شرکت ایزوگام دلیجان که در استان مرکزی فعالیت دارد بهترین تولیدکننده عایق رطوبتی ساختمان در ایران است. شهرستان دلیجان در استان مرکزی با فعالیت کارخانجات تولید انواع عایق رطوبتی به قطب صنعتی در این زمینه مبدل شده است. نام ایزوگام دلیجان شناخته شده و نماد کیفیت عایق رطوبتی پیش ساخته است اما دقت کنید که امروزه برندها و مارک های متنوع در دلیجان تولید و عرضه می شوند که اگر چه مدعی بهترین مارک ایزوگام هستند و نام دلیجان را یدک می کشند اما دارای اعتبار تایید شده در این صنعت نیستند.

کارخانه ایزوگام دلیجان کجاست؟

کارخانه ایزوگام دلیجان در استان مرکزی فعالیت داشته و یکی از بزرگترین کارخانه های تولید عایق رطوبتی در ایران است. شرکت ایزوگام دلیجان از سال ها پیش کار خود را با تولید انواع عایق های رطوبتی ایزوگام در برندهای مختلف اغاز کرده و با توجه به نیاز بازار و استقبال گسترده مشتریان همواره در جهت رشد و پیشرفت گام برداشته است. یکی از عوامل شهرت شرکت ایزوگام دلیجان به دلیل وجود کارشناسان و متخصصانی است که در این صنعت فعالیت می کنند و تجربه بالایی هم دارند. ایزوگام دلیجان نامی آشنا و در خور توجه در صنعت تولید بهترین ایزوگام در ایران است.

همیشه امکان خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از کارخانه برای خریداران وجود داشته و ایزوگام های پرکاربرد را می توان به صرفه خریداری نمود.

شرکت ایزوگام دلیجان با محصولات درجه یک
خرید مستقیم ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از کارخانه

خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه دلیجان

شرکنت ایزوگام دلیجان تولید کننده برتر انواع ایزوگام فویل دار، ساده، طرح دار، پودری، پلیمری تک لایه، صادراتی درجه یک و ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری و ایزوگام سه لایه است. تمامی این ایزوگام های تولیدی در قالب پخش عمده و با خرید مستقیم از کارخانه به وسیله نمایندگی های ایزوگام دلیجان در سراسر کشور توزیع و مصرف می شوند. شرکت ایزوگام دلیجان در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه خریداران از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

 توصیه ما این است که در زمان خرید بهتر است از طریق افرادی متخصص و کارشناس مانند واحد فروش هیرمان از لیست قیمت ها مطلع شوید.

سایت شرکت ایزوگام دلیجان با تنوع محصولات

امروزه شرکت ایزوگام دلیجان در جهت رفاه حال و آسودگی خیال در هنگام بررسی و خرید انواع ایزوگام گام های موثری برداشته است. از جمله راه اندازی سایت شرکت ایزوگام دلیجان که به خریدار در سطح وسیع کمک میکند که بهترین جنس ایزوگام دلیجان را با قیمت مناسب و در زمان مناسب خریداری کند. در وب سایت هیرمان می توانید از منوی محصولات و مطالعه مقالات مربوط به ایزوگام، انتخاب بهتری داشته باشید. دریافت قیمت ایزوگام از سایت مجموعه هیرمان بسیار ساده است و در عرض 20 ثانیه می توانید قیمت محصولات را پس از ارسال درخواست، دریافت کنید.

ما در مجموعه ایزوگام هیرمان دلیجان علاوه بر تولید محصولات درجه یک، راه های هوشمندانه خرید بهترین عایق در ایران را برای شما فراهم کرده ایم.

ایزوگام بردین دلیجان به قیمت روز
قیمت ایزوگام صادراتی بردین دلیجان به روز

قیمت ایزوگام درب کارخانه دلیجان

 قیمت رول ایزوگام درجه یک چقدر است؟ همانطور که میدانید هر رول ایزوگام  دارای طول ۱۰ متر و عرض یک متر است و در کیفیت های مختلف وزن آن متفاوت است و قیمت هر رول ایزوگام با توجه به مواد اولیه که در آن به کار رفته است تعیین می گردد. متاسفانه در بازار فعلی ایزوگام و با توجه به عدم نظارت بر روی تولید و فروش ایزوگام، قیمت ها با یکدیگر متفاوت است. قیمت و کیفیت ایزوگام دلیجان دو گزینه بسیار مهم در انتخاب هر نوع عایق رطوبتی است. در هنگام خرید ایزوگام به برند و ارزش آن توجه کنید.

برای دریافت قیمت ایزوگام دلیجان با واحد فروش ارتباط بگیرید و از خسارت های جبران ناپذریری که توسط عایق های رطوبتی نامرغوب به ساختمان وارد میشود جلوگیری کنید.

محصولات شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان

در اینجا به محصولات هیرمان به عنوان بهترین تولید کننده ایزوگام دلیجان در ایران اشاره می کنیم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • انواع ایزوگام طرح دار در طرح ها و رنگ های متنوع و جذا با ضخامت 3 تا 5 میلیمتر و وزن بین 40 تا 50 کیلوگرم.
ایزوگام طرح آجری و قهوه ای رنگ هیرمان
ایزوگام طرح آجری هیرمان دلیجان

تولیدکننده ایزوگام درجه یک و صادراتی دلیجان

شرکت ایزوگام دلیجان نه تنها بر روی بازارهای داخلی بلکه بر صادرات ایزوگام درجه یک به کشورهای مختلف تمرکز داشته است. کارخانه تولیدکننده ایزوگام استاندارد و مرغوب با رعایت تمام استانداردها از جمله استاندارد ملی ایران و استاندارد ce اروپا و نشان ایزو 9001 محصولات خود را برای صادرات به کشورهای خاورمیانه، آسیا و اروپا آماده سازی میکند. کلیه تجار و شرکت های ساختمانی می توانند از فرصت همکاری با بهترین و بزرگترین مرکز تولید انواع عایق رطوبتی بهره مند شوند. کلیه اطلاعات مورد نیاز را از واحد صادرات دریافت کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، نماد کیفیت است و بهترین مارک شرکت ایزوگام دلیجان در ایران شناخته می شود.

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

در پاراگراف های قبلی به تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان و کیفیت و قیمت آن هه اشاره کردیم. در اینجا به نحوه خرید ایزوگام دلیجان می پردازیم. برای خرید بهترین برند ایزوگام دلیجان از طریق روش های زیر اقدام کنید.

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش
همچنین بخوانید:
سایت ایزوگام دلیجان با تنوع محصولات بی نظیر

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

آدرس شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان هشتم

خرید حضوری هم دارید؟

اگر تهران هستید به دفتر فروش مرکزی و اگر در شهرهای دیگر هستید می توانید به کارخانه مراجعه کنید.