صادرات ایزوگام به عراق با قیمت عالی

صادرات ایزوگام به عراق و شهرهای مختلف عراق از جمله اربیل، سلیمانیه و بغداد و شهرهای مهم دیگر عراق با کلیه مجوزات بورس و گمرکی انجام می شود.

 

صادرات ایزوگام به عراق چگونه است؟

همانطور که می دانید ایزوگام در دسته بندی محصولات نفتی قرار می گیرد و به همین خاطر برای صادر کردن، این محصول نیازمند مجوزات مختلف از بورس و پالایشگاه می باشد و همچنین قوانین گمرکی آن با بقیه محصولات عادی متفاوت است.

به همین دلیل ایزوگام حتما بایستی توسط کارخانه تولید کننده صادر گردد تا در ترخیص آن در گمرکات مرزی مشکلاتی پیش نیاید.
شرکت ایزوگام هیرمان، صادرات ایزوگام به عراق را همراه با کلیه مجوزات و پلمپ گمرکی انجام می دهد و سابقه طولانی در صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف را دارد.

 

 

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

شرکت ایزوگام هیرمان که در شهرستان دلیجان فعالیت می نماید با تولید انواع محصول مورد نیاز کشور عراق و همچنین کشورهای دیگر از جمله افغانستان، ارمنستان، گرجستان، ترکیه، پاکستان، قطر، کویت و بسیاری از کشورهای دیگر توانسته است سهم بسزایی را در صادرات عایق رطوبتی ایزوگام به این کشورها داشته باشد.

 

صادرات ایزوگام به عراق

 

ارسال ایزوگام صادراتی به مرزهای کشور

یکی از شیوه های صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف، ارسال ایزوگام به مرزهای مختلف ایران مانند مرزهای غربی از جمله پرویزخان، سردشت، مهران و باشماق و همچنین مرزهای شرقی کشور از جمله میل ۷۸، دوغارون و میلک زابل و غیره می باشد.
بدین صورت که شرایط صادرات برای ارسال به مرزهای کشور همانند صادرات مستقیم به همان کشورهاست و مجوزات و مدارک مورد نیاز آن هیچ تفاوتی با ارسال مستقیم ندارد و نیاز به پلمپ گمرکی دارد.

شرکت ایزوگام هیرمان با سابقه طولانی در صادرات ایزوگام توانسته است نیاز مشتریان خود در مرزها و آن سوی مرزها را تامین نماید.

نکته

شرکت ایزوگام هیرمان محصولات ایزوگام را همراه با پلمپ گمرکی به کلیه مرزهای غربی و شرقی و شمالی و جنوبی کشور ارسال می کند.

صادرات انواع ایزوگام درجه یک

ایزوگام برای صادرات درجات مختلفی دارد که با توجه به نیاز آن کشور و نیاز مشتری خارجی تولید و صادر می شود.
ایزوگام بیشتر از نظر وزن و ضخامت می تواند شرایط مختلفی را داشته باشد که همین تفاوت ها باعث تفاوت قیمت در ایزوگام می شود.

ایزوگام برای صادرات می تواند از ۲ میلیمتر تا ۵ میلیمتر و در وزن های ۳۰ تا ۴۵ کیلوگرم به صورت سفارشی برای مشتریان تولید و عرضه شود.
از نظر روکش نیز می تواند متفاوت باشد از لحاظ روکش به انواع ایزوگام با روکش آلومینیوم، پودر، نایلکس و طرح دار دسته بندی می شود که هر کدام از این محصولات قیمت های متفاوتی با یکدیگر دارند.

 

صادرات ایزوگام به عراق

 

ما در شرکت ایزوگام هیرمان با توجه به داشتن نیروهای متخصص و کارآزموده مشاور و راهنمای شما در امور صادرات ایزوگام به عراق و کشورهای مختلف هستیم و همچنین این توانایی را داریم که با توجه به نیاز مشتری محصولی متفاوت و مورد نیاز برای آن مشتری تولید و عرضه نماییم.
شما اگر تاجر یا فروشنده و یا مشتری خارجی هستید برای صادرات ایزوگام به عراق یا هر کشور دیگری کافیست با مجموعه ما تماس بگیرید تا ما شما را راهنمایی نماییم.

توسط | ۱۳۹۷-۷-۲۰ ۱۹:۳۷:۰۶ +۰۳:۳۰ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۷|صادرات ایزوگام|
error: محتوا محافظت شده است