ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام شرق دلیجان یکی از محصولات شرکت هیرمان است که در نوع دو لایه و با کیفیت عالی جهت مصرف داخل کشور و همچنین صادرات به کشورهای دیگر تولید و عرضه می گردد.

 

مشخصات ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام شرق دلیجان در نوع دو لایه داخلی و به صورت فویل دار و دورو نایلکس و پودری تولید می گردد که لایه های داخلی آن شامل الیاف پلی استر و الیاف پشم شیشه یا اصطلاحا تیشو است.
این ایزوگام به صورت استاندارد و با وزن ۴۰ الی ۴۲ کیلوگرم و با ضخامت ۴ میلی متر تولید می گردد، لازم به ذکر است که محصولات سفارشی با وزن و ضخامت مورد سفارش تولید و عرضه می گردد.
ابعاد ایزوگام شرق دلیجان به صورت طول ۱۰ متر و عرض یک متر می باشد که به صورت رول ۱۰ متری بسته بندی می‌شود.

 

قیمت ایزوگام شرق دلیجان

قیمت ایزوگام با توجه به مسائل مختلف تعیین می شود که از جمله می‌توان به قیمت مواد اولیه نظیر قیر، الیاف پلی استر، الیاف تیشو و فویل آلومینیومی اشاره کرد.
قیمت ایزوگام با توجه به نوع مشخصات فیزیکی و نوع کیفیت تولیدی با همدیگر متفاوت است و همچنین قیمت برای مصرف داخل کشور و همچنین صادرات با توجه به هزینه های مختلف گمرکی و صادراتی متفاوت است.

ایزوگام شرق دلیجان

 

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

همانطور که می دانید صادرات یکی از بخش‌های مهم شرکت ماست، صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از جمله عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجیکستان ازبکستان، قرقیزستان، پاکستان، قطر، کویت، ترکیه و کشورهای بسیاری دیگر از جمله خدمات ماست که ایزوگام را با کیفیت سفارشی و مطلوب به این کشورها صادر نمودیم.
صادرات ایزوگام به کشور های مختلف همراه با پلمپ گمرکی و ارائه کل خدمات صادراتی و گمرکی توسط شرکت ما انجام می شود.

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان

برای اینکه در شهرهای خود در سراسر ایران از نمایندگی های ما خرید نمایید می‌توانید برای دریافت اطلاعات نمایندگی شهر خودتان با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و اطلاعات نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان را در شهر خودتان دریافت نمایید.
نمایندگی ایزوگام در شهرها علاوه بر فروش ایزوگام خدمات نصب و اجرای آن را نیز ارائه می دهد که معمولاً این خدمات همراه با ضمانت و بیمه نامه به مشتریان ارائه می گردد.

 

ایزوگام شرق دلیجان

 

چرا ایزوگام دلیجان بخرم؟

همانطور که میدانید صنعت ایزوگام در حدود ۴۰ سال قبل وارد ایران شد که این صنعت در ابتدا در شهر دلیجان بومی سازی شد و تمام تجهیزات و مواد آن در این شهرستان تولید و عرضه گردید و به همین خاطر شهر دلیجان را با نام ایزوگام می‌شناسند.
دلیجان با سابقه چهل ساله تولید ایزوگام در ایران بهترین کیفیت ها را در انواع مختلف و قیمت های متنوع تولید و به بازار عرضه می کند که از جمله معروف ترین این برند ها ایزوگام شرق دلیجان است.
این سابقه به عنوان پشتوانه قوی در تولید ایزوگام باعث شده است که ایزوگام دلیجان به عنوان بهترین برند و با کیفیت ترین برند در سطح ایران و کشورهای همسایه شناخته شود و حدود ۷۵ درصد از تولیدات کل ایران را به خود اختصاص دهد.

توسط | ۱۳۹۷-۵-۱۱ ۱۶:۲۸:۰۷ +۰۴:۳۰ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۷|ایزوگام درجه یک|
error: محتوا محافظت شده است