صادرات ایزوگام به عراق با توجه به فعالیت ها و سرمایه گذاری های ویژه ای که در صنعت تولید و عرضه انواع عایق رطوبتی ایجاد شده است، موجب شده که ظرفیت های تولید افزایش پیدا کند و این امر فرصت های خوبی را برای صادرات و ارسال ایزوگام در ایران فراهم کرده است. در همین راستا کشور عراق و صادرات ایزوگام به این کشور یکی از ایده آل ترین بازارها است. در این مقاله بیشتر به این موضوع پرداخته می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم شایانفر

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام به عراق با مجوز

همانطور که می دانید ایزوگام در دسته بندی محصولات نفتی قرار می گیرد. حالا آیا می دانید مشخصات ایزوگام صادراتی کدام است و چه ایزوگام برای صادرات به کشورهای مختلف مناسب و خوبه؟ با افزایش تولید انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته تعامل خوبی بین صادرکننده ها و کشورهای همسایه و منطقه خاورمیانه شکل گرفته است. صادرات ایزوگام به عراق و یا دیگر کشورها مستلزم داشتن انواع مجوزها و گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی است که توسط کارخانه تهیه می شود.

اطلاعات جامع تری پیرامون روند صادرات ایزوگام به عراق و شرکت صادر کننده معتبر هیرمان در این مقاله کاربردی و کوتاه ارائه می شود. با ما همراه باشید.

مشخصات ایزوگام صادراتی به عراق

برای صادرات ایزوگام به عراق استانداردها و ویژگی های محصولات مورد توجه است. از مهم ترین و اساسی ترین مشخصات ایزوگام مناسب صادرات، توجه به نوع آب و هوای منطقه و وزن و ضخامت رول های عایق ایزوگام است که نباید کمتر از 37 کیلوگرم باشد. در حقیقت این محصولات به علت قیمت پایین و ارزان هم برای تاجران عراقی گزینه مناسبی است. ایزوگام های فویل دار دو لایه پلیمری و بدون فویل برای صادرات ایزوگام به عراق و حتی دیگر کشورها مناسب هستند.

ایزوگام صادراتی دلیجان که با دقت کامل به کلیه استانداردها تولید می شود، برای صادرات گزینه خوبی برای متقاضیان است.

ارسال ایزوگام دلیجان با پلمپ گمرکی

برای صادرات ایزوگام به عراق، عایق رطوبتی تولید شده با آب و هوا و دمای محیط کشور عراق سازگاری داشته و شرکت ایزوگام هیرمان که در شهرستان دلیجان فعالیت می نماید با تولید انواع محصول مورد نیاز کشور عراق یکی از صادر کننده های بزرگ این صنعتی شناخته می شود. محصولات هیرمان پس از طی مراحل تولید و بسته بندی و بارگیری، درب کارخانه و با نظارت کارشناس پلمپ می شود.

شرکت هیرمان دلیجان در طی فعالیت خود جلب رضایت و حفظ حقوق مشتریان خود را با بکار گیری مواد اولیه مرغوب و تولید بهترین مارک ایزوگام حفظ کرده است.

صادرات ایزوگام به عراق با پلمپ گمرک
ارسال ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با مجوز

شرایط صادرات ایزوگام به عراق

شرکت ایزوگام هیرمان محصولات صادراتی را همراه با پلمپ گمرکی به کلیه مرزهای غربی و شرقی و شمالی و جنوبی کشور ارسال می کند. بدین صورت که شرایط صادرات برای ارسال به مرزهای کشور همانند صادرات مستقیم به همان کشورهاست. مجوزات و مدارک مورد نیاز آن هیچ تفاوتی با ارسال مستقیم ندارد و نیاز به پلمپ گمرکی دارد. شرایط صادرات ایزوگام به عراق توسط کارشناسان بررسی و نهایی می شود و خریدار در کشور مقصد کارهای گمرکی را انجام میدهد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم شایانفر

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان امتیازات و مجوزهای استاندارد و تاییدیه های لازم را از نهادهای ناظر کیفیت داخل کشور دارد.

تولید ایزوگام دلیجان درجه یک

ایزوگام برای صادرات درجات مختلفی دارد که با توجه به نیاز آن کشور و نیاز مشتری خارجی تولید و صادر می شود. ایزوگام بیشتر از نظر وزن و ضخامت می تواند شرایط مختلفی را داشته باشد که همین تفاوت ها باعث تفاوت قیمت در ایزوگام می شود. ایزوگام برای صادرات می تواند از 3.5 میلیمتر تا 5 میلیمتر و در وزن های استاندارد (40 و 42 و 50 کیلوگرم) به صورت سفارشی برای مشتریان تولید و عرضه شود. صادرات ایزوگام به عراق طبق ثبت سفارش های رسیده دسته بندی می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین دو نمونه از بهترین محصولات در بازار ایران برای صادرات ایزوگام به عراق هستند.

صادرات ایزوگام به عراق با بهترین قیمت

عایق های رطوبتی از نظر روکش نیز متفاوت هستند و از لحاظ روکش به انواع ایزوگام فویل آلومینیوم، پودری، نایلکس و طرح دار دسته بندی می شوند. با فراهم شدن بستر مناسب برای فروش عمده و صادرات ایزوگام هیرمان با شرایط مناسب، شرکت های ساختمانی و پیمانکاران و تاجرین می توانند با قیمت به صرفه و کیفیت بالا انواع ایزوگام ایرانی را سفارش داده و در زمان بندی سریع و به موقع دریافت نمایند. هر کدام از این محصولات قیمت های متفاوتی داشته و لیست قیمت ایزوگام به روز تهیه می شود. لیست قیمت ایزوگام صادراتی به روز اعلام می شود.

شرکت هیرمان محصولات درجه یک و استاندارد خود را که دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر هستند با مناسب ترین قیمت به متقاضیان عرضه می کند. خدمات مطلوب و صادقانه به مشتریان از اهداف ماست.

ایزوگام مناسب صادراتی برای اروپا

یکی دیگر از بازارهای هدف ما علاوه بر صادرات ایزوگام به عراق، همکاری با شرکت ها و تاجران برای صادرات به اروپا بوده است. برای صادرات ایزوگام به خاورمیانه، صادرات به آسیا و صادرات به اروپا می توانید از بهترین عایق های ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان دیدن نمایید. ایزوگام صادراتی دلیجان از قیر اصلاح شده تولید می شود و پس از فروش ایزوگام سوپر صادراتی به جهت ماندگاری و استحکام برای 200 ماه تضمین می شود و پس از نصب حداقل برای 25 سال کار میکند.

محصولات هیرمان دارای استانداردهای روز ملی و استاندارد اروپا و نشان ایزو 9001 هستند.

ارسال ایزوگام درجه یک بردین به عراق
ارسال ایزوگام درجه یک بردین به عراق

ارسال ایزوگام درجه یک به مرزهای عراق

همان طور که می دانید ایران با کشور عراق بیشترین و طولانی ترین مرز مشترک را دارد. پایانه های مرزی بین دو کشور برای ورود و خروج محصولات و کالاها اهمیت زیادی دارد. شرکت های تولید کننده ایزوگام هم از این فرصت استفاده کرده اند و بهترین تولیدات خود را در زمینه عایق های پیش ساخته رطوبتی به این کشور صادر می کنند. با این که کشور عراق بسیار نفت خیز است اما در حال حاضر تکنولوژی های مربوط به تولید ایزوگام که از فرآورده های قیری محسوب می شود را ندارد. شلمچه، چزابه، مهران، خسروی، پرویزخان، یاشماق و تمرچین برای صادرات ایزوگام به عراق در نظر گرفته میشود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم شایانفر

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام به عراق و شهرهای آن از مرز پرویز خان اهمیت استراتژیک دارد و با پلمپ و مجوزهای گمرکی این کار صورت می گیرد.

شرایط صادرات ایزوگام به ارمنستان

آب و هوای کشور ارمنستان به دلیل ساختار کوهستانی؛ قاره ای می باشد و این کشور دارای زمستان هایی بسیار سرد و تابستان های بسیار گرم است. شرکت هیرمان دلیجان علاوه بر صادرات ایزوگام به عراق؛ صادرات ایزوگام به ارمنستان و دیگر کشورهای همسایه را به خوبی پیگیری کرده است. صادرات ایزوگام هیرمان به همسایگان ایران از جمله عراق و ارمنستان و آذربایجان و ترکیه و افغانستان از جمله کشورهایی هستند که صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان به آن ها با جدیت پیگیری و بسیار موفقیت آمیز بوده است.

با تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، یکی از دغدغه های مشتریان یعنی قیمت مناسب و کیفیت خوب را پاسخ داده ایم.

صادرات ایزوگام بردین به افغانستان

ایزوگام بردین صادراتی نمونه ای دیگر از بهترین مارک ایزوگام دلیجان است که دارای کلیه مجوزهای صادراتی است و از جمله مهمترین منابع تامین انواع ایزوگام برای کشورهای همسایه به شمار می رود.ایزوگام بردین دلیجان برای صادرات به افغانستان مشخصه های کاملی دارد. صادرات ایزوگام بردین دلیجان به عراق و شهرهای مختلف در کشور افغانستان مانند :قندهار، کابل، قندوز، هرات، مزار شریف، جلال آباد، بامیان، غزنی، لشکرگاه، بگرام، بلخ و باغلان در طول سال ادامه دارد.

برای ایجاد زیر ساخت های شهری و پروژه های بزرگ نیاز به مصرف ایزوگامی با مقاومت بالا مانند ایزوگام سوپر صادرات هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان داریم.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.


ارسال ایزوگام استاندارد به اربیل

یکی از مناطق بسیار مهم و استراتژیک در عراق استان اربیل است. صادرات ایزوگام به عراق و استان ها مختلف آن همچنان می تواند برای پروژه های عمرانی و ساخت و سازها اهمیت فوق العاده داشته باشد. تاجران اربیل از دیرباز با بسیاری از صادرات کنده ها و تولید کننده های محصولات مختلف در ایران همکاری داشته اند. شرکت ایزوگام هیرمان آمادگی کامل دارد که بهترین و مرغوب ترین ایزوگام را همراه با پلمپ گمرکی و در سریع ترین زمان به کردستان عراق و اربیل صادر نماید. آب و هوا و میزان سرما و گرما در تولید ایزوگام صادراتی به اربیل عراق تاثیرگذار بوده و مورد توجه است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم شایانفر

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد صادرات ایزوگام به عراق ، مشاوره و آگاهی از لیست قیمت روز فروش ایزوگام از طریق راههای ارتباطی در سایت اقدام نمایید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد محصول: WP5000
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.کد محصول: WP4000
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.کد محصول: WP3000
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزوندلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

صادرات ایزوگام به عراق و کشورهای اطراف ایران در تمام طول سال ادامه داشته و همکاری ما با شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی ادامه دارد.

صادرات ایزوگام حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی و قیمت عالی

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

مجموعه تولیدی هیرمان با اخذ تمامی تاییدیه های مورد نیاز جهت تولید ایزوگام صادراتی آماده همکاری با کلیه صادر کنندگان عایق رطوبتی در کشور بوده و علاوه بر کشور عراق، توانایی استفاده از بازار سایر کشور در امر صادرات ایزوگام را دارد. برای خرید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام راه های زیر پشنهاد ماست:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

مشاوران و کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما بوده و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

در پایان با سپاس فراوان از توجه و همراهی شما عزیزان، به دو نمونه از سوالات پرتکرار مشتریان گرامی پاسخ داده ایم. لطفاً نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین بخوانید:
خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه

به کدام کشورها صادرات دارید؟

صادرات به همه کشورهای اطراف ایران داریم

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد.