صادرکننده ایزوگام دلیجان به تمام زوایای بازار عایق رطوبتی در کشورهای دیگر واقف است و بهترین محصولات خود را برای صادرات به کشورهای خاورمیانه؛ اروپایی و آسیایی آماده سازی و بسته بندی می کند. شرکت تولیدی هیرمان تمام توان خود را برای فراهم کردن شرایط صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف به کار گرفته است.. هیرمان دلیجان تولیدکننده و صادرکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 15 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است. در این مطلب شما را با نحوه ارسال ایزوگام بیشتر آشنا می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 صادرکننده ایزوگام دلیجان

مشاوره و راهنمایی کارشناسان شرکت هیرمان همواره در تمام مراحل صادرات ایزوگام به کمک شما در شرکت ها و پیمانکاران می آید. بهترین نمونه های ایزوگام تولید شده در ایران (محصولات گروه تولیدی هیرمان) را با شناسایی و تحقیق کامل خریداری کنید. همواره یکی از اهداف بلند مدت کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان، صادرات آن به کشورهای مختلف است. نظریات شما و دیگر مشتریان که در سایت درج شده است، در این راه بسیار دلگرم کننده است.

 شرکت ایزوگام هیرمان با ارزیابی بازار و میزان رضایت شما با تولید بهترین مارک های ایزوگام، صادرکننده ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف شناخته شده است.

صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف

تولیدکننده و صادرکننده ایزوگام دلیجان با استفاده از تجربیات خود، صادرات ایزوگام به کشورهای مختلفی را در کارنامه خود دارد.کشورهایی مانند افغانستان، پاکستان، ترکمنستان، گرجستان، تاجیکستان، ترکیه، عراق، روسیه و دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی و خاورمیانه از تولید ایزوگام دلیجان و مصرف آن در پروژه های مختلف سودمند هستند. صادرکننده ایزوگام دلیجان این را در نظر دارد که میزان هزینه ها برای کارخانه و خریدار باید صرفه اقتصادی داشته باشد.

شما کلیه مراحل مورد نیاز برای صادرات ایزوگام را به شرکت هیرمان دلیجان و توانایی های کارشناسان ما بسپارید و خیالتان راحت باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر ) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد. کیفیت و مزایای مصرف چنین محصولاتی توسط صادرکننده ایزوگام دلیجان تضمین می شود.

در نظرسنجی هایی که توسط تیم تحقیقاتی صادرکننده ایزوگام دلیجان انجام شده، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصولی بی رقیب در بازار شناخته شد.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

 برترین صادرکننده ایزوگام دلیجان

در اینجا به پاره ای از خدماتی که شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در راستای صادرات ارائه می کند اشاره می کنیم. برندهای معروف ایزوگام هیرمان توسط صادرکننده ایزوگام تولید و بسته بندی شده و انجام مراحل گمرک و پلمپ محصولات بسیار دقیق عمل می شود. در شرکت هیرمان ما به کیفیت بسته بندی و همچنین کیفیت بارگیری محصولات دقت و توجه بسزایی داریم.شما می توانید در پروژه هایی که ما همکاری داشتیم این کیفیت و دقت را به خوبی مشاهده کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مشتریان در کشورهای مختلف، محصولات مورد نیاز خود را طبق نیاز ،ثبت سفارش می کنند. همکاری دوجانبه صادرکننده ایزوگام دلیجان و شما آغاز راهی اطمینان بخش خواهد بود.

 بهترین ایزوگام صادراتی کدام است؟

گروه تولیدی ایزوگام هیرمان از دید مشتریان و دفاتر فروش ایزوگام توانسته اند عنوان بهترین شرکت صادر کننده عایق های رطوبتی را به خود اختصاص دهد. به این ترتیب از دید مصرف کننده ها محصولات هیرمان دارای خصوصیات و مزایایی از جمله موارد زیر است:
1- مناسب ترین قیمت
2- بهترین کیفیت
3- تنوع تولیدات و محصولات
4- مشاوره های فنی رایگان
5- پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز
6- سرعت بالای انجام کار

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به دلیل مقاومت در برابر عوامل محیطی و چسبندگی بالا بیشترین مصرف را به خود اختصاص داده است و بهترین ایزوگام دلیجان صادراتی است.

صادرات ایزوگام با پلمپ گمرک

تولید و بسته بندی و بارگیری و پلمپ گمرکی ایزوگام، توسط صادر کننده ایزوگام دلیجان به دقت بررسی مس شود. ایزوگام صادراتی باید از مبادی و مسیرهای قانونی وارد کشور مقصد شده و به همین منظور هم ترانزیت و حمل و نقل عایق های رطوبتی اهمیت ویژه ای دارند. راه های آبی و مرزهای زمینی برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف در نظر گرفته شده اند:
1. مرز خسروی و مرز باشماق
2. مرز تمرچین و مرز دوغارون
3. مرز چزابه و مرز پرویزخان
5. چابهار و مرز بندر گناوه و مرز پیرانشهر و مرز جوانرود و دیگر مرزها از جمله مهمترین آن ها هستند.

بازارچه های مرزی در صادرات و واردات کالاهای مختلف مانند ایزوگام نقش بسیار مهمی ایفاء می کنند. صادرکننده ایزوگام دلیجان به مسئله استاندارد بین المللی و پلمپ گمرکی و ضمانت نامه های معتبر صادراتی توجه بسیار ویژه دارد.

حمل و بارگیری ایزوگام دلیجان
رول های ایزوگام صادراتی بردین دلیجان آماده حمل

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

کشور عراق یکی از همسایه های استراتژیک ایران به شمار می آید که داد و ستد کالا و صادرات انواع محصولات به این کشور از سال ها پیش رونق داشته است. شرکت هیرمان به عنوان صادرکننده ایزوگام دلیجان و با امکاناتی که در اختیار دارد به رشد و رونق صادرات انواع عایق های رطوبتی به این کشور کمک بسیاری کرده است.شهرهای مختلف عراق مانند:کربلا، بغداد، موصل، کرکوک،سلیمانیه، اربیل، نجف اشرف، سامرا، کاظمین و حله و شهرهای بسیار دیگر مقصد ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان هستند.

ایزوگام صادراتی ویژه مناطق گرمسیری هیرمان با مجوزهای رسمی وارد کشور عراق شده و در شهرهای مختلف آن توزیع می شود.

ارسال عایق رطوبتی دلیجان به کردستان عراق

کارخانه ایزوگام هیرمان در طی سال ها فعالیت؛ برای صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف زحمات بسیاری کشیده است. با استفاده از انواع فناوری ها و تکنولوژی های پیشرفته و با به خدمت گرفتن تیم تولیدی ماهر توانسته اند انواع محصولات قیری را به کشورهای مختلف صادر کند. صادرکننده ایزوگام دلیجان هیرمان توجه ویژه به استان های کردنشین عراق از جمله اربیل و سلیمانیه دشته و این مناطق از دیر باز مقصد مناسب برای تجارت بین ایرانیان و اهالی کردنشین عراق بوده است.
صادر کننده ایزوگام دلیجان توانایی خود را برای صادرات و پوشش دهی پروژه های بزرگ را به اثبات رسانده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ارسال عایق رطوبتی دلیجان به کشورهای مختلف به میزان رونق و تقاضای مشتریان متفاوت است. شما می توانید دقت صادرکننده ایزوگام دلیجان به نحوه صادرات محصولات را بررسی کنید.

صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای منطقه

کشورهای همسایه ایران با توجه به تنوع آب و هوایی و همچنین با تغییرات دمایی که در آن ها صورت می گیرد مقصد بسیار مهم برای صادرکننده ایزوگام دلیجان است. بهترین ایزوگام دلیجان و محصولات هیرمان برای ارسال به کشورهای منطقه به صورت سفارشی تولید و بسته بندی و آماده سازی می شوند. کشورهایی مانند :
1. آذربایجان
2. ترکمنستان
3. تاجیکستان
4. گرجستان
5. قرقیزستان ارمنستان و سایر کشورهایی که آب و هوای معتدل و گرمسیری و یا سردسیری دارند، با رعایت کلیه اصول بین المللی و با در نظر گرفتن صرفه های اقتصادی با موفقیت انجام شده است.

در صادرات ایزوگام به کشورهای اطراف ایران هیچ گونه محدودیتی برای صادرکننده ایزوگام هیرمان وجود نداشته و عرممکن ها را ممکن کرده ایم.

خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه

ایران هم مرزهای آبی و هم مرزهای خاکی با کشورهای مختلفی دارد. این امر نشان دهنده اهمیت ایران در منطقه و تمرکز صادرکننده ایزوگام دلیجان بر صادرات بهترین محصولات خود است. با خرید ایزوگام دلیجان به صورت مستقیم از کارخانه، شرکت ها و بازرگانان و پیمانکاران می توانند در هزینه های نهایی پروژه خود صرفه جویی کنند. هیرمان به عنوان تولیدکننده و صادرکننده ایزوگام دلیجان با انجام امور گمرکی و پلمپ محصولات، خدمات صادرات عایق رطوبتی را به نحو تحسن برانگیز به عهده دارد.

صادر کننده ایزوگام دلیجان به کلیه موارد از جمله اخذ گواهینامه های رسمی و قیمت مناسب برای صادرات توجه کافی دارد. خرید بدون واسطه ایزوگام از کارخانه، تجربه موفق تولید و فروش ایزوگام باکیفیت است.

ایزوگام صادراتی دلیجان با قیمت فروش فوق العاده و کیفیت بی نظیر به همراه استانداردهای CE اروپا و ایزو 9001 و با استفاده از بالاترین تکنولوژی ها تولید و توزیع می شوند.


قیمت رول ایزوگام صادراتی دلیجان

مواد اولیه ای که در تولید انواع عایق های رطوبتی به کار گرفته می شود نقش اصلی در کیفیت و قیمت ایزوگام را دارند. به این ترتیب قیمت نهایی ایزوگام بر اساس قیمت مواد اولیه و نوسان قیمت مواد اولیه از جمله قیر در بازار بورس تعیین می شود. قیر درجه یک پالایشگاهی،تیشو و پلی استر، نوع ایزوگام، ضخامت ایزوگام، وزن هر رول ایزوگام و پلیمرهای مصرفی برای بالا بردن کیفیت ایزوگام، هر یک در قیمت ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان و ایزوگام حلزن دلیجان و ایزوگام طرح دار موثر هستد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

در فایل آموزشی موجود در وب سایت شرکت هیرمان؛ کلیه محصولات و کیفیت و قیمت آن ها را برای شما شرح داده ایم. صادرکننده ایزوگام دلیجان برای شما اطمینان و آرامش را رقم میزند.

ارسال ایزوگام با مجوزهای گمرکی

کشورهای مختلف انواع ایزوگام را برای عایق کاری انتخاب می کنند. صادرات ایزوگام به خاورمیانه، صادرات به آسیا، صادرات به کشورهای منطقه و کشورهای اروپایی و افریقایی در هیرمان اجرایی می شود. مصرف ایزوگام در کشورهای مختلف برای پی و فونداسیون و یا برای پروژه های خاص است. خرید مستقیم از کارخانه هیرمان دلیجان موجب تعدیل قیمت و صرفه های اقتصادی شده است. بهترین ایزوگام پلیمری صادراتی توسط شرکت هیرمان؛ صادر کننده ایزوگام دلیجان با مجوزهای گمرکی و پلمپ و با گواهینامه های صادراتی آماده ارسال به کشور خریدار است.

همچنین بخوانید:
ایزوگام دلیجان صادراتی درجه 1 با پلمپ

خرید ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه و با قیمت عالی موجب می شود که خریدار با اطمینان و با آسودگی خیال اقدام نماید. صادرکننده ایزوگام دلیجان در شرکت هیرمان شما را برای خرید به کانال های ارتباطی و شیوه های خرید اینترنتی راهنمایی می کند.

صادرات ایزوگام حلزون با پالت
ارسال ایزوگام حلزون با بسته بندی پالت

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام بردین دلیجان یا ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برندهای صادرکننده ایزوگام دلیجان هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

اگر مشاوره ای در خصوص محصولات نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و یا از طریق منوی ارتباط با ما ارتباط بگیرید.

در ادامه این مطلب، به چند نمونه از سوالات پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ داده ایم.

محصولات صادراتی چه استانداردهایی دارند؟

کلیه محصولات هیرمان دارای استاندارد ملی ایران، استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 هستند.

آیا مجوز صادرات توسط شرکت گرفته می شود؟

بله – تمامی مجوزات توسط خود شرکت گرفته می شود.

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد