ایزوگام بردین صادراتی به چه کشورهایی صادر می شود؟ آیا محصولات کارخانه هیرمان فروش ویژه مخصوص صادرات دارند؟ آیا بهترین برندهای ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه هیرمان دلیجان بارگیری و با پلمپ ارسال می شود؟ علاوه بر ایزوگام 4 میل بردین که محصولی اقتصادی و فوق العاه است؛ ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان هم با ضخامت 5 میلمیتر و وزن 50 کیلوگرم محصولی ویژه صادرات تولید می شود. همکاری واحد صادرات شرکت هیرمان با کشورهای عراق؛ ترکیه؛ ارمنستان و افغانستان و کشورهای دیگر؛ از مسیرهای آبی و زمینی هماهنگ میشود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کیفیت عالی ایزوگام بردین صادراتی

شرکت هیرمان دلیجان مجموعه ای است که با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز و خط تولیدی که به صورت حرفه ای آموزش دیده اند فعالیت می کند. این کارخانه با طیف وسیعی از تولیدات توانسته است بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام از جمله ایزوگام بردین صادراتی را به کشورهای دیگر صادر نماید. کارخانه ایزوگام هیرمان دارای توانایی تولید و تامین عمده انواع محصولات و عایق های رطوبتی قیری است. فعالیت گسترده در سراسر ایران؛ پروژه های محتلف عمرانی و صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از اهداف شرکت هیرمان است.

مجموعه هیرمان با تولید ایزوگام بردین صادراتی و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، توانایی خود را در این صنعت به اثبات رسانده است.

صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

شرکت ایزوگام هیرمان تولیدات خود را برای همه کشورهای اطراف آماده سازی میکند. صادرات محصولات و از جمله انواع ایزوگام باید دارای بالاترین سطح کیفی و استاندارد باشند که مجموعه هیرمان این استانداردها را که شامل استاندارد ملی ایران، استاندارد CE اروپا و نشان ایزو 9001 هستند به خوبی لحاظ میکند. تجار و بازرگانان و پیمانکاران ساختمانی که پروژه های مختلف را هدایت میکنند از قیمت و کیفیت مناسب محصولات هیرمان می توانند استفاده کنند. ما تا پایان مراحل صادرات ایزوگام همراه شما هستیم.

امنیت، آرامش و سلامتی اعضای خانواده شما، در پناه کیفیت ایزوگام صادراتی هیرمان، محفوظ مانده و نقطه پایان جستجوی شما خواهد بود.

ایزوگام بردین صادراتی 4 میل

یکی از اهداف شرکت هیرمان دلیجان؛ تولید و توزیع بهترین مارک ایزوگام در صنعت عایق های رطوبتی بوده است. شرکت ایزوگام هیرمان توانسته است به خوبی با درایت و تلاش مسئولین و همکاران در کارخانه و واحد فروش به این مهم دست پیدا کند. صادرات ایزوگام از اهداف بلند مدت گروه تولیدی هیرمان است که دریافت مجوزها و انجام امور گمرکی این امر پیشرفت بسیار زیادی داشته است. موفقیت های کارخانه هیرمان دلیجان در زمینه تولید ایزوگام بردین صادراتی دلیجان بسیار رضایت بخش بوده است.

ایزوگام بردین صادراتی در هر شرایط، ابعاد و مکان برای کاربردهای متنوع، برای مصارف روکاری و نما و هم برای زیرساخت ها مصرف می شود.

ایزوگام بردین صادراتی دلیجان با وزن 42 کیلوگرم

شرکت صادرات ایزوگام دلیجان

فروش ویژه ایزوگام ویژه صادراتی (ایزوگام بردین صادراتی و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان) با توجه به نیاز و حجم صادرات این محصولات روز به روز افزایش داشته است.
محصولات شرکت ایزوگام هیرمان در انواع مختلف از جمله:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 1. ایزوگام دو لایه پلیمری
 2. ایزوگام طرح دار
 3. انواع ایزوگام SBS و ایزوگام APP و ایزوگام BPE
 4. ایزوگام پودری و ایزوگام بدون فویل
 5. ایزوگام تک لایه خاص
 6. ایزوگام سه لایه سفارشی
 7. ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری ( ایزوگام نوع C )
 8. ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری (ایزوگام نوع H ) آغاز شده است و توجه داشته باشید که انواع ایزوگام با توجه به آب و هوا و منطقه جغرافیایی تولید میشود.

بارگیری و پلمپ گمرکی از جمله مراحل بسیار مهم در صادرات ایزوگام است که با دقت تمام توسط کارشناسان پیگیری می شود و مجوزها و گواهینامه های مربوط و لازمه به همراه محموله به مرز حمل می شود.

نحوه صادرات ایزوگام از مرزهای زمینی و آبی

برای ترانزیت و حمل و نقل ایزوگام بردین صادراتی به کشورهای مختلف از راه ها و مسیرهای متعددی از جمله بنادر و کشتیرانی و مسیرهای زمینی استفاده می شود. مسیرهای صادرات و نحوه صادرات به کشورهای مخنلف اهمیت بسیار در ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی دارند. بازارهای مرزی و بازارچه هایی که ورود و خروج کالاها و از جمله ایزوگام بردین صادراتی از این مبادی خارج می شود دارای اهمیت فوق العاده در امر صادرات هستند.

ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که با مجوزهای گمرک و قوانین مربوطه بسته بندی و بارگیری می شوند طبق ضوابط و قوانین کشور مقصد دارای استانداردهای بین المللی اند.

قیمت ایزوگام صادراتی درجه یک

برای تولید ایزوگام صادراتی نیاز است که هم از دستگاه های پیشرفته و هم با کمک از تیم تولید و کارشناسان آزمایشگاه به این تولید برتر دست یافت. ایزوگام های درجه یک استاندارد که طبق ثبت سفارش و با رعایت الزامات و استانداردهای روز جهانی تولید می شوند دارای گرید ها و کلاس های مختلف هستند. بهترین برند ایزوگام موجود در بازار و ایزوگام بردین صادراتی با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم محصولاتی با ارزش صادراتی هستند.
برای خرید بهترین ایزوگام بردین صادراتی و دیگر انواع ایزوگام بهتر است به نکاتی توجه کنید که خرید ایزوگام را ساده تر می کند.

حرید ایزوگام از کارخانه موجب می شود که بی واسطه و مستقیم از تولیذ کننده اقدام به خرید نموده و همکاری ما با شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی همجنان ادامه دارد.

مشخصات بهترین مارک ایزوگام صادراتی

 1. در هنگام خرید ایزوگام حتماً به نشان استاندارد ایزوگام دقت و توجه کنید. ایزوگام بردین صادراتی تولید شده با بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک است.
 2. محصولات هیرمان دارای ضمانت نامه رسمی از کارخانه هستند.
 3. بهترین مارک ایزوگام دارای مشخصات کامل بر روی لیبل و دارای برچسب است.
 4. به رول ایزوگام دقت کنید که حتماً سالم باشد و شکسته نشده باشد.
 5. به وزن هر رول ایزوگام دقت کنید. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام باید متناسب باشد.
 6. هر رول ایزوگام با مشخصات استاندارد مطابقت داشته و برای هر منطقه به صورت جداگانه تولید شده باشد.

بهترین مارک ایزوگام به صورت جداگانه برای مناطق آب و هوایی سردسیر، گرمسیر و معتدل تولید می شود.

خط تولید ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام بردین صادراتی دلیجان با رده بندی کیفیت بالا

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

ایزوگام بردین صادراتی دارای مشخصات و کیفیت زیر است:

 1. تولید کارخانه ایزوگام هیرمان است که استاندارد ملی ایران و دارای استاندارد CE اروپا و ISO-9001 است.
 2. ایزوگام بردین صادراتی مجوزهای لازم برای صادرات به کشورهای مختلف را دارد.
 3. گارانتی و ضمانت فروش بهترین مارک ایزوگام حداقل برای 20 سال است.
 4. ایزوگام های صادراتی هیرمان دارای خدمات پس از فروش هستند.
 5. ایزوگام بردین صادراتی با ضخامت 4 میلیمتر یکی از محصولات رقابتی و اقتصادی در بازار است.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دارای مجوزهای درجه یک از سازمان های مختلف برای صادرات به اروپا و خاورمیانه است.

صادرات بهترین ایزوگام دلیجان به عراق

اجرای کلیه امور صادراتی ایزوگام به عراق را به تیم بازرگانی متخصص و مجرب گروه تولیدی هیرمان دلیجان بسپارید. این مجموعه با چندین سال سابقه در امر صادرات به کلیه نقاط دنیا و برخورداری از مشاوران تراز اول در زمینه های مالی و گمرگی فعالیت می کند. رشد تکنولوژی و سرعت رو به رشد صنعت تولید انواع عایق های رطوبتی در ایران؛ سبب رونق صادرات این محصول شده است. ارتباطات و مناسبت های تجاری بین کشورها افزایش یافته تا کشورها با وضع قوانین خاص و عمومی به راحتی به کالا و محصول مورد نظر خود دست یابند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای صادرات ایزوگام نیاز به طی مراحل گوناگون گمرگی است که یکی از این موارد وجود فاکتور معتبر برای صادرات کالا یا ایزوگام از طرف تولیدکننده و یا شرکت بازرگانی به قیمت بین المللی الزامی است. کلیه هماهنگی های لازم توسط کارشناس شرکت هیرمان هماهنگ می شود.

مراحل صادرات ایزوگام بردین به اروپا

یکی از سوالات مهمی که هم برای تولید کننده و هم برای شرکت ها و بازرگانان برای صادرات انواع محصولات و از جمله صادرات انواع ایزوگام اهمیت ویژه دارد؛ مراحل مختلف است که باید در حین صادرات طی شود. مراحل مختلف برای صادرات انواع ایزوگام دلیجان به کشورهای اروپایی و آسیایی عبارتند از:

 1. ایزوگام صادراتی دلیجان باید بر طبق مقررات و اصول استاندارد تولید و بسته بندی و بارگیری و حمل شوند.
 2. ایزوگام تولید شده بر طبق ثبت سفارش است و تولید ایزوگام منطبق بر آب و هوای منطقه ای است.
 3. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام در طی تولید کاملاً اندازه گیری و دقیق محاسبه می شوند.
 4. بسته بندی رول های ایزوگام بردین صادراتی زیر نظر کارشناس انجام می شود.
 5. برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از کانتینرهای سرپوشیده استفاده می شود.
 6. گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز برای گمرک تهیه و اخذ می شود.
 7. از مرزهای زمینی و آبی و بازارچه ها برای صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان استفاده می شود.

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان به کشورهای خاورمیانه و اروپایی از اهداف بلند مدت کارخانه ایزوگام هیرمان است که با جدیت دنبال میشود.

قیمت هر رول ایزوگام صادراتی بردین
قیمت هر رول ایزوگام درجه یک هیرمان

قیمت روز ایزوگام صادراتی

در صادرات ایزوگام و دیگر کالاهای صنعتی به موضوع صرفه اقتصادی توجه بسیار می شود. هم تولید کننده و هم خریدار در این مورد دقیق هستند. لیست قیمت ایزوگام های صادراتی هیرمان به روز و توسط مدیریت فروش اعلام می شود. مواردی که می تواند موجب تغییر قیمت های ایزوگام شود به ترتیب اهمیت و تاثیرگذار بودن در لیست قیمت ایزوگام اشاره شده اند:

 • نوع قیر مصرف شده ( قیر پلیمری خالص 60/70 )
 • تیشو و پلی استر بسیار مرغوب
 • وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 • نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و نوع روکش
 • پلیمرهایی که موجب افزایش کیفیت ایزوگام می شوند. نوسان قیمت ارز در بازار عامل مهمی در تعیین قیمت ایزوگام مخصوص صادرات دلیجان است.

کارخانه ایزوگام هیرمان به صورت انحصاری تولیدات خود از جملهایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام بردین و ایزوگام حلزون را برای صادرات به کشورهای مختلف و صادرات به اروپا و صادرات به خاورمیانه تولید می کند.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3 و 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 کیلوگرم.
همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی از شرکت هیرمان است که با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه


خرید ایزوگام هیرمان

در سال های اخیر با تولید بهترین انواع ایزوگام برای مصارف داخلی و حتی صادرات؛ توانایی تولید شرکت های تولید کننده ایزوگام به شدت افزایش یافته است. محصولاتی متنوع با کاربرد گوناگون در کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان تولید می شود. راه های پیشنهادی ما برای خرید ایزوگام بردین صادراتی و محصولات دیگر هیرمان عیارت است از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

مجموعه هیرمان دلیجان راه های خرید گوناگون را برای اطمینان خاطر و آرامش شما هموار کرده است تا خرید موفق و ساده و ارزان را تجربه کنید.

از همراهی شما تا پایان این مقاله سپاسگزاریم. خرید موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

به کدام کشورها صادرات دارید؟

به تمام کشورهای اطراف ایران صادرات داریم.

پلمپ گمرک درب کارخانه انجام میشود؟

بله – کلیه مراحل و انجام پلمپ گمرک درب کارخانه و تحت نظارت کارشناس واحد صادرات انجام میشود.