ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان چه نوع ایزوگامی است و برای کدام آب و هوا مناسب است؟ آیا این محصول پلیمری است؟ ایزوگام گرمسیری نوعی ایزوگام درجه یک پلیمری است که با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه بخصوص از قیر پالایشگاهی خالص تهیه و تولید می شود. 3 برند مشهور و شناخته شده هیرمان، متناسب با هر منطقه آب و هوایی تولید و به صورت عمده به قیمت درب کارخانه توزیع می شود. در ادامه مطلب شما را با محصولات کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان بیشتر آشنا می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مشخصات ایزوگام نوع H هیرمان

تولید ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان با کیفیت فوق العاده و انعطاف پذیری بالایی صورت می گیرد.ایزوگام BPP را می توان همان ایزوگام نوع H نامید که به ایزوگام مناطق گرمسیری هم شناخته می شود. ایزوگام نوع H با استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود. قیر پالایشگاهی همان طور که می دانید بهترین و مرغوب ترین قیر برای تولید ایزوگام نوع H هیرمان به شمار می رود. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام درجه یک نوع H قدم های مناسب برای صادرات ایزوگام پلیمری گرمسیری برداشته است.

واحد تولیدی هیرمان دلیجان، با جوهره دانش و به وسیله اصول علمی و مهارت های فنی اقدام به تولید ایزوگام نوع H هیرمان نموده است.

ایزوگام نوع H با قیر درجه 1

 1. قیمت مناسب ایزوگام و سبک بودن این محصول از مشخصات و ویژگی های ایزوگام نوع H هیرمان است. همچنین مزیت های دیگر این نوع عایق رطوبتی عبارتند از:
 2. مقاومت در برابر عوامل محیطی
 3. سازگاری با محیط زیست
 4. استفاده از بهترین مواد اولیه درجه یک و قیر 60/70
 5. داشتن فرمول عالی و استحکام بالا سبک
 6. عدم پوسیدگی و انعطاف پذیری بالا
 7. مقاومت در برابر انبساط و انقباض
 8. نصب راحت و سریع و جلوگیری کامل از نفوذ آب

ایزوگام پلیمری به دو دسته ایزوگام نوع H و ایزوگام نوع C دسته بندی می شود. ایزوگام نوع H هیرمان با استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و مقاومت و استحکام بالایی دارد.

ایزوگام نوع H هیرمان ویژه مناطق گرمسیر
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان ویزه مناطق معتدل و گرمسیری

ایزوگام مناطق معتدل نوع H

ورق های انعطاف پذیر عایق رطوبتی که به ایزوگام شناخته می شود راه بسیار ساده و آسان برای مقاوم سازی سازه ها ایجاد کرده است. برای جلوگیری از ورود و نفوذ نم و رطوبت است که در ساختمان ها و عملیات عمرانی و تاسیساتی از بهترین مارک ایزوگام باید استفاده می شود. در طی سال ها تولید انواع ایزوگام در کارخانه های ایزوگام دلیجان دچار تغییراتی شده است. محصولات جدید از جمله ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان یکی از همین محصولات است.

ایزوگام نوع H هیرمان و محصولات باکیفیت دیگر این مجموعه تولیدی نشان و نماد کیفیت است. هیرمان غیر ممکن ها را تبدیل به ممکن کرده است.

کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان

در اینجا اشاره می کنیم که شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با استفاده از دانش و تکنولوژی روز توانسته است مجموعه ای محصولات را روانه بازار کند.

 • ایزوگام دولایه پلیمری
 • ایزوگام های طرح دار
 • ایزوگام صادراتی ویژه
 • ایزوگام تک لایه خاص
 • ایزوگام بدون فویل ؛ پودری، دو رو نایلکس
 • عایق های پی و فونداسیون
 • ایزوگام های نوع H و نوع C که هر یک برای منطقه ای جدا با آب و هوای خاص تولید و مصرف می شوند.

ایزوگام های طرح دار از جمله محصولات جدید در خط تولید هیرمان هستند که مقاومت و کارایی بالا به همراه زیبایی برای نمای جانبی ساختمان به همراه دارند.

ایزوگام دو لایه نوع H با کاربرد متنوع

 • ایزوگام یا همان عایق رطوبتی گرمسیری که برای مناطق معتدل و گرمسیری مناسب است ایزوگام دو لایه است که متشکل از:
 • یک لایه الیاف شیشه ( تیشو )
 • یک لایه هم منسوج نبافته از جنس پلی استر نوع سوزنی
 • قیر پالایشگاهی اصلاح شده با پلیمر ( پلیمری ) و یا قیر اکسیده می باشد.
 • سطح خارجی عایق ( سطحی که با محیط بیرون در تماس است ) را با پودرهای معدنی و یا تالک یا مواد معدنی ریز دانه و یا حتی با سنگریزه می پوشانند.
 • ایزوگام نوع H هیرمان دو لایه درجه یک در دمای پایین 25- درجه سانتیگراد (حداکثر)  و مقاومت و پایداری حرارتی 120 درجه سانتی گراد (حداقل) دارد.

ایزوگام نوع H هیرمان با مقاومت در برابر عوامل محیطی و همچنین سرما و گرما برای مناطق مختلف با آب و هوای مناسب توصیه می شود.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان

کیفیت و قیمت ایزوگام با یکدیگر رابطه تنگاتنگی دارند. ایزوگام به جهت این که تقریباً با فرمولی شبیه به هم در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شود و دارای مواد اولیه مشابه است؛ قیمت های نزدیک به هم دارد. شرکت ایزوگام هیرمان سال ها است که فعالیت می کند و با توجه به مشتری مداری و رضایت خریدار همچنان بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام را با قیمت مناسب عرضه می کند. تفاوت قیمت انواع ایزوگام علاوه بر کیفیت مواد اولیه که مهمترین آن ها قیر است بر اساس نحوه فروش هم محاسبه شده و تغییر می کند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کیفیت مناسب و قیمت مناسب از مهمترین شاخصه های محصولات شرکت ایزوگام هیرمان است که توجه هر خریداری را جلب می کند.

ایزوگام گرمسیری بردین دلیجان
ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر بردین دلیجان با قیمت فوق العاده

قیمت خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

قیمت گذاری ایزوگام نوع H هیرمان و یا هر عایق رطوبتی تولید شده بر اساس موسان قیمت مواد اولیه به روز انجام می شود. خرید مستقیم از کارخانه یکی از روش هایی است که برای کاهش هزینه های پروژه ها توصیه می شود. فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه و تناژ درخواست شده ارزیابی و نهایی شده و به اطلاع خریدار میرسد.( قیمت فروش عمده ایزوگام بدون نصب و با نصب متفاوت است). خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه هیرمان منجر به صرفه جویی در هزینه ها است.

مهمترین عامل در تعیین قیمت ایزوگام، نوع قیر و کیفیت و قیمت آن است. ایزوگام نوع H هیرمان از جمله عایق های رطوبتی درجه یک در بازار محسوب می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


ایزوگام استاندارد نوع H هیرمان چیست؟

پایه اصلی تولید ایزوگام همان قیر است که با الیاف پلی استر و نوعی دیگر به نام تیشو که حالت نمدی دارد با هم وارد سینی قیر می شود و با قیر تشکیل لایه ای را می دهند که هم مقاومت بسیار بالائی ر برابر حرارت از خود نشان مکی دهند و هم اینکه با نفوذ ناپذیری بالا از هجوم باران های سیل آسا و مهمان چند ماهه سرما توان مقاومت و پایداری خوبی از خود نشان می دهند. قابلیت نصب آسان ، ترمیم و تعویض ساده پس از اتمام عمر مفید و سرعت در نصب و تحویل هم از عواملی بود که خرید ایزوگام نوع H هیرمان را نسبت به انواع دیگر متمایز میکند.

مزایای ایزوگام نوع H هیرمان برای هر پروژه ای به نوعی صرفه جویی محسوب می شود چرا که تا سال ها نیاز به تعمیر و بازسازی ندارد.

ایزوگام نوع C چیست؟

مقاومت و پایداری انواع ایزوگام نوع H هیرمان و ایزوگام نوع C هیرمان می تواند ضمانت استحکام باشد. ایزوگام نوع C برای مناطق سردسیر مناسب تر است.
ایزوگام بر اساس نوع قیر به:
1. ایزوگام BPP
2. ایزوگام BPE
3. ایزوگام SBS دسته بندی می شود. ایزوگام نوع H هیرمان با ویژگی های بسیار مطلوب برای مصارف داخلی و صادراتی استفاده می شود. ایزوگام های پلیمری که با قیر 60/70 تولید می شوند هم استحکام بالاتری دارند و هم میزان مقاومت آن ها در برابر تغییرات جوی و محیطی بیشتر است. انواع ایزوگام BPP در شرکت ایزوگام هیرمان تولید می شود که با توجه به نوع کاربرد و تناژ مورد نیاز به خریدار پیشنهاد می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

فروش عمده ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان و دیگر انواع عایق های رطوبتی هیرمان؛ راهی برای ساده تر شدن کارها و خرید آسان تر و سریع تر است.

بهترین نوع ایزوگام چیست؟

 • بهترین نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 25 سال است.
 • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد.
 • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.

ایزوگام نوع H که با قیر پلیمری تولید می شود بسیار بادوام بوده و حداقل کارکرد آن برای 25 سال است.

ایزوگام صادراتی کارخانه هیرمان دلیجان
کارخانه ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

سایت کارخانه ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولاتی متفاوت و بی نظیر در سطح کشور فعالیت می کند و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است. محصولات هیرمان دارای استاندارد ملی ایران و ضمانت نامه معتبر هستند. شرکت تولیدی هیرمان تولیدکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 15 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) در کارخانه هیرمان تولید می شود.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان به گواه پروژه های مهمی که با آن ها همکاری کرده، شرکتی توانمند در تولید انواع بهترین عایق های رطوبتی گرمسیری و سردسیری است.

ایزوگام های صادراتی هیرمان

برای تولید محصولات صادراتی مولفه ها و استانداردهای جهانی رعایت می شود. ایزوگام هیرمان دلیجان تمام مشخصات بهترین ایزوگام صادراتی را دارد. ایزوگام نوع H هیرمان و ایزوگام نوع C برای صادرات به خاورمیانه، اروپا، کشورهای همسایه و کشورهای افریقایی مناسب هستند. ایزوگام صادراتی استاندارد های جهانی داشته و با پلمپ و مجوزهای گمرکی ارسال می شود. برای صادرات ایزوگام انواع شیرینگ، وکیوم، فوم ایزوگام و پالت در بسته بندی و حمل استفاده می شود.استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 شاخص محصولات صادراتی هیرمان است.

محصولات صادراتی دارای مجوزهای قانونی بوده و راه خود را به بازارهای جهانی باز کرده اند و این امر تحقق شعار “لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان” است.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولاتی بی نظیر

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم.

ایزوگام نوع H هیرمان که برای مناطق آب و هوایی گرمسیری تولید می شود تمام مشخصات یک ایزوگام خوب با قیمت مناسب را دارد.

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. برای خرید بهترین مارک ایزوگام هیرمان راه های ساده و آسان را برای خرید انتخاب کنید. از راه های زیر می توانید اقدام کنید:
 2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات هیرمان با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید.

محصولات هیرمان کدام است؟

در هیرمان شاهد تولید سه برند هستیم: – ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان – ایزوگام صادراتی بردین دلیجان – ایزوگام حلزون دلیجان

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
صفحه آپارات ایزوگام دلیجان پلیمری

راه های تماس با شرکت هیرمان کدامند؟

جهت دریافت قیمت محصولات و مشاوره رایگان با واحد فروش ما ارتباط بگیرید.