کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان واحد نمونه این صنعت در سطح کشور است و با مصرف مواد اولیه و قیر 70-60 پلیمری، مرغوب ترین عایق های قیری را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکند. بهترین عایق های رطوبتی ایزوگام با پلیمرهای اصلاح کننده قیر BPP و BPE و SBS در این واحد تولیدی با استانداردهای ملی ایران تولید می شود. فرآیند تولید و نحوه فروش به قیمت درب کارخانه را در متن این مقاله تشریح کرده ایم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان

شهر دلیجان از جمله بزرگترین مراکز صنعتی است که در سال های اخیر فعالیت خود را افزایش داده است. کارخانه های تولیدی آن انواع ایزوگام و عایق های رطوبتی قیری با درجه کیفیت متفاوت و با برندهای مختلف را تولید و در سراسر کشور توزیع و پخش می کنند. کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان؛ در پروژه های مختلف عمرانی و مسکونی و غیر مسکونی شرکت داشته و در سطح کشور و در فعالیت های صادراتی و برون مرزی بسیار فعال است.

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان در استان مرکزی و در شهر دلیجان فعالیت دارد و برندهایی همچون ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را عرضه می کند. در مراجعه به وب سایت این شرکت می توانید اطلاعات جامع هر یک از محصولات و نحوه خرید از کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان را دریافت کنید.

خط تولید کارخانه ایزوگام دلیجان

برای تولید ایزوگام پلیمری باکیفیت و بادوام، نیاز است که تجهیزات و مواد اولیه درجه یک مصرف شود. البته مراحل نصب ایزوگام هم در کیفیت و ماندگاری عایق ایزوگام نقش بسزایی دارد. در این جا اشاره مختصری به دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز کارخانه تولید ایزوگام میکنیم. دستگاه‌های مورد‌ نیاز برای راه‌اندازی و ساخت کارخانه ایزوگام عبارتند از:
دستگاه خط تولید ایزوگام
میکسر تولید پرایمر مخصوص ایزوگام
پمپ آب
بویلر روغن
بالابر
نوار نقاله
پمپ قیرکش و سیستم تصفیه و تهویه های صنعتی و برج تبدیل نفت کوره به قیر و مجموع این دستگاه ها و استفاده از نیروی انسانی در خط تولید، منجر به تولید بهترین برند ایزوگام می شود.

ایزوگام دلیجان علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت مثال زدنی نیز می باشد که این شهرستان را در رتبه اول تولید و کیفیت استاندارد در میان دیگر کارخانجات تولیدی واقع در اقصی نقاط کشور قرار داده است.

تولید ایزوگام سفارشی درجه یک دلیجان

از مشخصات مهمی که می توان برای عایق ایزوگام مناسب و با کیفیت برشمرد، مقاومت بالا در برابر حرارت، توان تحمل و نفوذ ناپذیری در مقابل باران و رطوبت است. همچنین می توان کمی تخصصی تر هم به این عایق نگاه کرد و انتظارات بیشتری را از این محصول داشت. مثلاً مقاومت مناسب در برابر نیروهای کششی و تاب آوری بیشتر در طی عمر مفید خود.
شرایط و محل استفاده از ایزوگام بطور محسوسی در مقاومت و طول عمر ایزوگام دخالت دارد و ایزوگام بکار رفته در مناطق سردسیر قطعاً با ایزوگام مورد استفاده در مناطق گرمسیر تفاوت دارد.

پیشنهاد موکد ما این است که قبل از خرید ایزوگام حتما با کارشناس این صنعت در کارخانه تولید ایزوگام مشورت کنید و نوع ایزوگام مورد نیاز را با توجه با توصیه های اهل فن انتخاب و خرید نمائید.

کارخانه تولید ایزوگام حلزون
کارخانه تولید ایزوگام حلزون دلیجان

قیمت محصولات کارخانه تولید ایزوگام

ایزوگام دلیجان درجه یک دلیجان کیفیت و قیمت مناسب دارد چرا که:قیر پالایشگاهی پلیمری در آن مصرف و مستقیم از کارخانه عرضه و چسبندگی و مقاومت آن تضمین شده است. تیشو و پلی استر به کار رفته در آن از کیفیت خوب برخوردار هستند. کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان محصولات خود را با ضمانت به فروش می رساند. قیمت محصولات هیرمان را می توانید به صورت مستقیم و از طریق تماس با واحد فروش دریافت کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه تولید ایزوگام بیمه نامه معتبر تولیدات را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد . ضمانت نامه به همراه بیمه نامه و ارسال سریع نشان از اعتماد این مجموعه به تولیدات خود است.

لیست شرکت های تولید ایزوگام

این امری طبیعی است که برای خرید ایزوگام نهایت دقت را داشته و در خصوص تولید و محصولات کارخانجات ایزوگام تحقیق کنید. کارخانه تولید ایزوگام هیرمان از جمله شرکتهایی است که بر مصرف داخلی و صادرات ایزوگام متمرکز است. ایزوگام دلیجان تولید شده برای صادرات قابلیت های فراوانی دارد. لیست شرکت هایی که به تولید عایق رطوبتی مشغول هستند بسیار، اما برای خرید بهترین نوع ایزوگام به شرکت هیرمان اعتماد کنیئ و آرامش و اطمینان را تجربه کنید.

محصولات هیرمان کاملاً سازگار با شرایط جغرافیایی متفاوت تولید می شوند و به همین دلیل علاوه بر سازگاری بهتر، گزینه مناسب تر و موثرتری برای شرایط مختلف هستند.

فیلم خط تولید ایزوگام دلیجان

خط تولید کارخانه ایزوگام؛ محصول اولیه ایزوگام یعنی ایزوگام دو لایه؛ ایزوگام ساده، ایزوگام تک لایه و ایزوگام فویل دار و …….را تولید می کند. تیشو؛ پلی استر؛ ورق آلومینیوم و مواد پرایمری و قیر وارد دستگاه خط تولید ایزوگام می شود و به لایه های ایزوگام تبدیل می شود. در خروجی به صورت رول های 10 متری ایزوگام از این دستگاه خارج می شود. دستگاه خط تولید ایزوگام بسیار ساده است و همین امر موجب می شود که ماشین آلات؛ نیاز کمتری به تعمیر دارند.

بنزا، بویلر، دستگاه خنک کننده و میکسر از جمله دستگاه هایی هستند که در خط تولید استفاده می شوند. در صفحه آپارات هیرمان فیلم خط تولید ایزوگام دلیجان را مشاهده نمایید.

خط تولید ایزوگام 5 میل هیرمان
خط تولید بهترین مارک ایزوگام دلیجان

سود و درآمد کارخانه ایزوگام

درآمد و سود تولید کارخانه ایزوگام و یا هر مجموعه تولیدی دیگر یکی از مهم ترین عوامل پویایی و رشد و پایداری آن است. مسئولین کارخانه تولید ایزوگام به این امر توجه دارند. تولید ایزوگام باکیفیت و استاندارد و ایجاد اطمینان بین خریدار و تولید کننده اهمیت فوق العاده دارد. درآمد کارخانه ایزوگام و ادامه کار مجموعه، منوط به تولید ایزوگام درجه یک با قیمت مناسب است. کارخانه هیرمان با همکاری در پروژه های مختلف و تولید انواع عایق رطوبتی برای داخل و یا ویژه صادرات خود را معرفی کرده است.

کارخانه تولید ایزوگام هیرماندرخواست های نمایندگی ایزوگام را بررسی و در سریع ترین زمان پاسخ میدهد.

خرید ایزوگام درجه یک برای پشت بام

راه های خرید ایزوگام در بازار متفاوت و گسترده است و بیشترین مصرف ایزوگام برای پشت بام و سقف ها است. شناخت و تفکیک ایزوگام درجه یک دلیجان از ایزوگام های نامرغوب بسیار سخت است. ایزوگام فویلدار دو لایه بیشترین تقاضا و مصرف در بازار دارد و برای پشت بام، سقف و دیوار و استخر استفاده می شود. توصیه می شود که از راه های مطمئن اقدام به خرید ایزوگام مورد نیاز خود نمایید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات می توانید به سایت شرکت ایزوگام هیرمان مراجعه نمایید.

نکات خرید ایزوگام مرغوب از کارخانه

برای تشخیص و یافتن ایزگام مناسب و با کیفیت نکاتی ساده وجود دارد که باید به آن توجه نمود. از جمله این نکات می توان به موارد خلاصه شده در زیر استناد کرد:

  • وزن رول ایزوگام باید بین 37 تا 42 کیلوگرم باشد.
  • حداقل طول رول ایزوگام پس از باز کردن و پهن کردن آن باید 10 متر باشد.
  • عرض استاندارد ایزوگام از ابتدا تا انتها باید 1 متر باشد.
  • مقاومت استاندارد در برابر گرما حداقل بین 10- درجه تا 120 درجه سانتیگراد باشد.
  • نفطه اشتعال ایزوگام و مقاومت در برابر آتش گرفتن حدود 250 درجه سانتیگراد باشد.
  • قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام می بایست ازنوع قیر اصلاح شده پالایشگاهی با پلیمری باشد.
  • الیاف تیشو و پلی استر از بهترین ها با تراکم بالا باشد.

با ارتباط مستقیم با کارشناس فروش کارخانه تولید ایزوگام هیرمان می توانید به راحتی به مشخصات هر رول ایزوگام دست پیدا کنید.

خرید ایزوگام درجه یک از کارخانه تولید کننده

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان برای مصرف کنندگان خود راه های ارتباطی بسیار ساده ای را برای خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه در نظر گرفته است.
شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت، هم از تولیدات دیگر ایزوگام و مشخصات آنها در این کارخانه مطلع شوید و هم با ثبت سفارش مستقیماً اقدام به خرید نمائید و از ارسال محموله خرید خود در اسرع وقت و در بسته بندی های متنوع اطمینان داشته باشید.
طی تماس با دفتر مرکزی شرکت هیرمان در تهران می توانید بدون واسطه خرید نمائید و از مشاوره تلفنی کارشناسان و مشاورین که بصورت کاملاً رایگان ارائه می گردد نیز بهره مند شوید.

تولیدات متنوع کارخانه تولید ایزوگام هیرمان را می توانید با مراجعه به هر یک از این درگاه ها ببینید و با انتخاب یکی از آنها آرامش و امنیت را به خانواده خود هدیه دهید.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.


کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد. ایزوگام های طرح دار هیرمان با بهترین کیفیت و طرح های متنوع روانه بازار می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای دریافت قیمت ایزوگام به روز از طریق تماس تلفنی با کارشناسان هیرمان اقدام نمایید.

خرید اینترنتی ایزوگام طرح دار

در تولیدات ایزوگام هیرمان انواع طرح دار ایزوگام هم به چشم می خورد که هر کدام می تواند با سلیقه شما منطبق باشد . انواع طرح های منحصر بفرد در این کارخانه تولید ایزوگام دلیجان به اقصی نقاط کشور ارسال و مورد استفاده می گیرد. شما می توانید با مراجعه به سایت ایزوگام هیرمان از طرح های تولید شده این شرکت و تصاویر آن در زمان نصب بازدید نمائید.
طرح های ایزوگام های طرح دار شرکت هیرمان از زیبائی و تنوع رنگ و طرح بسیار برخوردار است و تماماً با کیفیت مورد تائید مراجع و محافل ذیربط قرار گرفته است.

خرید اینترنتی انواع ایزوگام هیرمان هم در وقت و هم در هزینه های شما موجب صرفه می شود. با یک تلفن ساده اقدام به ثبت سفارش ایزوگام مستقیم از کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان نمایید.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان 1400

در سال جاری شاهد نوسان و افزایش قیمت انواع عایق ایزوگام بوده ایم. این نکته را فراموش نکنید که با توجه به این تغییرات، کارخانه تولید ایزوگام مجبور به اعمال افزایش قیمت محصولات خود بوده است چرا که قیمت تهیه مواد اولیه در بازار نوسان و افزایش داشته است.
با این همه شرکت ایزوگام هیرمان خود را موظف به تولید بهترین جنس ایزوگام می داند که دارای کیفیت بالا و فراتر از استانداردهای روز دارد. به این ترتیب با در نظر گرفتن افزایش قیمت مواد اولیه همچنان به تولید عایق های رطوبتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ادامه داده است.

یکی از دلایلی که قیمت ایزوگام در سایت کارخانه درج نمی شود همین تغییرات و نوسان زود به زود قیمت مواد اولیه از جمله قیمت قیر است. براب دریافت قیمت محصولات کافی است با واحد فروش تماس بگیرید.

کارخانه تولید ایزوگام طرح دار دلیجان
ایزوگام با طرح آجر

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

مبنای اعلام قیمت کارخانه تولید ایزوگام هیرمان، بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه است. برای خرید ایزوگام از راه های مطمئن استفاده کنید.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و یا به وبسایت شرکت مراجعه کنید و اطلاعات بیشتر را کسب نمایید.

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امیدواریم با هیرمان بهترین ها را تجربه کنید.

همچنین بخوانید:
لوکس ترین برند ایزوگام در بازار ایران

مسیرهای دسترسی به کارخانه برای خرید ایزوگام به صورت مستقیم چگونه است؟

1- تماس با واحد فروش کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان

2- مراجعه حضوری به محل کارخانه در شهرستان دلیجان (شهرهای همجوار دلیجان شامل خمین، محلات، اصفهان، قم و اراک است.)

آدرس کارخانه ایزوگام دلیجان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان ششم

شماره تلفن کارخانه ایزوگام دلیجان چند است؟

شماره تلفن کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان 08644231818 است که می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.