.بنا بر این استفاده از مشاوران آموزش دیده و با تجربه در این زمینه می تواند اطمینان مورد نظر را برای خریداران فراهم نماید.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با اختصاص دفتر مستقل برای این منظور می تواند شما را در امر انتخاب و راهنمای خرید ایزوگام یاری نموده و از این بابت راهنمائی های لازم را برای شما بصورت رایگان انجام دهد.
انتخاب نوع ایزوگام و مقدار مورد نیاز، آمادگی بستر برای نصب و خدمات انتقال و نصب آن می تواند سال ها اطمینان و آسایش را برای ساکنین بدنبال داشته باشد.

بهترین جنس ایزوگام برای پشت بام در حال حاصر، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر است که به صورت تخصصی برای مناطق مختلف آب و هوایی تولید می شود.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

در راهنمای خرید ایزوگام به این نکته اشاره می کنیم که اگر می خواهید بهترین مارک ایزوگام را با قیمت روز و با بهترین کیفیت خریداری کنید بهتر است خرید ایزوگام از کارخانه را به صورت مستقیم انجام دهید.
پروژه های بزرگ و شرکت های حصوصی و دولتی که فعالیت های اقتصادی زیادی دارند در همین راستا از خدمات فروش ایزوگام عمده به قیمت درب کارخانه استفاده می کنند.
با خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه و بی وا سطه هم مطمئن خرید می کنید و هم با بهترین قیمت ایزوگام، مستقیم از تولید کننده محصول را دریافت می کنید. یکی از روش هایی که می توان ریسک خرید ایزوگام نامرغوب را کم کند، خرید بی واسطه و مستقیم است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

در بین این همه برند و مارک های مختلف ایزوگام، ما شما را به خرید از کارخانه هیرمان دعوت می کنیم و راهنمای خرید ایزوگام را در اختیار شما گذاشته تا بهترین و مرغوب ترین مارک های ایزوگام دلیجان را خریداری کنید.
محصولات شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان عبارتند از:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

محصولات هیرمان با ویژگی های مختلف در اشکال تک لایه، دو لایه، سه لایه، به صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، ارائه می شوند. در وب سایت هیرمان راهنمای خرید ایزوگام را مطالعه کنید.

خرید ایزوگام بردین مستقیم از کارخانه
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، محصول بی نظیر بازار

راهنمای خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

به صورت خلاصه راهنمای خرید ایزوگام مجموعه ای است از انتخاب بهترین نوع ایزوگام و خرید ایزوگام با بهترین قیمت روز ایزوگام و مستقیم از درب کارخانه.
اما این که چطور و چگونه از کارخانه معتبر، بهترین و باکیفیت ترین عایق رطوبتی را بتوانید بخرید هم به صورت خلاصه راهنمای خرید ایزوگام را در این سه مورد خلاصه می کنیم:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در انتها از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امید است با راهنمای خرید ایزوگام بتوانید اطمینان آرامش را تجربه کنید.

برای این که بهترین مارک ایزوگام را بخرم چه کنم؟

برای این که ایزوگام درجه یک را مستقیم از کارخانه هیرمان بخرید کافی است با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

ایزوگام های هیرمان پلیمری هستند؟

بله – کلیه محصولات شرکت ایزوگام هیرمان با بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شوند.