بهترین مارک و برند ایزوگام دلیجان کدام است؟ آیا می دانید مشخصات مارک های معروف چیست و چه قیمتی دارند؟ آیا اطلاع دارید که برای خرید بهترین نوع ایزوگام به کجا مراجعه کنید؟ برای پاسخ به سوالات شما باید بگوییم که شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید کننده و صادرکننده عایق های رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف داخلی و صادراتی است. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) و صادرات ایزوگام مرغوب به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه از افتخارات ماست.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین برند ایزوگام را بهتر بشناسید ، [به نقل از تبیان]

بهترین مارک ایزوگام دلیجان

این که چطور می توانیم بهترین مارک ایزوگام را شناسایی کنیم و طریقه شناسایی بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام چگونه می تواند به شناسایی ایزوگام بیانجامد؛ توسط بهترین گروه های تولید ایزوگام و فروش امکان پذیر می شود و کارخانه ایزوگام هیرمان از تیم قوی و متخصص بهره مند است. خرید ایزوگام کاری هوشمندانه است و روشی عالی برای جایگزین قیر گونی محسوب می شود. بهتر است از مشاوره کارشناسی و متخصصین افرادی که در تیم فروش بهترین کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان فعالیت می کنند استفاده نمایید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین نوع ایزوگام از نظر کارشناسان، شامل کیفیت قیر و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام می شود. شناخت کیفیت عایق رطوبتی توسط کارشناسان تایید می شود.

بهترین نوع ایزوگام از دیدگاه کارشناسان

 • بهترین ایزوگام موجود در بازار مشخصات و ویژگی هایی دارد که توسط کارشناسان و زیر نظر آن ها تایید می شود. به عنوان مثال به چند مورد از این ویژگی ها اشاره می کنیم:
 • وزن هر رول ایزوگام نباید کمتر از 40 کیلوگرم باشد.
 • ایزوگام برتر و بهترین عایق ایزوگام از بهترین کیفیت قیر پلیمری خالص بهره مند است.
 • بهترین مارک ایزوگام دلیجان دارای استاندارد اصل است.
 • ایزوگام استاندارد دلیجان دارای لیبل و برچسب است.
 • برچسب تولید ایزوگام دارای مواد تشکیل دهنده و تاریخ انقضاء دارد. علاوه بر مواردی که ذکر شد بهترین برندهای ایزوگام دارای ضمانت نامه و بیمه نامه اصل هستد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

از فروش ارزان و بی واسطه و بارگیری بهترین مارک ایزوگام از درب کارخانه با مشاوره کارشناسی افرادی که در تیم فروش ایزوگام هیرمان دلیجان فعالیت می کنند استفاده کنید.

بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین برند ایزوگام موجود در بازار ایران


 

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین برند ایزوگام چیست؟

در هنگام انتخاب و خرید ایزوگام؛ قیمت هر رول ایزوگام امری بسیار مهم است. قیمت ایزوگام دلیجان در سال جاری و در طی سال های قبل تابع تغییرات قیمت و نوسان نرخ مواد اولیه در بازار است. ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان دلیجان با توجه به این که باکیفیت است و به صورت عمده به فروش می رسد؛ قیمتی بسیار مناسب و ارزان دارد. فروش ایزوگام به قیمت درب کارخانه بسیار مطمئن تر و ارزان تر است. بهترین نوع ایزوگام باید دو شاخصه اصلی داشته باشد، یعنی نیاز مشتریان با کیفیت و قیمت مناسب پاسخ داده شود.

بهترین ایزوگام موجود در بازار، یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ویژگی های بارزی نسبت به نمونه های مشابه در بازار تولید و عرضه می شود. با ما برای 25 سال خیالتان راحت است!

قیمت بهترین مارک ایزوگام ایران

بهترین ایزوگام متری چند است؟ در ابتدا اشاره می کنیم که قیمت برندهای معتبر ایزوگام در بازار به روز تعیین می شود. در تعیین قیمت انواع ایزوگام در بهترین کارخانه ایزوگام ایران به این موارد توجه می شود:

 • نوع ایزوگام بر اساس قیر و تعداد لایه های تشکیل دهنده
 • قیمت خام ایزوگام
 • وزن هر رول ایزوگام
 • ضخامت هر رول ایزوگام
 • کیفیت تیشو و پلی استر
 • اصلاح کننده های قیر APP, BPE, SBS
 • حمل و نقل و تناژ درخواستی از مواردی هستند که در تعیین قیمت ایزوگام دلیجان موثر بوده و در هنگام تولید ایزوگام به کلیه مواردی که در بالا اشاره شد دقت و توجه می شود.

لیست قیمت محصولات ایزوگام هیرمان دلیجان برای پخش در سرتاسر کشور به صورت رسمی و به روز اعلام می شود. به این ترتیب میزان نوسان و تغییر قیمت های ایزوگام هم به اطلاع خریداران عمده می رسد. قیمت به روز بهترین ایزوگام کارخانه ایزوگام ایران را با تماس تلفنی دریافت کنید.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان بی نظیر در کیفیت


 

بهترین جنس ایزوگام ایران

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان به منظور ارتقای سطح کیفی تولید و عرضه بهترین محصولات، انواع عایق ضد رطوبت و نم را با کیفیت عالی تولید و مشخصات زیر را برای ایزوگام خوب معرفی می کند:
1. دارای حداقل وزن استاندارد و حداقل ضخامت استاندارد باشد.
2. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد
3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
6. بهترین جنس ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.

واحد ارتباط با ما راهی مطمئن برای دریافت اطلاعات به روز بهترین مارک ایزوگام دلیجان و قیمت عرضه آن به صورت عمده از درب کارخانه است.

بهترین برندهای ایزوگام کف و پشت بام

 1. مشخصات بهترین ایزوگام برای پشت بام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به شرح زیر است:
 2. ایزوگام هیرمان دلیجان دارای ضخامت 50 کیلوگرم است.
 3. این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 4. این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 5. الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 6. الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 7. تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین نوع ایزوگام از نوع بهترین کیفیت است.
 8. ایزوگام هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 9. این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.
همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام دلیجان با مجوز گمرکی

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام، سقف، استخرها،و دیوارها و پروژه های ساختمانی با توجه به نوع مصرف و آب و هوا به شما پیشنهاد می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

 

بهترین عایق رطوبتی برای دیوار

بهترین نوع ایزوگام که برای دیوار مناسب است با مواد اولیه بسیار باکیفیت و به صورت استاندارد پلیمری در کارخانه هیرمان تولید می شود استحکام و مقاومت ایزوگام دیوار اهمیت ویژه دارد و بایستی از بهترین نوع ایزوگام برای دیوار استفاده شود. ایزوگام بردین دلیجان با فروش عمده و قیمت ارزان؛ خصوصیات ایزوگام های درجه یک با کیفیت پلیمری برای نصب بر روی دیوار را دارد. ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل و وزن 42 کیلوگرم برای هر رول و متراژ 10 متر تولید می شود.

اشاره می کنیم که بهترین مارک ایزوگام برای مناطق گرمسیری و معتدل و مناطق سردسیری به صورت جداگانه در هیرمان تولید می شود.

خرید بهترین ایزوگام از کارخانه

برای خرید بهترین جنس ایزوگام که کاربرد مناسب با پروژه شما و همچنین اب و هوا و جغرافیای منطقه ای داشته باشد نیاز است که به مشخصات تولید و مواد اولیه به کار رفته در تولید عایق ایزوگام دقت کنید. محصولات هیرمان به صورتی تولید می شوند که قیمت و کیفیت مناسب را داشته و محصولاتی اقتصادی هم باشند. به طور مثال ایزوگام فویل دار دو لایه بسیار کاربردی تر است و مقاومت بیشتری دارد و نشان می دهد که ضخامت ایزوگام مهم است. برای مصارف مختلف از بهترین مارک ایزوگام دلیجان استفاده کنید.

بهترین شیوه خرید بهترین ایزوگام های ایران برای هر خریداری، خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است.

بهترین مارک ایزوگام برای استخر

ایزوگام طرح دار نوعی عایق رطوبتی دو لایه پلیمری است که با روکش بسیار مقاوم در نقش ها و طرح های مختلف تولید می شود. ایزوگام  طرح دار را می توان برای نمای ساختمان و دیوارها و بام و استخرها مورد استفاده قرار داد. تولید عایق رطوبتی طرح دار تنوع رنگ ایجاد می کند و صرفاً مصرف عایق رطوبتی را به جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت محدود نمی کند. ایزوگام با طرح لانه زنبوری،ایزوگام با طرح آجری، ایزوگام با طرح سرامیک، ایزوگام با طرح چمن، ایزوگام با طرح چوب، ایزوگام با طرح موزاییک و ایزوگام با طرح ورساچه و ……..را می توان نام برد.

برای خرید ایزوگام رنگی برای استخر؛ با کارشناسان ما مشاوره نمایید. در هنگام تولید بهترین ایزوگام طرح دار؛ استفاده از مواد اولیه درجه یک مانند تیشو و پلی استر و قیر پالایشگاهی الزامی است.

 برندهای معتبر شرکت های ایزوگام ایران

در ایران کارخانه های تولید ایزوگام فعالیت زیادی دارند. شهرستان دلیجان که در استان مرکزی واقع شده است یکی از قطب های صنعتی کشور شناخته شده و کارخانجات تولیدی انواع ایزوگام در ان فعال هستند. شرکت های شناخته شده ای مانند هیرمان که بهترین ایزوگام را تولید می کند نشانه ای از کیفیت است. البته افرادی سودجو هم از این نام استفاده می کنند که شناخت مشتری از برندهای معتبر ایزوگام در ایران و خرید مستقیم از کارخانه راهی مطمئن برای جلوگیری از فعالیت این افراد است.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در هیرمان برای مناطق سردسیر مانند ارومیه، تبریز، سنندج، مشهد و مناطق دیگر در شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان به صورت سفارشی ثبت و تولید می شود.

کارخانه ایزوگام دلیجان درجه کدام است؟ نحوه تعیین قیمت ایزوگام استاندارد میدانید چگونه است؟ چرا قیمت انواع ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان به نسبت کیفیت آن ها ارزانتر است؟ در ویدئوی زیر توضیح داده شده است.


بهترین ایزوگام دلیجان موجود در بازار

 • بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان مشخصات زیر را دارد:
 • این نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 20 سال است.
 • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • این نوع ایزوگام دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد.
 • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE اروپا و ایزو 9001 است.
 • این محصول باعث می شود مصرف کنندگان هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام نشوند.

مطالعه ی کامل تر و رنک بندی برند های ایزوگام در وبسایت تبیان

ما با اقتدار و همت تیم تخصصی خود، همراه شما در پروژه های تخصصی بوده و به بهبود محصولات و نوآوری در تولید ایزوگام و روش های عایق بندی اهمیت ویژه می دهیم.

فروش بهترین ایزوگام خلزون دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

 

نحوه خرید محصولات هیرمان

 • برای خرید ایزوگام های هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
 • راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 • راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 • راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای هر گونه مشاوره ای که نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان ارتباط بگیرید. آرامش و اطمینان را با گروه هیرمان تجربه کنید.

در آخر ابراز امیدواری می کنیم که با مطالعه این مطلب به شناخت بهتر از بهترین مارک ایزوگام دست پیدا کرده باشید و به چند سوال پر تکرار مشتریان عزیز هم پاسخ می دهیم.

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میل تولید می کنید؟

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت و ماندگاری بالا، نیا زبه تعمیر و تعویض را به تعویق می اندازد.

کدام محصول شرکت ایزوگام هیرمان کیفیت عالی دارد؟

می توان گفت که قطعاً کیفیت ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بسیار عالی است.

آیا ضخامت محصولات دقیق است؟

بله – ضخامت ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان 5 میلیمتر، ایزوگام بردین دلیجان 4 میلیمتر و ایزوگام حلزون 3.5 میلیمتر است. به صورت کلی 0/2 تلورانس دارد.