ایزوگام تک لایه و ایزوگام دولایه با حذف و یا اضافه کردن لایه تیشو تولید می شود که کاربرد هر کدام و موارد مصرف آن ها با یکدیگر متفاوت است. ایزوگام یک لایه با همان کیفیت بالا و انعطاف پذیری عالی و استفاده از بهترین قیر تولید می شود. در ادامه به تفاوت های ایزوگام پلیمری دولایه و تک لایه و موارد کاربرد و مزایای هر یک از آن ها می پردازیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام دولایه و تک لایه

کارخانجات تولید ایزوگام در منطقه دلیجان برای پاسخ دادن به نیاز خریداران و استفاده کنندگان از محصولات عایق رطوبتی، در صدد تولید محصولاتی هستند که بیشترین رفع نیاز را برای آنان در بر داشته باشد. . به همین روی با تولید انواع ایزوگام در لایه های متفاوت و برای استفاده در اماکن مختلف خط تولید خود را سازگار نموده اند.
این خطوط تولید با تولید انواع ایزوگام در لایه های مختلف و برای نصب در مناطق مورد نیاز عبارت است از ایزوگام تک لایه سفارشی ترموباندی، دو لایه، سه لایه و ایزوگام صادراتی و انواع ایزوگام فویل دار و بدون فویل، پودری و ایزوگام های طرح دار.

انواع ایزوگام با استفاده از بهترین مواد اولیه و با استفاده از به روز ترین تجهیزات و نیروی انسانی با تجربه و آموزش دیده تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

تفاوت و فرق ایزوگام تک لایه و دولایه

استفاده از قیر پلیمری، لایه های پلی استر و تیشو، فیلم و پودر تالک برای تولید انواع ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد، که شرکت ایزوگام هیرمان بهترین کیفیت و بهترین مواد اولیه را در تولیدات خود بکار می برد.
انواع ایزوگام تک لایه و دو لایه با حذف و یا اضافه کردن لایه تیشو تولید می شود که کار برد هر کدام و موارد مصرف برای آنها با یکدیگر متفاوت است. ایزوگام دولایه و تک لایه هر دو کیفیت بالایی داشته و فقط تفاوت در تعداد لایه های عایق رطوبتی است که با توجه به کاربرد و ثبت سفارش متفاوت است. ایزوگام با ضخامت 4 میلیمتر و دولایه بیشترین مصرف را در بازار دارد.

برای انتخاب انواع ایزوگام دلیجان هیرمان با مشاورین و کارشناسان فروش در دفتر فروش و یا کارخانه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهره ببرید.

ایزوگام تک لایه پلیمری دلیجان
تولید ایزوگام پلیمری در انواع تک لایه و دو لایه در هیرمان

کاربرد ایزوگام تک لایه در ساختمان سازی

ایزوگام تک لایه، همانطور که از نام آن پیداست لایه تیشو را در تولید خود ندارد. عدم وجود این لایه به هیچ وجه از کیفیت ایزوگام تولید شده کسر نمی کند و در واقع با نظارت و در تطبیق با استاندارد های ابلاغ شده از طرف سازمانملی استاندارد ایران تولید و عرضه می گردد.
ایزوگام تک لایه را بواسطه انعطاف پذیری و مقاومت قابل ملاحظه می توان در پی ها، فونداسیون ساختمان، قبل از اجرای سرامیک در سرویس های بهداشتی و حمام، و در کل در مناطقی از ساختمان قابل استفاده است که پس از نصب ایزوگام، عملیات اجرائی دیگری انجام خواهد گرفت.

تولید ایزوگام تک لایه به صورت سفارشی است و باید با مشاوره کارشناسی اقدام به خرید این محصول نمایید. برای اینکه بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشیم باید تحقیق و مقایسه منطقی از تولیدات کارخانه های مختلف داشته باشیم.

تاثیر تعداد لایه ها در کیفیت ایزوگام

در تصور عامه اینطور جا افتاده که تعداد لایه ها می تواند تاثیر مستقیم روی کیفیت محصولات تولیدی داشته باشد.
این تصور از آنجا ناشی شده که از ایزوگام در مناطقی استفاده شده است که نا همگون و غیر سازگار بوده است. یعنی اینکه از ایزوگامی برای نصب استفاده شده که مناسب محل نبوده و بصورت غیر کارشناسی در محل نصب شده است.
توصیه کارشناسان و مشاورین مستقر در نمایندگی های ایزوگام هیرمان به خریداران این است که قبل از هر اقدامی برای خرید، هماهنگی های لازم را برای  بازدید از محل نصب ایزوگام انجام دهید و از مشاوره آنها استفاده لازم را برای اقدام ببرید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بنا بر این بنظر می رسد تعداد لایه تاثیری روی کیفیت ایزوگام ندارد و تنها در استفاده از ایزوگام برای محل نصب باید دقت شود. ایزوگامهای تولید شده در لایه های مختلف را برای مکان های مختلف تولید می کنند تا طیف گسترده تری از کاربران را در بر داشته باشد.

تغییرات در لایه های ایزوگام و تاثیر آن در کاربرد

تغییرات در تعداد لایه های ایزوگام می تواند تا حدودی روی وزن و قیمت ایزوگام تاثیر داشته باشد. اما نکته مهم در این مقوله، تولید بر اساس استاندارد است.
تغییر در لایه های ایزوگام آنرا به نوع دیگری تبدیل می کند که برای آن هم مشخصات و استاندارد بخصوصی تعریف شده است. به عنوان نمونه می توانیم از ایزوگام فویل دار و یا ایزوگام تک لایه نام ببریم. با وجودی که ایزوگام فویل دار و تک لایه مشابهت بسیاری در ظاهر با هم دارند، اما هر کدام با دیگری متفاوت و برای استفاده در محل خاصی تولید شده است.

از ایزوگام فویل دار عموماً برای استفاده در پشت بام استفاده می شود که پس از نصب و رعایت همپوشانی در نصب آنها، سطح مورد نظر بصورت یکپارچه و غیر قابل نفوذ در خواهد آمد.

ایزوگام تک لایه درجه 1 پلیمری

در کارخانه تولید ایزوگام و بنا به وجود دستگاه های موجود برای تولید، از روش های مختلفی برای ساخت و تهیه ایزوگام استفاده می شود. این روش ها که از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار است و همچنین مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران نیز هست بر اساس قیر بکار رفته در آنها به دو دسته تقسیم می شوند.
دسته اول تولیدات ایزوگام بر پایه قیر خالص و نمونه پالایشگاهی آن است که به ایزوگام پلیمری شهرت دارد و دسته دیگر که نیاز به فرآیند و پروسه تولید دیگری دارد به نام قیر دمیده در بازار شناخته شده است.

ایزوگام تک لایه و دو لایه تولید شده با قیر پلیمری و پالایشگاهی از مرغوبیت و محبوبیت بیشتری برخوردار است.

ایزوگام 4 میل فویل دار بردین دلیجان
ایزوگام فویل دار بردین دلیجان

درباره انواع ایزوگام بیشتر بدانید

تولیدات ایزوگام و تقسیم بندی آنها بواسطه وجود قیر در آنها به پلیمری و دمیده می تواند شاخص مناسبی برای تشخیص ایزوگام مرغوب و نمونه های با درجه کیفیت پائین تر باشد، اما تقسیم بندی تولیدات ایزوگام در کارخانه می تواند بر اساس لایه های موجود در ایزوگام هم مورد بررسی قرار گیرد.
به عنوان مثال می توانیم به ایزوگام دو لایه که از قیر پلیمری تولید می شود اشاره کنیم که در پشت بام و یا دیوار های جانبی ساختمان استفاده می شود، یا ایزوگام تک لایه که در شیروانی ها و بناهای گنبدی بیشتر کاربرد دارد.

ایزوگام دولایه که علاوه بر قیر پلیمری از وجود لایه های پلی استر و تیشو در تولید خود بهره برده است را می توان بعنوان پر کاربرد ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام نام برد.

قیمت 1 رول ایزوگام چقدر است؟

تعیین قیمت و قیمت گذاری روی محصولات تولید شده همیشه کار سخت و طاقت فرسائی بوده است. در حال حاضر و با افزایش قیمت های مواد اولیه بصورت مستمر و بدون ابلاغ باعث شده تا تولید کنندگام ایزوگام قیمت محصولات تولیدی خود را بصورت روزانه محاسبه و اعلام نمایند.
برای دریافت لیست قیمت محصولات ایزوگام پلیمری هیرمان اعم از انواع ایزوگام تک لایه و دولایه و یا انواع ایزوگام سردسیری و گرمسیری باید از روش های موجود برای برقراری ارتباط استفاده نمائید. قیمت ایزوگام بسته به استفاده از مواد اولیه در آنها و تعداد لایه ها و ساده یا طرح دار بودن می تواند تفاوت داشته باشد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

قیمت ایزوگام تک لایه و دیگر محصولات کارخانه دلیجان را با یک تماس تلفنی و در 20 ثانیه دریافت کنید و با ما آسان خرید کنید.

خرید کلی ایزوگام از درب کارخانه

برای یررسی و مقایسه انواع تولیدات ایزوگام هیرمان می توانید کد استاندارد محصول را به سامانه استاندارد ایران ارسال و از مشخصات کلی محصول اطلاع و تائیدیه لازم را نیز دریافت نمائید.
با خرید ایزوگام دلیجان هیرمان به آرامش و امنیت بعلاوه اطمینان از خرید محصول با کیفیت خواهید رسید. مقایسه قیمت نیز با دیگر تولیدات در اختیار شماست.
خرید کلی ایزوگام تک لایه با ثبت سفارش و مشاوره کارشناسی و به قیمت فروش عمده از درب کارخانه است. در خرید ایزوگام یک لایه سفارشی و یا انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته کیفیت محصول و قیمت مناسب را ملاحظه می کنید.

تولید انواع ایزوگام سفارشی و خرید کلی از درب کارخانه دلیجان به حذف واسطه ها می انجامد و دسترسی مستقیم به تولید کننده دارید.

ایزوگام حلزون با چسبندگی فوق العاده به هر سطحی میچسبد (مثل حلزون) در این ویدیو تست کامل چسبندگی این محصول اقتصادی را مشاهده مینمایید.


فروش ایزوگام کارخانه دلیجان

خرید ایزوگام به صورت مستقیم و امکاناتی که تولید کننده در اختیار خریدار می گذارد می تواند خرید را برای تجار و شرکت های ساختمانی و پیمانکاران عمرانی ساده تر کند. یکی از روش های مرسوم که امروزه مورد توجه بیشتری است، فروش اینترنتی ایزوگام پلیمری است. از مهمترین مزیت های فروش اینترنتی ایزوگام تک لایه و یا محصولات دیگر کارخانه دلیجان می توان موارد زیر را دانست:

 • کاهش هزینه ها
 • دسترسی بیشتر
 • فروش بی واسطه
 • معرفی بهتر
 • اعلام قیمت ها
 • همکاری مداوم و از این لحاظ مجموعه هیرمان شرایط خرید را برای خریداران به سادگی مهیا کرده است.

با ما و خدمات غیر حضوری و آنلاین هیرمان، غیر ممکن ها را انتظار داشته باشید!

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

ما در اینجا از ایزوگام تک لایه و نحوه تولید و کاربرد آن صحبت کردیم. بهتر است یادآور شویم که عایق رطوبتی ایزوگام را مطابق با نیاز و کارکرد و جغرافیای منطقه خود خریداری کنید.
ایزوگام تک لایه طبق استاندارد تولید شده و بسته به نیاز ضخامت آن فرق می کند. اما در حال حاضر بهترین نوع ایزوگام برای مصارف عمده در پشت بام ها، ایزوگام دولایه فویل دار است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت هیرمان دلیجان، عایق های رطوبتی تک لایه، دو لایه و سه لایه با فرمول های خاص و کاربردهای مختلف برای شرایط جغرافیایی گوناگون راتولید می کند.

معرفی محصولات هیرمان با کیفیت بی نظیر

برای این که به سادگی بتوانید انتخاب بهتری برای خرید ایزوگام تک لایه و یا ایزوگام دولایه داشته باشید به لیست محصولات هیرمان توجه کنید:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلی متر و وزن 37 الی 40 کیلوگرم.
 • انواع ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان.

محصولات بی نظیر و خاص گروه صنعتی هیرمان دلیجان، به صورت تک لایه، دو لایه و سه لایه در تنوع طرح و رنگ، ساده و طرح دار، با متریال ویژه، تولید می شود.  

ایزوگام دولایه 3.5 میلیمتر حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون با ضخامت 3.5 میلیمتر دو لایه

محصولات هیرمان را چگونه ثبت سفارش کنیم؟

شما برای پروژه و یا کارهای ساختمانی و ساخت و ساز اگر نیاز به ایزوگام تک لایه یا ایزوگام دولایه و یا انواع دیگر عایق های رطوبتی پیش ساخته داشته باشید ترجیح می دهید که روش های مطمئن و ساده و در عین حال محصولی با قیمت ارزان و کیفیت بالا را تجربه کنید.
ما برای شما راههای خرید بهترین ایزوگام را ساده و آسان کرده ایم. به این پیشنهادات توجه کنید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و با ما راحتی و آرامش و در عین حال قیمت پایین را تجربه کنید.

ایزوگام تک لایه تولید می کنید؟

بله – به درخواست مشتری به صورت سفارشی تولید می کنیم.

همچنین بخوانید:
ایزوگام سه لایه سوپر کیفیتی و فوق العاده خاص و محکم

آیا ایزوگام های شما پلیمری هستند؟

بله – محصولات هیرمان با قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شوند.

آیا ایزوگام فویل دار دولایه محسوب می شود؟

خیر – ایزوگام دولایه از یک لایه پلی استر و یک لایه تیشو تشکیل شده است.